folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder En Popüler 5 Android Klavye Uygulaması

En Popüler 5 Android Klavye Uygulaması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

1: SwiftKey

• Gesture Typing: Var
    • Rakam Sıralaması: Ayarlanabilir
    • Kullanıcıdan Öğrenme: Var
    • Gelecek Kelime Tahmini: Var
    • Güncellenen Uygulama: Var
    • Sözlük Senkronizasyonu: Var
    • Temalar: Var
    • Emojiler: Var
    • GIF Desteği: Yok
    • Çift Dil Desteği: Var
    • Öne Çıkan Özelliği: Kelime tahmini, cloud desteği

2: Swype

• Rakam Sıralaması: Yok
    • Öne Çıkan Özelliği: Kes/Kopyala/Yapıştır özelliği

3:Google Keyboard

• Rakam Sıralaması: Yok
    • Temalar: Karanlık ve Aydınlık
    • Çift Dil Desteği: Yok
    • Öne Çıkan Özelliği: Materyal Tasarımı

4:TouchPal

• Öne Çıkan Özelliği: Özelleştirmeler

5:Fleksy

• Gesture Typing: Yok
    • Gelecek Kelime Tahmini: Yok
    • GIF Desteği: Var
    • Çift Dil Desteği: Yok
    • Öne Çıkan Özelliği: GIF desteği

İlgilenen arkadaşların ihtiyacını görür umarim :)

Emekli
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Swiftkey'den başkası yalan.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ohhhhhh be, şimdi bu kaydırma olayı S6 edge de çalışacak mı ?

yıllarca note 2 de alışmıştım, tek yakındığım konu buydu. 3-4 ay oldu hala bazen unutuyorum, kaydırmaya çalışıyorum falan.

hemen denicem, teşekkürler hocam

inanılmaz mutlu olucam, eğer çalışırsa :,D

ozgunlu tarafından 05/Nis/16 14:36 tarihinde düzenlenmiştir

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

Dene ağa ben abaküs telefon kullanıyorum :) bu arlar :(

Emekli
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    WarHead bunu yazdı

Dene ağa ben abaküs telefon kullanıyorum :) bu arlar :(

valla çalıştı hocam, Allah tuttuğunu altın tutamadığını elmas etsin :D

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    masteryoda
    masteryoda's avatar
    Erkek

Daha geçen gün başıma gelen klavye macerasını anlatayım general mobile andoid one kullanıyorum ve touchpal klavyesi yüklüydü kullanıyordum. Telefonuma andorid 6.1 güncellemesi gelmişti ama her yükle dediğimde telefon restart ediyor ekrana hata çıkıyor telefon normal başlıyordu güncellemeyi alamıyordum geçen android n beta güncellemesi gelmiş googledan bu güncellemeyi yükleyeyim dedim en azından şu sürekli android 6.1 geldi mesajı karşıma çıkmasın rahatsız ediyordu artık yüklenmiyorduda android n yüklendi ve telefon açıldı açılır açılmaz touchpal hata verip sonlandı uyumlu değildi android n ile  işin en pis tarafı telefona pini girdikten sonra mcaffe nin de pinini girmek gerekiyordu touchpal çalışmadığından giremiyordum yaklaşık hatı çıkartıp 15-20 dk uğraştıktan sonra mcaffe pin sorma ekranı gelmeden uygulamayı kaldırabildim. bu tür bir güncelleme yapacaksanız önce android kendi klavyesini varsayılan klavye yapın daha sonra güncelleme yapın derim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

Swiftkey'den başkası yalan.

aynı cümleyi yazmak için girmiştim.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Hocam acaba şöyle bi klavye var mıdır iOs veya Androidde, parmağımızla klavyeye tanımladığımız şekli çizince istediğimiz kelimeyi yazacak? Örneğin klavyeye N çizicez napıyosun yazacak, n çizicez nasılsın yazacak gibi. Olsa hoş bi şey olabilir aslında istediğimiz şekli çizerek başlangıç, bitiş kelimeleri/cümleleri veya sık kullandığımız kelimeleri/cümleleri ekleyebiliriz. Bak şindi kafama takıldı.

Şafak 1152!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

android i pek takip etmiyorum ama bu klavye uygulamalarina cok dikkat etmenizi oneririm. Daha once bir kac dolandiricilik haberi okudum bunlarla ilgili. google play dogru durust kontrol etmiyor zaten, hele harici link verilenler daha tehlikeli olabilir.. Yarin obur gun kredi karti bilgilerim bilmem nelerim calinmis diye konu acma ihtimaliniz var. O yuzden guvenliginden emin oldugunuz programlari kullanin. Hatta gerekmedikce bu tarz seylere bulasmanizi oneririm..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Diathorus
    Diathorus's avatar
    Erkek

Eskiden TouchPal kullanırdım ve çok memnundum. Sonra gelen güncellemelerle reklam olayını aşırı abarttılar. Durduk yere tam sayfa reklamlar çıkmaya başladı ve hatta kilit ekranını devre dışı bırakıp reklamlar göstermeye başladı. O yüzden TouchPal' ı sildim.

Şimdi Fleksy kullanıyorum. Gayet memnunum. Material Design teması özellikle Android 5.0 ve üzeri telefonlarda çok güzel gözüküyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Yaklaşık abartmak gibi olmasın 3 yıldır TouchPal kullanıyorum. Hiç sıkıntım olmadı. Tam Q klavye sevmiyorum. Bana hitap eden yönü ise şu; eski sony telefonlarda 9 tuş ile T9 vardı bilginiz üzere tam olarak isteğiniz herşeyi güzel tahmin eden tuş takımı ve algoritması. Güzel Türkçemizi tam anlamıyla kullanmamı sağlıyor. Hatta bazen bir kelime nasıl doğru şekilde yazılır diye merak ettiğimde bu klavye de o kelimeyi yazmaya çalışıyorum kendisi hemen bana doğru olan biçimini gösteriyor. Ayrıca kendisine ait pano uygulaması var. Yani birden fazla copy-paste yapılabiliyor. Ve bir şey daha diyeyim. Bu en önemlisi belki de. İkinci dili ingilizce seçtiğiniz anda gerçek hızlı ve çok iyi yazabilmenin keyfine varıyorsunuz. İşte ne diyeyim tam istediğim bir kullanım sunuyor bana TouchPal. Şu anda da zaten bu klavyeden yazıyorum :)

Reklam yapmıyorum yanlış anlaşılmasın. Ama gerçekten iyi bir kullanım sunuyor bana.. ''Diğer klavye uygulamalarını denememişsin ondan öyle konuşuyorsun'' diyebilirsiniz.. Hayır tabii ki denedim diğerlerini hatta ücretli olanları dahi ve sonuçta yine TouchPal keyboard dedim :)

Öngörü: Hocalar TouchPal devamlı kendisini geliştiren bir uygulama olduğundan eğer bir gün anlatım bozukluğunu tespit etme özelliği geldi dersem şaşırmayın :)) (gelme ihtimali var bence)

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
Toplam Hit: 5489 Toplam Mesaj: 23
klavye ugulama