Aksiyon Dizilerini Sevenlere Reaksiyon

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Beyler starda Güzel bir dizi var kurtlar vadisi gibi ama kurtlar vadisini ikiye katlar izleyin müptelası olucaksınız 

http://www.startv.com.tr/dizi/reaksiyon  

bölümleri yukarıdaki linklerden bulabilirsiniz her pazartesi saat 20:30 da yeni bölüm var

Not: yok dizilerle sanal gündem yaratılıyor yok ülke yönetiliyor yok vs gibib yorumlarınızı başka yere saklayın hocalar sadece dizi mantığıyla izliyoruz 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

göndermeleri güzel ve cesaretli buldum.

lakin şu aşk meşk kafaları olan sahneleri çok uzun tutmuşlar.

Dizi zaten inanılmaz uzun.

birde konu çok çorba. yani herkesin bir biri ile tesadüf denmeyecek kadar saçma bir bağlantısı var bu biraz iğreti durmuş.

ama izletiyormu izletiyor.

sahneleri çekim mekanları vs iyi.

he birde oğuzun oyunculuk leş tekin güzel ama

https://t.me/pump_upp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    behzat in kopru nun valinin havasi vardi ama reaksiyon deyince aklima kimyasal reaksiyon geliyor :)

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

bi arkadaşım pana filmde çalışıyor bir kaç birşey anlattı , reaksiyon'un senaristi eskiden pana'da çalışıyormuş Necati Şaşmaz ile son zamanlarda anlaşamadıkları için yollarını ayırmışlar , kvp'nin ileri bölüm senaryolarının bazılarını reaksiyona uyarlamışlar vs vs , izlemeyin senaryoları bizden çalıntı der ne zaman konusu açılsa :D

Ignorance is bliss.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Pana film bölündü zaten. Ilk önce bir kaç senarist çıktı sonra Necati Raci kardeşler anlaşamadı ayrıldılar. Şu an her şey Necati üzerinden gidiyor. Zaten reaksiyon un şu an ki yönetmeni kvp nin eski yönetmeni. 

Bide dip not jöleli kvp ye konsept danışmanı oldu. ;)

Edit: panadaki Bahadır Özdener ayrıldıktan sonra reaksiyona başlamış. Yani çalıntı veya esinlenme doğal artık. 

heza tarafından 28/Eki/14 20:20 tarihinde düzenlenmiştir

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bu dizi sezon sonunu görmez...

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Dayı var diye izliyoz bakalım nereye kadar gider. elemanların biribirini tutuması sağlam olması hoşuma gider o yüzden seyrediyorum. şuanda güncelik olaylardan çok mesaj verilmeye çalşılınmıyor ama ileride iş siyasete gündeliklere dönerse izlemem

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    elcondor bunu yazdı

+1 ve ayrıca türk sinama ve film tarihinde bana göre en gerçekçi , en içten ve en güzel dizi Behzat Ç. Olmuştur. Ulan akşam saat 6 dan sabaha karşı 5 e kadar bölümlerini izliyorum halaa. Varın gerisini siz düşünün.

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    Tariqat_Sapiii bunu yazdı
    elcondor bunu yazdı

+1 ve ayrıca türk sinama ve film tarihinde bana göre en gerçekçi , en içten ve en güzel dizi Behzat Ç. Olmuştur. Ulan akşam saat 6 dan sabaha karşı 5 e kadar bölümlerini izliyorum halaa. Varın gerisini siz düşünün.

+1 Erdal Beşikçioğlu sağlam oyuncu. İzlediğim 1-2 tane türk dizisindendi Behzat Ç. Bir de Kardeş Payı izliyorum şu ara.

Tatlı Hayat ve Ekmek Teknesi de çok güzel dizilerdi, arada hala açıp izlerim bir bölüm.

Edit: Reaksiyon'u izlemedim.

pcdoktor636 tarafından 29/Eki/14 00:57 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Erdal Beşikçioğlu'nu çıkarttığında bomboş bir dizi kalıyor ortada..

O kadar tanıtım yaygara çıkartılan dizi bu mu diyor insan..

Kendine İyi Bak ..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Vadi'nin 2003-2007 serisi harikaydı hocam. Oyunculuklar,kurgu,senaryo,müzikler. Pusu'da bir tutturamadılar ucunu. Andy Garcia geldiğinde mesela,adam güya dünya baronu. İlk serideki final bölümlerinde Necati gayet atarlı ve oturaklıydı Amon sahnelerinde. Pusu'daki sahnelerde sanki kankası. Gülmeler,tebessüm etmeler.

Bunu da bir ümit incelemiştim belki eski seri Vadi gibi bir şeyler çıkar diye. Berbat anasını satayım. Hele Behzat reis, kendinden beklenilenin 50 katı kötü oynuyor. Vali'deki adam nire burdaki nire.

Eskiler demişken : http://youtube.com/watch?v=8amHX5_tLAg

literatur tarafından 28/Eki/14 21:12 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1929 Toplam Mesaj: 14