folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Allah Turknet'in Belasını Versin

Allah Turknet'in Belasını Versin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    shock56 bunu yazdı

Ttnet sözleşmem bitiyor. Turknet 65tl lik 35mbit bir tarife önerdi. Bu fiyatın altında bir fiyat alabilir miyiz? Siz ne kadara kullanıyorsunuz?

O fiyattan daha aşağısı olmaz. Zaten 60 liraydı kurtarmıyor diye 65 yaptılar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    shock56 bunu yazdı

Ttnet sözleşmem bitiyor. Turknet 65tl lik 35mbit bir tarife önerdi. Bu fiyatın altında bir fiyat alabilir miyiz? Siz ne kadara kullanıyorsunuz?

Bence süper, gözün aydın diyeyim bari, benim daha 11 ayım kaldı TTnet Zulmünden kurtuluşuma, 67 TL ye ben 75 GB AKN ile 5 Mbit alıyorum.. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Hocam kurulum a geldiler mi modem falan bağlayıp internete girip hız kontrolu yapıldı mı? 

bende adam geelmiş ben yokken herşeyi yaptım diye götünden uyduruk imzalamış belgeyi adıma gitmiş. Öğrendim tabi turknetten kurulum ücreti istedim iadesini vermediler sonra belgeyi verin amk ben imzalamadım paramı verin falan belgeyi gönderdiler imza sahte. Dedim siktim ananızı. Mahkemeye verem ananızın amını görün ozaman verirsini iade paramı falan.  Tutuştular saat başı arıyor ilgileniyorlar. Sende de öyle bişi varsa öp.

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Hocam kurulum a geldiler mi modem falan bağlayıp internete girip hız kontrolu yapıldı mı? 

bende adam geelmiş ben yokken herşeyi yaptım diye götünden uyduruk imzalamış belgeyi adıma gitmiş. Öğrendim tabi turknetten kurulum ücreti istedim iadesini vermediler sonra belgeyi verin amk ben imzalamadım paramı verin falan belgeyi gönderdiler imza sahte. Dedim siktim ananızı. Mahkemeye verem ananızın amını görün ozaman verirsini iade paramı falan.  Tutuştular saat başı arıyor ilgileniyorlar. Sende de öyle bişi varsa öp.

Hahahahaha sabah sabah iyi geldi vallaha, çok fenasın var ya. :))

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Hahahahaha sabah sabah iyi geldi vallaha, çok fenasın var ya. :))

Ama öncesinde sabırla ve nazikçe adamlardan istedim ama tabi illa öp öp öp deyince öyle oldu :D Hatta ve hatta o sahte imza atan salağı da tutuşturup fazlaca para kopartılabilir rahatlıkla. :D 

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek
    kafkavari bunu yazdı

Şubat ayında ofise bağlattım internet eyv tamamdır. zaten kurulum vs deyip 160tl aldılar. O gün bugündür ne çağrı yapabiliyorum nede çağrı alabiliyorum. 

Şubattan beri dönen destek kayıtları yüzlerce. Sorununuz çözülmüştür diyor bide pezzevenk ulan neresi çözüldü nasıl kontrol ettim. Çıldırıcam.

Ne yapmam gerekiyor, maill twit vs? yardımcı olursanız sevinirim

https://mobile.donanimhaber.com/profil/2416108

Pm atabilirsin hocam ilgileniyorlar

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

35 mbit sıkıntısız şükür..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Şu an vodafone fibermax kullanıyorum memnunum açıkcası. Daha once superonline fiber kullanıyordum artık 35 mbit üstü aknli paketlerini kaldırdıklarını söylediler. Bana 25mbit fiber 175gb aknli paket verelim dediler kabul etmedim yıllardır 50mbit kullanıyorum niye aynı paraya daha alt pakete geçeyim dedim. Malesef artık yüksek hızlarda akn yok sadece kotalı seçenekler var dediler. Ben de türkneti aradım onlarda bana fiber olmasına rağmen vdsl itelemeye çalıştılar. Ben de son çare vodafone a baktım, 100mbit 100gb aknli pakete geçtim. 100 gb akn tabi ki az ama en azından geceler 100mbit sıkıntı çekmiyorum. Tabi superonline'ın turbo seçeneği filan iyiydi hoştu ama yapcak birşey yok artık. 2aydır vodafone'dayım şimdilik fena değil. Ara sıra hızda dalgalanma oluyor ama sıkıntısını yaşamadım.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Şu Turknete bi ticket atalımda buraya yollasınlar birini üye olarak :D

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı

Şu Turknete bi ticket atalımda buraya yollasınlar birini üye olarak :D

Türknet çalışanı mürid var zaten.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 15500 Toplam Mesaj: 72
allah belanı versin turknet