folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Altın Elbiseli Adam Vefat Etti !

Altın Elbiseli Adam Vefat Etti !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Sayesinde motor sevgisi kazanmıştım. Paramın olup CBR alacağım günü hayal ediyordum. Artık param olsa da motor almam herhalde.

Korkmak değil de bir anda anlamsız gelmeye başladı.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin,

hiç motor almayı düşünmedim ama bu adamın muhabeeti güzeldi, memleket bir değerini kaybetti.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buz_mavisi
    buz_mavisi's avatar
    Erkek

Bu adamda motorla kaza yapıp ölüyorsa ben aklımdan siliyorum motor sevgisini.
    Süreklide ekipmanla sürerdi.

Allah rahmet eylesin çok izledim videolarını üzüldüm içim buruk.

Dur! Sus! Dinle! Kim Geliyooooorrrrr Kim Geliyoooooorrrr !..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

bende scarabeo 500 ve modifiyeli bandit 1200s var, bandite binmeden önce hava durumuna bakıyorum, yoğunluğa bakıyorum, zinciri parmakla yokluyorum, gözle sağını solunu kontrol ediyorum ve sevdiklerimi gözümün önüne getiriyorum, buna rağmen devir saatim kırmızı hattan çok az iniyor, hele edirne çanakkale yolculukları, yunanistana gidiş geliş, insan demirden bir sıvı içmiş gibi gözü kara ve metalden hissediyor kendisini... kısık nefes alarak dizler ve dirsekler yerde dönüşler... bir gün bir kamyonun altına gireceğim kesin düşüncesiyle pek de yavaşlamadan girilen virajdan geliş şeridinden çıkarken bu sefer de şanslıydım diye iç geçirmek ve yolculuk bittikten sonra yine bu demir ata bineceğinin farkında olmak. kamikaze yada gondola benzemiyor bungee jumping'e veya hız trenine benzemiyor tek bir hata mavi ışıktan beyaz ışığa geçiş demek. herşeyin sona ereceğini bile bile o ipin üzerinde yürüyorsun bunu yapmak kalbini hızlandırıyor, ayaklarının altında avuçlarında dirseklerinde titreşen tork, yol çizgilerinin ip gibi olması, rüzgarın tulumu yalaması, egzozu sararmış bir motorcunun peygamber devesi gibi başını sallayarak selam vermesi ve senin de aynı şekilde selam vermen, vücuda pompalanan adrenalin, kalbin rahatlaması, ısınan kaslarının ara ara serinlemesi... bunun bir tarifi yok yaşamayan bilmez. aea haberinden sonra epey düşündüm ve banditi satma kararı aldım çünkü beni bu sene 3 kere teğet geçti ölüm. aklımda çocuklarım var yoksa pek de sorun değil motor üzerinde ölmek. 

ve asıl önemli konuya gelelim, motorsikleti otomobil gibi kullanırsanız bu tip kazaları yaşamazsınız, enduro tarzı veya maxi skuter tarzı abs li bir motor alır hızınızı limitler trafik kurallarına uyar, bolca korna kullanırsanız bu risklerin hiç biriyle karşılaşmazsınız temel kural duramayacağınız kadar hızlı gitmemek ve kendinizi belli etmek.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muco
    muco's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

bende scarabeo 500 ve modifiyeli bandit 1200s var, bandite binmeden önce hava durumuna bakıyorum, yoğunluğa bakıyorum, zinciri parmakla yokluyorum, gözle sağını solunu kontrol ediyorum ve sevdiklerimi gözümün önüne getiriyorum, buna rağmen devir saatim kırmızı hattan çok az iniyor, hele edirne çanakkale yolculukları, yunanistana gidiş geliş, insan demirden bir sıvı içmiş gibi gözü kara ve metalden hissediyor kendisini... kısık nefes alarak dizler ve dirsekler yerde dönüşler... bir gün bir kamyonun altına gireceğim kesin düşüncesiyle pek de yavaşlamadan girilen virajdan geliş şeridinden çıkarken bu sefer de şanslıydım diye iç geçirmek ve yolculuk bittikten sonra yine bu demir ata bineceğinin farkında olmak. kamikaze yada gondola benzemiyor bungee jumping'e veya hız trenine benzemiyor tek bir hata mavi ışıktan beyaz ışığa geçiş demek. herşeyin sona ereceğini bile bile o ipin üzerinde yürüyorsun bunu yapmak kalbini hızlandırıyor, ayaklarının altında avuçlarında dirseklerinde titreşen tork, yol çizgilerinin ip gibi olması, rüzgarın tulumu yalaması, egzozu sararmış bir motorcunun peygamber devesi gibi başını sallayarak selam vermesi ve senin de aynı şekilde selam vermen, vücuda pompalanan adrenalin, kalbin rahatlaması, ısınan kaslarının ara ara serinlemesi... bunun bir tarifi yok yaşamayan bilmez. aea haberinden sonra epey düşündüm ve banditi satma kararı aldım çünkü beni bu sene 3 kere teğet geçti ölüm. aklımda çocuklarım var yoksa pek de sorun değil motor üzerinde ölmek. 

ve asıl önemli konuya gelelim, motorsikleti otomobil gibi kullanırsanız bu tip kazaları yaşamazsınız, enduro tarzı veya maxi skuter tarzı abs li bir motor alır hızınızı limitler trafik kurallarına uyar, bolca korna kullanırsanız bu risklerin hiç biriyle karşılaşmazsınız temel kural duramayacağınız kadar hızlı gitmemek ve kendinizi belli etmek.

Harbiden tecrübe konuştu

Topluluk içinde verilen öğüt öğüt değil hakarettir. Hz Ali
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Yıllarca 1000lik bir motor alayım demiştim, param olmamıştı. Evlendik falan sonra, şimdi imkan da var ama bu haberden sonra kapattım o sayfayı.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

vay be cidden cok üzüldüm cok izlerdim videolarını

Mekanı Cennet Olsun

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

Hakikatten seviliyormus adam.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Araç köprünün üstünde yolun tek şerite düştüğü yolda duruyor içinden "tartışarak" inenlerden birine çarpıyor abimiz. Çarptığı kişi orada ölüyor. Barkın abimiz ambulansda.

Burada kim hatalı tartışmak istemiyorum iki tarafda can kaybetti. Ancak şu var ki; ekipmanlı bile tehlikeli olan bir iş motor. Karşına ne çıkacağını bilemiyorsun. Beklenmedik şeyler gelişiyor.

Ailesinin başı sağolsun.

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Yeri gelir apaçilerin en apaçisi olur, sanayi jargonuyla olayı açıklardı, yeri gelir marka patronları ile fransızca röportaj alırdı. Yeri gelir açık egzozun güzelliğini apaçi jargonuyla över, yeri gelir motogp pilotu ile pist hakkında konuşurdu. Bu denli insanlara hitap eden bir apaçi abimizdi. Babam ölse ancak bu kadar üzülürdüm.

https://www.youtube.com/watch?v=NQZ6jM_WgTc

Caliber tarafından 25/Tem/17 17:14 tarihinde düzenlenmiştir

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
Toplam Hit: 10900 Toplam Mesaj: 80
motor