folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Anayasa Değiştirme Yetkiniz Olsa...

Anayasa Değiştirme Yetkiniz Olsa...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cikoleite
    Cikoleite's avatar
    Erkek
    TÜRKİYE ye KOMUNİZMİ GETİRİRDİM...SOSYALİST TÜRKİYE...

CiKo
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    Yaww olm çağrı saçmalama lan bu saatte a.q :))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    Cikoleite demişki

TÜRKİYE ye KOMUNİZMİ GETİRİRDİM...SOSYALİST TÜRKİYE.
    ------------------------

bende o komunizm i geldigi yere geri yollardım...

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Turkiye yi ozgur kilardim...

Icki ve sigara yasini kaldirir, uyusturuculari serbest kilardim, cunku ben vatandasima guvenirim, o ne yapacagini bilir...

Turkiye Hazinesinden bilisim sektorune toprak ve para yardimi yapilmasini saglardim ( Silikon vadisi - fuarlar gibi )

Basbakan maasini azaltirdim...

Ehliyet yasini dusururdum...

Icki icip araba kullanmanin cezasini "Planli Cinayet Girisimi" ne esitlerdim...

Turban hac vs gibi dini objeleri bulundurmayi yasal kilardim, kim ne yaparsa yapsin...

Camilere yapilan yardimlari 0 a indirirdim, ( devlet korumasi altinda olanlar haric ) Din halkin bir hobisidir, ulkelerin din i olmaz... Tabi bu yasa sinegog, kilise vs gibi diger dini yapilar icinde ayni olurdu. Dini bir bina isteyen kendisi kurmali...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    ilk önce tüm kiliseleri, sinagogları kapattırırdım.. ondan sonra devletin dini İslam"dır ibaresini koyardım.. sonra ülkede yaşayan Türk olmayan ya da hristiyan olan kesimleri sınır dışı ederdim :D
    sora da komünizmi getirirdim ve sert bir rejim uygulardım.. ülke düzeldi mi de komünizmi kaldırırdım :D bence içinde din bulunduğu sürece komünizm güzel bişey..

ariyetten, askerliği 2 seneye çıkarırdım, tüm madenleri kullanmaya başlardım, ab,abd, ve dier bilimum batı ülkesine rest çekerdim, ayrıca çok taşaq bi başbakan olurdum :D paso ona buna laf sokardım :D sora ekonominin %80ini orduya, %15ini eğitime, geri kalanını da dier işlere ayırırdım,zaten bok gibi para war devlette bakmayın fakir göründüklerine.. sora dış borçları öderdim, okullarda pc dersini zorunlu ve 8 saat haline getirir, tüm prog. dillerini örencilerin öreneceği bir sistem getirirdim, mason localarını kapattırırdım, masonların hepsini anayasaya karşı gelmek ve devlet içinde devlet kurmak cart curt diye bi kılıf bulur astırırdım :D aklıma gelmiyo daha çok şey yapardım.. :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    hem komunizmi getiriosun hem islam ibaresini koyuyosun oraya ne ilginç bi insansın sen öle

... sorcerer & musket ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    devletin dinini islam yaparmısmıs.lan devlet canlı bi varlık mıda dini olsun aq halka hizmet etmek icin kurulan kurumun adıdır devlet.devletlerin dini olmaz insanların dini olur.ayrıca komunizm ve dini bi arada nası goturuon anlamadım super bi yeteneksin ozmn.cok taşaklı bi basbakan olup ona buna laf sokta ertesi gun Cumhurbaskanı meclisi kapasın sende got ustu otur.ole bi ekonomik dagılıs yapmısın ki bu halk be yicek? la biraz mantıklı deiştirin su anayasayı bare =)

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    tsk yı başa getirir son uyarımı yapardım,gidenler gitsin kalanlar bizdendir diye 3 ay sonra sınırları kapatır,guneydoguda istihbarat tarafından saglam ,temiz raporu olanları bi tarafa alır,gabar,dereler,herakol,çaçi gibi bolgelere hatta tunceliden obur tarafa ( sicili temiz vatandaslarımızı ayırdıktan sonra) nukleer veya biyolojik alan tahribat bombası atar,sonrada bolgeyi tamamen türk sermayeli madencilere verir denetim altında islettirirdim.biz ordu milletiz,bizi ordu paklar...tamamanen üretime gecer ulkedeki yabanci sermayeyi finansbank gibi yunanlilara satılanlar haric ulke menfaatine olanlari korur digerlerinin parasını verir sktr ederdim.uzan ailesinide uluslararası ticaret bakanı yapardım;)herif en azından dışardan calıp buraya getiriodu:) bakınız berke barajı...

hız emniyettir...!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    a.q. şu tatlı çalıpta içeri giren çocuğu çıkartırdım s*keyim öyle kamu davasını !!!

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    Devletin bir silgisini alan hain sayılacak ve
    HER VATAN HAİNİ ASILACAK.!!

.
Toplam Hit: 2995 Toplam Mesaj: 31