An İtibariyle Chip.Com İptal!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    saqeslanger bunu yazdı

düzeldi

edit:

ihs bilgilendirmesi:

Turkcell Superonline tarafından verilen son bilgiye göre; Bölgede (Türkcell Süperonline Dudullu Veri Merkezi) TEDAŞ tarafından yürütülen altyapı çalışmaları sırasında iş makinaları tarafından veri merkezine ait 2 adet fiber hatta zarar verilmiştir. Şuan hatların onarılması işlemi devam etmektedir. Alınan bilgiye göre problemin 2 - 3 saat içerisinde çözülmesi beklenmektedir.

Aynı şeyi bizim yurdun etrafındaki iş makineleri su borularını patlatarak yapmıştı.

Yurtta susuz kalmıştık. sabah banyo yapacak yer yokdu :D

Bu adamlara altyapı haritası felan verilmiyormu ki rastgele sallıyorlar kepçeyi :/

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek
    ErotikPanda bunu yazdı

Telekom da sorun var yüksek ihtimal bir çok türkiye merkezli host sağlayıcı şu anda iptal durumda.

haha her boku telekoma atarken, bu kez sıkıntı süperonline dan çıktı :D

2 gün sonrada süperonline a kafam girsin demeye başlarız.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek
    asa42 bunu yazdı
    saqeslanger bunu yazdı

düzeldi

edit:

ihs bilgilendirmesi:

Turkcell Superonline tarafından verilen son bilgiye göre; Bölgede (Türkcell Süperonline Dudullu Veri Merkezi) TEDAŞ tarafından yürütülen altyapı çalışmaları sırasında iş makinaları tarafından veri merkezine ait 2 adet fiber hatta zarar verilmiştir. Şuan hatların onarılması işlemi devam etmektedir. Alınan bilgiye göre problemin 2 - 3 saat içerisinde çözülmesi beklenmektedir.

Aynı şeyi bizim yurdun etrafındaki iş makineleri su borularını patlatarak yapmıştı.

Yurtta susuz kalmıştık. sabah banyo yapacak yer yokdu :D

Bu adamlara altyapı haritası felan verilmiyormu ki rastgele sallıyorlar kepçeyi :/

veriliyor. hatta başında görevli oluyor. fakat kaşla göz arasında kepçeyi kullanan eleman daldırıyo kablolara a.q. bende çok gördüm öle elektriği, suyu telefonu uçuran dallama.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı
    ErotikPanda bunu yazdı

Telekom da sorun var yüksek ihtimal bir çok türkiye merkezli host sağlayıcı şu anda iptal durumda.

haha her boku telekoma atarken, bu kez sıkıntı süperonline dan çıktı :D

2 gün sonrada süperonline a kafam girsin demeye başlarız.

hocam sıkıntı superonline olsada, suç superonline'nin değil tedaş'ın ayılığı.

neden korudum superonline'i bilmiyorum :|

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

ya varya artık chip'in dergilerini almaz oldum söyle profca yazılar makaleler cıkmıyor okurken sıkılıyorum artık hikaye kitabı gibi geliyor bana  hep reklam almıyorum artık.

Emekli
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

bence bilgisayar dergisi piyasası öldü. nete adapte olabilirlerse kurtarırlar anca. dial-up bağlantı zamanlarında alıyoduk bu dergileri. o zamanlar winamp yüklemek için bile verdikleri cdlere ihtiyaç duyuyorduk.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

bence bilgisayar dergisi piyasası öldü. nete adapte olabilirlerse kurtarırlar anca. dial-up bağlantı zamanlarında alıyoduk bu dergileri. o zamanlar winamp yüklemek için bile verdikleri cdlere ihtiyaç duyuyorduk.

aynen reis bir kac defa mesaj attım 2/3 sene bırakın bir kac makele yazayım dedim andergraund adamlar tenezül edipte mesaj bile atmadılar :) kendileri kaybeder :)

Emekli
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    WarHead bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

aynen reis bir kac defa mesaj attım 2/3 sene bırakın bir kac makele yazayım dedim andergraund adamlar tenezül edipte mesaj bile atmadılar :) kendileri kaybeder :)

yazılarınla seviyeyi yükseltmene gerek yok hacı ya =) adamların seviyesi belli. aynı konuları döndürüp döndürüp önümüze koyuyolar. 1 sene al sonra 10 sene almana gerek yok aynı konular hep. 3 ayda 1 bilgisayarınızı hackerlarda koruyun, 2 ayda 1 güvenlik yazılımları diye imalı şekilde hacker olma yolları gibisinden bi konu, 6 ayda 1 yeni windows neler getirecek ve her ay standart konu abidik kubidik aletleri teknoloji diye haber basıyolar =)

ölmüşler kendi haberleri yok daha =)

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 6903 Toplam Mesaj: 29