folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Alkol Sonrası Kalbimin Hızlı Atması (Acil Müritler)

Alkol Sonrası Kalbimin Hızlı Atması (Acil Müritler)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

müritler dün akşam saat 7 sıralarında alkol almaya başladım.

kafa yapıcak kadar da alkol alıp yattım uyudum.

saat 5 sıralarında uyanıp kalktım ve kalbim aşırı derecede hızlı attığını fark ettim.

5 dk önce istifra ettim dün gecede istifra etmiştim.

şimdi bir korku girdi içime evde kimse yok kalbim aşırı hızlı atıyor. nedendir ?

not: mod abi acele açtım korkudan yanlış yere açtıysam affola

2. not: abi genelede açtım anasayfada çıkmıyor artık galiba özür dilerim. canım yanıyor. acil.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek

bi doktora gıt dıycem de saat sabahın 7 si carpıntı yapmıstır ama nası bı sonuc olur bılmıyorum :S

Hayattaki en güzel şeyler : Ya kanun dışı, ya ahlak dışı ya da şişmanlatıcıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Kanı sulandırdığı için kalp çarpıntısı yapabilir alkol. Gördüğüm kadarıyla panik halindesin bu da çarğıntıyı kötü etkileyecektir. Biraz sakinleş, kendine gel. Ilık suyla bir duş al istersen. Genelde iyi gelir duş almak.

Zaten kusmuşsun bir sorun olacağını sanmıyorum. Eğer rahatsız hissediyorsan ya da daha da kötü olacakmış gibiysen bu saatte yanına gelebilecek bir arkadaşını filan ara gelsin yanına.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

RaAmLis bunu yazdı:
    -----------------------------

Kanı sulandırdığı için kalp çarpıntısı yapabilir alkol. Gördüğüm kadarıyla panik halindesin bu da çarğıntıyı kötü etkileyecektir. Biraz sakinleş, kendine gel. Ilık suyla bir duş al istersen. Genelde iyi gelir duş almak.

Zaten kusmuşsun bir sorun olacağını sanmıyorum. Eğer rahatsız hissediyorsan ya da daha da kötü olacakmış gibiysen bu saatte yanına gelebilecek bir arkadaşını filan ara gelsin yanına.

abi sıvı aldıkça kusuyorum.

yine 2 dk önce su içtim kustum ya.

duş alayım birde ama hiç kendimde değilim gibi zor yazıyorum.

sürekli susuyorum ama korkuyorum su içmeye kusturuyor direk..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

Bokumda boncuk buldum (ACİL!)

Alkol denen şey yeryüzünde yüzyıllardır var,yüzbinlerce insan şu yaşadığını yaşamıştır ki normal bişey. Ha kusma kısmı abartıdan ötürü kaynaklanır,yahut bünye alışık değildir alınan içkiye kaldıramamıştır vs vs içmeden önceki mideye atılanlara falan her halta bağlı olabilir. Genel bilinen çözüm sıcak çorba içmektir,ancak hazır çorba içilirse daha da beter kusturur(denendi) En güzel çözüm çörçıl diye bilinen elle sıkılmış limon suyuna önce soda daha sonra da tuz ilave edilerek elde edilen karışımdır. Mideyi rahatlatır,bünyeye iyi gelir,alkol almasanızda tüketebilirsiniz güzeldir. Ancak benim gibi cin'in içine fazla soda karıştırıp istemedende olsa mideye zarar verip kan kusmuşsanız(mide asidiyle karışan kan siyah çıkar,kusmuğun içinde siyahlık olarakda olabilir direk kanı simsiyahta kusabilirsiniz) kesinlikle çörçıldan uzak duruyosunuz süt içiyosunuz mide yatışıyo,ayrıca rennie'de çok iyidir mide ilacıdır tavsiye ederim.

Sana özetle diyeceğim; gayet normal bişey bu ölmeyeceksin korkma,hangisini tercih edersen onu yap. İster çorba iç,ister çörçıl,bulabilirsen rennie al acayip iyi,olmadı süt iç.

:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

wasd bunu yazdı:

Alkol denen şey yeryüzünde yüzyıllardır var,yüzbinlerce insan şu yaşadığını yaşamıştır ki normal bişey. Ha kusma kısmı abartıdan ötürü kaynaklanır,yahut bünye alışık değildir alınan içkiye kaldıramamıştır vs vs içmeden önceki mideye atılanlara falan her halta bağlı olabilir. Genel bilinen çözüm sıcak çorba içmektir,ancak hazır çorba içilirse daha da beter kusturur(denendi) En güzel çözüm çörçıl diye bilinen elle sıkılmış limon suyuna önce soda daha sonra da tuz ilave edilerek elde edilen karışımdır. Mideyi rahatlatır,bünyeye iyi gelir,alkol almasanızda tüketebilirsiniz güzeldir. Ancak benim gibi cin'in içine fazla soda karıştırıp istemedende olsa mideye zarar verip kan kusmuşsanız(mide asidiyle karışan kan siyah çıkar,kusmuğun içinde siyahlık olarakda olabilir direk kanı simsiyahta kusabilirsiniz) kesinlikle çörçıldan uzak duruyosunuz süt içiyosunuz mide yatışıyo,ayrıca rennie'de çok iyidir mide ilacıdır tavsiye ederim.

Sana özetle diyeceğim; gayet normal bişey bu ölmeyeceksin korkma,hangisini tercih edersen onu yap. İster çorba iç,ister çörçıl,bulabilirsen rennie al acayip iyi,olmadı süt iç.

hocam süt içtim yine kustum amk birde rengim değişti resmen sarardım.

çorbacıya gidicem ama içipte birde orda kusarım diye korkuyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

angelofhope bunu yazdı:

hocam süt içtim yine kustum amk birde rengim değişti resmen sarardım.

çorbacıya gidicem ama içipte birde orda kusarım diye korkuyorum.

La telaş yapma,şimdiye kadar ölmediysen bişey olmaz bundan sonrada. Ben 2 defa berbat oldum içtikten sonra şimdiye kadar, biri anlattığım gibi ilk defa cin içtiğimde hayvanlık yapıp gazoz gibi soda içmemden oldu kapkara kustum,sütle rennie olmasa geberecektim sancıdan mide krampından. Diğerindede çok karıştırmıştım aç karnına bide ondan olmuştu. Bu iki seferde de en az 4er kere kustum berbat hissettim vs ama ölmedim :D kafan rahat olsun,bişey yiyip içemicek durumdaysan rennieden başka bişeye hiç el uzatma. Yat dinlen geçer

EDİT: vodka redbull içtiysen o öyle çok çarpıntı yapar bünyede. Ama dediğim gibi şimdiye kadar ölmediysen bişey olmaz,çünkü aşırı almış olsaydın şimdiye çatlamıştı damarların. Yat uyumaya çalış

:)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

yorumları falan okumadım olayı ama büyük ihtimal mideni bozmuşsun karıştırdıysan bol bol su iç kus su iç kus miden temizlensin kustuktan sonra bi süre rahatlarsın soğuk soğuk terlersin o sırada uyuyabilirsinde sonra yine bulanır miden aynısı olur neyse su iç sen bol bol

Bittik biz bittik
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek

eminim bi daha ölene kadar içmemeye sözler vermişsindir kendi kendine şimdi ama en yakın zamana oturduğun masaya çok az içicem diyip daha beter içecen emin ol :F :D hacı büyük ihtimal senin miden bozulmuştur, alkolle alakalı olacağını pek sanmıyorum aradan o kadar saat geçmiş. 

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Birşey olmaz hacı senin ilacın beklemek. Bekle geçer.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

wasd bunu yazdı:

Muhahahahahahahahahaha bu resmi başka forumlarda kullanıcam üstat haberin olsun,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 11192 Toplam Mesaj: 42