folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Alışverişte Yeni Bir Yöntem: Hopi

Alışverişte Yeni Bir Yöntem: Hopi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek

Bonusbay diye bir şey çıkmıştı bi ara ona benzettim. Yine benzer bir şekilde bonusbay üzerinden(chrome eklentisi mevcut) bir çok alışveriş sitesinden (hepsiburada, gittigidiyor, ebay, aliexpress, trendyol, morhipo boyner, dominos, carrefour, d&r, d-smart, bimeks, turk-net vs...) alışveriş yaptıkça bonus biriktiriyorsunuz. bonuslar yüzdelik olarak ya da "2.5 tl" gibi şekillerde veriliyor. İşin asıl ilginç kısmı ise bu bonuslarla alışveriş yapmak zorunda değilsiniz! İstersen çekebiliyorsun da para olarak :)

Gel gelelim kuru fasülyenin faydalarına :) referans sistemi de mevcut sitede bundan dolayı kendi referanslı linkimi paylaşacağım(kaydolan kişiye bir eksisi yok, bana muhtemel, siz alışveriş yaparsanız artısı var)

http://www.bonusbay.com.tr/?r=2690607

referansımla kaydolmak istemezseniz:

http://www.bonusbay.com.tr/

kofcu tarafından 28/Nis/15 09:15 tarihinde düzenlenmiştir

ben de sevgiden yanayım...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı

Hopiniz sağolun beyler :D

Edit: O usb kablosunu ekleyince kargo bedava oluyor, zaten öneri çıkıyor aşşağıda alışveriş yaparken şunu alırsanız kargo bedava gibi gibi, birini o ürün seçin birinide alacağınız bi ürün :D 1 lirada bonusum vardı onu kullandım

bunları hangi siteden aldınız.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    egultekin
    egultekin's avatar
    Erkek
    LinkinMeTiN bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı

Edit: O usb kablosunu ekleyince kargo bedava oluyor, zaten öneri çıkıyor aşşağıda alışveriş yaparken şunu alırsanız kargo bedava gibi gibi, birini o ürün seçin birinide alacağınız bi ürün :D 1 lirada bonusum vardı onu kullandım

bizde kazandık fakat hangi siteden alacağımızı bilmiyoruz :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    LinkinMeTiN bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı

morhipo hocam

üstüne 2 sipariş daha geçtim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

http://www.hopi.com.tr/Kampanya/1?Turkcell

DETAYLAR

Samsung Galaxy Grand Prime, Turkcell Turbo T50, Samsung Galaxy S6 32GB*, iPhone 6 64GB ve iPhone 6 Plus 64GB model cep telefonlarını Hopi'lilere özel teklifler ile 24 ay kontratlı alarak anında 200 Paracık'a kadar hediye kazabilirsiniz.

Hopi’lilere özel mobil numara taşıma tarifeleri ile de 100 Paracık'a kadar hediye kazanabilirsiniz.

• Samsung Galaxy Grand Prime  

HY 500DK + 1000SMS + 1GB + Anında 100 paracık hediye
    • Samsung Galaxy Grand Prime  

HY 1000DK + 4GB + 1000SMS + Anında 100 paracık hediye
    • Turkcell Turbo T50  

HY 500DK + 1000SMS + 1GB + Anında 100 paracık hediye
    • Turkcell Turbo T50  

HY 1000DK + 4GB + 1000SMS + Anında 100 paracık hediye
    • Samsung Galaxy S6 32GB *  

HY 1000DK + 4GB + 1000SMS + Anında 200 paracık hediye
    • Samsung Galaxy S6 32GB *  

HY 1500DK + 4GB + 1000SMS + Anında 200 paracık hediye
    • iPhone 6 64GB  

• iPhone 6 64GB  

• iPhone 6 Plus 64GB  

• iPhone 6 Plus 64GB  

* Samsung Galaxy S6, 32GB ve diğer tüm versiyonları ile 200 Paracık hediye teklifi kapsamındadır. Tüm kampanyalar 24 ay kontratlıdır.

* Turkcell özel tekliflerinden yararlanmak için Boyner Grup Mağazalarındaki Hopi&Turkcell Standlarımızdan veya Satış Danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com yada telegram https://t.me/PanxeR
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

DETAYLAR

Kampanya 29 Mayıs 2015 tarihine kadar geçerlidir.

Hopi üyesi morhipo.com'da Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan faydalanabilmek için morhipo.com üyesi olmak gereklidir.

Kampanyada Paracık'lar en fazla 2 kat değerli harcanabilir. Katlı kullanım en fazla 25 Paracık'a uygulanacaktır.

Bu kampanya en az 250TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Kampanya Firma'nın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

Hopi ve morhipo.com kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Kampanya dahilinde vade farksız 3 taksit hizmetinden yararlanılabilir.

Paracıkla ile ilgili genel kurallar:

Hopi'nin ödül puanı olan Paracık'lar, alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır ve kullanılır. Hopi işyerleri, ürünler ve/veya dönemler itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazı ürün gruplarında geçerli olmayabilir. Her kampanyanın koşullarına göre kazanılan Paracık'lar alışverişten sonra takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir. Ancak kazanıldığı alışverişi takip eden 1. yılın bittiği takvim ayının sonunda geçerliliğini yitirir.* Hopi, Paracık'lar ile ilgili kuralları değiştirebilme, uygulamaya son verme haklarını saklı tutar.

*Hopi'yi hemen indirerek kullanıcısı olan 1 milyon kişiye verilecek hediye 25 Paracık'ın son kullanım tarihi ise 2 Haziran 2015’tir. Uygulama indirimi kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalara tabi olmak üzere kullanıcılara aittir.

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

boynerin amk

kaargo dahil kotondan tshirt u 38 di 13 e aldım :) ama fikrim aynı

akşamda diğer telefona indirem

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

boynerin amk

kaargo dahil kotondan tshirt u 38 di 13 e aldım :) ama fikrim aynı

akşamda diğer telefona indirem

siteden mi mağazadan mı ? link verir misin bu fiyata t-shirtlerden ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

la kafamı karıştırdınız. beleş bişi varsa sömürelim. hopi ne alaka sonradan morhipoya dönmüş olay. farklı farklı tellere yüklemek gerekiyorsa benim ikinci tele rom atar atar yüklerim. işin ibneliğini söyleyin hele :)

Sefih ve cahil bir kimse konuşunca ona cevap verme. Sükut, ona cevap vermekten daha hayırlıdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

la kafamı karıştırdınız. beleş bişi varsa sömürelim. hopi ne alaka sonradan morhipoya dönmüş olay. farklı farklı tellere yüklemek gerekiyorsa benim ikinci tele rom atar atar yüklerim. işin ibneliğini söyleyin hele :)

rom atman önemli değil her numaraya birkere alınabiliyor hocam

Edit: https://www.ayakkabidunyasi.com.tr 

Bu siteden  şu kodu girerseniz 20 lira alt limitli 20 TL puan kazanıyorsunuz 

İndirim kodu 3MV83JDP82W41

ArduouS tarafından 28/Nis/15 17:08 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 6334 Toplam Mesaj: 63