Alınık U3 Özellikli USB Bellek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

bende de eski bi u3 vardı kaybettim sonra galiba. ama u3 sistemini silmiştim galiba. merak ettim u3'ü ne için kullanacaksın ?

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

@Meliksah gönderdi sağolsun. Başka göndermek isteyenler olursa hayır demem :)

U3 özelliğini kaldırmış olmanız sorun değil çünkü içindeki chipi tekrar U3 hale getirebiliyorsunuz.

--

@SyspioniC Daha önce bir belleğimin chipini yazıp U3 hale getirmiştim ancak kaybettim. U3 belleği "hobi amaçlı" hackblade/switchblade olarak kullanıyorum :) Bu sayede rubber ducky gibi saldırılar yada nirsoft ile şifre çalmaca işleri yapılabiliyor.

Uygun chipli bulursam flashdiski Rubber Ducky'ye çevirmeyi deniycem: https://github.com/brandonlw/Psychson

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

U3 özelliğini kaldırmış olmanız sorun değil çünkü içindeki chipi tekrar U3 hale getirebiliyorsunuz.

--

@SyspioniC Daha önce bir belleğimin chipini yazıp U3 hale getirmiştim ancak kaybettim. U3 belleği "hobi amaçlı" hackblade/switchblade olarak kullanıyorum :) Bu sayede rubber ducky gibi saldırılar yada nirsoft ile şifre çalmaca işleri yapılabiliyor.

Uygun chipli bulursam flashdiski Rubber Ducky'ye çevirmeyi deniycem: https://github.com/brandonlw/Psychson

bi döküman rica etsek :)

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    Dos_Attach bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

--

bi döküman rica etsek :)

Hackblade icin mi? Yillar once normal usb'yi u3'e cevirme dokumani yazacaktim ama 1kez denedim ve rastgele calisti. O yüzden saglikli bir dokuman olmayacagi için yazmadim.

Simdi yine meliksahin gönderdiği usb'yi tek bir programla denedim ve u3 bolumunu değiştirdim. Yine oldu :)

Ama her u3 bellekte calisir mi bilemiyorum. Yine yazayim deneyin calisip calismadigini bildirin o zaman. 

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 2200 Toplam Mesaj: 15
u3