folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Alınık Cihaz: GM6, Ya Da Saf Android Bir Cihaz, (Kayıtsız Olabilir)

Alınık Cihaz: GM6, Ya Da Saf Android Bir Cihaz, (Kayıtsız Olabilir)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Selamlar,

Saf Android içeren bir cihaza ihtiyacımız var en acilinden, hazır pasaport da var elimizde. GM6 hoşuma gitti, var mı bu modelden ya da başka bir cihaz elinde olan?

Teşekkürler.

Twitter: @CanKirca
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xcorpix
    xcorpix's avatar
    Erkek

gm alma hocam bir yılda 6 telefon kullanmış ve en iyi arkadaşı telefoncu olan biri olarak söyluyorum :) xiaomi 5s olabilir  lg g4 611 serisi olabilir g3 olabilir samsung c5 c7 olabilir ama gm alma

Oluruna bıraktıkça olmazlara düştü hep yolumuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Gm alma diyorsunda başka saf android Türkiye de ne alsın adam. 

Gm5plus yada gm6 gönül rahatlığıyla alabilirsin

Kullandım ikisinide 

Google pixel e okadar para verme

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Gm 5 Plus neysede Gm 6'ya o kadar para verilmez. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek

Xiaomi mi5te lineage os kullanabilirsin. Resmi olmasa da saf Android ayarinda ve güncel

MaviEkran tarafından 06/Tem/17 22:25 tarihinde düzenlenmiştir

Blue Screen of Death
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

saf android ne aga ?

http://www.leyladansonra.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı

saf android ne aga ?

mesela samsung vs. firmaların üzerine kendi yazılımlarını eklemeleri oluyor ya bu saf androidte o yok.. işletim sistemi en sek haliyle hiçbir ekstra yazılım eklenmeden kullanılabiliyor.. avantajı hızlı olması.

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    21li bunu yazdı
    baristbt bunu yazdı

saf android ne aga ?

mesela samsung vs. firmaların üzerine kendi yazılımlarını eklemeleri oluyor ya bu saf androidte o yok.. işletim sistemi en sek haliyle hiçbir ekstra yazılım eklenmeden kullanılabiliyor.. avantajı hızlı olması.

abi onu anlayabiliyorum :) lakin saf android sevdası nedir , nedendir onu anlamadım ? 

kendi telefonumda multirom kullanıyorum :) istediğim zaman nougat istediğim zaman mm

atıyorum mm'i uygulamalar ve eklemeler için , nougat şarj tüketimi için

yani neden ister insan saf android bi cihaz ? hiç bişi yok

http://www.leyladansonra.com/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı
    21li bunu yazdı
    baristbt bunu yazdı

saf android ne aga ?

abi onu anlayabiliyorum :) lakin saf android sevdası nedir , nedendir onu anlamadım ? 

kendi telefonumda multirom kullanıyorum :) istediğim zaman nougat istediğim zaman mm

atıyorum mm'i uygulamalar ve eklemeler için , nougat şarj tüketimi için

yani neden ister insan saf android bi cihaz ? hiç bişi yok

sanırım android developerlar tercih ediyor onun dısında katılıyorum normal bir user için gereksiz.

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

kendinden rootlu bi cihaz varmı 

lanet olsun sony xperia z3 e root bile yapamadım 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Saf Android'in iyi olduğu zamanlar 2011-2014 arasıydı. O zamanlar Android kasan, ram harcayan bir işletim sistemiydi. Birde firmalar üstüne tonla özelleştirme giydirince iyice kasıyordu.Hele ki Samsung bu konuda birinciydi. Zaten Google'da o aralar piyasadaki ihtiyacı görüp HTC'ye ilk Nexus telefonu üretirmişti. 

Android 5'ten sonra adam ettiler Android'i.

Şuanda saf Android olarak Nexus ve Android One cihazlar var diye biliyorum. Android One projesi dünya genelinde iptal oldu fakat ülkemizde ucuz olduğundan ve bundan dolayı çok tercih edildiği için Google bize özel devam ettiriyor.

Saf Android hiç bir şey kurmadan Windows bilgisayar kullanmaya benziyor. Zaten telefonu alanlar bune amk dediği için General Mobile mağazaya kendi yazdırttığı galeri, müzik çalar, dosya yöneticisi gibi uygulamalar yüklemek zorunda kaldı. 

mkyb tarafından 07/Tem/17 00:38 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2141 Toplam Mesaj: 18
android general mobile satılık telefon gm6