ALINIK / CS: GO Hesabı Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    palakan229
    palakan229's avatar
    Erkek

Merhaba müritler,

Bir arkadaşımız overwatch videoları çekmek istiyor youtube için bu yüzden 90+ win olan mümkünse tek oyunlu hesaplardan arıyor, rütbesi sorun değil boostlayacağız.

Bu konuda uygun fiyata hesabını elden çıkartmak isteyen ya da büyük hesaplarla takas düşünen varsa benimle irtibata geçebilir. 

dipnot: konu sil baştan yazılmıştır.

palakan229 tarafından 23/Mar/17 00:00 tarihinde düzenlenmiştir

Sevgi, insanın şeyleri en olmadıkları gibi gördüğü durumdur. / -Nietzsche
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

Böyle bir piyasası mı var bu işin ya hesap ne farkediyor ki oynarken? 

Onbaşıyım bende geçen ay başladım 😄

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Oha Silver lar falan para ediyor mu ya :D ben 10 win aldım nova 3 ile başladım asdashdsa sürekli hesap alıp satayım bari 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ash
    Ash's avatar
    Erkek

dostum cs go nasil satiliyor hic bi fikrim yok.

diger oyunlarima dokunmadan nasil gonderebilcegimi anlat hediye ediim.

rank; distinguished master guardian, fena bisiy diildi diye hatirliorum baya oldu oynamayali.

Ash tarafından 28/Oca/17 13:23 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

Hocam satayım hemen hesabı 19 Win var nova 1 11 seviye fiyatı kaç olur bilemiyorum ama

asiminnesli tarafından 28/Oca/17 13:51 tarihinde düzenlenmiştir

I am Jack's inflamed sense of rejection
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodger
    dodger's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı

Oha Silver lar falan para ediyor mu ya :D ben 10 win aldım nova 3 ile başladım asdashdsa sürekli hesap alıp satayım bari 

Hocam 10 win ile nova3 başladıysan 1 aya kalmaz global olursun sen :) naptın önüne gelene kafa mı attın. Bizim bi arkadaş silver5 ile başlangıç yaptı mikrofonda oooo sesleri yankılandı :)

Se...a...se...deneme..deneme..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    palakan229
    palakan229's avatar
    Erkek

Cs:go hesaplarının piyasası var gerçekten, ilginçde olsa. Sıkıntı olan alışverişin uzaktan tamamlanması bu yüzden oyunfor.com tercih ediliyor. Yakın zamanda başlamıştım bende 24 winden sonra casualde hack açtım trigger bot denemek için, tabi ki VAC affetmedi. ^^ Tr de fiyatlar uygun gerçekten özellike 10 win yapıp biraz kar ile satılıyor. Zaten 5 günde bir hesap oluşturmuş oluyorsunuz iyi oyuncuysanız ve LE'ler ve üstü birçok kişi, hesabı bu şekilde açıp satıyor. Fiyatlar değişken kişisine göre.

Bende Silver Elit Master ile açmıştım hesabı Nova 2 de kaldım ve banlandım işte casual daki sık reportlar yüzünden (1 tam maç 1 de yarım maç yaptım).

Dipnot: Nespace mürit ile konuştuk anlaştık gibi, aksilik çıkmazsa halledicez. Aksi olursa diğer yazan arkadaşlarada ulaşıcam. 

Sevgi, insanın şeyleri en olmadıkları gibi gördüğü durumdur. / -Nietzsche
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheLaz
    TheLaz's avatar
    Erkek

Keleşten düştüğüm nova 4 hesap var ilgilenirsen pm atarsın. 

Bakın benim parolam sevgidir. Ama ben şiddeti de yerine göre enstrüman olarak kullanırım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

global elit hesapların satışları 70 100 lira arası değişiyor hocam aklınızda olsun :F

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Egemen54
    Egemen54's avatar
    Erkek
    Lambo bunu yazdı

global elit hesapların satışları 70 100 lira arası değişiyor hocam aklınızda olsun :F

Harbi harbi 70-100 tl ise ucuzmuş yav. Haftasonları falan arkadaş grubumuzla oynuyoruz, 2 tane LEM hesabım var. Bu hesaba göre tanesi aşağı yukarı 50-70 tl olsa, ikisini satıp bir tane Global Elite hesap mı alsam ne yapsam :)

Bilginin efendisi olmak için, çalışmanın kölesi olmak gerekir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    dodger bunu yazdı
    0x656e bunu yazdı

Hocam 10 win ile nova3 başladıysan 1 aya kalmaz global olursun sen :) naptın önüne gelene kafa mı attın. Bizim bi arkadaş silver5 ile başlangıç yaptı mikrofonda oooo sesleri yankılandı :)

10 win ile  MG1 başladım şuan DMG'yim :D

Ve evet önüme gelene hs attım ama nedendir bilinmez DMG'yi geçemiyorum :D En son 16 win serim var atlatmadı :D

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
Toplam Hit: 2774 Toplam Mesaj: 25
cs go satış