folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Alkol Koması Yardım.

Alkol Koması Yardım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Smirnoff bunu yazdı:
    -----------------------------

Baya sakınlestı bı mıktar kustu yan yatıyor suan 1.5 sise  sarap icmis.

ılk defamı ıcıo 1.5 sıse sarap ne hocam ya , bende diyorum 70 lik vodkalarımı göturdu naptı 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    discoteam_487
    discoteam_487's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Smirnoff bunu yazdı:

Merhabalar.

Suan allahın siktir ettiği yerdeyim arkadasın durumu kötüleşti herhangi bi ulaşım aracı yok bişey yok mahsur kaldım burda , bir tek internetim var , sizden ricam daha önce tecrübesi olan varsa yarına kadar arkadası idare edicek bi tavsiye vermeniz , bokunu yedirt deseniz razıyım çok caresizim suan.

bişey olmaz len korkma o kadar :D bende 6. kırmıyı actım suanda... şerefe :)

Bu ALemde Kralda Kuralda Tanımam
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Programmer
    Programmer's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

vayy anasını adamı belkide tbt kurtardı işe bak :) müritleirn tavsiyeleriyle adamı ayıktırdınız helalll

Ayet var, ayet
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

olay geçtiğin için ortam şenlensin diye paylaşıyım dedim :)

http://www.youtube.com/watch?v=RBtgkjNAAbY

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

sıkça söylenmiş ama evet yedirip içirip kustur, bikaç defa kustur mide tamamen boşalana kadar. bol bol sıvı tüketsin vücudu sıvısız kalmasın.

bi de soğuğa moğuğa çıkarma, bilhassa battaniyeye falan bürü ter atsın.

eğer durum ağırlaşırsa ambulans falan çağırmaya çekinme

http://kocaer.me
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eagleofcondor
    eagleofcondor's avatar
    Erkek

Kafaya suyu dök azına parmağını sok kustur. kusması kesilene kadar parmağı sok azına çıkar sonra bol su içir daya kahveyi 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Carlsaganandcat
    Carlsaganandcat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kusturmanın hemen hemen hiç bir etkisi olmayacaktır ve yazıldığı gibi sakın sususz kuru gıdalar vermeyede çabalanmamalı 

( alkol çok süblit yapıdadır karında çok çok az alkol kalır süzülerek hemen kana karışır) 

etanol böbreklerdeki suyun tutulması ve bırakılması işlevini gören vazopresin hormonunu tetikleyerek vücutta suyun dağılımını engeller

çoğu müridin dediği gibi bolca su içirilmeli -2lt kadar- ve elektolid seviyesini ayakta tutmak için içine azıcık tuz atılmalıdır illa yiyecek verilecekse yeşil elma ( hani şu alman elması denilenden) yedirilebilir, kahve düretik etki göstereceğinden sakın kafeinli içecekler verme daha uzun sürmesini sağlar sadece düzelteyim derken daha vahim hale getirirsin

öyle 1-2 şişe şaraptan da korkma kolay kolay bir şey yapmaz  % 12 alkol var dı sanırım  votka  değil sonuçta

9200 feetde alınan ilk nefes...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Öncelikle geçmiş olsun..

Ben de ctesi akaşamı ev yapımı şarap içtim bir gün kendime geledim..

edit : bak hala gelememişim .. gelemedim bile yazamamışım..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

Yogurt yada sarımsaklı yogurt yediriceksin su içiçek paso bitane miyde bulantısı kesici ilaç bulun emedur tarzı ondan verin içirin suyu bir kaç kez işedimi tamamdır rahatlar vucut

İyileştiyse öyle zart diye fazla alkol niye almışki tahminime göre boş miydeyle içdi :D kaput oldu önce miyde hafif dolu olcak öyle iççen arkadaş

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

Konuyu merakla okudum. Ama şaşkınlığımı gizliyemiyorum. 1.5 litre şarapla o duruma gelen adamı gerçekten merak ettim doğrusu. 

Birde anlamadığım nokta; bulunduğum bölgeye polis bakmıyor jandarma bakıyor, ambulans gelemez demişsin. Böyle birşey mümkün değil. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde isen 112 yi aradın ve biz oraya hizmet veremiyoruz gibisinden bir cevap aldıysan ve o arkadaşa birşey olduysa, alacağınız tazminatı kamyon ile taşıyamassın. ;)

Neyse geçmiş olsun... :)

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
Toplam Hit: 6395 Toplam Mesaj: 52