folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Android 7 Beta - Android N - Düşünceleriniz ?

Android 7 Beta - Android N - Düşünceleriniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ama sonuç olarak üretici firmalar kendi romlarıyla cihazı şişirecek. 2 yıl garanti bitene kadar kullanın Cynagenmod kurup geçin sonrasında. Yoksa cihazı çöpe atmak zorunda kalırsınız kasılmalardan. Cihazın desteği bitmeden önce son bir güncelleme veriyorlar içine sıçıp desteği kesiyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ama sonuç olarak üretici firmalar kendi romlarıyla cihazı şişirecek. 2 yıl garanti bitene kadar kullanın Cynagenmod kurup geçin sonrasında. Yoksa cihazı çöpe atmak zorunda kalırsınız kasılmalardan. Cihazın desteği bitmeden önce son bir güncelleme veriyorlar içine sıçıp desteği kesiyorlar.

garanti bitmesini beklemeye gerek yok geri aliniyor sikintisiz.

black implies white, self implies other, life implies death.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Oha Google ram işini çözmüş.

Işte bu ya :D biliyorum Android akacak :D

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Samsunglarda geri dönüşü yok. Root attığın an garanti gider.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    nurulmac11 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

tringer sıfırlayı  vardı hocam onla orjinal roma dönüp sayacı sıfırlıyoduk servis anlayamıyordu yamulmuyorsam

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

cyanopgenmod lollipop'ta kullandığımız uygulama geçişini 3 yıl sonra verebildi :S

Sonra "nodon rootloyoson tolofonono"

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    VEXTA bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    nurulmac11 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

tringer sıfırlayı  vardı hocam onla orjinal roma dönüp sayacı sıfırlıyoduk servis anlayamıyordu yamulmuyorsam

triangle eski telefonlarda. Artık KNOX var. 

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    masteryoda
    masteryoda's avatar
    Erkek

1 ay oldu galiba general mobile android one da Android n beta sürümünü kullanmaya başlayalı ilk sıkıntım en başta whatsapp da sohbet ekranında ekle simgesinin çalışmaması idi konum, galeriden resim gönderemiyordum galeriden o resme gelip paylaş diyordum daha sonra whatapp a gelen güncellemeyle o sorun düzeldi touchpal hiç çalışmıyordu bura anlatmıştım http://www.tahribat.com/forum/en-populer-5-android-klavye-uygulamasi-217599#msg2705663
    Kullandığım uygulamalardanmıdır bilinmez bende son 3 saateki bellek kullanımı 1,3 GB 39 uygulama kullanmış.
    şuan yaşadığım sıkıntı telefonla konuşurken telefonu kulağımdan uzaklaştırıp menüye girmeye çalıştığımda ekran ışığı ve menü yaz zor geliyor ya gelmiyor kafasına göre takılabiliyor. bazen karşı taraf sonlandırsa dahi ekran kilidini açamayıp 1-2 defa bataryayı çıkartığım oldu.

Batarya kullanım sürem biraz daha artı.
    bazı uygulamalar çalışmaya biliyor örnek yandex navigasyon. genel itibari ile memnunum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Sonyxperia z1 var bende rootlayıp kursam mı diye  düşünüyorum kamera  kalitesini filan bozuyormuş diye duydum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Oha Google ram işini çözmüş.

Işte bu ya :D biliyorum Android akacak :D

bu ram olayı çok iyi olmuş. samsunga seneye gelir anca bu. bu işlerin bu kadar yavaş olması iyi değil

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
Toplam Hit: 2370 Toplam Mesaj: 23
android n android 7