folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Ahmet Türk:"PKK"Ya Karşı Çıkarız"

Ahmet Türk:"PKK"Ya Karşı Çıkarız"

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    partal
    partal's avatar
    Erkek

türklüğü diğer ırklarla eşit tutmak küçümsemekse evet küçümsüyorum, artık bırakın aq ırkçılıqı insana insanca yaklasın. turklukmus, bende turkum, hemde senden daha turk, ben kızılbas soyundan gliyorm. sen nesin ki? atalarının hepsi turkmu bakalım? ama hiçbir ırk gibi turklukte daha ustun değildir..

edit: ayrıca bnm beynm kufure çalısmıo nayt "kardes"

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarninG_ErroR
    WarninG_ErroR's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

partal bunu yazdı:
    -----------------------------
    türklüğü diğer ırklarla eşit tutmak küçümsemekse evet küçümsüyorum, artık bırakın aq ırkçılıqı insana insanca yaklasın. turklukmus, bende turkum, hemde senden daha turk, ben kızılbas soyundan gliyorm. sen nesin ki? atalarının hepsi turkmu bakalım? ama hiçbir ırk gibi turklukte daha ustun değildir..

Herkesten daha çok TÜRK'üm diyorsun bunu neye göre diyorsun ? Buna karar veren merciler mi var ?

Kızılbaş soyundan geliyor olman senin başkalarından daha çok TÜRK olduğunu göstermez. Hele de pkk terör örgütü değil diyorsan bu senin TÜRK olduğunu bile göstermez diyebiliriz belki de .

pkk'ya karşı çıkmak,  onu terör örgütü olarak kabul etmek ve kendimi onlardan üstün görmek ırkçılıksa EVET BEN IRKÇIYIM.

helikopter kiralayıp norveçli üstsüzleri görsel taciz edesim var.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    partal
    partal's avatar
    Erkek

pkk ya karsı çıkmak ırkçılık deildr. pkk yı teror orgutu gormekte ırkçılık deildir.

üstün gormekte deildr kendini..

ustun gorme meselesi eskilere daynıor, nayt blir.

yoksa sen ırkçı falan deilsn :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

partal bunu yazdı:
    la olum kes, sesini çıkarma. Lafı çevirme. Madem lafı buraya getirdin, yazayım. Türk ırkı diğer tüm ırklardan üstündür nokta. sen nesin ki demişsin. sen ne sikimsin ki bana o lafı dersin. Benim de soyadım Alpaslan. sidik mi yarıştıralım. Evet bizim sülale hep Türk. Çok aile sohbetleri dinledim, büyüklerime de sordum. Bizim anne ve baba tarafında Türk harici kimselen evlenen yok. Şimdi ne oldu? girdi. Konuya dönersek deminki msjımda dediklerimin aynısı.

Edit:
    mal çocuk. senden daha Türküm diyosun, Türk ırkı diğer ırklardan üstün değildir diyosun, pkk sempatizanlığı yapıyosun. Sen dediğin kadar Türk olsaydın bi kere komunizm, cevrim, che, pkk sempartizanlığı yapmazdın. Kendinle çelişiyosun. çocuk. tuvalette amudo kalk yerine gelsin beynin. şimdi buna "niye sen öyle mi yapıyosun" diyip de ilkokul 5 sınıfı zekalığı yapma.

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    partal sizin eve de dustu mu o bombalardan?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    partal
    partal's avatar
    Erkek

aq yha tmm kapatalm nayt gibilerle tartısılmıo aq:s adam gibi soluorm yok bomba dustumu yok ustunuz yok bilmem ne :S olm teror orgutyse teror orgutu.. bunu adam gibi açıklayın bende anlayayım.

ayrıca nayt, sen kurt olsaydn kurtler ustundur mu dicektn? yunan olsaydn yunanlarmı?

faşizm diğer insanları reddetmektir. ve katliamcılıktır. kahrolsun faşizm!

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    partal bunu yazdı:

aq yha tmm kapatalm nayt gibilerle tartısılmıo aq:s adam gibi soluorm yok bomba dustumu yok ustunuz yok bilmem ne :S olm teror orgutyse teror orgutu.. bunu adam gibi açıklayın bende anlayayım.

ayrıca nayt, sen kurt olsaydn kurtler ustundur mu dicektn? yunan olsaydn yunanlarmı?

faşizm diğer insanları reddetmektir. ve katliamcılıktır. kahrolsun faşizm!
    aptal insan, ben niye diğer insanları red edeyim. Ben kimim ki. Onlar da insan. Senin ya beynin yok, ya da anlamak istemiyosun. Türk ırkı üstündür diyorum. Tarih boyunca da bu defalarca kanıtlanmıştır. Diğer ırklarda doğsaydımlarla olmuyo Türk doğdum, şükürler olsun.

Edit:
    pkklı oçları da msjlarında hep "faşistler, kahrolsun faşitler, ırkçılar" vs diyo. Ha bi de annen öyle diyodu :D

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    partal
    partal's avatar
    Erkek

tarihte ne zaman kanıtlanmıstır?

ırk arası ayrımcılık yapıosa allahın adaletine sasarım..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siganfu
    siganfu's avatar
    Erkek
    partal bunu yazdı:

biraz mantıklı olalım.. insanları öldürerek bir yere varamayız. pkk bunu 30 senedir söylüyor. Burada pkk sempatizanlıqı ya da yandaslıqı yapmıyorum. yanlıs anlasılmasın. pkk ulusal mucadele veren bir orguttur. iki taraftanda kimse ölmesin, türkiye bölünmesin. Bu hepimizin ortak amacı, Ama pkk gerçekten kürdistan kurmak mı istiyor? Bunu yıllardan beri soramadık, hep burjuva medyanın söylediklerine inandık. Birazcık soralım kendimize. Pkk nın ilk silahlı eylemini hatırlayın, devletin kestirdiği genç kürt gencini (örgütle ilişkisi olmamasına rağmen) Sedat bucağı..

Diyarbakır daki bombayı pkk patlatmadı, pkk evleri basıp insanları öldürmedi. Bunu pkk yapmış olsa neden söylemesin. Bir düşünün bir örgüt ev basıp adam öldürüyor, yağmalıyor. Fakat başarılı bir eylem olmasına rağmen, türkleri öldürmelerine rağmen (terör bakışacısıyla..) bunu biz yapmadık diye dile getiriyor.. Neden? Yahu arkadaslar, hakikaten diyarbakırdaki bombayı pkk patlatmıssa, masum insanlara saldırmıssa pkk nin ta ak. Cem Ersever itinin itirafınıda hatırlayın.

yazık..

vah vah yazik olmuş demi militanlara. aslinda masumlar hepsi. ne kadar devlet küfür edip dağa çıkıp mehmetçiğe haince pusu kursada kandirilmiş gençler değilmi? kazanmamiz lazim. bi s.g. yeter lan artık. ya siyahsin yada beyaz. bunlarin hepsinin kani bozuk hoca teröre karşi anti terör denen bişey vardir.

Elin ekmeği ile yaşayan kurt kahrolsun, Boynunda tasma izi taşıyan kurt kahrolsun, Kar yağmış dağlarına, üşüyen kurt kahrolsun, Kahrolsun kurt postunu giyen yalancı kuzu,Dağıtanlar kahrolsun kurt sesli ordumuzu
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tugra
    tugra's avatar
    Erkek
    Bsg a.ku ibişi ... işi gücü alavere dalavere şerefsizin..

anlamayana Davul Zurna Saz ...
Toplam Hit: 10549 Toplam Mesaj: 63