folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Ahmet Türk:"PKK"Ya Karşı Çıkarız"

Ahmet Türk:"PKK"Ya Karşı Çıkarız"

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakankaya
    Hakankaya's avatar
    Erkek

Türk, "Eğer devlet bu sorunu askeri yolla çözmekte ısrar ediyorsa biz bir şey yapamayız. Siyasi bir çözüm ve proje ortaya getirilirse ve PKK, savaşı durdurmaz ise biz de PKK'ya karşı çıkarız"

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Bence bazı şeyler zor geldi.Biz buna Cep to Saf Değiştirme Diyoruz.Aslında değiştirme demeyelim de,öyleymiş gibi gözükelim diyoruz :P

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    kendi kendine karşı çıkmasına gerek yok bizzat pkk yı yöneten orosbu çocukları arasında ahmet Türk de var zaten ibne bunlar ya kıvır kıvır dansöz oldular iyice.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    şimdi bu adama sövücem ben ama yasak. ne diyeyimki a.k ç... na :) PKK ya karsı çıkacakmıs.. onun ben a..... s....

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    eauheauha 3,5 3,5 olayına döndü :D

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    ne bu şimdi ahmet efendi yoksa militan kaybınız mı var :)

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErPecker
    ErPecker's avatar
    Erkek

Ulan anan cıksın pkk ya karsi zaten PKk sensin oç ya bunlarin hepsi böle yanar-döner Arto kadar şerefleri,delikanlılıkları yok ak mn peşmergelerinin

küfür için k bakmayn ama her ortamda kayarm bu ite

ben bi aygır sen bi taysın..Bırakın uLan ses yankılansın . fİqeR Ki Ase ME---------alayına FCUK OFFF------------
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek
    sie
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

ben dönmeyim desene!!!

Kürt halkını kandırıyorum desene.

alayı boş..

sakın ha bu sözlere kanmayın.

bu sözler Yerel seçimler için söylenmiş sözlerdir. oy kapabilmek için millete onurlu şekilde gözükmek istiyorlar.Diyarıbekir kalemiz diyorlardıya hani... işin aslı demek diyarbakırdaki halk akıllanmış bunları gale almıyo. bu şerefsizlerde böyle sözler edip oyları almayı düşünüyorlar.

Biz çok duygusal bir toplumuz o yüzden bu oyunlara gelmeyin sakın. biz bu kerane çocuğunu biliyoruzda...

kürt kardeşlere özellikle sakın bu sözlere kanmayın.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    partal
    partal's avatar
    Erkek

biraz mantıklı olalım.. insanları öldürerek bir yere varamayız. pkk bunu 30 senedir söylüyor. Burada pkk sempatizanlıqı ya da yandaslıqı yapmıyorum. yanlıs anlasılmasın. pkk ulusal mucadele veren bir orguttur. iki taraftanda kimse ölmesin, türkiye bölünmesin. Bu hepimizin ortak amacı, Ama pkk gerçekten kürdistan kurmak mı istiyor? Bunu yıllardan beri soramadık, hep burjuva medyanın söylediklerine inandık. Birazcık soralım kendimize. Pkk nın ilk silahlı eylemini hatırlayın, devletin kestirdiği genç kürt gencini (örgütle ilişkisi olmamasına rağmen) Sedat bucağı..

Diyarbakır daki bombayı pkk patlatmadı, pkk evleri basıp insanları öldürmedi. Bunu pkk yapmış olsa neden söylemesin. Bir düşünün bir örgüt ev basıp adam öldürüyor, yağmalıyor. Fakat başarılı bir eylem olmasına rağmen, türkleri öldürmelerine rağmen (terör bakışacısıyla..) bunu biz yapmadık diye dile getiriyor.. Neden? Yahu arkadaslar, hakikaten diyarbakırdaki bombayı pkk patlatmıssa, masum insanlara saldırmıssa pkk nin ta ak. Cem Ersever itinin itirafınıda hatırlayın.

yazık..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    karşı çıkacağı örgütün nesi kaldıki karşı çıkıyor bu maval
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    partal : pkk ile yazdıklarına bebekler güler. :)) Bebek katillerinin kim olduğunu anlatma!! çok iyi biliyoruz.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 10550 Toplam Mesaj: 63