folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder AMD & INTEL , %31 - %66

AMD & INTEL , %31 - %66

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    intel kral... bende seneye xeon 2.8 alcam :) makineme vmware kurcam bitek işlemcim eksik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ir2 bırak bu inadı at şu at gözlüklerini AMD daha iyi anla artık bunu!

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilkerTM
    ilkerTM's avatar
    Erkek
    Daha once bende hep intel kullanirdim. Ama  bende sonunda dogru yolu buldum ve ADM64 de terfi ettim.. Allaha sukrediyorum.Daha once neden kullanmadin diyede kahrediyrum.Kahrolsun intel ve microsoft..

ilke®™
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bortecine357
    bortecine357's avatar
    Erkek

ben intel kullanıcısıyım bana göre inte amdden daha iyiydir mesela bilgisayarda çalışırken işlemci fanının kablosu çıktı amd 7 saniye sonra yanar ama intel işlemci yanmaz bilgisayara reset atar hatta intel p4 2400 ghz işlemcilerin ayaklarında bir ikitanesi kopsa bile çalışır

SAHİPSİZ VATANIN BATMASI HAKTIR SEN SAHİP OLURSAN BU VATAN BATMAYACAKTIR
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeyazSeytan
    BeyazSeytan's avatar
    Erkek
    ilkerTM bunu yazdı:

Daha once bende hep intel kullanirdim. Ama  bende sonunda dogru yolu buldum ve ADM64 de terfi ettim.. Allaha sukrediyorum.Daha once neden kullanmadin diyede kahrediyrum.Kahrolsun intel ve microsoft..

sshhiisshhhtt  intele ne dersen de ama microsoft 'a hayir

a4tech e duyurulur : AMD + Microsoft [MsSql + ASP.net + ASP]

<% if not hayat.eof then hayat.close %>
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    ya ağzı olan konuşuo derler ya harbidende öle lan ipişler ben hergün 50 tane server kuruom bazı renenin kafadan salaklar gelio yok intel server kullanmam dio onlar içinde amd 3000+ alıoz dier serverdada 2.8 xeon war redhat 9 kurdum ikisinede bişey compile ediom çok uzun süren bişe intelde 10 dakka falan alıo reboot atıo makine online olduğunda amd li makine daha yeni reboot atıo... ben bunu bilir bunu konuşurum bana lagaluga yapmayın "performansı çok" diyerek sayısal veri getirin bana ipişler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ir2 bende adanada server kuruyorum bir sürü fakat senin yaşadığın sorunu yaşamıyorum AMD64 bitle...Sen amd nin hangi işlemcisiyle intelin hangi işlemsini karşılaştırıyorsun yazarsan daha net olur...Ayrıca intel kısa vadeli işlemlerde L önbellekten dolayı biraz hızlı fakat ağır işlemleri kaldıramıyor AMD 64 ler ağır işlemlerde çok daha iyi...xeon işlemcileri dışarda tutuyoruz ama

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bortecine357 bunu yazdı:

ben intel kullanıcısıyım bana göre inte amdden daha iyiydir mesela bilgisayarda çalışırken işlemci fanının kablosu çıktı amd 7 saniye sonra yanar ama intel işlemci yanmaz bilgisayara reset atar hatta intel p4 2400 ghz işlemcilerin ayaklarında bir ikitanesi kopsa bile çalışır

tüüüh sana:)) kaç kere amd işlemci yaktın bide sn tutmuş 7 sn hey allam ya o 7 sn içinde board ın yeni ise poweri keser veya reset atar zaten eski boardlarda şu k6 lar falan onnar kolay kolay yanmaz:) yani ööle yanıo manıo demeyin yanmıo m.q
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

yahu actıracaksınız gene azımı!!!!!

xeon 2.8 le nası amd 3000 i bir tutuosun sen ya birisini aldığın parayla ötekinden 3 tane alıosun a.k.

amd opteron 3200+ yada 3000 + ın karşısına geçir o xeonu bak nası sürünüosunuz o zaman...

Hocam kim ne derse desin her zaman için ezici üstünlüğü var Amd nin :) senelerdir tartışıoruz forumlarda daha biriside cıkıp söyleyemedi avantajı su die..

Su anda cayır cayır yanan intel işlemcileri hesaba katmıorum tabiki :D zamanında amd ısınıo die bağıran millet bi anda yok oldular ne hikmetse...!!!!

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    amd amd amd artık ısınma problemi falan çok geride kaldı...intel LGA teknolojisiyle zaten bir çöküntü yaşladı başarılı olamadı bunun aksine AMd hep ileri gidiyor ve intel bundan endişe duyuyor...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 4329 Toplam Mesaj: 21