Admın Ve Mod Arkadaslar Bı Bakın!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    mesela bı ornek vereyımç Icınızden herhangı bırıne
    lan kelımesı ıle baslayan bı mesaj yazsam halıyle kızarsınız degılmı sımdı olaylar bu noktada baslıyor kucucuk bır kıvılcım hadeee ondan sonra onunu alamıorsun. Ayrıca hayret ettıgım bı olayda xp kardesım benım yazdıgım mesajdan sonra cevap vermemısmı valla ondan beklenmedık bı hareket dogrusu benı sasırrttı ya bravo! Hanı aczmendı gıbı aklı basında olsa herkes olaylar buyumez bızde burda boyle muhabbet etmezdık dıe dusunuyorum.(aczmendınınde arada sırada tutar yangın cıkartma merakı resmen kundakcı yahu:))(bana gore)
    Not: Belırtmek zorundayım kı dogruya dogru sımdı, aczmendı cok karakterlı ınsansın bravo dogrusu benım durumum ıse asırı asabıyetten kaynaklanan bı drumdur.
    not 2: Kımselere cıcek verdıgım yok gulucuk atmıyorum sadece dobra dobra dusundugumu yazıom....
    yıgıdı oldur ama hakkını yeme mısalı........

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ayçoş bunu yazdı:
    -----------------------------
    Sitede gerçekten iyi olan okadar çok arkadaş varki umarım hep böyle kalırlar

bende varmıyım aralarında eheheh nede olsa ıkız kardesımsın ya kayırırsın artık benı ahahah:))

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkworld
    darkworld's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    admin arkadaşlara boyle durumda. private msg atın
    nra
    darkworld
    jurselam

Bir Duvar Var Sırtımı Dayadıgım Sevgiden Örülmüs Koskoca Bir Duvar Hasretinle Yandigim Kuytusunda Her Gece Ağladıgım Şunu Bil Ki Sevdigim Sen o Duvardaki Gözyaşım Olacaksin Ve Hiç Kurumayacaksın Ellerimi Kanatırcasına Tırnaklarımla İsmini Kazıdıgım O Sevgi Duvarinda Hep Ama Hep Yaşayacaksin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    Emrin baki olur darkworld..

Laaaaaan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AycosSSS
    AycosSSS's avatar
    Dişi
    TUGRULBABA bunu yazdı:
    ayçoş bunu yazdı:
    Sitede gerçekten iyi olan okadar çok arkadaş varki umarım hep böyle kalırlar

bende varmıyım aralarında eheheh nede olsa ıkız kardesımsın ya kayırırsın artık benı ahahah:))

ayıpsın Tuğrulbaba ikizkardeşimi tek geçerim yani
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    redbexlean

7/1/2003 9:13:57 AM

Sen ne öküz bir admasın ya dediğinden hiç bir şey anlamadım... O kadar aptalca anlatmıSsın ki ezikmisin nesiN deli ettin beni şimdik

////
    bu adama ne dersiniz şimdi yaa
    /////

delen

7/1/2003 11:20:08 AM

yaww hagi kıro yaptı bu espiriyi heheheheheheehehehe

buhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

--------------------------------------------------------------------------------
    delen_Jr

peki ya bu adama ne dersiniz sanki adam sokakta konuşuyo
    arkadaşlar burası sizin bildiğiniz forumlardan deil burda bir saygı ortamı var
    ona göre..

Zimbabwe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek
    beyler len lan davası aslında lan yerine len tabi samimi olduklarınızda kullanırsanız icq mirc muhabetiniz varsa lan yerine len kullanın ayrıca beyler lütfen tahribat alemi olarak bi geçmişe sahibiz cehennem felen bozuldu diyoruz biz güme gidecez 3 senedir burdayım ilk geldiğim zamanı aratır oldu üyelerden yeterli ilgiyi bulamıyoruz bence sadece lagaluga forumuna dönmüş gibi geldi bana gövde gösterisi veya it dalaşı yapılacak bir yer seviyenizi koruyun böyle çabuk sinirlenenlere veya küfredenlere karşı lütfen cevap yazmayın eğer bir admine veya bölüm moduna şikayeti ispiyonculuk olarak görüyosanız siz onun küfürlü yanıtlarına teşekkür edin onun hakkında güzel konuşun çünkü bu tür davranışlar kanıtlanmıştır bu tür kişiler üzerinde yıldırıcı bir etkiye sahiptir bunu bir deneyin konu ve mevzuları fazla büyütmeyin saygılar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    Yok bide şey dikkatimi çekti o matrix konusunda kim o hatırlamıyorum ama 1.90 mış bilmem neymiş şu kadarmış bu kadarmış banane adamın 1.90 lığından saygısızlık gerektirmez 1.90 olması ki bende 1.83 napçaz şimdi aehaeh herneyse belki espiriden söledi bu boy moy olayını ama adam bi özür dilememiş adam gibi ki tek konu bu değil ir2 mi ne o arkadaşta sapıtıyor çoğu konuda ayçoşa galiba salak salak şeyler yazmıştı tam hatırlamıyorum..Bu siteden başka hiçbir foruma takılmıyorum www.legion.kz denen birsiteye takılıyorum clan sitesi inşallah seviye düşmez..

Kurtlar tasma takmaz....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acizmendi
    acizmendi's avatar
    Erkek
    bence kufur edenler, hakaret edenler adabini bilmeyenler istisnasiz banlanmali. bu yandascilik yuzunden degil mi butun memleketimizin sorunlari.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    bunun icin oylamya weya herkez kendi dsuncelerini belırtmek durumunda

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
Toplam Hit: 9340 Toplam Mesaj: 43