folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Amerikanın Teröristlerin Başına Ödül Koyması

Amerikanın Teröristlerin Başına Ödül Koyması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Uzun zamandır açtığım en saçma konu sanırım, ama merak ettim.

Şimdi bi haberde izledim de amerika işid liderinin başına 10m $ ödül koymuş, Önceden saddama, usame bin ladine de koyulmuştu. Bu uygulama insan haklarına aykırı değilmi? yani ne olursa olsun herkezin yargı önüne çıkması insanlık hakkıdır.

Tabi sana saldırırsa vuracan ama durup dururken (suçtan zarar görmeden) adamı gidip vurmak polisin, askerin işi. Normalde hukukda insanların haksızlığa karşı kendi haklarını savunma hakkı yoktur. bu iş hukuğa bırakılmıştır. o zaman bu ödül bi nevi cinayet suçu işlemeye teşebbüs ettirmek olmuyor mu?

Yada acaba o kişilerin başına koyulan ödül sadece yerini söylemek için mi?

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

abi sanirim gidin oldurun demiyor, bulunmasina yardim edersen aliyosun o parayi...

eskidenmis dead or alive falan.

anca gidersin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

yerini söyleyene veriyorlardır.

Ayrıca kendi ürettiği teröristleri araması da ironik :)

ve adalet, hak, eşitik gibi kavramlar bu ülkeler için geçerli değil, onlar için çıkarlar, menfaatler herşeyin önündedir.

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Uzun zamandır açtığım en saçma konu sanırım, ama merak ettim.

Şimdi bi haberde izledim de amerika işid liderinin başına 10m $ ödül koymuş, Önceden saddama, usame bin ladine de koyulmuştu. Bu uygulama insan haklarına aykırı değilmi? yani ne olursa olsun herkezin yargı önüne çıkması insanlık hakkıdır.

Tabi sana saldırırsa vuracan ama durup dururken (suçtan zarar görmeden) adamı gidip vurmak polisin, askerin işi. Normalde hukukda insanların haksızlığa karşı kendi haklarını savunma hakkı yoktur. bu iş hukuğa bırakılmıştır. o zaman bu ödül bi nevi cinayet suçu işlemeye teşebbüs ettirmek olmuyor mu?

Yada acaba o kişilerin başına koyulan ödül sadece yerini söylemek için mi?

öncelikle haşa şeyhim senin meydana attığın her mevzuda örtülü veya örtüsüz bir ilim, bir hayır vardır...

ben de bi baktım anladığım kadarıyla adamı yakalatana 10 milyon dolar var , yani polis birimlerine yardım etmeyi teşvik edici bi uygulama direk ölüsünü getirin demiyor

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

son 2 yıldır bütün amerikalıların yaşam tarzları konulu belgeselleri izledim adamlar sistem olarak çok iyiler mantık olarak berbat seviyedeler ve en çok dikkatimi çeken konu ise şu amerikalılar göt korkusu ile yaşıyan bir millet bu yüzden en küçük bir tehlikeyi olagan üstü bir şekilde yok ediyorlar. o yüzden böyle her önüne geleni asıp kesip öldürüyor yada kellesine ödül koyuyorlar.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

holyone şıhım dikkat ediyorum ışıd halifesi ile ilgili konularda çok görünür oldun  :) bir çekememezlik bir kıskançlık durumu sezdim sanki :) ihbar etme niyetindesin sanırım:)

sen bizim başımızın tacısın tek şeyhimizsin :)

rappermcs tarafından 17/Ağu/14 21:46 tarihinde düzenlenmiştir

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    rappermcs bunu yazdı

holyone şıhım dikkat ediyorum ışıd halifesi ile ilgili konularda çok görünür oldun  :) bir çekememezlik bir kıskançlık durumu sezdim sanki :) ihbar etme niyetindesin sanırım:)

sen bizim başımızın tacısın tek şeyhimizsin :)

İçimden geçenleri yazmışsin. Ben yeni bir Murit olmama rağmen seyhimiz git şu işid halifesini getir desin kellesini alayım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İnsan haklarına aykırı değil neden dersen adam terörsit başı yani adamın yaşadığı her saat yada gün başka insalar ölüyor hal böyle olunca bir kişinin yaşamaması bir çok kişinin hayatını kurtarıyorsa burada insan hakları devreye giriyor evet ölen ya da ileride ölecek insaların haklarının korunması amacıyla devreye giriyor  

bu tarz ödüller bu tip örgütleri çok kolay bitirir bu tip örgütlerin kilit adamları vardır bunlar giderse örgüt gider verilen 10m$ dolar çok bi parar değil bu adamları ölürmek için kjalkan uçağın askeri ekipmanın parası bu kadardır 

işin içine parar girince adam babasını satar 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Haklarını sikim onların, kısa ve net,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek

ispiyonculuk istiyor abd bu konuda yerini söyleyin gösterin falan filan

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek

Şeyh ilanlar da " Ölü yada diri " demiyor. Yakalanmasına yardımcı olacaklar diyor da, tabi çoğu uluslararası siyaset gereği.  ABD nin " Avrupa da en çok arananlar " listesinde yer alanlar İstanbul da ki malum örgüt mensubları ve adamların çoğu NATO nun merkezinin bulunduğu Belçika da yaşıyor.

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
Toplam Hit: 3705 Toplam Mesaj: 39