folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Açıköğretim Kayıtları 15 Eylül'de Başlıyor

Açıköğretim Kayıtları 15 Eylül'de Başlıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kayıt yaptıracaklar unutmasın.İlk günden hemen gidin halledin işinizi yoksa o sıra beklenmez.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Sağolasın hocam ben de unutmuştum hatırlamam iyi oldu. Kayıt sırasında mı alıyoruz kitapları acaba ve kitap parası ödüyormuyuz ? 

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Yeni kayıt ayın birinde başladı diye biliyorum. Kayıt yenileme 15'inde başlıyor.

https://kayit.anadolu.edu.tr/tr/BasvuruYeni/BasvuruAnaSayfa.aspx

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    BeyinAdam bunu yazdı

Sağolasın hocam ben de unutmuştum hatırlamam iyi oldu. Kayıt sırasında mı alıyoruz kitapları acaba ve kitap parası ödüyormuyuz ? 

250 lira diye harç parası adı altında bi para alınıyor.O para kitaplara gidiyor zaten.Güya kitapların üzerinde ücretsiz yazıyor.Kaydı yaptırdıktan sonra şu tarihte kitap dağıtıyoruz gelin alın dediler diye hatırlıyorum.

Ben geçen sene kayıt yaptırdım fakat hiç sınavlara vs gitmedim.Kayıt yenileme yaptıracağım.Ben ne kadar ödeme yapacağım bilen var mı ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

önlisans diplomasını aldım 2 yıl daha okuyacağım sınavsız 3 e geçebiliyorum takipteyim kaçırmayayım internetten kayıt varmış.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

yeni kayıt mı kayıt yenileme mi

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

yeni kayıt mı kayıt yenileme mi

..Morali hep bozuk olan insan..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek

Harç ücreti nedir sadece öğrenci akbili için kaydolacağım 2.üniversite olarak değer mi?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    flassy bunu yazdı

Harç ücreti nedir sadece öğrenci akbili için kaydolacağım 2.üniversite olarak değer mi?

205+205 totalde 410 tl  hesabını kendin yap :B eğerki aylık akbil dolduruyorsan istanbul için söylüyorum öğrenci akbili 77 tl dieri 170 tl arada 93 tl fark var 93tl x 12 ayla çarparsan senelik 1.116,00 tl kar ediosun 410 tl üniye versen senede 700 tl karın oluyor  ve ayrıca hafiften kastırıp dersleri geçersen üzerine bir de diploman oluyor bence değer :D 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Beyler bileniniz vardir bisey sorayim. Gecen senr insan kaynaklari bolumunr kaydoldum. İlk donemi ortalama ile gectim ikinci donemi okumadim. S

Bu sene kayit yenilicm. Gecen yaz doneminin dersleri ne olcak? Bu sene yien 1. Sinif mi okucam da yazin dersleri verip seneye ikiyi mi okucam ?

İmzalamazsam ne olcak?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahinka
    sahinka's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

Beyler bileniniz vardir bisey sorayim. Gecen senr insan kaynaklari bolumunr kaydoldum. İlk donemi ortalama ile gectim ikinci donemi okumadim. S

Bu sene kayit yenilicm. Gecen yaz doneminin dersleri ne olcak? Bu sene yien 1. Sinif mi okucam da yazin dersleri verip seneye ikiyi mi okucam ?

1. dönem ders bırakmadıysan 2. sınıfın 1. dönemindeki dersleri alacaksın   2.sınıfın 2. dönemide 1 . sınıfın 2. döneminden kalan derslerin +kredin yeterse 2. sınıfın 2. dönem derslerini alacan 

imza
Toplam Hit: 5346 Toplam Mesaj: 61