folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ağaçlandırma İçin Hibe Arazi Almak Mümkün Mü?

Ağaçlandırma İçin Hibe Arazi Almak Mümkün Mü?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

Olursa tbt ağaç dikim bulusmalari düzenlenebilir :)

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    PEAK bunu yazdı

Olursa tbt ağaç dikim bulusmalari düzenlenebilir :)

İstanbul ve çevre illeri için ziraat teknikeriyim dikime bakıma ve herşeyi için katılım sağlarım 

Yav he he
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bizde bi ara dusunduk devletten arazi kiralayip ceviz dikip 5 yil sonra satmayi felan ama sonra vazgectik. Orman bakanligi ucrersiz fidan veriyor bildigim kadariyla.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

fakat benim derdim on yıl sonra satayım değil, oksijen. Kesilmeyecek satılmayacak ticari amaç gütmüyorken bir de arsaya para ödemek. Yakması bedava dikmesi zilyon lira

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheRunZex
    TheRunZex's avatar
    Erkek
    iSo bunu yazdı

fakat benim derdim on yıl sonra satayım değil, oksijen. Kesilmeyecek satılmayacak ticari amaç gütmüyorken bir de arsaya para ödemek. Yakması bedava dikmesi zilyon lira

Hocam böyle bir proje düşünmen gerçekten mükemmel.Allah bize böyle düşünen insanları esirgemesin inşallah.Eğer proje gerçekleştirilirse aylık cüzzi  bir miktarda yardımım dokunsun isterim.Oksijen hayattır boşuna demiyorlar.Tahribat olarak böyle bir projeye ön ayak olman bizi gururlandırır.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    iSo bunu yazdı

dediğim gibi her türlü dikime bakıma yardımcı olurum civar ilerde isen yardımcı olurum bimer e yaz sana onlar deteylı bilgi veriyorlar hatta bal ormanı için de yardımcı oluyorlar etrafında arıcı varsa onlarında işine gelir 

Yav he he
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek
    iSo bunu yazdı

Orası öyle sonuna kadar haklısın ama devletin arsası sen dikersin, yarın bir proje oluşturulur oraya güme gider hepsi hak bile iddia edemezsin. Misalen söylüyorum tabii bunu. Madem böyle bir olanağın var ben derim ki yerine göre 2-3 bin TL ye bile arsa alabiliyorsun dönüm dönüm. Nereye yakınsın? nerede yapabilirsin bilmiyorum ama ben senin yerinde olsam kesinlikle alırdım böyle bir tarla üzerine dikerdim dikeceğimi, hem kimse dokunamaz hem bir şey diyemez.

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

hımm  ben evde aylık ortalama 30 çam fidanı büyütüyorum sonra gidip ayazağa ormanına boş bulduğum yere dikiyorum   umarım suç değildir 

onekine?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek
    volkan bunu yazdı

hımm  ben evde aylık ortalama 30 çam fidanı büyütüyorum sonra gidip ayazağa ormanına boş bulduğum yere dikiyorum   umarım suç değildir 

suc degildir de o alan icin plan varsa agaclarini sökebilirler. gecenlerde trtte de belgrsel vardi, istanbul ormanlari ile alakali. saglikli gelisimi icin aralarinda mesafe olmasi lazim. bir duzene gore dikiyorlar. oyle bir yere denk gelmissen en fazla sökerler dedigim gibi.

Errare Humanum Est
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Hocam biz okulca böyle bir etkinlik yaptık. Yanlış değilsem  arkadaşlar Orman ve Su bakanlığı yetkilileri ile iletişime geçmişti ve onlarda uygun fiyata fidan almamızı sağladılar. Ekecek yer olarakta hazine arazisinde belirli bir yeri bize gösterdiler ve buraya ekebilirsiniz dediler. Araziyi sana verme gibi bir durum yok ama yer gösterip şuraya ek diyorlar ve fidan ı uygun fiyata sağlıyorlar. Ayrıca ekilen alanı da senin gidip kontrol etme şansın yoksa onlar gidip belirli aralıklarla sulamasını vs yapıyorlar.

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
Toplam Hit: 3640 Toplam Mesaj: 23
sosyal sorumluluk hibe arazi