folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder AMD & INTEL , %31 - %66

AMD & INTEL , %31 - %66

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Mini Anket
    Hangi Islemciyi Kullaniyorsunuz?
    Amd
    31%
    Intel
    66%
    Diger
    4%
    Toplam oy: 111

AMD varken intel diyen oraya oy verenlere sözüm yok..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Abüü IP lere Bakılsın

Intele Oy Verenler BAnlansın Derim :) Ben hariç :D:D:D

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek
    Ben intele oy verdim çünkü intel kullanıyorum :)

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    Bende 8 yıllık pc, Intel bnmki :D seneye değiştircem AMD alcam buuyk ihtimal :)

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

hoca bu sadece mecbur sebeplerden dolayı elinde intel olanlar :)

gönüllerdekini sonradan yapacaz :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    truvaa
    truvaa's avatar
    Erkek
    amd 3000+939 socket :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ouz
    Ouz's avatar
    Erkek

Bana gore Intel® masaustu uygulamalarda daha iyi, AMD® ise daha cok oyunlarda performans sagliyor. Overclock hakkinda azcok bilgiye sahibim ve bulundugum forumlarda AMD® benchmark programlari testleri sonucu daha cok puan aliyor  Bana gore AMD® mi Intel® mi derseniz, kullanim alanina gore degi$iyor derim..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bence şu an AMD 64 Bit performansını verebilicek işletim sistemi yok hele bi gelsin windows wista ozaman görelim bakalım. nası performans verior ama şu An içinde amd yi tek geçerim unutmayın ilk önce maddi intele vereceğiniz para ile amd nin çok çok daha ii bi cpu sunun alabilirsiniz ama alacağınız intele eşdeğer bi amd alırsanız onunda fiyatı maküül olup cecbinize para kalır ne bilim raminizi yükseltirisiniz işte.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeyazSeytan
    BeyazSeytan's avatar
    Erkek
    ben intel kullaniyorum Celeron 2.0 ghz bana bu islemciyi belese waerdiler.Kendim aslam Amd alacaktim tabii. Cunku bende bir amd ciyim. Tabii beles olursa madii durum ortada sira geliyor gece saat 2 ye kadar isyerinde kaliyorum para kazanmak icin. Annem ve kardesime ben bakiyorum ve uzun bir zaman boyunca elimdeki intel ile idare etmem gerekiyormus gibi geliyor bana.[internet cafedeki dostlarim bir sey ayarlarlarsa tabii is degisir : ) ]

<% if not hayat.eof then hayat.close %>
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mossad7777
    mossad7777's avatar
    Erkek
    ben iki işlemci yi de kullandım amd oyunlarda daha iyi performans veriyor bence...

HAYATTA KENDİNDEN BAŞKASI İÇİN DEĞMEZ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    AMD 64 bitlik işlemciler intelin çok önünde hem fiyat performans açısından çok uygun...Üstelik Overclock-O/C ile çarpan kilidinden 1000-2000 hatta daha fazla mhz artışı yapabilirsiniz ...AMD  tek geçerim  tabi AMD semprom falan almayın ama 64 bitlik amd ler çok iyi

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 1984 Toplam Mesaj: 21