folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Alkol Koması Yardım.

Alkol Koması Yardım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

matr0x bunu yazdı:
    -----------------------------

Konuyu merakla okudum. Ama şaşkınlığımı gizliyemiyorum. 1.5 litre şarapla o duruma gelen adamı gerçekten merak ettim doğrusu. 

Birde anlamadığım nokta; bulunduğum bölgeye polis bakmıyor jandarma bakıyor, ambulans gelemez demişsin. Böyle birşey mümkün değil. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde isen 112 yi aradın ve biz oraya hizmet veremiyoruz gibisinden bir cevap aldıysan ve o arkadaşa birşey olduysa, alacağınız tazminatı kamyon ile taşıyamassın. ;)

Neyse geçmiş olsun... :)

Hocam öncelikle adam değil , aç karna icmis bi bayan , bu isler birazda bünye meselesi ,

bu sabah ögrendigim kadarıyla biraz psikolojik seylerde dönmüs isin icinde sinir krizi gibisinden.

Ambulans olayına gelirsek dağ evi gibi ulaşımın cok zor oldugu bi yer düsün.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

yazının hepsini okumadım..kusturun diecektim fakat bu tarz durumlarda doktorlar kesinlikle kusturmayın diyorlar.mantıgı ne bilmiorm.zehirlenme fln oluncada kesinlikle kusturmayın diyorlar :S

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

Ekerci bunu yazdı:

yazının hepsini okumadım..kusturun diecektim fakat bu tarz durumlarda doktorlar kesinlikle kusturmayın diyorlar.mantıgı ne bilmiorm.zehirlenme fln oluncada kesinlikle kusturmayın diyorlar :S

hani tekrar aynı yoldan geçiyor ya o yüzden deniliyo olmalı..   asit falan içenler için de deniliyo bu.. tekrar analdan geçerek zarar veriyo ya ;)

barış bence açıklamış devir daimden sonra güzelce besle iyi yesin yani hastayken sıcak çorba falan içerizde düzerilirz ya öle bişeyler yedir denildiği gibi 2 saate hiç bişeyi kalmaz 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

Ambulansın ulaşamayacağı bir yerde iseniz, helikopter ambulans ile alırlar..

Siz buraya yazana kadar, 112 Hızır Acil i arayın..

Siz nerede bulunursanız bulunun mutlaka oraya ulaşırlar...

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Aynı durum başımıza geldi, helikopter ambulans ile almışlardı... Erciyesin tepeye çıkmıştık biz karda kıyamette aklımızı zikim...

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek

konu 18 saat önce açılmış yeni gördüm ben de..  ne olduysa olmuştur artık diye sorayım dedim yine de.. son durum nedir hoca?

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Hocam çok geçmiş olsun lakin arkadaşına özendim

O miktar alkolle o seviyeye ulaşmak, ne güzel ne ekonomik!!!

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morf1n
    morf1n's avatar
    Erkek

kurumu icirdiniz elemana

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

ulan kafa yok bizim gençlikte

kızı almışın dağ evine götürmüşsün

üstüne itöldüren şarap içirmişsin 

Allah saflığına bağışlamış olacak komaya girmemiş zom olmuş çıkmış hepi topu

ya gerçekten komaya girseydi? 

ya içtiği şarap değilde daha sert birşey olsaydı 1 buçuk şişe değil 3 duble ile adamı delirtecek içkiler ver delirecek adamlar var.

Tamam anlıyorum dışarda kar yağıyor dağ evindesiniz şömineyi harlayıp karşısında lamine zemine oturup sıcak şarap içip eğlenmek istemiş olabilirsiniz taktir ederim.Ama afedersin eşşeği nağmına üzüm suyu kaçırmanın alemi yok. 

Orda birilerine birşey olsa ailesine nasıl açıklarsın onu bırak vicdanın seni rahat bırakır mı? 

Ulan biraz yaşlansam hiç çekilmem haa boyuna nasihat akıl verir oldum:D 

Özetle: geçmiş olsun :)

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Brown
    Brown's avatar
    Erkek

Nitrous bunu yazdı:

ulan kafa yok bizim gençlikte

kızı almışın dağ evine götürmüşsün

üstüne itöldüren şarap içirmişsin 

Allah saflığına bağışlamış olacak komaya girmemiş zom olmuş çıkmış hepi topu

ya gerçekten komaya girseydi? 

ya içtiği şarap değilde daha sert birşey olsaydı 1 buçuk şişe değil 3 duble ile adamı delirtecek içkiler ver delirecek adamlar var.

Tamam anlıyorum dışarda kar yağıyor dağ evindesiniz şömineyi harlayıp karşısında lamine zemine oturup sıcak şarap içip eğlenmek istemiş olabilirsiniz taktir ederim.Ama afedersin eşşeği nağmına üzüm suyu kaçırmanın alemi yok. 

Orda birilerine birşey olsa ailesine nasıl açıklarsın onu bırak vicdanın seni rahat bırakır mı? 

Ulan biraz yaşlansam hiç çekilmem haa boyuna nasihat akıl verir oldum:D 

Özetle: geçmiş olsun :)

haklısın hacı

q

Toplam Hit: 8243 Toplam Mesaj: 52