folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Almanya İçin 1 Haftalık Vize

Almanya İçin 1 Haftalık Vize

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

Sigortalı özel sektörde çalışanım 1 haftalık kuzenimin dügününe gidicem davetiyem yok ama bankada param olunca vize alabilinecegini ögrendim. Günlük 100€ dan 100 x 7

Sorum şu: hesabimdaki para bana ait degil ve kisa sure sonra sahibine vermem gerek. vize için o hesabi gösterirsem parama gidip gelene kadar bloke mi koyuyorlar. Hesabin dekontunu aldiktan sonra parayi ceksem vize de sıkıntı olur mu ??

Sadece banka hesabi olayini soruyorum davetiye yada ögrenci olarak değil.

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

sadece hesaptaki parayı soruyorsan,

Bloke felan koymuyorlar hocam, öyle bi yetkileride yok zaten. vizeye başvururken "hesabımda ordayken yaşayacak kadar param var bakın" demek için hesabında para olduğunu gösteren belgeyi veriyosun adamlara. sonra istersen ye o parayı istersen arkadaşına geri ver :)

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

Bloke felan koymuyorlar hocam, öyle bi yetkileride yok zaten. vizeye başvururken "hesabımda ordayken yaşayacak kadar param var bakın" demek için hesabında para olduğunu gösteren belgeyi veriyosun adamlara. sonra istersen ye o parayı istersen arkadaşına geri ver :)

Dekontu aldiktan sonra  hesapta para sıfırlanacak. Bi sorun olmaz diyon yani :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

vizeyi alana kadar paraya dokunma derim. Adamlar araştırıyor sonuçta senin gibi düşünen çok fazla insan vardır. 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı

vizeyi alana kadar paraya dokunma derim. Adamlar araştırıyor sonuçta senin gibi düşünen çok fazla insan vardır. 

yok abi bişey olmaz sadece şu sıkıntı , parayı az bulursa konsolosluk vizeni reddetmez ama sana geri dönüş yaparlar miktar az diye, bi hafta da süre verirler tamamlaman için evrakları komple başltan yapmana gerek yok sadece parayı istedikleri düzeye getirdiğine dair yazıyı isterler onu götürürsün olur biter. Yok ama zaten para, istedikleri miktardaysa sıkıntı yok :) Konsolosluklar bilmiyo mu o hesaplardaki paranın aslında bizim olmadığını, gayet biliyolar. Mevzu "demek ki sıkıştıklarında para bulabiliyolar, bişi olursa gene bulurlar" aslında :) 

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    archair23 bunu yazdı

yok abi bişey olmaz sadece şu sıkıntı , parayı az bulursa konsolosluk vizeni reddetmez ama sana geri dönüş yaparlar miktar az diye, bi hafta da süre verirler tamamlaman için evrakları komple başltan yapmana gerek yok sadece parayı istedikleri düzeye getirdiğine dair yazıyı isterler onu götürürsün olur biter. Yok ama zaten para, istedikleri miktardaysa sıkıntı yok :) Konsolosluklar bilmiyo mu o hesaplardaki paranın aslında bizim olmadığını, gayet biliyolar. Mevzu "demek ki sıkıştıklarında para bulabiliyolar, bişi olursa gene bulurlar" aslında :) 

orası öyle ama örnek veriyorum adamın hesabında 2 bin var vize başvurusu sonrası parayı hemen çekti konsolosluk parayı yetersiz buldu diyelim bu sefer tekrar para yatırcak hesaba giriş çıkışları görcekler ama hesapta hep para çıkışı olduğunda aynı para kalması dikkatlerini çeker. Bn isviçreye vize başvurusu yaparken kadın bana dediki para görünüyor ama yeni yatmış dedi bunu kabul edersem red yersin dedi almadı bnmkini 2 hafta sonra diğer hesabımı götürdüm vizeyi aldım. Tabiki şans meselesi birazda.

bu arada bende işten çıktım 2 farklı bankada param var avrupa için vize alaiblirmiyim turistlik =) 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferriere
    ferriere's avatar
    Erkek

eskide kaldı o kadar zorlamalar hocam.

artık memleketin yarısı pasaport ve vize sahibi bazı ülkeler dışında çok sıkmıyorlar stres etmene gerek yok.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

daha önce bankacıyla konuşmuştum, öyle izinleri yok erişmek için, ancak savcılıktan izin alması gerekiyor.. ayrıca içerideki para miktarından çok o hesaptaki para akışı önemli hocam kısa dönem vizeleri. yani o hesaba daha önce hiç para yatırmamışsan ve bi anda 10 bin euro yatırmışsan vizen büyük ihtimalle red olunur. çünkü o paranın sadece vize amaçlı yattığı ve arkasında kötü şeyler olabileceği düşüncesi vardır..

bunu göz önüne al..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

anladım saolun yardım için.  hesabımdaki para giriş çıkışı  ist. boğazından daha çok aq kesin verirler o zaman.   

ben hem dekont hemde 1  aylık hesap hareket dökümünü götüreyim garanti olsun.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

daha önce bankacıyla konuşmuştum, öyle izinleri yok erişmek için, ancak savcılıktan izin alması gerekiyor.. ayrıca içerideki para miktarından çok o hesaptaki para akışı önemli hocam kısa dönem vizeleri. yani o hesaba daha önce hiç para yatırmamışsan ve bi anda 10 bin euro yatırmışsan vizen büyük ihtimalle red olunur. çünkü o paranın sadece vize amaçlı yattığı ve arkasında kötü şeyler olabileceği düşüncesi vardır..

bunu göz önüne al..

olum almanya dıyor adam almanya gotu boklu almanya zamanında milletin dişine tipine hayvan gıbı alan almanya raat olun az

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    slmarlq bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

Dekontu aldiktan sonra  hesapta para sıfırlanacak. Bi sorun olmaz diyon yani :)

olmaz hocam. dışarıdan birisi senin hesabındaki para bitmiş mi azalmış mı veya ne kadar paran var göremez.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
Toplam Hit: 2653 Toplam Mesaj: 23