Alf Oyuncağı Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bu ALF karakteri yokmu. Çok eskilerden... Kız arkadaşım bayılıyorda ona. İnternetten bulamadım satan bi yer. Yok mu elinizde alf bebeğiniz satın yada satan bir yer biliyor musunuz ? Vallahi bi bulabilsem ne makbule geçer anlatamam :/

İmzalamazsam ne olcak?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek

ben 1 yaşındayken almışlar bana.

ama satmam

bassinyourface
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

satmam diye bağrımı deşiceğine söylemeseydin de içinde patlasaydı olmaz mıydı :)

ebay den bakıyorum 18" artık kaç santim ise o boyutlarda 10 dolar falan 1986 yılı üretimi.Çok var.Ancak kargosu 20 30 dolar falan herhalde. Onlardan alsam kargosu hep böle pahalı mı olur. Kargo kesin gelir mi ? üff bi bulsam süper olcak.

İmzalamazsam ne olcak?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek

Hocam mutfağın duvarında asılı duruyor çok değerli olmasaydı yollardım canın sağolsun ama küçüklüğümden beri çok severim onu :)

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

üff sendemi dostum ya :( . Satmak isteyen olursa alırım fiyatı uçmadıktan sonra

İmzalamazsam ne olcak?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo
    Liquid bunu yazdı:
    -----------------------------

satmam diye bağrımı deşiceğine söylemeseydin de içinde patlasaydı olmaz mıydı :)

ebay den bakıyorum 18" artık kaç santim ise o boyutlarda 10 dolar falan 1986 yılı üretimi.Çok var.Ancak kargosu 20 30 dolar falan herhalde. Onlardan alsam kargosu hep böle pahalı mı olur. Kargo kesin gelir mi ? üff bi bulsam süper olcak.

18"= 45.72 cm hocam.kargo genellikle oyle olur.Ben bi arayim seninicin Edit: ebay.ca den alf dolls diye ara begen gerekirse alir gondermeye calisirm sana alamazsan kendin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-hobi-oyuncak-oyuncak-yillarin-alf-i-amerika-dan-almistik-zamaninda-44217680/detay/?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-film-dvd-alf-ucretsiz-kargo-49591078/detay/?

bunlar olmazmı alttaki 4 sezon dvdsi hem...

l enfer c est les autres Sartre ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

cordelian bunu yazdı:
    Liquid bunu yazdı:

18"= 45.72 cm hocam.kargo genellikle oyle olur.Ben bi arayim seninicin Edit: ebay.ca den alf dolls diye ara begen gerekirse alir gondermeye calisirm sana alamazsan kendin

Sana zahmet bi öğrenir misin kargo ne tutar. Şimdi yatıcam müsait bi zaman irtibata geçelim seninle. Konuyu akşama uplarım belki insaflı biri çıkar

@scuderia

500tl yazmış ya. msj attım durumu anlattım artık insafa gelirse alırım ondan. dvd sine gerek yok. bebeğinden bulmak önemli olan. Tşk ettim.

İmzalamazsam ne olcak?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo
    Liquid bunu yazdı:

cordelian bunu yazdı:
    Liquid bunu yazdı:

Sana zahmet bi öğrenir misin kargo ne tutar. Şimdi yatıcam müsait bi zaman irtibata geçelim seninle. Konuyu akşama uplarım belki insaflı biri çıkar

@scuderia

500tl yazmış ya. msj attım durumu anlattım artık insafa gelirse alırım ondan. dvd sine gerek yok. bebeğinden bulmak önemli olan. Tşk ettim.

Boyut ve agirligini ogren gerekirse ben oderim kargosunu alamayacaksan bukadar degerli ise
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

benim vardı :) kayboldu

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahin141
    sahin141's avatar
    Erkek

http://baristigli.com.tr/ALF.jpg

Birinin ALF i araması hoşuma gitti benim çok sevdiğim ve değer verdiğim tek oyuncağım şimdi yaptırdığım camekenin içinde duruyor Ağustos 1989 taihli alfim benim. :)

İhtiyacını görmesini isterdim hocam ama malesef anısı ve hatırası çok fazla satamam :(

Toplam Hit: 8660 Toplam Mesaj: 37