Aliexpress Kargo Takip Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

Çift mesaj oldu.

siberturq tarafından 21/Nis/16 17:56 tarihinde düzenlenmiştir

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

Chin register ile 2 ürün aldım.satıcı kendine göre kargoyla yolladı.yani kayıtsız konuda ki gibi.

satın alırken kayıtlı dese bile satıcıya belirtin kafalarına göre yolluyorlar.

bir ürünüm de gelmedi iptal ettim satıcı kabul etti ama mesaj atmış urun gelirse parayı paypal hesabımıza yatırın diye.

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

gelir bir şey olmaz. ben hic  sorun yaşamadim. artik aliexpreste kargo takip icin 2 dolara yakın kesiyor.gecenlerde aldigim ürün 5 günde geldi. bende anlamadim. kargo takip nosu yoktu. genelde 20 güne geliyor.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    sansar55 bunu yazdı

gelir bir şey olmaz. ben hic  sorun yaşamadim. artik aliexpreste kargo takip icin 2 dolara yakın kesiyor.gecenlerde aldigim ürün 5 günde geldi. bende anlamadim. kargo takip nosu yoktu. genelde 20 güne geliyor.

Ciddi misin ben suana kadar 1 urun tek istedim ucretsiz kargoydu (tabi ilk alisverisim oldu devami geliyor artik durmak yok ) 50 gunde falan geldi

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

takip edilemediğinden boşver kargo takibini...adamlar ürünü apartmanın kapısının önüne atıp gitmişler komşu getirdi sağolsun,kargo takibinden önce apartmanın kapının önünü kontrol et hergün en geç 2 aya ürün geliyor

Acaip derecede agresifim !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

china registered airmail yazıp, başında böyle harf olmayan sadece rakamlardan oluşan tracking veriyorlar. Amaç ürünü ucuz göstermek dikkat çekmek. Bu numaralar airmail trackingi değil, ürün postalandıktan sonra 58. günde dispute açmak lazım ki aliexpressten birşey talep etme hakkı olsun. registered airmaille göndereceğiz dedikleri iki ürün yolda fakat verilen tracking numberlar aynı sendeki gibi.

Toplam Hit: 2036 Toplam Mesaj: 17