AKP"Nin Suçları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

62- Ögretmenlere verdiği sözleri neden yerine getirmemiştir.. yoksa eskiden bu kadar din kültürü ve ahlak hocası alınmıyordu fazla.. bu kadar fazla din kültürü ahlak ögretmeni alınmasına ragmen neden hala ögrenciler ahlaksızlıkta üst seviyeye gelmislerdir..

63- milli egitimin bakanı neden bir egitimci degilde avukat (!)

64-ögrenci olusumlarını neden terör örgütüymüş gibi karsı cıkılıp dayak atılıyor.. bu ögrencilerin sorunları olamaz mi?

65- işciye memura tazyikli su biber gazı sıkıp , pkk sempatizanlarına neden bu kadar sert müdahale edilmiyor? yoksa işci ve memur dükkan mı yakmış molotof mu atmış?

66- 2001 de ögretmenlik alımları serbest olacagını kpss kaldırılacagını bas bas bagırıp neden 8-9 senedir bunu yapmıyor ve ögretmen mezunları türkiye bos bos geziyor?

67- neden cari acıktan söz edilmiyor?

68- siyasetci olmak ile serefsiz  olmak arasındaki farkı neden acıklamıyor?

69-filistin filistin diye zirvalanırken kendimiz sehit verdigimizde niye o kadar ötmüyor?

70-deniz feneri neden aydınlatılmıyor.. sıctık bari sivayalım moduna mı gecildi?

71- belediye secimlerinde bazi bakanlarin cıkıp acıkca tehdit etmesi ne demek oluyor.. (bize oy vermezseniz hizmet getirmeyiz)...(!)

72- neden herseyi Laf ta kalıyor

73- Adalet tarafsızlıgını yitirmis derken sonradan nasil oluyorda adalete güven duyuluyor!! (kapatilacagi zaman bin küfür, ergenekon olunca biz güveniyoruz muhabbeti)

....Aklıma geldikce yazarım..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

zefyhr bunu yazdı:
    -----------------------------

63)

o kadar biliyosanız siysete atılın.... harcanıyosunuz burda...

karanlığa küfredeceğine bir mumda siz yakın...

bildiklerimiz bu hocam, sizin bildiklerinizle aydınlanmak isteriz :) tabi abilerinizden ablalarınızdan farkınız varsa?

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

malesef buralara yzmakla olmuyo bu işler

bişeyler yapmalı demokrasi içinde

adamlar %40a dayayacaklar yine

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

ValentinoRossi bunu yazdı:

%40 onlara dayayacak bence :)

Türk halkının bi özelliği var, poh pohlanmayı sever - ama damarına basıldımıda adamı ayakda  s.... :) artık akepe o seviyeye geldi, hamdı - olgunlaştı alır yani her türlü :)

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

64-) parti kapatma zorlaşacak demişti aradan 20 ay geçti hiçbi çalışma yok ?

akp postu kurtardı, venedik kriterleri unutuldu gitti

65-) emekli dul ve yetime 5-10 liralık komik zam

67-) özelleştirmede yapılan zararlar (bkz. http://www.itusozluk.com/goster.php/tekel/@896936)

68-) Deniz Feneri davasına ne oldu ?!

69-) askere karşı psikolojik savaş

70-) yargıya yapılan baskı

71-) medyaya yapılan baskı (bkz. ulusal tv, aydınlık dergisi, doğan grubuna ceza vb.)

72-) çoğu işkolunda kadrolaşma(polislik sınav sorularının cemaate verilmesi de cabası. bu konuda açılmış dava var mı?)

73-)sendikalara tahammül edememe, işçinin hakkını gaspetme, memurlara verdiği sözü tutmama

1. 25 kasımdaki grevi engellemeye çalışma, uluslar arası anlaşmalarda kabul edildiği halde ısrarla memura grev ve toplu sözleşme hakkı tanımama 
    2. 25 kasımda grev yaptı diye 16 tcdd memuru açığa alınmıştı. gecenlerde tekrar grev yaptı demir-işçiler ve bu kez 30 kişi daha açığa alındı. Allah tan uluslararası hukuk var. onlar en şanslı memur! bkz. http://www.alitezel.com/tezel/index.php?sid=yazi&id=3341
    3. tekel işçilerine uygulanan orantısız güç, zorla 4-c ye geçirme.
    4. itfaiye nin eyleminde, belediyeye yürümek isteyen itfaiyecilere polisin biber gazı ve su(???) sıkılması)

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

C_e_Z_a bunu yazdı:

ValentinoRossi bunu yazdı:

%40 onlara dayayacak bence :)

Türk halkının bi özelliği var, poh pohlanmayı sever - ama damarına basıldımıda adamı ayakda  s.... :) artık akepe o seviyeye geldi, hamdı - olgunlaştı alır yani her türlü :)

arkadaşım inşaallah. ama ben pek ümitli değilim.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

tayyip öpsün sizi emi abi resmen kiralık tayyip küfrcüleri ve çamurlayıcılarısınız ya :)

Allah aşkına bir gün de şu tayyiple ilgili bir konu görmesek olmaz mı ? Yahu yeter şu forumda adamı eleştirdiniz ya milyon tane bahane yazdınız tamam beynimize kazıldı daha tayyip tu kaka dır eywallah tamam da yeter da bi iki de tayyip şu yazılımı geliştirdi diye haber yazın ya.

Adminler bugün tayyipli konuların açılma limiti dolmadı mı ya ?

Bu arada sitede AHC vari oluşumlar oluşmaya başladı farkındayım SeRDaR :)

Not: AHC (Vakit'in diliyle) : Ahmet HAKAN COŞKUN

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

Varg bunu yazdı:

samanyolu konusunda...

nurcular bu konuda hassas değiller. emperyalizme son derece meyilliler.

örnek verecek olursam coca-cola, cola turka arasında düşünmezler mesela. cocacola varsa alınır içilir.

ayrıca zaman gazetesinde bi hoca bu konuda cocacola ve içindeki alkol hakkında destekleyici acıklama yapmıstı.

ayrıca bunlarda suç değilki, aaa suç olurmu yanlış.

resmen sacmalamışsın ben nurcu yurtlarındada kaldım.elimde coca cola var diye içeri giremediğimi bilirim.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek

- rte nin atv ve sabahı damadının genel yönetim müdürü olduğu çalık grubuna devlet bankalarından 1 milyar dolar kredi kullandırarak satması...

- unakıtan, oğlunun şirketi gübre hammaddesi ithalatı yapacak diye tek gecelik vergi indirimi yasası çıkarmıştı. ayrıca oğlu devletten 2.5 milyon dolarlık teşvik ve

yüzde yüz gümrük vergisi indirimi sağlamıştı. böylece yurtiçinde bok üretiminde lider oldular.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trabs0n
    trabs0n's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

YA iyi tmm Akp karşıtısın tamam.Akp nın 7 seneden beri yaptığı hiçmi bişey yok.Akp yandaşları hükümet yalakasıysa sende muhalefet yalakasısın.Alınmıyorum gocunmuyorum kaale bile almıyorum sadece sağdan soldan duyduğun asparagas haberlerle dolu bir yazı hazırlamıssın.Tamam bazıları doğrudur belki ama Devlet yönetmek nedir bilirmisin?

Yarınız üniverrsite okuyodur oda tamam.Peki zincir için gerekli halkaları birbirine gecimedinmi ne olur düşündünmü? Öyle he dediiğin zaman yapılmaz bazı şeyler.Muhalefetler aç gibi bekliyorlar zaten açık yakalamak için .Temkinli davranmak en iyisi.

Pekki 1 den 63 e kadar sıralanan şeylerin sebepleri arandımı ?( hayır.)

Mesela 1. nin amacı şu olamazmı 3 beledıyeye ayrı ayrı ödenek vereceğine 1 tanesine verırsin ? Sence çok mantıklı değilmi tabi anladığını anlamak istersen o ayrı.

Her şeye madalyon arkasından bakmayın Kötüyü bulmaya çalışın iyileri göz ardı etmeyin.Şu an hangi parti lideri Recep Tayyip ERDOGAN gibi konuşma yetisine sahip. Zaten sahip olsaydı o başkan olurdu diye düşün.

Bugun 2009 dan 2 sıfırı ı cıkarıp 2+9 =11 diyen Sonra 2009 dan 1 sıfırı cıkarıp 20+9=29 diyen sonrada 29+11 =40 diyerekk ....Partımızın 40.yılı kutlu olsun diyen parti başkanının şakşakcılarındanmısın onuda anlamadım.

Kim daaha iyi yönetirse o geçsin kardeşim şimdi bundan daha iyisi yok görünürde yalanmı ??

AğLıyor musun? Diye soruyor bide Mal!!! Yok ben gözümden işiyorum !.
Toplam Hit: 4445 Toplam Mesaj: 41