Alinik 2.El LCD Monitör

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q3zqin
    q3zqin's avatar
    Erkek

bi kösede durup fazlalık olan yada satmak isteyen varsa anlaşabiliriz ( uçuk fiyatlar istenmediği sürece )

* Bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik .. Hayatla erken seviştik üstümüze kaldı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Philips 19" var. Şundan http://www.google.com.tr/imgres?q=philips+19+lcd+monit%C3%B6r&hl=tr&sa=X&tbm=isch&prmd=ivns&tbnid=N08vI6qDqN0bMM:&imgrefurl=http://www.cimri.com/philips-180cw6df-19-lcd-monitor&docid=7gzKHGlfbVohFM&w=300&h=300&ei=o4w-Tp5x0cGzBrajuCo&zoom=1&iact=hc&vpx=316&vpy=63&dur=3928&hovh=225&hovw=225&tx=141&ty=137&page=1&tbnh=130&tbnw=133&start=0&ndsp=70&ved=1t:429,r:1,s:0&biw=1920&bih=955

Satmaktan çok yana değilim cazip bir teklif gelirse satabilirim.. :) Ürün gayet temiz dış yüzeyinde görünür bir hata yok kılcal küçük çizikler olabilir çok az Temmuz 2008'de alınmış yaklaşık 10 aydır da kullanmadığım bir ürün.. 22" aldığım için kenarda duruyor..

Kendine İyi Bak ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q3zqin
    q3zqin's avatar
    Erkek

cazip teklif derken ne kadar cazip?

* Bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik .. Hayatla erken seviştik üstümüze kaldı..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

bende bissürü monitör var kullanmıyorumda kıyamıyorum satmaya :) mal mıyım neyim :) evet evet kabul ediyorum :)

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

17 inç tertemiz siyah philips monitör var ama piyasasını bilmiyorum nedir ne değildir.

http://kocaer.me
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

o6u2 bunu yazdı:
    -----------------------------

17 inç tertemiz siyah philips monitör var ama piyasasını bilmiyorum nedir ne değildir.

bundan herkeste var galiba :) :) bendede var ondan :) 

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q3zqin
    q3zqin's avatar
    Erkek

o6u2 bunu yazdı:

bir bak piyasasına ama real piyasaya bak sanalda ki fiyatlar cok uçuk düşünürsen burdayım fiyatı yazarsın 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q3zqin
    q3zqin's avatar
    Erkek

vaz mı geçtin satmaktan?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek

17 inç. samsung synic master mı ne artık böyle yazılıyo olsa gerek. ondan var bende. ekran bi çizik var sadece nasıl olduğunu bilmiyorum. 3 ay kullandım. ve şuan kullanmıyorum. çizik görüntüyü etkilemiyor. sadece dış şeyinde duruyor. dikkat de çekmiyor.

eğer ilgini çekerse uygun bi fiyata verebilirim. piyasasını bilmiyorum nedir ne değildir. ama bakarız daha uygun bi fiyata anlaşırız.

punto cero
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    Bizim arkadaş almıştı 1 ay önce 22,5 inç, philips, full hd, ledli, 350 lira ona göre ticaretini yap derim muridim :)

test 1 2
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q3zqin
    q3zqin's avatar
    Erkek

tuncaxxz bunu yazdı:

17 inç. samsung synic master mı ne artık böyle yazılıyo olsa gerek. ondan var bende. ekran bi çizik var sadece nasıl olduğunu bilmiyorum. 3 ay kullandım. ve şuan kullanmıyorum. çizik görüntüyü etkilemiyor. sadece dış şeyinde duruyor. dikkat de çekmiyor.

eğer ilgini çekerse uygun bi fiyata verebilirim. piyasasını bilmiyorum nedir ne değildir. ama bakarız daha uygun bi fiyata anlaşırız.

fiyat konusunda ne düşnüyosun yazar mısın resimleri var mı?

Toplam Hit: 1990 Toplam Mesaj: 15