folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Akp Den Yeni Bir Kadrolasma Atagı

Akp Den Yeni Bir Kadrolasma Atagı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    yeni alınan karar ile artık okul mudurleri sozlu ve yazılı sınav ile secilmeyecek. atamaları bakanlık yapacak. buda demek oluyorki yakın bir zamanda okul mudurunuz cubbeli ahmet hoca olursa sasırmayın. burada yine satılmıs medyaya deginmek istiyorum. turkiyede izlenen buyuk kanallar kanald atv show gibi bu haberleri yapmayıp bilimum dizi magazin haberleri ile anahaber bultenini doldurmakta. kanalturk e bakmasak dunyadan haberimiz olmayacak. kadrolasmadıkları bi okullarımız kalmıstı orayada el attılar sonumuz hayır olsun, satılmıs medya ya lanet olsun.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Okullarında canına okuyacaklar.Artık şu okulun müdürü Atatürk büstünü kaldırttı gibi haberler duyarsam şaşmam.Medya konusuna gelince zaten Cumhuriyet yürüyüşünüde sayılı kanal verdi.Aydın doğanın kendisi satılmış olduğu ve birçok yayın kuruluşuda elinde olduğundan şaşmamak gerek.Ülkemizin başına akpyi getirende bu şerefsizdir.Gece gündüz yaptıkları akp reklamı dün gibi aklımda.

λ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    siki tuttuk yakında medreselere geri döneriz aq :( Okullarımız milli egitime değil camiye bağlanır artık.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naps
    Naps's avatar
    Erkek
    aq çükü tuttuk biz daha dogrusu cocuklar falan olm şimdi herifler bütün liselere falan kuran dersi falan getirmesin...:)

Hayat Ölüme Giden Yolda Bir Düştür...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    bizim müdür ve yardımcıları topluca fettoşun adamı ama göz yumdurmuyoz okulcek

kendinize ayığ olunuz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek

yapar vallaha bunlar beklenır

kaynak alabılırmıyım bı ekstradan ıyıce okuyalım varsa ;)

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _RaPsTaR_
    _RaPsTaR_'s avatar
    Erkek

Nereye yaparlar ya sahipsiz mi bu ülke ?

Bi de kaynak olsa 10 numero olur.

!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

O izlediğin haber kanalı sahibi Tuncay Özkan sanırım,bu ülkede hiçbir medya kuruluşunun dürüst olduğunu düşünmüyorum..Şimdi Fethullah Gülen'e Amerikadaki Yılan diyen bu şahıs zamanında nasıl el pençe divan durmuş karşısında..

Ha bunları Fetho taraftarlığı olsun diye değil,sadece medya kuruluşlarının hiçbirinde dürüstlük ilkesinin olmadığına inandığım için söylüyorum..

Kaynak mı?

Buyur: http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=235141

Video var..

Çekil,Önümden Çekil...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    ne yaptıkları beni baglamaz. adam gibi ulke gundemini versinler basa gecen hukumetlere yaltaklanmasınlar yeter. ben kanaltürkte ulkemin gundemini dogru durust takip edebiliyorum, herseyden haberdar olabiliyorum. magazin dizi vs. haberi yok adam gibi haber yapıyolar. kanaltürkten baska mitingi canlı yayında veren kanal yoktu. 1milyon vatandasın bi gaye ugruna toplanacak bagıracak saatlerce anıtkabire gidecek ordan atasının huzurunda sikayetler edecek bu sırada butun medya kurulusları koca karı programları yayınlayıp mitingin bahsi bile gecmeyecek he? boyle satılmıs medya olmaz olsun Allah dusman basına vermesin. bana adam gibi ulke gundemini dogru durust objektif olarak versinde sonra ne halt yiyosa yesin beni ilgilendirmez, habercilik vasfını adam gibi yapsın yeter

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    yasa var yasa o kadar da değil abartıyorsunuz (askeriye halleder)

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emir_69
    emir_69's avatar
    Erkek
    Türkiye giderek büyüyo gelişiyo körmüsünüz ben bukadar istikrarlı bi hükümet şimdiye kadar görmedim yanlış anlamayın partici değilim. a partisi b partisi farketmez önemli olan ülkeme bişiler kazandırması ve gelişmeleri görüyorum yalan yanlış şeylerle beyninizin yıkanmasına izin vermeyin bu tür çarpıtmalarla ülkede düzensizlik sağlanmak istiyo başkalarının ekmğine yağ sürüp böle şeylere alet olmayın.

...OrdeR...
Toplam Hit: 3330 Toplam Mesaj: 20