folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder En Popüler 5 Android Klavye Uygulaması

En Popüler 5 Android Klavye Uygulaması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @masterYoda hocam, cidden ilginç bir noktaymış. ^^)/

T9 şahane, küçük ekranlı telefonlar için. -_^)/

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

yıllardır swype kullanırım.. onun dısındakiler yalan.. bi de kelimelerimi yedekliyor formattan sonra kurunca direk senkronize ederek eski haline getiriyorum.. kısacası 5 senedir swype kullanıyorum ve aşırı memnunum..

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

A.İ. Type'i nasıl yazmadınız :) ilk androidimden beri kullanırım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GokhaN
    GokhaN's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Swiftkey'den başkası yalan.

aynı cümleyi yazmak için girmiştim.

kıl olan yer kaşınır
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kukunku
    kukunku's avatar
    Erkek

hocalar şimdi benim aklıma takılan bieşey var, hadi google neyse de özellikle bu klavye yazılımları loglama yapmıyor mudur? Zaten birsürü izin istiyorlar, böyle programlar yüklemek ne kadar doğru?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Ben de şahsen durduk yere 3. kişilerin bu tip programlarının telefona yüklenmemesi gerektiğini düşünüyorum.

Samsung'un kendi klavyeleri bana göre hepsinden güzel zaten. Note 2 kullanıyorum. Note 4'ün klavyesini de gördüm, gayet kullanışlı aslında.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

touchpal + t9 + kopyala yapıştır panosu

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Swiftkey'den başkası yalan.

aynı cümleyi yazmak için girmiştim.

bende (:

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    67Impala
    67Impala's avatar
    Erkek

Turkish keyboard kullandım hep aşırı sade, az yer kaplıyor , indirirken özel izin istemiyor. Baya eksiği var ; kelime önerisi yok, emojiler yok 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

Switfkey'i ios cihazımda denemiştim fakat iosun kendi klavyesine emojilerine falan alışınca biraz zor gelmişti switfkey'de yazmak falan. Gayet basitti ve akıyordu bildiğin kullanılabilir fakat bu tip yazılımların gereksiz olduğunu düşünenlerdenim bende.

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
Toplam Hit: 5735 Toplam Mesaj: 23
klavye ugulama