An İtibariyle Chip.Com İptal!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    asa42 bunu yazdı
    ErotikPanda bunu yazdı

veri merkezi internet çıkışında sorun varmış. şimdi aradılar. ulan turhostu seviyorum ya

Niye sevdiğini anlayamadım ? :S

Hocam şimdiye kadar 50 den fazla hosting firması ile çalıştım. Ama turhost kadar ilgili ve bilgili insanlar görmedim.

Adamlar anında telefonla arayıp haber veriyorlar.

Her şekilde mail ile bilgilendirme yapıyorlar. Mesela bundan 4 ay önce gece site 5-10 dakka ağırlaşmıştı zor açılıyodu. adamlar bi ton mail attı özür dilemek için işte madur ettik ama şöyle böyle diye.

Sonra sitem cpu nun amk yordu bi zamanlar. Adamlar bana ulaşıp siteniz cpu aşımı yapıyor hesabınıza suspend uygulamıyoruz siz optimize edin, bizde inceleyelim ( yardım anlamında ) dediler.

3 senedir hizmet alıyorum 3 sened etoplasan yarım saat site yavaşlama olmuştur onun dışında bir kere dahi sorun yaratmadırlar.

Twitterden takip ediyorum şu anda 15-20 dakka önce veri merkezi internet çıkışında sorun varmış adamlar anında aradı böyle bir sorun var diye.

Kısacası şu; ister yabancı ister türk olsun böyle hizmet veren yer görmedim ben.

yani isteyen istediğini desin umrumda olmaz her şekilde yine turhostla çalışırım ben her şekilde.

iLLuMiNaTi tarafından 07/Eyl/12 16:25 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    ErotikPanda bunu yazdı
    asa42 bunu yazdı
    ErotikPanda bunu yazdı

veri merkezi internet çıkışında sorun varmış. şimdi aradılar. ulan turhostu seviyorum ya

Niye sevdiğini anlayamadım ? :S

Hocam şimdiye kadar 50 den fazla hosting firması ile çalıştım. Ama turhost kadar ilgili ve bilgili insanlar görmedim.

Adamlar anında telefonla arayıp haber veriyorlar.

Her şekilde mail ile bilgilendirme yapıyorlar. Mesela bundan 4 ay önce gece site 5-10 dakka ağırlaşmıştı zor açılıyodu. adamlar bi ton mail attı özür dilemek için işte madur ettik ama şöyle böyle diye.

Sonra sitem cpu nun amk yordu bi zamanlar. Adamlar bana ulaşıp siteniz cpu aşımı yapıyor hesabınıza suspend uygulamıyoruz siz optimize edin, bizde inceleyelim ( yardım anlamında ) dediler.

3 senedir hizmet alıyorum 3 sened etoplasan yarım saat site yavaşlama olmuştur onun dışında bir kere dahi sorun yaratmadırlar.

Twitterden takip ediyorum şu anda 15-20 dakka önce veri merkezi internet çıkışında sorun varmış adamlar anında aradı böyle bir sorun var diye.

Kısacası şu; ister yabancı ister türk olsun böyle hizmet veren yer görmedim ben.

yani isteyen istediğini desin umrumda olmaz her şekilde yine turhostla çalışırım ben her şekilde.

ona diyecek bi'şey yok.. ben altı üstü domainleri aldım burdan onun için bile habire bi'şey için bilgilendirme yapıyolar şu olacak bu olacak diye :D

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Edit : ihs de gitti beyler :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek
    cem-engine bunu yazdı

bu kadar telaşlanacağınızı bilsem yapmazdım

Red Hack Abi Benide Alın :) bende Öğrenmek istiyorum

Memento Mori
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    ErotikPanda bunu yazdı

Edit : ihs de gitti beyler :D

Abi noluyor gözünü seviyim :( tırsmaya başladım oturduğum yerden :/

Denyoyla mı dalıyo biri :/

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

listemdeki türk sitelerini gözden geçirdim..

Bu da uçmuş.............http://www.belgeler.com

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Telekom da sorun var yüksek ihtimal bir çok türkiye merkezli host sağlayıcı şu anda iptal durumda.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

düzeldi

edit:

ihs bilgilendirmesi:

Turkcell Superonline tarafından verilen son bilgiye göre; Bölgede (Türkcell Süperonline Dudullu Veri Merkezi) TEDAŞ tarafından yürütülen altyapı çalışmaları sırasında iş makinaları tarafından veri merkezine ait 2 adet fiber hatta zarar verilmiştir. Şuan hatların onarılması işlemi devam etmektedir. Alınan bilgiye göre problemin 2 - 3 saat içerisinde çözülmesi beklenmektedir.

slanger tarafından 07/Eyl/12 16:50 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EliteCode
    EliteCode's avatar
    Erkek

açıldı bende 

KOD 'umun dünyası.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

evet düzeltilmiş sorun.