folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder AKP‘Den Son Bomba Reklam [Zombi Temalı]

AKP‘Den Son Bomba Reklam [Zombi Temalı]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    HolyReform bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Akp iyi olmayabilir ama ona bir alternatif parti bulamadiginiz takdirde yanlista olsa çoğu kişi oy vermeye devam edecek

Not: bu benim fikrim olduğu için değil, sosyoloji okuyanlara sorun toplum psikolojisi bunu gösteriyor

Mhp eski yaptiklarindan kaybediyor

Chp nin tutumu belli zaten ne kadarda başörtülü kişiyle reklamda çekse de yemez kimse 

Şimdi "ak parti yanlışta olsa..." diye başlayıp ak partiye alternatif mi aramamız gerektiğini  söylemiş  hocam o sosyolog bozuntuları?

"ona alternatif bulamazsanız yanlışta olsa çoğu kişi oy vermeye devam edecek" nedir ya? :D

Siyaseti sevmem,oy kullanmıyorum diyeni görüyorum saygı da duyuyorum ama bu nedir nasıl saçmalıktır..

Gözünü seveyim her başlıkta rast geliyorum ondan bundan duyduğunu yazma git oku,araştır kendi fikrin olsun ablacım.O sosyologlar nerde okuyor,nerden buluyosun bu insanları?Çok mu şanssız bir insansın bunlar mı denk geliyor,çekiyor mu nedir?

yazdığım yanlış anlaşılmış. benim fikrim değil derken ben böyle düşünmüyorum ama demek istedim.

sosyologla konuşuyorum onlar dedi diye anlamışsınız.

şimdiye kadar hep eleştirdiniz ama çözüm üretmiyorsunuz. ben olabilecek şeyler üzerinde ne olabilir öngörüde bulunuyorum.

sizler devamlı akp düşsün diye ölüp bitmiyormusunuz. bende size bunu nasıl yapabilirsiniz söylüyorum.

sizler topla tüfekle geldikçe o dahada güçleniyor. çünkü sizlere inat kişiler yine oy verecek.

bu yazdıklarımdan AKP karşıtı olduğum çıkmasın. Bunu şimdi gündem böyle diye örnek verdim aynısını CHP içinde yazardım neyse.. burası karışır.

şöyle düşünün çaylak asker düşmanı görür ateş eder görmesede ateş eder

komando düşmanı sadece gördükçe ateş eder

bordo bereli düşmanı görür kaybolur sesizce düşmanın yanına gider işini bitirir.

sizler çaylak askersiniz.

kötü haber:   çaylaklar ölür :(

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    HolyReform bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Akp iyi olmayabilir ama ona bir alternatif parti bulamadiginiz takdirde yanlista olsa çoğu kişi oy vermeye devam edecek

Not: bu benim fikrim olduğu için değil, sosyoloji okuyanlara sorun toplum psikolojisi bunu gösteriyor

Chp nin tutumu belli zaten ne kadarda başörtülü kişiyle reklamda çekse de yemez kimse 

Şimdi "ak parti yanlışta olsa..." diye başlayıp ak partiye alternatif mi aramamız gerektiğini  söylemiş  hocam o sosyolog bozuntuları?

"ona alternatif bulamazsanız yanlışta olsa çoğu kişi oy vermeye devam edecek" nedir ya? :D

Siyaseti sevmem,oy kullanmıyorum diyeni görüyorum saygı da duyuyorum ama bu nedir nasıl saçmalıktır..

Gözünü seveyim her başlıkta rast geliyorum ondan bundan duyduğunu yazma git oku,araştır kendi fikrin olsun ablacım.O sosyologlar nerde okuyor,nerden buluyosun bu insanları?Çok mu şanssız bir insansın bunlar mı denk geliyor,çekiyor mu nedir?

yazdığım yanlış anlaşılmış. benim fikrim değil derken ben böyle düşünmüyorum ama demek istedim.

şimdiye kadar hep eleştirdiniz ama çözüm üretmiyorsunuz. ben olabilecek şeyler üzerinde ne olabilir öngörüde bulunuyorum.

sizler devamlı akp düşsün diye ölüp bitmiyormusunuz. bende size bunu nasıl yapabilirsiniz söylüyorum.

sizler topla tüfekle geldikçe o dahada güçleniyor. çünkü sizlere inat kişiler yine oy verecek.

bu yazdıklarımdan AKP karşıtı olduğum çıkmasın. Bunu şimdi gündem böyle diye örnek verdim aynısını CHP içinde yazardım neyse.. burası karışır.

bordo bereli düşmanı görür kaybolur sesizce düşmanın yanına gider işini bitirir.

futur kimyasalmı kullanıyon otmu?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    HolyReform bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Tekrar okudum yanlış falan anladığım yok sen söylediğimi anlayamadın yine.

Biz çaylak asker olmaya da razıyız düşman yalakası beyin fukarası olmak daha kötü değil mi?

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

@ardeous sen kendi içtiğinden vermiştin ya  bilmiyormusun ne:))

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

ha yaş kaçtı onu sormayı unuttum, ilk okul sataşmalarına çok benziyor 

-sanane

-saman ye

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    ArduouS bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

-sanane

-saman ye

hah sonunda kendini çözdün. tebrik ederim

hiçbirşey için geç değildir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

AKP ulaaaaaaaan diye bağırasım geldi kajshdkajshd :D

Daha önce hiç oy kullanmadım.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    HolyReform bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

futur kimyasalmı kullanıyon otmu?

futurist bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

-sanane

-saman ye

hah sonunda kendini çözdün. tebrik ederim

hiçbirşey için geç değildir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    leadertay bunu yazdı
    kaygusuz bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı
    kaygusuz bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı

YASAKLANDI

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), AK Parti'nin dün yayınlanmaya başlayan Türk bayraklı reklamının yayınının durdurulmasına karar verdi. Oy birliği ile alınan kararın uygulanması için Radyo Televizyon Üst Kurulu'na (RTÜK) ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'na (BTK) yazı yazılmasına karar verildi.

AK Parti'nin bayraklı reklamı ile ilgili Yüksek Seçim Kurulu'na şikayet başvurusu yapıldı. Gelen başvuruyu değerlendirmek üzere toplanan YSK, AK Parti'nin bayraklı reklamının yayının durdurulmasına Seçimlerin Temel Hükümleri ve Seçmen Kütükleri Kanunu'nda Türk bayrağının propaganda için kullanımını yasaklayan maddesine istinaden oy birliği ile karar verdi. YSK, kararın uygulanması için RTÜK ve BTK'ya yazı yazılmasına karar verdi.

Seçimlerin Temel Hükümleri ve Seçmen Kütükleri Kanunu'nun 58. maddesinde Türk bayrağının propaganda için kullanımı yasaklanıyor. Kanun maddesi şöyle: "Propaganda için kullanılan el ilanları ve diğer her türlü matbualar üzerinde, Türk bayrağı, dini ibareler, bulundurulması yasaktır."

BAŞKA PARTİ KULLANSA RTÜK YASAKLA AKPARTİ  BAYRAĞI YASAKLATTI OLURDI DİMİ

sen salaksın sen salaksın sen salaksın

salaklığının sebebi :Seçim kanununda Türk bayrağı ve Türk bayrağı amblemi kullanmak yasaktır. 

seçim filan umrumda değil. bazılarının beyin nöronlarının salak olduğuna inanmamı sağladınız. inanmıyordum sırf partiye yalakalık için yapıyorlar diyordum ama alakası yok. 

yılın hıyarı ödülüne layık olman dileğiyle...

Tabi tabi akıllı kardeş o zaman da eminim böyle derdiniz biliyorum ben bazılarınızı. Hatta seçim kanunu Akparti değiştirdi o sırada kendileri yasakladı unuttu salaklar derdiniz

harbi salaksın ya.

2009 dada bu konu tartışıldı. 

yani bile bile insan kendine ben salağım der mi ?

batıyorsun insanların yüzüne birazcık utan ve artık ne mal olduğunu anla ve sus...

Çöp değilim ki göze batım sen değilim ki alınıp satılayım. Akpartiliyim diye niye göze batım ki biraday. Susacaksam neden bu forum da durayım ki ! Beğenmiyorsan gidebilirsin müsaade var

salak olma yeterli. 

laf edebiyatı yapma. göz göre göre kendine salak dedirtiyorsun.
    ve işin içinden çıkamayınca yalana sarılıp tiyatro kuruyorsun. 

dürüst ol canımı ye. riyakarlık yapıp nankörlük etme...

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Beyin nöronu diye birşey yok, beyin nöronlarının salak olması gibi bişey HİÇ yok. Nöron sinir hücresidir. Sinir demetleri halinde vücut içerisinde beyinden gelen ve beyine giden uyarıların iletimini sağlar.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
Toplam Hit: 14322 Toplam Mesaj: 112