folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Adult Zengini Olalım - 2 | (Sadece Bir Ortak Arıyorum)

Adult Zengini Olalım - 2 | (Sadece Bir Ortak Arıyorum)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

Arkadaşlar daha önce adult zengini olalım diye bir konu açmıştım tahribatta.

katılım yüksek oldu ama kontenjan 10 du ve 5-5 seklinde iki site açılmıştı.

bir tanesini 20k hit yapıp sattık , daha da yükselicekti ama biz o şekilde satmıştık. gerekli arkadaşlara EFT ve PTT posta havalesi yoluyla paralarını ulastırmıstım.

oradan kazandıgım parayla telefon vs. almıstım hatta.

Diğer site bytechno coşturmuştu o da 20k gördürmüştü.

o zaman webloader v7 scriptini kullandık.

simdi olaya gelelim.

Eski konunun linki : http://tahribat.com/Forum-Haydi-Tahribat-Adult-Zengini-Olalim-90141/1/

-- - - - - - - - - - - - - -

Webloader v8 şuanki en güncel sürüm bende lisanslı olarak var. ( Lisans ücreti 50 TL)

Şu an ki adult sitemde v8 kurulu bir şekilde ve site google tarafından indexlettim. sanırım 64 tane falan da video ekledim. her gün otomatik etiket çekiyor site belirli aralıklarla.

Yani benden olanlar / Fiyatı

-------------------------

Keyword domain  (15 TL)

v8 lisansı (50 TL)

-------------------------

Toplam : 65 TL.

Ayrıca dediğim gibi site indexlendi. Domain yeni sayılmaz 3 aylık falan.

Ortak olmak isteyen kişi burayı okusun

Ortak olacak olan kişi banka hesabıma 50 TL gönderecek + Her gün tam 20 tane video ekleyecek. ( Ama nasıl?)

Webloader v8 de şöyle bir özellik var.

Siz videonun yayınlanma tarihini saatini yazıyorsunuz , video o tarihte saatte siteye ekleniyor.

Örneğin siz panele gireceksiniz , vidivodo botuna gireceksiniz , 20 tane videoyu günde 7-8 dakika ayırarak ekleyebilirsiniz. Bu videoların yayınlanma saatleri arasında 2 saat koyacaksınız yani 2 saatte bir 2 video yayına girecek şekilde.

Yani toplamda bu site ile günde 7-8 dakika ilgilenerek site tüm gün boyunca güncel kalacak.

Ayrıca ben 65 TL - siz 50 TL katmanıza rağmen site gelirini %50 - %50 paylasıcaz. Merak etmeyin ben bundan zarar etmıyorum.

Sitenin google optimizasyonu , hit , reklam , satış konularıyla birebir ilgilenicem. He site 20k oldu ve size acil para mı lazım oldu. "Abi hadi gel siteyi satalım" derseniz sizin için bunu yaparım , Türkiye'nin neresinde olursanız olun parayı gönderirim PTT ile. Daha önceki projede bunu yaptık.

ÖNEMLİ NOT:

Oldu ki site hitlenmedi , beklenmedik bir şey oldu vs. bir türlü gelir elde edemedik , kesinlikle ortak olan kişi "geri ver ben 50 TL mi" diyemez.  O yüzden 50 TL kendisi için önemli bir para olan arkadaşlar , ya da bu işi çeviremiceğini düşünen arkadaşlar asla katılmasınlar. Geri ödeme yoktur. Aynısını diğer projede de yaptık , daha cok kişiyle daha az gelir düştü ama yine de aklınızdakinden fazla oranda kâr ettim ve arkadaşlarım da aynı şekilde ettiler. (Forumdan mylitta ve manyaki - umut ve berk abi yani)

Ayrıca parayı gönderdikten sonra dediğim gibi günde 5-10 dakikasını ayırıp da 20 tane videoyu ekleyemeyecek olan arkadaşlar ASLA İLETİŞİME DAHİ GEÇMESİNLER.

Ayrıca referans olması için "manyaki" ve "mylitta" isimli tbt müridlerini konuya bekliyorum. Adult site açıkken , kime ne kadar yardımcı olduğumu , site optimizasyonu ile ne kadar ilgilendiğimi , siteye hit aldırmak için ne kadar uğraştığımı , site satıldıktan sonra ödemeleri ne kadar sürede ne şekilde yaptığımı en iyi size onlar söyler.

Son not :( site sonuçta p***o sitesidir. p... ile alakam olmaz diyen , ne tür videoların siteye hit getireceğini bilmeyen arkadaşlar o 20 videoyu girerken başlık ve açıklama kısmına ne yazacağını bilemediğinden sıkıntı yaşarız. O arkadaşlar da ilgilenmez ise sevinirim.)

Okuduğunuz ilgi gösterdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

Konuyu tam okuyup anlamadan lütfen iletişime geçmeyiniz.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

webloader7deki botlar çalışmıyor yasak yedi haberin olsun webloader8 var şuan onu kullan:D

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

EntelKoylu bunu yazdı:
    -----------------------------

Şu an zaten v8 kurulu lisanslı google indexli site var. Okumadan yorum yapmışsın hocam.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

20K siteyi ne kadara satıyosunuz? ve aylık geliri ortalama ne oluyor :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek

arkadaşlar bence kaçırmamalısınız, RootB la ilk açtığı konuda kontenjan dolmuştu katılmak için çok uğraşmıştım sonra bi kişi vazgeçti ve ben katıldım.. 1 ay sonra hit yaptık 1,5 ay sonra verdiğim paranın 12 katını kazandım... şu sıra vize finallerim çok sıkı ocağın 25 inde tekrar adult işine giricem bende.. ama kazançtan şüphe duyanlar varsa r10 nick ve linkleri vereyim. reklam satışlarımı trader lerimi görsünler.. tek reklam haftalık 100-120 tlden satış yapıyordum.. biraz biliyorsanız paranızı kazanırsınız çok bilmenize gerek yok zaten V8 sizin yerinize bi çok şeyi biliyor ve yapıyor :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

HighNitro bunu yazdı:

20K siteyi ne kadara satıyosunuz? ve aylık geliri ortalama ne oluyor :D

Hocam mesela 400 TL satılıyor . Ama sen o 20k siteyi satma , haftalık reklam vs. al . Siteyi kaliteli tut. Zaten 1 ayda 400 TL kazandırıyor. 2 ayda 800. 3 ayda 1200. Sen hesapla.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

ByTechno bunu yazdı:

arkadaşlar bence kaçırmamalısınız, RootB la ilk açtığı konuda kontenjan dolmuştu katılmak için çok uğraşmıştım sonra bi kişi vazgeçti ve ben katıldım.. 1 ay sonra hit yaptık 1,5 ay sonra verdiğim paranın 12 katını kazandım... şu sıra vize finallerim çok sıkı ocağın 25 inde tekrar adult işine giricem bende.. ama kazançtan şüphe duyanlar varsa r10 nick ve linkleri vereyim. reklam satışlarımı trader lerimi görsünler.. tek reklam haftalık 100-120 tlden satış yapıyordum.. biraz biliyorsanız paranızı kazanırsınız çok bilmenize gerek yok zaten V8 sizin yerinize bi çok şeyi biliyor ve yapıyor :)

Hocam sağol seni de konuya bekliyordum. Hemen bugün sıcağı sıcağına yazman güzel olmuş.Sağol yorumun için tekrar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

param olsa hiç düşünmeden girerim :( biri bana 5o lira borç versin :(

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

msn pm olarak bi at nöbetciyim iş yerinde akşam konuşalım girebilitem yüksek

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    Burağa her turlu kefilim. Sitenin satıldığı gun hicbir sorun cıkmadan tum ortakların eline parayı ulastırdı. Guvenle calısabilirsiniz.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
Toplam Hit: 6799 Toplam Mesaj: 45