folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder ADSL"De Şok Fiyat 13 Mayıs"Ta !

ADSL"De Şok Fiyat 13 Mayıs"Ta !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tiesto
    Tiesto's avatar
    Erkek

Türk Telekom ADSL tarifelerinde büyük indirimlerin yer aldığı paketini 13 Mayıs Çarşamba günü Türk Telekom Operasyon Başkanı Celalettin Dinçer, Türk Telekom Uluslararası ve Toptan Satış Başkanı Mehmet Toros ve Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan'ın katılımıyla düzenlenecek basın toplantısında duyuracak.

1 Megabit fiyatına 8 Megabit internet...

BT Dünyası.Net'in haberine göre, tarifelerine Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'ndan onay alan Türk Telekom ADSL fiyatlarını Megabit sınırı olmadan kotalı tarifelerde sabitleyecek gibi duruyor.

ADSL'in teknik olarak sunulan hızı pratikte verememesinden yola çıkan Türk Telekom yetkilileri bu sorunu tek ücret prensibi ile aşmayı planlıyor.

Yeni Şafak'ın edindiği bilgiye göre, yeni tarifelerde 1 ile 8 Megabit hızlar arasında sunulan ADSL fiyatlarının tek bir çatı altında toplanması ve en küçük kotalı tarifede fiyatın mevcut en alt limit olan 29 TL'de sabitlenmesi bekleniyor.

ADSL'de indirimli tarifelerin detayları 13 Mayıs Çarşamba günü açıklanacak.

Türk Telekom'un tüm ADSL satıcılarına yönelik olarak uygulayacağı yeni tarifeler ile Türkiye'de birbirinden değişik servisler sunarak pazardan pay kapmaya çalışan ADSL satıcıları bu indirim ile pazarlarını daha da büyütme şansına sahip olacaklar.

Birşeyler olacağa benziyor haydi hayılısı diyorum.

Belki bundan sonra günaha girmeyiz ?

Ceza : Ben Rapin Oğluyum. Sagopa Kajmer : Benim öyle Bir oğlum yok.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek
    lan yazlık için 3 aylık 4 mbit aldık 300 küsür bayıldık şimdimi yapılır bu :S
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meraclitus
    Meraclitus's avatar
    Erkek
    kotasız 4mb 30 ytl olsun başka bişi istemiyom :) 2mb'de razıyım yeterki lanet olası kota kalksın
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    bakalım özgür biri netten faydalanıyorum, uygun bişey yaparsa ttnet geçerim hemen, olan benim 26,5 aktivasyon ücretine olur :(

///______________
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

şu 3 g işi olursa ilk fırsatta Türktelekomu satacam :) tahhüt vermedim biliyom başıma geleceği :)=

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    geçende sınırlar kalkacak bekleyin diye konu açılmıştı bu tarz konular her ay açılıyor önümüzde ki maça bakıcaz

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek
    smile dsl 8mbt aldık süper şekilde hızlı rapidden saniyede 1.mb dosya iniyor :) windows update 4mbt iken 1 saat sürüyorsa şuanda 20 dakikada bitiyor.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Protesto
    Protesto's avatar
    Erkek
    5 mbit 49 TL :| gayetde güzel mutluyum huzurluyum !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

daha önce ben söylemiştim sağlam bir kaynaktan aldığım istihbaratı Ttnet internette kotayı kaldırıyor diye konu açmıştım. çoğu kişi buna inanmamıştı. inş. hepimiz kendi gözlerimizle göreceğiz limitlerin kalktığını. Bilişim çağında yaşıyoruz bu ne limit Allah aşkına

hocam bir de kaynak gösterebilseydin güzel olurdu.

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UploaDeR
    UploaDeR's avatar
    Erkek

ucuzlasın artık bıktık ya yeter 3g nin gelmesi çok iyi olucak sırf onun sayesinde bi indirim görecez e benziyor 

Bizim yaptığımız paylaşımlar , o kadar emeğe bir gün de başkalarının yaptığı (Ç)ALINTI lar kadar değer verseniz ne olur ?ölmessiniz...,, ATEİZM ! ATeist Üye
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Protesto bunu yazdı:
    -----------------------------
    5 mbit 49 TL :| gayetde güzel mutluyum huzurluyum !
    -----------------------------

nassı yani ne zaman nerde

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
Toplam Hit: 7374 Toplam Mesaj: 51