folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ama Belkide Ölürüm

Ama Belkide Ölürüm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    ölümü düşününce hayat 2 kat lezzet vermeye başladı hocam. bu gerçekten böyle son 1 yıldır. bunun farkındaym

matematik24.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

HeYeT bunu yazdı:
    -----------------------------
    gidersem üzüleceğim tek bişe varki senide üzeceğim, annemi, babamı kardeşlerimi ,
    arkadaşlarımı üzeceğim gibi..
    bi süreliğine..
    sonra hayat kaldığı yerden devam edecek  olması gerektiği gibi.
    kimse kimsenin yasını sonsuza dek tutamaz değilmi..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek
    her canlı bir gün ölümü tadacakdır..

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek
    Gerçekten mükemmel olmuş hocam ellerine yüreğine sağlık
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Aslanım benim, yüreğine sağlık...

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmotioN
    EmotioN's avatar
    Erkek
    helal

bazıları için karanlık , korkunun kaynağıdır.bazılarınında tek bildiği şey..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Sagopa kajmer dinleyip böyle olgunluk kompleksine giren ergen gençlerin birde sevgiliden ayrılma durumu olursa oluşan manzara direk bu. Çok sinir oluyorum şahsen.

Yazmıyım diyorum ama güzel kardeşim, zaten öleceksin, öleceğiz, ayrıca 3-5 sene sonra (tabi olması gereken sağlıklı ilerleme sürecinde ilerlersen) bu yazılarını veya yaptıklarını hatırlayıp güleceksin, çünki yazın hiçbirşey ifade etmiyor. "Ben bunları yaşıyorum", "bunlar gerçekler" diyorsan eğer, hayatın gerçekleri ile karşılaşmamışsındır.Gerçek hayat o kadar şerefsizdir ki, muhtemelen sana bunları yazdıran kızın s*kinde bile değilsindir. tabi bu yine birşey değil, hayat "balyoz" formatında indiği zaman tepene, gözün bunların hiçbirini görmez emin ol.
    Bunlar hepimizin geçtiği süreçler, akıllı olun, mantıklı düşünmeye çalışın, hayatın anlamını müziklerde aramayın, forumlarda kesinlikle aramayın. Bu yazdıklarım için de bana kızabilirsiniz biliyorum, düşünerek yazdım :) herkese iyi günler.

Ehl-i Byte
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    eyw. herkese.

matematik24.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

trampfd bunu yazdı:

Sagopa kajmer dinleyip böyle olgunluk kompleksine giren ergen gençlerin birde sevgiliden ayrılma durumu olursa oluşan manzara direk bu. Çok sinir oluyorum şahsen.

Yazmıyım diyorum ama güzel kardeşim, zaten öleceksin, öleceğiz, ayrıca 3-5 sene sonra (tabi olması gereken sağlıklı ilerleme sürecinde ilerlersen) bu yazılarını veya yaptıklarını hatırlayıp güleceksin, çünki yazın hiçbirşey ifade etmiyor. "Ben bunları yaşıyorum", "bunlar gerçekler" diyorsan eğer, hayatın gerçekleri ile karşılaşmamışsındır.Gerçek hayat o kadar şerefsizdir ki, muhtemelen sana bunları yazdıran kızın s*kinde bile değilsindir. tabi bu yine birşey değil, hayat "balyoz" formatında indiği zaman tepene, gözün bunların hiçbirini görmez emin ol.
    Bunlar hepimizin geçtiği süreçler, akıllı olun, mantıklı düşünmeye çalışın, hayatın anlamını müziklerde aramayın, forumlarda kesinlikle aramayın. Bu yazdıklarım için de bana kızabilirsiniz biliyorum, düşünerek yazdım :) herkese iyi günler.

sende kısmen haklısın.

matematik24.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

trampfd bunu yazdı:

haklısın ama hocam fazlada kasmamak lazım .

...
Toplam Hit: 2660 Toplam Mesaj: 24