folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Ahmet Kayayı Sever-Dim Ama Olay Bitti

Ahmet Kayayı Sever-Dim Ama Olay Bitti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    Ahmet Kayayı Sever-dim bi sempatim vardı, Pkklı diyince durun derdim o adam pkk lı olmaz olamaz belkide kendimi kandırıyordum taki youtube ye ahmet kaya fln gibi bişiler saçmalıyıncaya kadar, Adamı dinliyeceğim hala ama hiçbirzaman korumayacağım iyi olmuş ölmüş allah tahsilatını affetsin,arkasından pek fazla konuşmak istemiyorum burada bi konser vermiş Kürdüz ölene kadar dior tabi burada hiçbirşey yok her din ırk mezhep bana dokunmadığı süreççe benim arkadaşlarımdır dostumdur ama Kürdüz ölene kadar vallahi apoyu özledik vallahi dostu özledik diyor ya orada can damarıma bastı

http://www.youtube.com/watch?v=pu-In_vch5c&search=ahmet%20kaya

alın linki birde siz bakın :@ benim canım sıkıldı bu olaydan sizinde bakmanızı görmenizi istedim ben burada hiçkimseyi kötülemiyorum sadece ahmet kayayı çok severdim ama hayalkırıklığı yaşadım onun gibi birisi dünyaya gelmez,sesini seviyorum bile bile hala dinliyeceğim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    b.s.g demenden evvel daha yeni mi öğrendin bu piçin pkklı oluğunu demek istiyom
    bu şerefsizin pkk ya yardım ettiğini dünya alem biliyo
    ama yinede gidin siz kasedini cdsini alın
    mehmetciklere kurşun olarak geri dönsün

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deli_gaffur
    deli_gaffur's avatar
    Erkek
    Ahmet Kaya ki tüm ömrünü, ekmeğini yediği üzerinde yaşadığı toprağı parçalamaya adamış bir adam, ne bekliyordun ? Ölmüş bir adamın arkasından konuşmak pek doğru değil daha başka bir şey yazmıyorum

Ülkücüler için "sokak ortasında adam dövüyor" diyorlar. Yalan hoca, inanma sen! Bizim adam olanı dövdüğümüz nerde görülmüş?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    Bu konser yanlısını anlayıp cezasını çektip özür dilediği konser değil mi ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    zike zike özür dilemek zorunda kaldığı konser
    yalnışını anlayabilen adam bu sözlerin nasıl tepki göreceğinide önceden sezer

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    kardeşim hem bu vatanda yaşıyosun hem bu vatanın sundugu hizmetlerden yararlanıyosun sonra orda yok apoyu özledik yok biz buyuz (kendimi zor tutuyoruz) yinede bazı yasaklar aklımda kimsenin hür iradesine karışmıyorum ama bu kadar düşmek bu kadar ......... yapmak yakışmıyor insansan insana yakışır davran önden şöle böle diYip arkadan b4en buyum demiceksin ben böyle adamların ..... devamı çok kötü olur!

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    vallahi biz apoyu özledik deyip yemin et , sonra da özür dile öyle mi ?

Dua et Ahmet kaya tahribatta küfürü yasakladılar yoksa ...

Hala bu adamın yaptığına sanat diyenleri videoyu tekrar izlemeye davet ediyorum.

Zimbabwe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Adamın sesi güzel canım dinleyin dinleyin yarın öbürgün apoda kaset çıkartıyormuş onun kasetinide alın.

λ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    tabi firex haklı alın kasedini
    sesi güzel
    tabi canım tabi tabi
    dimi firex :D:D:D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    pardon fazla kaçmış
    saygılar
    hürmetler
    (f)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Ahmet Kaya"yı dinlerim ..kendini sevmem çoğu şarkılarını dinlerim ..sövdüğüm de çokk olmuştur .taktir ettiğimde taktir etmemin sebebi adamın bi davası var ..belki yanlış ama adam davasının ii olduğuna inanmış ..ve davası uğruna çokk şey yapmış ....taktir ettiğim oldu dedim ..yanlış anlaşılmasın ..neden zaman zaman taktir ettiğim olduğunu söyledim ..kendi davalarına çokk katkı sağlamış bi adam ..kendi yorumum bu adam kandırıldı ..beyni yıkandı ..kullanıldı mevkisinden dolayı çokk sövülmüşümdür ..Orospu çocuğunun tekidir ama davası ve şarkıları için görevini ..inandığı şeyi bilerek yada bilmeyerek ( kullanıldığını iddea ediyorum ) üstüne düşen görevinin hakkını son demine kadar ..Allah'ına kadar vermiş bi adam keşke davası türklük olsaydı ..kullanılmasaydı ..kandırılmasaydı ..o karakterdeki inanmış ..bir kişilik çokk şey yapardı ne yazık ki yanlış davaya inanmış ama sonuna kadar davasının hakkını vermiş bi kişilik ..kişiliğinden dolayı taktir ederim ama davasından ..yaptıklarından dolayı söverim .. Onunda her fani gii sonu toprak oldu ..hakkın yolu birdir :)
    kasetini almam aldırmam ama korsanının mina kyarım...

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
Toplam Hit: 12606 Toplam Mesaj: 99