folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Allah Turknet'in Belasını Versin

Allah Turknet'in Belasını Versin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

Bunlardan bende çok memnundum ama sorun çıktı,şöyle ki benim eve görünen değer 24 mb idi bende bağlattıydım herşey güzeldi ta ki yapa'da olduğumu öğrenene kadar. Bunların sitesinde teknik bilgi kısmından baktım 53 mb gözüküyor dedim ki bende 24 mb bağlantı var 53 alabiliyorsam çıkartın. Tamam dediler hattı 100 Mb'a kadar tanımladılar. O günden beri bir dikiş tutmadı internet kesilme olmadı ki muhtemelen modem iyi olduğu için ama hız hergün daha da düşüyor. Sırayla 33 mb,24 Mb,17 mb,13 mb bugün de 10 Mb 'a düştü. Şikayet katdı açtım dün bakalım ne yapacaklar

_ICEMAN_
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

hocalar turknet destek bölümü, twitter ve facebooktan cevap vermiyor 1 haftadır skne taktıkları yok. nasıl iletişim kurabiliriz bunlarla

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

1 yıldır kullanıyorum hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadım. kopma bile olmadı. 19Mb sabit bir şekilde alıyorum

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsanemeric
    efsanemeric's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

hocalar turknet destek bölümü, twitter ve facebooktan cevap vermiyor 1 haftadır skne taktıkları yok. nasıl iletişim kurabiliriz bunlarla

Bende de sorun var hocam ısrarla yazınca Twitter'dan cevap veriyorlar kullandığım interneti offline durumuna getirdiler sorun türk tetelekomda dediler ilk başta ama türk telekomla görüştüm turknet internetinizi kapatmis dedi 1 hafta oldu ugrasip duruyorum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    efsanemeric bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı

Bende de sorun var hocam ısrarla yazınca Twitter'dan cevap veriyorlar kullandığım interneti offline durumuna getirdiler sorun türk tetelekomda dediler ilk başta ama türk telekomla görüştüm turknet internetinizi kapatmis dedi 1 hafta oldu ugrasip duruyorum

zokarlar böyle işe 4 ay sonra turknetten çıkıyorum

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Sokayim oyle ise ya teknik destek icin ayaklarina kapanmanizi istiyolar herhalde :) sikintisiz kullananlara ne mutlu

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

yeni modem aldık almaz olaydık. kullanıcı adı ve şifremizi modeme tanıttık 3 gündür internet yok. bugüne kadar bi kere sorun yaşamamış ben bu kadar aptalca bişeyden sorun yaşayacagımı düşünmezdim. 2 gündür arıyorlar dogru bilgileri biz size gönderecegiz diyorlar ama gönderen yok hiç bişey. eski modemde interneti vermiyor şuan bok gibi kaldık bide bayram bayram. hayır yanlış girsem sitedeki sistemlerine giriş yapamam mantıken. modeme yazdıgım şu şekil: aboneadı@turk.net ve şifre şeklindeydi. bunu yaşayan eden var mı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

Türknete Ocakta geçtim 16 17 yaşlarında bir çocuk geldi modem olmadığından bir şey yapmadan gitti. 

Temmuz faturasında 30 tl lik aktivasyon ücreti saçmalığı kesmişler birde internete geçen aylarda zam yapmışlardı.

Bunlardamı cıvımaya başladı iyice? Şimdi aradılar fatura programımızda bir karışıklık olmuş diyorlar. Geçen ayda 2 kez tahsilat yapıp 3 gün sonra yeniden ödemişler parayı?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

hepsi artık aynı b.kun laciverti olmaya başlamış. Ekim - kasım gibi çıkıcam. netspeed geçicem. 50 tl 24mbit hat. Kotayada sokim hattınada. artık en ucuz internet nerede oraya geçicem.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

turknet kapatmanın en kısa ve hızlı yolu nedir?

referans olduğum birisi sıkıntı yaşıyormuş, kapattırmak istiyor, bana sordu, fax falan çek diyorlardı sanırım, yakınlarda yapan varsa prosedürü söylesin de yorulmadan halledelim 

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
Toplam Hit: 15512 Toplam Mesaj: 72
allah belanı versin turknet