folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Adil Kullanım Kotası Tekrar 1 Megabit

Adil Kullanım Kotası Tekrar 1 Megabit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    DarkSkull bunu yazdı

Aynı müziği 50 defa youtube'dan açacağınıza 1 kez bilgisayara indirip dinleseniz adamlar bu kadar kasmayacak belki de. Superonline'a falan da gelirse iyice sıçtık. 10-15 gün normal internete girip geri kalan zamanda sürüneceğiz artık. Bu arada tarife isimleri de çok anlamlı harbiden evlere şenlik oldu olay.

işte bu zihniyet köküne kadar sikilmeye mahkum. Sana ne amk parasını vermiyor muyum? İster defalarca arka arkaya açarım istersem aynı anda 60 tane açarım. Yiyemeyeceklerin yarrağın altına neden yatıyorlar?

Kaldırmıyor alt yapı diye mahallede sırayla mı girelim internete? oldu olacak sokakta bağırim işi biten çıksın kasıyor diye?

hhaha :D ulan :D

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    DarkSkull bunu yazdı

Aynı müziği 50 defa youtube'dan açacağınıza 1 kez bilgisayara indirip dinleseniz adamlar bu kadar kasmayacak belki de. Superonline'a falan da gelirse iyice sıçtık. 10-15 gün normal internete girip geri kalan zamanda sürüneceğiz artık. Bu arada tarife isimleri de çok anlamlı harbiden evlere şenlik oldu olay.

Abi internet için ben avrupanın hatta ve hatta muz cumhuriyerlerinin bile verdiklerinden fazla para veriyorsam. İstersem yutubu altta açarım random çalsın. Gerçi spotify kullanıyorum premium ç.dışı dinlemek için çok dinlediğim playlistleri indiriyorum ama yinede bu olaylar bu kanı bozukların yaptıklarını haklı çıkartmaz. Abarmıyorum şuan tbt olarak herkes evindeki pcden ttnete ddos atsa adamlar götü toparlayamaz 2 hafta, direk fişi çekerler. Altyapının A sı yok yok avrupaya fiber döşedik şunu döşedik diye reklam yaparlar. Evet döşüyorlar ama kablo falan değil direk bildiğin bize döşüyor adamlar.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

1 MBit bağlantıyı gördüğüm gün iptal ettiririm hattı, telefondan bağlanırım, downloadı unuturum.

Bu kadar net, bu kadar basit.

H̶u̶z̶u̶r̶ Para islamda. Paradan 1 sıfır daha attım. Dolar artık 35 değil, 3,5 lira desin, bu halkın %60'ı bayram etmezse ben de sokaklarda ben eşeğim diye bağırarak koşturucam.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

A. A soksunlar 1mbiti 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

akn kotası satacaklar artık heralde 

:|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

Çokta umrumdaydı. Sen benden sınırsız net parası alıyor musun ? Alıyorsun o zaman köküne kadar kullanmak benim hakkım. 

Bu şuna benziyor galeriden araba almışsın üretici firma en az 30 km hız yapabilirsin daha fazla hız yapman için para vermelisin üste diyor. 

mkyb tarafından 03/Eki/15 18:21 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    TOMBLACK bunu yazdı

çoluk çocuk internete girerse böyle olur yetmıyor alt yapı

Altyapı yetmiyorsa Türk Telekom'un totoşluğu her ay tıkır tıkır kazığı sokmasını biliyor.

abu avrupanin en iyi alt yapisi bizde diye reklam yapiyorsan vericeksin kardesim hizmetini. istanbulun daha kacta kacinda fiber var ? 

sozlesme yenilemesi yapmasanda paket guncellemesi yapilmistir diye sokuyorlarmis.

Birde her yere fiber goturduk demiyorlar mi deli oluyorum. Mk koskoca memlekette 8 10 binada fiber var diye adamlar memlekette fiber getirdik diyor.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

şeytan diyor git nerde nekadar ofisi merkezi varsa olt molotofu yak heryerini.

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    DarkSkull bunu yazdı

işte bu zihniyet köküne kadar sikilmeye mahkum. Sana ne amk parasını vermiyor muyum? İster defalarca arka arkaya açarım istersem aynı anda 60 tane açarım. Yiyemeyeceklerin yarrağın altına neden yatıyorlar?

Kaldırmıyor alt yapı diye mahallede sırayla mı girelim internete? oldu olacak sokakta bağırim işi biten çıksın kasıyor diye?

bu kısma işte kesin katılıyorum.

Amk dünyanın en pahalı internetlerinden birini kullanıyosun orta sınıf bir ülkede ve söylediğin lafa bak.Senin benim sırtımdan adamlar bildiğin haksız kazanç sağlıyor amk.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    TOMBLACK bunu yazdı

çoluk çocuk internete girerse böyle olur yetmıyor alt yapı

Altyapı yetmiyorsa Türk Telekom'un totoşluğu her ay tıkır tıkır kazığı sokmasını biliyor.

abu avrupanin en iyi alt yapisi bizde diye reklam yapiyorsan vericeksin kardesim hizmetini. istanbulun daha kacta kacinda fiber var ? 

sozlesme yenilemesi yapmasanda paket guncellemesi yapilmistir diye sokuyorlarmis.

Birde her yere fiber goturduk demiyorlar mi deli oluyorum. Mk koskoca memlekette 8 10 binada fiber var diye adamlar memlekette fiber getirdik diyor.

Haklısın hocam o zaman sen nete girmede hızlansın  biraz. 

O 1mbit internet hızı A. A girsin. 

O fiber kablolarınıda g.....  Soksunlar. 

Toplam Hit: 4765 Toplam Mesaj: 39
akk