folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Altın Elbiseli Adam Vefat Etti !

Altın Elbiseli Adam Vefat Etti !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek

Motosiklete başlamak için beni heveslendiren, her şeyi kuralına göre yapınca bi şey olmuyormuş dedittiren adam. Ulan öz abim ölmüş kadar üzüldüm. Mekanı cennet olsun. 

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

hayatımda ilk defa hiç tanışmadığım birinin öldüğüne bu kadar üzüldüm
    neden bilmiyorum bu kadar çok üzüleceğimi bilmiyordum. 

Çok bilgili kültürlü ve zeki bir adamdı sayesinde motosiklet sahibi oldum ama bu sabah elim motorun anahtarına gitmedi...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

Videolarını izleyip şunu almalıyım dediğim kişi.

Gerçekten profesyonel biriydi ki bugün itibariyle motosiklet sevdamı sonlandırdım. Altın elbiseli adam bile böyle saçma bir kazada hayatını kaybediyorsa bu iş beni aşar.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı

bizim insanlarımızın cahilliği kendısınede zarar vermıyor bitek etrafınada yayıyor aq aptal insanları çarptıgı adamda ölmüş

Nası ya? yukarıda taşıt yolunda yaya gezen çift yüzünden yaşandığı söyleniyor kazanın.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek

Mekanı cennet olsun. Bir babuş daha kaybettik. Hiç tanışmamış olsam da sanki bir dostumu kaybettim. Motor kullanan biri olduğum halde yarattığı farkındalık çok büyüktü bende. Zaten satasım vardı. Şimdi netleşti. Satar, eve girerim. Pispisine ölmek bu olsa gerek. Nur olsun yattığı yer. 

İpimle kuşağım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı

bizim insanlarımızın cahilliği kendısınede zarar vermıyor bitek etrafınada yayıyor aq aptal insanları çarptıgı adamda ölmüş

Sanırım devreler yandı.

Köprü çıkışı arabalarını park edip, tartışmaya araç yolunda yürüyerek devam eden bir çift yüzünden yaşanmış kaza. Ki muhtemelen de atacam lan kendimi diip atmıştır kendini yolun ortasına.

İpimle kuşağım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

Mekanı cennet olsun

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

Dözlerim doldu bunun haberini sabah okuduğumda hala içimde bi acı var ne yazık ki. Gerçekten babacan bi karakterdi. Artık herhalde motora başlayamam bu dakikadan sonra. Bütün hevesim kırıldı. 

http://yanduvar.blogspot.com/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek

Yarın ikindi namazını müteakiben Çengelköy Kerem Aydınlar camiisinden kalkacakmış cenazesi. Yine Çengelköy mezarlığına defnedilecekmiş.

İpimle kuşağım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zgmanco
    zgmanco's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin ölen 2 kişiye. Motora meraklı bir arkadaştan tanıyordum Barkın Bayoğlu'nu duyduğumda üzüldüm. Ölen diğer şahısa nasıl bir ruh hali yaşattılar da adam işlek 1. köprü yolunda yaya olarak yürüyordu merak ediyorum cidden bu ülkede motorlu taşıt kullanmak çok zor ya.

Toplam Hit: 10891 Toplam Mesaj: 80
motor