folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Altın Hakkındaki Fikirleriniz

Altın Hakkındaki Fikirleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek

Merhaba müridcanlar altın düşüşe geçtiği sırada 550 tl den 15 tane tam altın almıştım. Şuan baya yükselmiş durumda sizce satıp

parayı bankaya atıp sonra düşmesinimi beklesem. Yoksa daha tırmanırmı. 

Not: cevapları sabaha okurum artık :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

2 3 gün daha bekle hocam perşembe sat

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

neden 2-3 

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    h2run bunu yazdı

neden 2-3 

Kırılma noktası hocam azcık daha artıcak sonra kırılmalar yaşıyacak ozmanda sizi tereddüte sokucak satsammı satmasammı diye satıp kar edip kırılmalarda al sat yapmak daha iyi oluyo

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

enson nereyi görür ve düşer sence

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    h2run bunu yazdı

enson nereyi görür ve düşer sence

sonunu bilemem okadar ermedim hocam :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

ben 102 liradan 60 tane kadar çeğrek yaptırmıştım. 102.1 olsun hemen gidip bozdurucam :)

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanacasta
    sanacasta's avatar
    Erkek

Ons fiyatını takip edin. 2 saat boyunca 1300 USD üzerinde kalabilirse yönü daha yukarıdır. 1250 USD altındaki kapanışlarda tersi durumdur.

https://twitter.com/ElliotticianRB
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Altın piyasasını iyi analiz edebilmek için Dolar ve Petrol fiyatlarını takip etmek lazım. Bilindiği gibi petrol fiyatları tüm para birimlerini direk veya dolaylı etkiliyor. Dolar yükseldiğinde, yükselişe bağlı satışlar artıyor. Doların şu sıra Euro'yu ekarte etmesinden midir bilemem, dolarla beraber paralel çizgide altın da yükseliyor. Altın daha yükselir mi diye sormadan önce; petrol fiyatları daha da düşer mi? 15 Şubat'ta pkk yandaşlarının sokağa inmeye hazırlandıkları biliniyor. Bu piyasaları nasıl etkileyecek? Türkiye seçime hazırlanıyor. Türkiyede ki seçim atmosferinde piyasalar nasıl şekillenir? Bunlara benzer bir çok soru sormak ve büyük resime bakmak lazım.

Bana göre seçime doğru doların ateşi iyice yükselir. Şimdiden AKP'liler ''ey İsrail, Ey Paraleller....'' diye anırmaya başladı. Sanıyorum ilkbaharda bu iş biraz daha kızışacak. yılın ilk çeyreğinde verilecek olan ekonomik veriler de istendiği gibi gitmezse küçük yatırımcıların çoğu altına yönelecektir. Dış piyasada olacak farklı gelişmeler sebebi ile ben seçim zamanında doların 2.60-2.70 bandında olacağını düşünüyorum. Bu altını da etkileyecektir. Ne kadar artar tahmin etmek zor ama yine de 550 Lira'ya aldığın altının 600 liradan aşşağı olacağını sanmıyorum...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

marta hafif düşüş sonra yükseliş eylül ortası zirve altının genel olayı bu zaten :)

110+ yı görür kanımca para olsa koyacamda para yok amk

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek

aslında bende satma kanaatındayım atarım bankaya durur para düştüğü an geri alırım

Toplam Hit: 1256 Toplam Mesaj: 14