Alınık U3 Özellikli USB Bellek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Elinizde kullanmadigini eski u3 ozellikli bellek varsa alabilirim. U3 ozelligi icin ariyorum. Bu yuzden u3 olmasi onemli. Dikkat: usb3.0 degil. U3 denilen taktiginizda hem cdrom hemde cikarilabilir disk olarak 2 bolum gozuken belleklerden ariyorum. Kullanmiyorsaniz karsi odemeli kargo ile gonderebilirsiniz. Istanbul ici elden alabilirim.

Karsiliginda usb3.0 16gb sandisk cruzer glide bellek verebilirim. Yada 8gb toshiba hayabusa bellek verebilirim. Yada 32gb gosmart usb2.0 bellek verebilirim.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bonibon
    Bonibon's avatar
    Erkek

normal flash disklere image flashlayıp u3 desteği ekleyebiliyordun sanki?

om mani padme hum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

U3 özellikli bellek bende vardı Toshiba marka. Mağazası falan vardı oradan uygulama indiriyordum vs. 2009 yılında tutmayınca uygulama mağazası kapandı diye biliyorum.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

8gb sandisk var. on numara iş gören. yıllardır kullanırım maşallah.

müritin işi görüldükten sonra başka satan varsa sandisk olursa alabilriim ben de.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

http://www.instructables.com/id/Mod-to-the-ultimate-USB-U3/

suna bi baksana haci.

az insan çok huzur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Hocam o gosmart 32 gb flash disk çok yavaş değil mi? Ben aldığıma bin pişman oldum geçen.. 

Bende ucuza flash disk arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. (32 yahut 16 gb)

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı

Bu yöntem olmuyor. Anlatımda yazmamış ancak belirli chiplerde çalışıyor o programlar.

Bonibon bunu yazdı

normal flash disklere image flashlayıp u3 desteği ekleyebiliyordun sanki?

Evet. Daha önce bir Kingston'a yapmıştım ancak içindeki chip önemli. Aynı chipli bulamadım. Bulduklarımı da U3 yapamadım.

NoktaliVirgul tarafından 26/Eyl/16 08:08 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

hacım evde bi tane vardı 2 gblık u3 toshiba. gerçi içindeki u3ü sildim diye hatırlıyorum. işine yararsa bulabilirsem ateşlerim sana yarın. 

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    Meliksah bunu yazdı

hacım evde bi tane vardı 2 gblık u3 toshiba. gerçi içindeki u3ü sildim diye hatırlıyorum. işine yararsa bulabilirsem ateşlerim sana yarın. 

U3'ü silsen tekrar yükleniyor.  Bulabilirsen söyle adres bilgilerini PM ile göndereyim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı

Hocam o gosmart 32 gb flash disk çok yavaş değil mi? Ben aldığıma bin pişman oldum geçen.. 

Bende ucuza flash disk arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. (32 yahut 16 gb)

Evet o gosmart yavaş. Birde onu xbox'ta denemeyi düşünüyorum. İçine atarım oyunları üzerinde takılı durur.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

2 gb lık sandisk olacaktı bende. İşini görürmü?

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
Toplam Hit: 2184 Toplam Mesaj: 15
u3