folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Acı Bal (Komar Balı, Deli Bal) Hakkında...

Acı Bal (Komar Balı, Deli Bal) Hakkında...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HugeBroly
    HugeBroly's avatar
    Erkek
    Abdullah_CAN bunu yazdı

Siyanürmü lan bu, bi kaşık yersen ölürsün iki kaşık yersen uyuşursun filan... adı üstünde bal gönder bana kaymağın üstüne döker 3-5  yemek kaşığı yerim

bilmeden konuşmak olmuş bu biraz senin marketten alıp yediğin ballara benzemiyor o arkadaşların dediği gibi günde yarım kaşıktan fazlası çok zararlı 2 kaşık felan yiyen insan ertesi günü göremez.

hoş bedenlerin içine kafanızda hayal ettiginiz ruhları koyup adına aşk diyorsunuz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nessaj
    nessaj's avatar
    Erkek
    Abdullah_CAN bunu yazdı

Siyanürmü lan bu, bi kaşık yersen ölürsün iki kaşık yersen uyuşursun filan... adı üstünde bal gönder bana kaymağın üstüne döker 3-5  yemek kaşığı yerim

ahahaha kuzenimin dayısıda senin gibi düşünüyodu,

ta ki komaya girene kadar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    Abdullah_CAN bunu yazdı

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=deli+bal

hadi bul ye söz taksimde domalıcam :))

Boş İşler Uzmanı..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı
    Abdullah_CAN bunu yazdı

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=deli+bal

hadi bul ye söz taksimde domalıcam :))

:)

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

2 tatlı kaşığı ( dolu dolu ) çakıp oturdugum yerde heycanlandıgımı, kalp atışlarımı kulaklarımda duydugumu çok net hatırlıyorum

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    yasin_55 bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    ERERESEL bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Gürcistandan kafadi bölgesinden getirilir, kiloyla bulman zor, yarım kg lik kavanozları 280 usd civarıdır, tatlı kaşığıyla 4 saat arayla yarım kaşığın biraz üzerinde alınabilir. tam bir kaşık yersen zehirlenme, bir kaç kaşık yersen ölme ihtimalin şehir efsanesi değil gerçektir. Genelde kanser hastaları yer bunu; normal kara baldan farkı arıların kendilerini dezenfekte etmek için ürettikleri sıvıyı içermesidir. Uyuttuğu ve dilde boğazda uyuşukluk yaptığı da doğrudur.

Bilgi için teşekkürler. 280 USD yüksek bir rakam. sahibinde.com adresinde buldum 50 TL, güvenemedim. Ankara'da arı ürünleri satanları bir araştıracağım.

ucuz olanı acı kestane balıdır bir işe yaramaz.

hocam yanlış yönlendirmeyelim insanları..

KEstane balı da oldukça faydalıdır özellikle boğaz enfeksiyonlarında çok faydasını gördüm

şunu dersen katılırım, Deli bal adı altında kestane balı satanlar var , deli balıyla kıyaslamak yanlış olur. Buna katılırım.

acı bal arayan adam ya kanserdir yada bitmeyen enfeksiyonları vardır, boğazı yanan adam acı bal aramaz. kestane balı da iyidir ama ilaç niyetine kullanılan bir şey değildir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 2755 Toplam Mesaj: 17