folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Almanya Türk Vatandaşına Türkiyeden Daha Mı Çok Sahip Çıkıyor

Almanya Türk Vatandaşına Türkiyeden Daha Mı Çok Sahip Çıkıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Olsun pis haliylede laf ettirmem yav:) Beyoğlu'nda gezmişsin gözlerini süzmeden işlerin ters gitmiş bak. Memlekerimin bürokrasisi yurdum memurlarına herşeyi yapma yetkisi veriyor. İsterse iyi davranır isterse kötü davranır , keyfiyet yetkisi gizli ama var. Avrupa 'nın çoğu ülkesinde asla olamayacak şeyler yani , bu durumdada sen haklısın yurdum insanı işte.!!

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighElf
    HighElf's avatar
    Erkek

hacım hepsini okudum ama kosoloslukta çalışan en basit elemanın bile götü 20 karış havada oluyor

ben devletim hesabı onları şikayet edebileceğin yerlerde kısıtlı kaldı ki şikayetin haklı olsa bile ordaki elemanın görevini yerine getirebilecek adam sayısı az olduğu için çoğu şımarıklıklarına göz yumuyorlar

Bir Arnavut atasözü der ki: Burri pa arme si gruaja pa breke ! Silahsiz adam donsuz kadin gibidir !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Eredanne
    Eredanne's avatar
    Erkek

Gözümü korkuttun kardeşim okuyacaksam okumadım yardım edeceksem hiç edemeyeceğim gecenin şu saatinde kitap gibi yazmışsın helal olsun.

http://194.71.107.80/ Thepiratebay.se'e burdan ulaşabilirsiniz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

hacı bizde nufus cuzdanı kaybettin mi 60 küsür tl alıyor muhtar. almanyada kaybettin mi gel ertesi gün hemen alırsın para felan vermeye gerek yok.sen o adamla boşuna tartışmışın onun götünü zamanında kaldırmışlar... ağası olmuş oranın.

almanyada hak ve hürriyetin daha çok buna kesinlikle katılıyorum. almanyada herhangi böyle bir olay olsa o adam hapiste müeebbet alırdı. inanki direk hapislikti. çünkü almanyada hak arama hürriyeti var böyle olaylara halk dikkat ediyor bu durum düzeltilmesse bu işle ilgili müdüründen tut bakanına kadar hepsi istifaya mecbur olurdu. demokrasi var hukuk var adalet var. bizde var mı ?

Bu topraklar BAAS benzeri tek adamlı rejimlere geçit vermedi bugüne kadar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

bu lavukları denetleyen kurumların işgüzarlığı. o denetimin nefesini ensesinde hissedecekki o işi tam yapıcak. göt korkusu olmadan iş yapamıyoruz biz maalesef.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    ultrAsker bunu yazdı:
    -----------------------------

bu lavukları denetleyen kurumların işgüzarlığı. o denetimin nefesini ensesinde hissedecekki o işi tam yapıcak. göt korkusu olmadan iş yapamıyoruz biz maalesef.

evet bu çok önemli bir etken ve şu da var biz türk insanı olarak her yerde susuyoruz. Benim o olaydan sonra ilk nereye şikayette bulunabilirim diye aklıma geldi lakin adamın ismini almadım. Şu sıralar memnun olmadığım her şeyi şikayet ediyorum ki bir uyarı alınsın düzeltilmeye çalışılsın bence bunu herkes yapmalı o zaman görevi üstlenen kişiler daha dikkatli olur. Ama biz tartışığımızla o günü stresle geçirdiğimizle kalıyoruz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saftiriksincap
    saftiriksincap's avatar
    Erkek

Kraldan çok kralcı olmak

Hayat Murat Boz un memesi gibi, Rasim Ozan Kütahyalı çenesi gibi, Vahdettin in son senesi gibi, Bakir kızın Coşkun a veresi gibi, İran la İsrail arası gibi,Durum değişir kerhane numarası gibi, Çömelene birisinin vurası gibi,Yazı diyince bozukluğun turası gibi,Koç ya da Sabancı parası gibi, Oy verdiklerin niye yarasa gibi?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nessaj
    nessaj's avatar
    Erkek
    dayi bende operaciyim, alt satira inmek icin < b r > (bosluklar olmadan) yaz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    biliyorum onu da html taglarını koymakla uğraşmak istemiyorum yazı da uzun zaten farkettiysen :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    saftiriksincap bunu yazdı:

Kraldan çok kralcı olmak

ne demek istedin ? Eğer anladığım şekildeyse sen yapılan bir haksızlık karşısında susar mısın hep ? bana dokunmayan yılan bin yaşasın mı olur senin gözünde
Toplam Hit: 2669 Toplam Mesaj: 30