folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Almanca Bilen Müridler

Almanca Bilen Müridler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

Almanca bilen müridlerimiz varmı ben almanca dersinden kaldım bugün yazılı verdi yazılıyı verdim yarın sözlü var bana örneğin kendini anlat diyecek ben kendimi anlatıcam siyah saçlıyım kahve gözlüyüm falandı filandı..

Bu konu hakkında yardımcı olabilecek müridimiz varsa özelden msnini verebilirmi bir zahmet.. :/

Avukat/Hukukçu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Micro_Sd
    Micro_Sd's avatar
    Erkek

almanca adına bildikerlim (nası yazılıyo hiç bilmem)şıraybenzibitte,halooo,andire lender,bezuhen,prima.dersde hitler takladi yapacağıma keşke dinleseydim:D

ttnet e kotam girsin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    Ya google translate le yap yada babylon la
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    cok iyi degilim ama metni sen buraya koy, belki vaktim olursa yaparim. ;)

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zoom8
    zoom8's avatar
    Erkek
    Almanya köln de yasiyorum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Adını söyle, yaşını söyle, nerede yaşadığını, nereli olduğunu anlat.

Sonra aileni tanıt azıcık. Neleri seversin, onları anlat. Gün içinde genellikle neler yaparsın yaz.

Ancak sana tavsiyem ilk önce türkçe olarak kafanda tasarla buraya koy aklındakileri sonra almancaya cevirmeye yardım edebilirim. Bende profesyönelce bilmiyorum ama okulda almanca dersimiz vardı. Yanlışlarım olursada zaten düzeltilir.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

zoom8 bunu yazdı:
    -----------------------------

beni oraya aldırsana hocam :l

Merhabaaaaa
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

PyramiD bunu yazdı:

zoom8 bunu yazdı:

keza benide :] 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zoom8
    zoom8's avatar
    Erkek

thrbtcell bunu yazdı:

PyramiD bunu yazdı:

zoom8 bunu yazdı:

Hajilar türkiyemiz her yerden güzel, hergün yagmur cekmek istiyormusunuz? Türk kizlari herkesden güzeldir hem görüntü hem anlasma burda ise okulda vs almanlarla takilmak zorundasiniz hele üniverstede. Almanca pis bir dildir yani ögrenmesi zaman alir ben orda dogdugum icin sorun yasamadim ama sonradan gelen arkadasim var ve epey zorlandi diyebilirim. Tabiki tek kötü yanlari da degil iyi yanlari da var mesela türkiye euro götürmek isimize geliyor 1 euro 2 ytl oradan biraz icimiz iyi... ama genel olarak forever turkey....

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek
    thrbtcell bunu yazdı:

PyramiD bunu yazdı:

zoom8 bunu yazdı:

Müridler gelin ben sizi bulgaristanda misafir edeyim alırız 2 kasa bira birde sınırdan 3-5 şişe jack daniels  takılırız. Arabada var hatunda ayarlarız :)

:D:D:D:D

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlienOne
    AlienOne's avatar
    Erkek
     Yıl boyu aldığın eğitim düşünülürse,sen kendini Almanca tanıtamıyorsan,bence bırak öyle kalsın notun...

-
Toplam Hit: 3121 Toplam Mesaj: 15