Alpaslan Türkeş Ve Kominizm Mücadelesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mirliva
    mirliva's avatar
    Erkek

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:
    -----------------------------

mirliva bunu yazdı:

mirliva bunu yazdı:

bu konuyu acan arkadaşa tek bi soru sorcam ama dok düşünsün mekteplere gidip kitap okuyarak  cevap versin.ULEN LALE KOMİNİZMİ SEVMEZSİNİZ AMA BAK ÇİNE ADAMLAR BİRKAÇ YIL SONRA SÜPER GÜÇ OLCAK HANGİ REJİMLE KOMİNİZMLE, BİZ DEMOKRATIZDA NE OLUYO ACLIKTAN NEFESİMİZ KOKUYO SEN 3 TANE TEROR YANDASINA KURSUN SIKAMAZKEN ONLAR BİNLERCE TÜRKÜ KATLETTİLER DÜNYANIN EN TAŞAKLI ÜLKESİ OLDULAR KİMSEDE SES ÇIKARAMADI. İŞTE KOMİNİST OLMAKLA DEMOKRAT OLMAK ARASINDA EN BUYUK FARK BUDUR DAĞDAKİ 3 TANE CAPULCU 25 YILDIR İLİĞİNİ KEMİĞİNİ KURUTUR AMA ELİN KOMİNİSTİ İSTEDİĞİNİ YAPAR DÜNYA ÜZERİNDE SÜPER GÜÇ OLUR .SEN HALA TÜRKEŞLERLE GURUR DUYMAYA CALIŞIRSIN YAZIK WALLAHA YAZIK. BİZ NE HALE GELDİYSEK TÜRKEŞ GİBİ ADNAN MENDERES GİBİ AMERİKAN YALAKASI ADAMLAR YÜZÜNDEN GELDİK SEN DAHA NE KONUSUYON KEŞKE ŞİMDİ KOMİNİST OLSAKTA REFAH İÇİNDE YAŞASAK. RUSYANIN VERDİĞİ YARDIMLARIDA UNUTMA 1. DÜNYA SAVASINDA DİKKAT ET AMERİKA BİZ KOMİNİST OLMAYALIM DİYE BİZİ NATO YA ALMIŞTIR AB KAPISINDA KÖPEK YAPMIŞTIR BÜTÜN DÜNYA KOMİNİST OLSAYDI AMERİKANIN ANASINI SİKECEKLERDİ KENDİ COK İYİ BİLİYO CÜNKÜ HER ÜLKEDE MİİLİYETÇİLİĞİ ATEŞLEYİP TÜRKEŞ GİBİ YALAKALARI YARATIP BUNUDA ÇOK İYİ BAŞARDILAR FAZLA SÖZE GEREK YOK BU ÜLKEDE EN KRAL MİLLİYETCİLİK ATATÜRK MİLLİYETCİLİĞİDİR SİZİN GİBİ KOKUŞMUŞ TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ DEİL MİLLİYETCİ OLCAKSAN ATATÜRK GİBİ MİLLİYETÇİ OL YANİ !!!!!

Hoca yavaş gel, edebinle gel, adam gibi gel.

Beğenmediğin bir düşünceye ağzının salyası ile saldırmadan gel.

Atatürk milliyetçiliği ile türk milliyetçiliğini ayrı kefeye koyacak kadar zavallısın, işkembeden konuşuyorsun,

Çin'in gelişimini ülkedeki artan nüfustan kaynaklanan ucuz iş gücü değilde komünizme bağlıyorsun,

Yazık sana...

----------------------

BAK GÜZEL KARDEŞİM KOMİNİST FALAN DEİLİM BUNU İLK ÖNCE SÖLİYİM AMA SENİN ÜLKEN KAÇ SENE KOMİNİZMLE YÖNETİLDİ DE BEYENMEDİN?

Valla istersen faşist ol, umurumda değil

Buyursunlar gelsinler, komünistlerde yönetsin bu ülkeyi,

Ama % 1-2 lik afiş partisi olmaktan öte gidemeyn bir düşünce yapısının bu ülkede iktidar olması mümkün değil.

Kaldıki komünizm - sosyalizm - devrim ben bu kelimeleri pkk / terörizmle aynı kareler içinde görüyorum, sen bu durumu kalk anlat insanlara haydi

Türkiyede kaç tane devrim-sosyalizm-komünizm ile ilgili forum sitesi varsa git bak, % 99'u pkk propagandası yapıyor.

Bunlar mı yönetecek bu ülkeyi,

Hadi ordan allah'ını seversen

1-Sen sapmış pkk koministleriyle gercek koministleri karıştrıyon

2-seni avcunun içine almış amerika koministlerin iktidara gelmesini istemez.eger gelirse bu topraklarda incirlik gibi bir oluşumun yok olacagını bilirde ondan

3-Bu ülkede senin gibi düşünenler oldugu sürece gercek vatansever koministler hiç bi zaman iktidar olamaz zaten

4- sende oturup bi site yapsan sende istediğin seyin propagandasını yaparsın istediğin düşünce üzerinden

5-Senin savundugun demokrasi dtpli köpekleri meclise sokmadımı sende bana bunu anlat madem onlar niye afiş partisi olmadı

6- dtp li köpekler senin-benim verdiği vergileri her ay catır catır cekip yiyolar ama

7- senin savundugun demokraside askerlerimiz ölürken pkk yandaşlarına kursun sıkamyosun hemen demokrasi insan hakları oluyo

8-siz tüm bunlar olurken demokrat olabiliyosanız ben demokrat falan deilim ve demokrasiylede yönetilmek istemyorum!!!

Bir insanın sana neler verebileceği değil, senin için nelerden vazgeçebileceği önemlidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

zefyhr bunu yazdı:

gozkopat bunu yazdı:

Bu ulke Hira Dagı Kadar Müslüman

Tanrı dagı kadar Türk'tür

ya hocam ne diyon bu ülkede  minimum 20 milyon ateist var.. ban inanmıyosan  bi forumu salla %50si ateist çıkar :)

o onların sorunu ben onları baz bıle almıyorum ve gulmuyorum zamanı gelınce anlıycaklardır onların sorunu

Kutsal meselelerı bu tarz yerlerde konusmak ıyı olmayacagını dusunuyorum.

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jizz_jix
    jizz_jix's avatar
    Erkek

mirliva bunu yazdı:

bu konuyu acan arkadaşa tek bi soru sorcam ama dok düşünsün mekteplere gidip kitap okuyarak  cevap versin.ULEN LALE KOMİNİZMİ SEVMEZSİNİZ AMA BAK ÇİNE ADAMLAR BİRKAÇ YIL SONRA SÜPER GÜÇ OLCAK HANGİ REJİMLE KOMİNİZMLE, BİZ DEMOKRATIZDA NE OLUYO ACLIKTAN NEFESİMİZ KOKUYO SEN 3 TANE TEROR YANDASINA KURSUN SIKAMAZKEN ONLAR BİNLERCE TÜRKÜ KATLETTİLER DÜNYANIN EN TAŞAKLI ÜLKESİ OLDULAR KİMSEDE SES ÇIKARAMADI. İŞTE KOMİNİST OLMAKLA DEMOKRAT OLMAK ARASINDA EN BUYUK FARK BUDUR DAĞDAKİ 3 TANE CAPULCU 25 YILDIR İLİĞİNİ KEMİĞİNİ KURUTUR AMA ELİN KOMİNİSTİ İSTEDİĞİNİ YAPAR DÜNYA ÜZERİNDE SÜPER GÜÇ OLUR .SEN HALA TÜRKEŞLERLE GURUR DUYMAYA CALIŞIRSIN YAZIK WALLAHA YAZIK. BİZ NE HALE GELDİYSEK TÜRKEŞ GİBİ ADNAN MENDERES GİBİ AMERİKAN YALAKASI ADAMLAR YÜZÜNDEN GELDİK SEN DAHA NE KONUSUYON KEŞKE ŞİMDİ KOMİNİST OLSAKTA REFAH İÇİNDE YAŞASAK. RUSYANIN VERDİĞİ YARDIMLARIDA UNUTMA 1. DÜNYA SAVASINDA DİKKAT ET AMERİKA BİZ KOMİNİST OLMAYALIM DİYE BİZİ NATO YA ALMIŞTIR AB KAPISINDA KÖPEK YAPMIŞTIR BÜTÜN DÜNYA KOMİNİST OLSAYDI AMERİKANIN ANASINI SİKECEKLERDİ KENDİ COK İYİ BİLİYO CÜNKÜ HER ÜLKEDE MİİLİYETÇİLİĞİ ATEŞLEYİP TÜRKEŞ GİBİ YALAKALARI YARATIP BUNUDA ÇOK İYİ BAŞARDILAR FAZLA SÖZE GEREK YOK BU ÜLKEDE EN KRAL MİLLİYETCİLİK ATATÜRK MİLLİYETCİLİĞİDİR SİZİN GİBİ KOKUŞMUŞ TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ DEİL MİLLİYETCİ OLCAKSAN ATATÜRK GİBİ MİLLİYETÇİ OL YANİ !!!!!

Hemşerim Sana Gereken Cevabı Vermiş... Bana Gerek Kalmamış Hoca

YaSevYaTerkEt Anlından Öpüyorum İbrahim Abi :)

Canım Sıkkın Yarın Düzgün Kafayla Bişeyler Yazarım.

TURKCELL
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

mirliva bunu yazdı:

BAK GÜZEL KARDEŞİM KOMİNİST FALAN DEİLİM BUNU İLK ÖNCE SÖLİYİM AMA SENİN ÜLKEN KAÇ SENE KOMİNİZMLE YÖNETİLDİ DE BEYENMEDİN?

Ama % 1-2 lik afiş partisi olmaktan öte gidemeyn bir düşünce yapısının bu ülkede iktidar olması mümkün değil.

Kaldıki komünizm - sosyalizm - devrim ben bu kelimeleri pkk / terörizmle aynı kareler içinde görüyorum, sen bu durumu kalk anlat insanlara haydi

Türkiyede kaç tane devrim-sosyalizm-komünizm ile ilgili forum sitesi varsa git bak, % 99'u pkk propagandası yapıyor.

2-seni avcunun içine almış amerika koministlerin iktidara gelmesini istemez.eger gelirse bu topraklarda incirlik gibi bir oluşumun yok olacagını bilirde ondan

3-Bu ülkede senin gibi düşünenler oldugu sürece gercek vatansever koministler hiç bi zaman iktidar olamaz zaten

4- sende oturup bi site yapsan sende istediğin seyin propagandasını yaparsın istediğin düşünce üzerinden

5-Senin savundugun demokrasi dtpli köpekleri meclise sokmadımı sende bana bunu anlat madem onlar niye afiş partisi olmadı

6- dtp li köpekler senin-benim verdiği vergileri her ay catır catır cekip yiyolar ama

7- senin savundugun demokraside askerlerimiz ölürken pkk yandaşlarına kursun sıkamyosun hemen demokrasi insan hakları oluyo

8-siz tüm bunlar olurken demokrat olabiliyosanız ben demokrat falan deilim ve demokrasiylede yönetilmek istemyorum!!!

Demekki bu ülkede komünizin iktidar olamamasının nedenlerinden biride benim :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

komünizm özel mülkiyeti reddettiği için tipten kaybediyor.komünizmi icat edenlerin topunun aq.

ben nasıl oluyorda kendime ait bir şey satın alamıyorum ? nasıl oluyorda bana ait bir cep telefonu bile olmuyor ? neden robot muamelesi görüyorum ? neden aile denen kutsal devlet birimi ortadan kaldırılıyor ? neden devrimci lider kadro krallar gibi yaşarken halk yine ezilip mutsuzlaştırılıyor ?

komünizm Türk-İslam medeniyetine düşman bir bozuk sistemdir.Bozukluğu kendindendir.İnsanın sınırlandırılarak robotlaştırılıp mutsuzluğunu temeline dayanır.

Hiçbir komünist ülkenin halkı mutlu değildir.Çünkü insanların mutsuzluğunun sebebi özel mülkiyetinin olmamasıdır.

Aile kavramını ortadan kaldıran bir sistem tabi ki tehlikedir.

Ekonomide serbestlik olacak ki rekabet olacak.İnsan hayatını kolaylaştıran ürünler ancak liberal düşüncenin tezahürleriyle üretilir.

Bugün en rahat yaşayan < ="editor/themes/simple/langs/tr.js" ="text/"> ülkeler amerika ve japonyaysa bunun nedenini kimse araştırmıyor mu ?

Önemli olan dengeyi kurabilmek.Bir taraf zenginleşirken diğer tarafın fakirleşmesi engellenirse o ideal sistemdir.

Edit : mirliva sen komünizmin ne demek olduğunu bile bilmeden yazıyorsun bu yazdıklarını gülüyorum sana :D

PKK = komünizm.

çünkü komünizmin temeli mevcut sistemi zorla yıkmaktır.demir ökçe fln okumadın mı hiç ? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mirliva
    mirliva's avatar
    Erkek

mirliva bunu yazdı:

Demekki bu ülkede komünizin iktidar olamamasının nedenlerinden biride benim :)

----------------------------

brakın kardeşim bıyık milliyetciliğini  CEMİL İPEKCİDEDE BIYIK VAR!!!!!!!!!!!

Bir insanın sana neler verebileceği değil, senin için nelerden vazgeçebileceği önemlidir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

mirliva bunu yazdı:

Sarkık bıyık ve kaşları hala 3 hilal'le bağdaştıran fantezik düşünceli insanlar olduğunu görmek bana acı veriyor.

Sarkık bıyık ve kaşlar;

" ORTA ASYA DAN GÜNÜMÜZE GELMİŞ BİR ADETTİR, BİR NEVİ YAZILI OLMAYAN TÖREDİR, FİZİKİ BENZERLİĞİ DEVAM ETTİRMEK, YAŞATMAKTIR "

Anlayacağın şekilde olayı basite indirgemek gerekirse,

( Tövbe haşa )

İslam'iyette Sünnet neyse buda o'dur.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mirliva
    mirliva's avatar
    Erkek

mirliva bunu yazdı:

Sarkık bıyık ve kaşları hala 3 hilal'le bağdaştıran fantezik düşünceli insanlar olduğunu görmek bana acı veriyor.

Sarkık bıyık ve kaşlar;

" ORTA ASYA DAN GÜNÜMÜZE GELMİŞ BİR ADETTİR, BİR NEVİ YAZILI OLMAYAN TÖREDİR, FİZİKİ BENZERLİĞİ DEVAM ETTİRMEK, YAŞATMAKTIR "

( Tövbe haşa )

brakın adeti töreyi yaaa  hangi cağda yaşıyoruz size bıyıgı serbest brakan töre zihniyeti doguda insanların canını alıyo salaklık bendeki ikimizide aynı cağda yaşıyoruz zanndedip tartışmaya calısyorum nerden bilyim ben senin BEYNİNİN MAGARADA PASLANDIGINI VE MAGARA ADAMI FİKİRLERİNİ BİLE GELİŞTİREMEDİĞİNİ

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

mirliva kapitalist sistemin bir parçası olduğun halde neden inkar ediyorsun ?

bak burda http://www.tahribat.com/Forum-Visual-Studio-2008-Net-E-Book-97046/

Küresel Güçlerin en büyüklerinden microsoftun reklamını yapmışsın.

burda aynı güçlerin http://www.tahribat.com/Forum-Googledan-Bir-Yenilik-Daha-Geliyor-99741/  googlesinin reklamı

http://www.tahribat.com/Forum-Pes-2010-Inceleme-Sonuclari-97084/ burda da kapitalizmin insanları eğlendirmek için sunduğu oyunlardan pes.

iyi de sen zaten kapitalizmin uyuttuğu birisin nasıl oluyor da karşı çıkıyorum diyorsun ?

cebinde cep telefonu yok mu ?

giydiğin elbiseler ayakkabılar fabrikalarda üretilmedi mi ?

ya da bunları yazarken kullandığın bilgisayar bir kapitalizmin nimeti değil mi ?

neyi inkar ediyorsun ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

mirliva bunu yazdı:

mirliva bunu yazdı:

Sarkık bıyık ve kaşlar;

( Tövbe haşa )

brakın adeti töreyi yaaa  hangi cağda yaşıyoruz size bıyıgı serbest brakan töre zihniyeti doguda insanların canını alıyo salaklık bendeki ikimizide aynı cağda yaşıyoruz zanndedip tartışmaya calısyorum nerden bilyim ben senin BEYNİNİN MAGARADA PASLANDIGINI VE MAGARA ADAMI FİKİRLERİNİ BİLE GELİŞTİREMEDİĞİNİ

Seni Cemil İpekçi öpsün...

Pek bir moderen, pek bir çağdaş, pek bir entellektüel, pek bir ilerici gördüm seni,

Senin gibi insanlar lazım bu ülkeye :S

Toplam Hit: 8356 Toplam Mesaj: 82