Ah Ttnet Vah Ttnet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

Hocalar 4 ay önce 16mb'e kadar aldım paketi bağlattım neyse 4 aydır 5 ile 6 mb arasıbda max 6.99 2 gündür arıyorum tam 4 tane arıza kaydı açtılar sorun halloldu dediler ama sonuç aynı bugün en son bidaha açtılar arıza kaydı şimdi net hızı 0.2 ile 2 mb arasında dayanamadım sövdüm telden yapcağınız işten altyapınıza falan diye kadın beni başka bi yere aktardı hemen adamın biri çıktı sorun neydi dedi anlattım böle böle böle diye e sizin orası 8 mb e kadar destekliyor gayet normal dedi ulan dedim bana niye ozaman 16mb destekliyor diye yalan atıp sattınız bu paketi diyi onada bastım kalayı. Dedim telefondan kapattırabiliyormuyum interneti evet dedi dur sen dedim superonline ı arayım sana dönücem kapatmak için aradım super online ı adamlar demesinmi 8 e kadar destekliyor bizim diye. Ulan nasıl bir döngünün içine düştüm anlayamadım. Bursa inegölden istanbula taşınalı 4 ay oldu arkadaş memleketim ne güzelmiş ya heryer fiber kablolarla döşeli istanbul şirinevlerde bu kodumun kabloları yok köynü lan burası. Neyse tt netten canı yanan varsa gelsin söxsün rahatlasın yapacak birşey yok gibi. 

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

daha dur . süper online geçince kutu yok deyip 15 bekletecekler. 

neler neler . sitede yapılan anketlerden birinde 1. sonuç ttnete komple ben girim olmuştu . 

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

super online a geçmeyin tünelin ucu bok

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Hocam modeminin arayüzüne girip hat değerlerine bakıp yazabilir misin?

Edit: Şirinevlermiş :) Taşın hocam en kısa zamanda. Taşınma ihtimalin yoksa en yakın santraldeki müşteri ilişkileriyle görüşüp dilekçe yaz yeni altyapı için.

YENİBOSNA MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ OFİSİ İSTANBUL/AVR YAKASI BAHÇELİEVLER FEVZİ ÇAKMAK MAH. EMRE SOKAK NO:12 BAHÇELİEVLER/İSTANBUL

Balyoz99 tarafından 11/Eyl/15 22:41 tarihinde düzenlenmiştir

arbeit macht frei
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

tabi özelden yardımcı olabilirmisin ?

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

ben superonline kullanıyorum 

şuanki testim

1

DNS 

208.67.222.222

208.67.220.220

ZaZu tarafından 11/Eyl/15 22:45 tarihinde düzenlenmiştir

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

İstanbul şirinevlerde oturuyorum hocam gel paslaşalım olayları :) 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

aynı olay bende de oldu hocam, 8 mbit netlimitsiz kullanırken alt yapın destekliyor dediler, kendilerine 2 defa sordum bakın servera uzaklığım vs nedeniyle alabileceğim hız nedir diye 10-12 mbit arası dediler, geçen gün bağlantıda sorun yaşadım kopmalar 4 mbit yazmışlar bu sefer sağlıklı alabileceğim hız, sonra taahhüdü iptal etmek istediğimi söyledim 200 TL ücret çıkarıyorlar bu zamana kadar kullanım nedeniyle, vodafone'u aradım ttnet altyapısı kullanıyoruz dedi, süperonline da öyle, vdsl bağlantısı var geçiş yapalım mı dedi sonrasında ttnet vdsl destekli modem aldım, şimdi çıkmışlar sizin orada vdsl yok boşa geçersiniz diyorlar :)

Kısacası güler misin ağlar mısın?

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

4G'nin gelmesini iple çekiyorum. Mobil internette bi boka faydası olmayacak fakat normal internet kullnaıcıları için çok iyi olacak. 4G için baz istasyonlarına fiber hat çekmeleri lazım. Fiber çekerken dur la şu sokağada çekelim diyecekler. Özellikle Turkcell Superonline bunu fırsata çevirecektir zira Büyükşehir belediyesi kazmayın lan sokakları doğalgaz, su altyapı çalışması vs olduğu zaman biz kazarız sizde orada gelip döşersiniz diyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

4G'nin gelmesini iple çekiyorum. Mobil internette bi boka faydası olmayacak fakat normal internet kullnaıcıları için çok iyi olacak. 4G için baz istasyonlarına fiber hat çekmeleri lazım. Fiber çekerken dur la şu sokağada çekelim diyecekler. Özellikle Turkcell Superonline bunu fırsata çevirecektir zira Büyükşehir belediyesi kazmayın lan sokakları doğalgaz, su altyapı çalışması vs olduğu zaman biz kazarız sizde orada gelip döşersiniz diyor.

aynen oyle. kazi yapimi sikintili. eski is yerimde superonline'i aradim kac para ulan bi fiber ben alayim kabloyu cekin amk dedim. kablo degil kazi para tutuyor diyip bana fiyat teklifi yolladilar. istanbul arnavutkoye 300.000 tl fiyat cikarttilar. bunun 220.000 tl sinin asfat ve kazi masrafi olarak belediyeye verildigini. istanbulda 2050 yilina kadar asfaltlamayi sadece isfalt (istanbul asfalt bakim bilmem ne kil tuy anonim sirketi) firmasinin yapabildigi icin onlarin elinde olmadigini filan belirtti. digeride iste port kutu kablo sonlandirici vs vs gibi gidiyormus. 

hat karsilamasini yaparsaniz 1 yilda giris paketi ucretsiz oluyor dediler birde :) buyuk nimet yani....
    O parayi verirsem ben ofise datacenter kururum.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Telekomu ara alt alt yapıya  yada kablona baksınlar ben superonline aldım 2 12-15 mbit sıkıntısız kullandım kardeşim yüzünden kestirdim 2 ay sonra tekrar baglattım 8 mbite düştü aradım aradım müşteri hizmetlerini alt yapı cart curt ettiler dedim iki ay onceki alt yapi ev ayni hat aynı teli bile kestirmedim neden böyle felan cok şikayet biraktim sonra kestirecem felan dedim kestirmeyin bakalım dediler sonra yaptılar 15 e cıktı kablo tamiri vardi 10 12 ye düştü

şimdi 14  15e cıkıyor 12 ye düşüyor yani hava şartlari bile fark ediyor

ukarı yönde maksimum hızı (kbit/s) 1053
    Aşağı yönde maksimum hızı (kbit/s) 13232
    Yukarı yönde hat hızı (kbit/s) 797
    Aşağı yönde hat hızı (kbit/s) 12373
    Hat standardı ADSL2+

Enson böyle ama superonline de sevdigim kotam düşmüyor

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
Toplam Hit: 3056 Toplam Mesaj: 25
totoşnet