folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder AKP‘Den Son Bomba Reklam [Zombi Temalı]

AKP‘Den Son Bomba Reklam [Zombi Temalı]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı

Beyin nöronu diye birşey yok, beyin nöronlarının salak olması gibi bişey HİÇ yok. Nöron sinir hücresidir. Sinir demetleri halinde vücut içerisinde beyinden gelen ve beyine giden uyarıların iletimini sağlar.

adam öğretmen çıktı beyler...

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

@ArduouS

Otla kimyasalla o kafa yaşanabiliyor mu hocam :D 

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

reklamında bile bayrağı kullanan bir zihniyet o reklam yasaklandı bildiğim kadarıyla neyseki akpye bağlı olmayan kurumlarımızda var çok şükür bu yapğtıkları resmen kansızlıktır,şerefsizliktir Atatürk üzerinden reklam yapma dediği chp den bin beterini yapmıştır şekilciliği bırkaında biraz derinciliğe dikkat edin bir siyasi parti reklamında türk bayrağını kullanıyor ve bundan rahatsız olmuyorsanız, ne güzel işte birlik beraberliği,milliyetçiliği simgelemişler falan diyorsanız cidden yalama olmuşsunuz artık demektir.

Ne demek isteidğimi takım tutar gibi parti tutan körelmiş akp zihniyetleri için şöyle örnekliyeyim keza başka türlü anlayacaklarını sanmam ; Chp reklamında Atatürk ü kullansaydı tepkiniz ne olurdu ?

Troubles'll come & they'll pass
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    HolyReform bunu yazdı

@ArduouS

Otla kimyasalla o kafa yaşanabiliyor mu hocam :D 

bilmiyorumki hocam bende çok merak ediyorum, neyden olduğunu bi bulsam dünyayı kurtarıcamda işte...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabir22
    muhabir22's avatar
    Erkek

edit..

muhabir22 tarafından 20/Mar/14 00:02 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Bu reklam yasaklanmadı mı ya ATV ve TRT'de gördüm şimdi

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Akp iyi olmayabilir ama ona bir alternatif parti bulamadiginiz takdirde yanlista olsa çoğu kişi oy vermeye devam edecek

Not: bu benim fikrim olduğu için değil, sosyoloji okuyanlara sorun toplum psikolojisi bunu gösteriyor

Mhp eski yaptiklarindan kaybediyor

Chp nin tutumu belli zaten ne kadarda başörtülü kişiyle reklamda çekse de yemez kimse 

Hayret ya ilk defa heyecan yaşadım aynı fikirde olunabiliyormuş diye :)

Yalnız ben tam olarak öyle düşünmüyorum da futuristin dediği gibi düşünen kişilerin çok yoğunlukta olduğuna eminim, Akp'ye oy atan bazı insanlar sevmiyor abi o iki partiyi öyle olunca da inadına akp oluyor :P

AnaMuhalefet tarafından 20/Mar/14 01:14 tarihinde düzenlenmiştir

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

bu forumda siyasi her tür yazıyı çiziyi yasaklamak lazım. olay yine çok farklı boyutlara gelmiş. alt tarafı bi reklam filminden yine kavga dövüş çıkacak..

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

reklamdaki bayrak değiştirilmiş bu arada

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Yahu bayrak değiştirilse ne olur adam yasağı da yasaklarız diye kalktı açıklama yaptı bu reklam için. Ki bu adam zamanında; "Yargı bağımsızdır ama yargı yapması gerekenleri yapmazsa elbette bizde ona karşı gücümüzü kullanırız" demiş bir adamdır.

Bir başbakan bu kadar rahat bir şekilde bunu söyleyebilmesi önce çok acı sonrada çok utanç verici birşey..

Nikoteen tarafından 22/Mar/14 22:49 tarihinde düzenlenmiştir

Troubles'll come & they'll pass
Toplam Hit: 14343 Toplam Mesaj: 112