Üye RitmFarbRacourci

Üye bilgileri
RitmFarbRacourci
Kullanıcı Adı RitmFarbRacourci
Adı Soyadı HumanKind Threshold LimiTs HumanKind Threshold LimiTs
Yaş 86
Eğitim Kara cahil
ID 34685
Kayıt 14/Mar/08 04:46
Cinsiyet Erkek
Son giriş tarihi 07/Tem/21 07:09
Browser Opera/9.80 (Android; Opera Mini/18.0.2254/191.239; U; tr) Presto/2.12.423 Version/12.16
Login sayısı 35253
Kefili mximus
Profil Görüntülenme Sayısı 27240
Siteye kazandırdığı ziyaretçi sayısı help 0

Tahribat.com altındaki herhangi bir url adresinin sonuna ?ref={KullanıcıIDniz} şeklinde parametre ekleyip millete yayarsanız, profilinizdeki bu alan 1 artacaktır.

İşlemler

Özel Mesaj Gönder
middlefingerUyuz oluyorum

Kefil Olduğu Muritler

Toplam 0 üye.

Profilde Paylaşılanlar
parvoVirus . izzmarit'es
Bilmeyenler icin, kokusundan mikroorganizma ve kimyasal tanimak bazen hayati bir beceri olabildigi icin, birtakim sinavlarin bazi kisimlarinda gozlerimizi kapatip bir seyler koklatirlardi :D @@, ^^D`
06/Tem/21 19:03
link önemli değil. ölümün ceset üzerindeki biyolojik süreci.
Öldükten yaklaşık 30 dakika içerisinde vücutta refleks diye bir şey kalmıyor. Gevşeyen kaslar dolayısıyla ağız ve göz kapakları açık kalıyor. Boşaltım sistemi tamamen gevşiyor, idrar akıntısı oluşuyor. Ölümün gerçekleşmesinden 24 saat sonra vücut çürümeye başlıyor. Solunumun durması bakteriler için işaret oluyor ve çalışmaya başlıyorlar. İlk çürüyen organlar ise göz, beyin, mide ve bağırsaklar. Ceset şişman ise daha çabuk çürürken, tuzlu suda boğulanlar daha geç çürüyor. En geç çürüyen kısımlar ise kalp, mesane, böbrek . İlk çürüyen yer olan mide ve bağırsaklarda bakteriler yoğun çalıştıkları için hızla gaz ortaya çıkıyor. Bu gaz, karın bölgesinin şişmesine sebep oluyor. Derinin üstü yanık gibi su toplarken, vücutta biriken sülfür yüzünden renk siyaha dönmeye başlıyor. Günden güne şişen karın patlıyor ve göğüs çöküyor. Bu olay mezar üstünden duyulabilecek kadar sesli olabiliyor. Ortalama 4 yıl sonra insan tamamen kemik haline dönüşüyor. Güzelliğin, yakışıklılığın, zenginliğin, kibrin, malın mülkün, makamın mevkin nerede?Yeryüzünde kasıntı bir şekilde gezen, küçük dağları ben yarattım egosuna sahip olan, insanları küçücük beyniyle aşağılamaya çalışan, hayatı statü ve dünyada kazanacağı geçici başarılara odaklayan her kibirlinin sonu budur. Paranın satın aldığı insanların sonu budur. Mevkiye gelmek için karakterini satan, çevresini ezen, zulme uğrayan insanların üzerine basarak bir şeyler elde etmeye çalışanların sonu budur. Güzelliğiyle, hayatı boyunca makyaj/süse adanan, cildi kurumasın diye her gün özenle kremlenip yumuşatılan bedenin sonu budur. Hayatını fitness salonlarında ayna karşısında kaslarına bakarak geçiren, tek hedefi vücut büyütüp bununla Instagrama fotoğraf atan kişilerin de sonu budur. Çalışın, başarılı olun, insanlığa fayda verin ama hayatı büyütmeyin. Kendinizi büyütmeyin. Zira elimizde yaptığımız erdemlerden ve amellerden başka bir şey kalmayacak...
27/Haz/21 18:49
Bu bir atasözüdür; " Akılları pazara çıkarmışlar, herkes yine kendi aklını almış. " anlatmak, öğretmek kolay bişey değil.
Aslında hiç şaşırılacak bişey yok. İnsanlar, ne kendi hatalarını görürler, ne de kolay kolay değişirler. Onlara birinin düzgün biçimde anlatması gerekir.Bu bir atasözüdür; " Akılları pazara çıkarmışlar, herkes yine kendi aklını almış. " anlatmak, öğretmek kolay bişey değil.Ben bunu bu adama nasıl anlatırsam kibir yapmaz!"Küfretmek kolay. Anlatmak zor.
22/Haz/21 19:47
bre yeşil karınca. ^^`
hizmet kaliteni arttırıp aynı oranda fiyatını da arttırırsan 50 müşteriden kazandığını tek müşteriden kazanırsın
22/Haz/21 01:07
piyasa fiyatı, emir satışı, varlıklar.
EricNorthman, guru'~
19/Haz/21 09:27
karakter olarak herkese saygılı mesafeli ve resmiyeti seven biriyim
çocukluk dostlarım harici '' kendimden full*full fedakarlık yapacak seviye de beni mağduriyetin dibine oturtacak seviyede sana olan saygımdan sana saygı duyuyorum saygım sonsuz gibi ne kelamlar yaparım ne de bunu yaşamımın merkezine oturtur kendimi kendi kendime derdest ederim MANKURT olurum hatta beni mağduriyete oturttugunu ve keriz yerine koydugunu bildiğim birine karşı (40 yaşında adamlar 1 kelimede 10 mana arıyorsunuz çünkü 40 yaşında adamlar 1 kelimede 10 mana arıyorsunuz çünkü işin bedelini layığı neyse onu isteyerek sürdürmek kuralları net koyamama , histeri krizine girip detayları atlama problemleri var.
19/Haz/21 09:20
Seviye, irtifâ ve yükseklik
Havacılıkta uçuş seviyesi, irtifâ ve yükseklik kavramları eşanlamlı değildir. Uçuş seviyesi: Bir hava taşıtının standart basınç hattından (1013,2 hPA) yüksekliği. Gerçek bir yükseklik değil, atanmış bir değerdir. [1] İrtifâ: Bir nesnenin ortalama deniz seviyesinden yüksekliği [1] Yükseklik: Bir nesnenin herhangi bir referans noktasına göre dikey mesafesi. [1] Havacılıkta çoğunlukla yer seviyesinden yüksekliği belirtmekte kullanılır.
16/Haz/21 16:41
@@,
şytn'ın fısıldadıkları
11/Haz/21 11:23
Yurt Dışı Hisse Alım Soru
altın konusunda fed faiz artırım kararı sinyalleri gelmeye başlayınca altın satılıp dölar alınabili
11/Haz/21 02:07
Kelime Aranma Hacmi Gösteren Siteler?
ahref ve semrush verilmiş zaten. Ekstra Google Ads eski adıyla google adw. @kafkavari
09/Haz/21 10:14
Sercoo'nun video'larına bakılacak
ayrıca 3.sayfa da önemli. Atom'un gerçek bir görüntüsü var mı
03/Haz/21 04:48
derinlik sarhoşluğu
40m'yi geçer geçmez başıma gelendir. 2 yıldız eğitimindeyim ve derin dalış günü geldi. iniyoruz arkadaşlar komutu geldi, kafam suyun içinde..hemen altımda büyükçe bir taş var, kerteriz noktası. inişe devam, etraf sakin. görüş fena değil. derinlik 11m. leader ile aramızdaki mesafe açıldı, arkada mı kaldık biraz? buddyme bakıyorum, göz göze geliyoruz. sorun yok. nefes al, nefes ver..dalış bilgisayarına göz attım, 26m yazıyor. herşey normal. ışık hafiflemeye başladı. çhttps://eksisozluk.com/entry/60587126ön bilgi 1: helyum dışında solunabilen tüm gazların narkotik etkisi vardır. lipofilisitesi yüksek, yani lipid moleküllerinde çözünmeye meyilli gazlarda bu etki daha büyüktür. ön bilgi 2: hidrostatik basınç, derinlikle doğru orantılı olarak artar. deniz seviyesinde basınç 1 atmosfer iken, merkeze doğru gidilen her 10 metrede buna 1 atmosfer daha eklenir. misal, 30 metre derinlikte basınç 4 atmosferdir. azot, havanın %78'ini oluşturduğuna göre, 30 metre derinlikte bulunan bir hava tüpündeki azotun kısmi basıncı 3,12 atmosferdir.https://eksisozluk.com/entry/745876341- helium gazı da narkotik etkiye sahip bir gazdır. azottan tek farkı narkotik etkiyi daha derin sularda, yani parsiyel basınç etkisinin daha yüksek olması durumda yaratır. bu durum da normal bir sportif dalıcı için çok zor bir durum, çünkü yasal en üst limit orta seviye bir dalıcı için 30 m. dir. ayrıca helium gazı soğuk bir gazdır soluyanlarda üşüme ve dolayısı ile hipotermi riskini arttırır.
02/Haz/21 20:40
derinlik sarhoşluğu
bu etkiler de içki içildiğinde görülen etkilere benzediğinden (iyi düşünememe, cesaretin çok artması ve korkunun azalması) olayın adına derinlik sarhoşluğu denir.30 metreden derine inildiğinde üzerinize uygulanan basınç 4 atmosfer olur. bu da bir kerelik nefeste 4 kat daha fazla hava (azot , oksijen ) solumanıza sebep olur. kana karışan normalin çok üstündeki azot be
02/Haz/21 14:52
HipoVentilasyon
akut vakalara müdahale ediniz ama kronik hipoventilasyon vakalarinda eger hastanin klinige yansiyan bir problemi yoksa dokunmayiniz.
02/Haz/21 14:31
havacılık. hipoksi ksi
modern havacılıkta hipoksi durumu yer koşullarında uçuculara sağlıyacak cihazlar geliştirilmiştir.anti-g elbiseleri kullanılmaktadır.ticari uçuşlarda kabin içi 5-7 bin feet irtifada tutulmakta ve 10bin feettten itibaren oksijen konsantrasyonu arttırılmakta ve 30binli irtifalarda basınçlı %100 oksijen verilmektedir. havacılık ne kadar gelişse de hipoksi kazalara sebebiyet vermektedir.dokulara yeterli miktarda oksijen verilememesidir. 4 tipi vardır.https://eksisozluk.com/entry/9929628
02/Haz/21 13:52
Japon Amerika donanma ve hava
midway1942-43 amerikan-japon savaşlarının baş üssüdü
02/Haz/21 13:26
hiperventilasyon
semptom'ları, ellerde karıncalanma, gözlerde kararma, bayılma.
02/Haz/21 13:24
ama burada 100 lira karin olana kadar orada 10 dinar karin olsa gene fazla kazaniyorsun
ama burada 100 lira karin olana kadar orada 10 dinar karin olsa gene fazla kazaniyorsun
23/May/21 10:33
marangozluk. tahta işleri.
1) Odadaki Nem ile ağacın özündeki Nem, her zaman birbirini dengelemeye çalışır. ve Ağaç, çok yaş ise kısa sürede çatlamaya başlar, odadaki nemi geçtim
22/May/21 23:49
geriDönüşüm. Plastik konusunun ekonomik kısmı ayrı bir olay.
@kukunku
22/May/21 23:26
bu bildiğin Do.Do./To değil mi yahu. ^^D`
Örnek veriyorum; X coini 24 saatlik hacmi 1 milyon dolardan 7 milyon dolara çıkmış ve coin fiyatı 3.5 katına çıkmış. Y coini 24 saatlik hacim 500bin dolardan 4 milyon dolara çıkmış ama coin fiyatı hala 2 kat bile çıkmamış.
22/May/21 23:09
network bilenler için.
duty-1 icin acip wireshark veya nc ile gozlemledigin herseyi yaz, gorecegin seyler zaten belli hocam, port-address-protocol-packets etc.
22/May/21 23:06
spor öncesi ve sonrası beslenme.
sonra koşmanın genel gücü artırdığını farkettim, sigara ve kahveyi bırakmıştım vücut şekle giriyordu ama bacaklar kötüydü, kumda koşmaya başladım ilk hafta kramplar iğne batırmadan son bulmuyordu, koşmaya devam ettikçe o ağrılar gitti, yağlar gitmeye başladı, epey forma girdim, salona gitmeye başladım
22/May/21 23:04
YurtDışı ve Y.Dil'i . @CanKol
dili türkçeye endeksleyerek değil nesnelerle fiillerle bağdaştırarak kolayca öğrenebilirsiniz. Table = Masa demek diye kodlamak yerine, Table ile masa nesnesini eşleştirin kafanızda. Bunun devamında da kulak aşinalığı için bol bol o dille ilgili müzikler filmlerle desteklemelisiniz. Filmleri orjinal diliyle + orjinal dil altyazısıyla izledikçe kelimeler ve telaffuzlar kafanıza oturur bir süre sonra.
22/May/21 22:33
nasıl ödeyecem lan ben bunun hakkını
karikatür.
22/May/21 11:47
Hmmm tuttum bunu. ran
Hayata anlamları yükleyen bizleriz. @ran
22/May/21 11:45
DalyKadir
Ürünün Kalitesi'nin / fiyat'a oranını, Devlet açıklayamaz.
20/May/21 15:55
liquid
aç Şu paragraf hepten hoşuma gitti. ".. Şöyle desek daha doğru dosyaya göre senin oradan hız limiti üstünde gittiğine dair şüpheler fazlaysa tutukluyordu. Bazen olay trafik lambası dibinde oluyor. O olayda lamba kırmızı mıydı yeşil miydi? Yoksa yeni mi kırmızı olmuştu? Etrafta kamera yoksa yaprağııı yedin. Dosyaya yeni delil girene kadar tutuklu kalırsın. Taksirle Adam Öldürme de olsa kusurun sende olma ihtimali varsa ispat edemezsen yapıştırırlar cezayı. .. " https://www.tahribat.com/forum/arac-kamerasi-kullaniyor-musunuz-250287/2
15/May/21 03:00
Hakan daburda
bu seriyi sevmediler ama benim hoşuma gitti. "..Kendisi genç yaşta uyuşturucu yüzünden ölen arkadaşlarının intikamını almak üzere bir işlere girişmiş. Senin bahsettiğin tarz da mazlumların ekmeğine çöktüğünü ben sanmıyorum. Daha sonra nasıl irtibat kurmuşsa Veli Küçük yolunu açmış. Veli Küçük devlet miydi, Devletti! Konu benim için kapandı. Ayrıca mafya babası olarak da görmüyorum. Okyanus ötesinden gelip pKK yı kullanması gibi. Biz de buraya gelen Suriye'lilerin yakınlarını bu bölgeler de kullanıyoruz. Devlet aklının vardır belki bi hesabı. " /ulke-gundemi-vergilerekonomicovid-19---v-250147/36
12/May/21 16:57
nisâ taîfesi hakkında, görece bir tanımlama.
"dostum kadınlara inanma ! vaatlerine gül geç! çünkü onların iyi ya da kötü hâlleri ferç'lerinin@@, heveslerine bağlıdır. güyâ aşktan söz ederler; oysa hainlik onları sarıp, giysilerinin titreşimlerinde şekillenir. yusuf'un dediklerini saygı'yla anımsa; adem'i cennetten kovdurmak için, iblis'in kadın'ı kullandığını unutma! kendine de güvenme! (Hiç)bir işe yaramaz! çünkü yarın bağlandığın kişi_de(?), saf aşkın yerini çılgın bir tutku alacaktır. hele hiç şöyle de'me: aşka düşersem âşıkların çılgınlığına kapılmayacağım! sakın bunu söyleme! çünkü gerçekte, kadınların ayartısından, yakasını sıyırmış bir erkek, olmayacak şeydir!" ^^
12/May/21 16:54
fib golden cross ta.. borsa . terimler.
h0rtl4kk .. Trooper..
11/May/21 14:59
bir-iki film var izlenecek.
-2 İskandinav Filmi - Sakin kafayla izleyin- *The Bothersome Man *Ove adında bir adam -2 İtalyan Filmi - Sakin kafayla izleyin- *Malena (2000) *Me in Hope -1 Fransız Filmi - Eşimle birlikte izleyipte 2 mizin birden tam puan verdiği tek film- *Perfume The Story of a Murderer -Tabularınıza ateş edecek 2 eski film- The Savage Innocents (Vahşi Masumlar 1960) "Tanrılar Çıldırmış Olmalı" Serisi Z kuşağına şiddetle tavsiye :) -Hipnoz ile ilgili 2 mükemmel film- The great Hypnotist (2014) Get out (2017)
09/May/21 13:21
Franck Muller, aeternitas 4 mega.
Let us now entertain ourselves with a full list of functions and complications inside the Franck Muller Aeternitas Mega 4 – keeping in mind that this is coming from a hard-to-find, official Franck Muller document from the time of launch, not fished from the interweb.
06/May/21 13:45
Bu gereğinden fazla çıkan vergilere itiraz etmenin bir kaç yolunu sizler için araştırdık.
Bu gereğinden fazla çıkan vergilere itiraz etmenin bir kaç yolunu sizler için araştırdık.
06/May/21 13:37
kiyor. 2 iplik nedir 3 iplik nedir, pamuklu kumaş, yıkanmış kumaş, sonradan boyalı vs
kiyor. 2 iplik nedir 3 iplik nedir, pamuklu kumaş, yıkanmış kumaş, sonradan boyalı vs
06/May/21 02:47
All.isLost güzel bir yorum
robert redford
06/May/21 01:34
Tekne'nin ana bölümleri.
tekne'nin ana bölümleri
04/May/21 14:50
^^D bu nedir ya..
bu nedir ya. ^^D
02/May/21 04:12
Düğüm. Knot. wiki.

28/Nis/21 18:03
genel tekrar. française

19/Nis/21 17:13
Northern celestial hemisphere
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Southern_celestial_hemisphere
13/Nis/21 22:29
https://gss.sgk.gov.tr/SaglikHizmetSunuculari/pages/ilaveUcretHesaplama.faces
SGK ya gidip sikayette bulunuyorlardi abuk subuk test ve giriste odenen fazla ucreti geri alabiliyorlardi.
13/Nis/21 02:36
Sokaga cikma yasagi nedeniyle idari para cezasi yazilan birinin dilekcesini yazmisti
Sokaga cikmak, temel anayasal hak ve ozgurluklerden olan seyahat ozgurlugu kapsaminda degerlendirildigi icin yazili genelgeyle bu hakkin kullaniminin engellenmesi hukuka aykiri bulunuyor mahkemelerce.
11/Nis/21 07:13
Üretim'de ve Hizmet'te Maliyet Analizi
@PathFindeR00'ın hesaplarında parantez hâtâsı var, ama yine de güzel.
01/Nis/21 20:28
100 saniye boyunca, alım emirleri "artarak artıyorsa" al.
https://www.tahribat.com/forum/finans-alemi---kripto-paralar-borsa-doviz---248924/77100 saniye boyunca, alım emirleri "artarak artıyorsa" al. alış hacmiyle ilişkilendirmesi lazım botun. az hacimli alımlar botu yanıltır. kısaca eğer "artarak artma" varsa ve hacim de 100 milyon dolar büyüklüğündeyse al. Sonrasında da "azalararak artma" geldiğinde ve hacim daralmaya başladığında sat.
01/Nis/21 20:12
^^D
Bizim millet bayılır ama böyle süpermen olmaya, sonrası malum :D
01/Nis/21 19:49
@@, çip ayaklarından şifreleme.
entegre çok yerde kullanılıyor (garaj kapıları)… bu nedenle çipin bacaklarından şifre oluşturma gerekiyor(basit birkaç lehim)…
01/Nis/21 19:38
ağırlık transferi. Weight ve Load, farkı
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Vehicle_dynamics
27/Mar/21 12:39
değişik şeyler anlatılmış, cryptoPara^^D` saadetZinciri esquire cWolf hjocuk
Saadet zinciri nasil oluyor anlatayim;temelleri 1983 atılan ecash2008 yılında yaşanan ekonomik kriz ABD yi olmayan bir borçun içine soktu. uzun dönemli fiyatları fayiş artmış evler kaldı ellerinde. acil nakit para bulunması gerekiyordu. ya piyasadan para toplanacak ya da basılacak. para basılacaksa bunun bir karşılığı olmalıdır. böyle bir şey olmadığı için piyasadan nakit para toplanacak. bankalara sordular nakit paranız var mı diye onlarda kasalarında tutması gereken parayı bile kredi vermişlerSanirim guc nedir bun kaciriyoruz. Arkadaslar bugun silahli guce sahip olan bundan sonra
26/Mar/21 12:53
zodyak TakımYıldızları kısayol.

26/Mar/21 12:31
88 Takımyıldızın Tümünün Resimleri ve Bunların Bulunması
yeterli değil ama kalsın.
23/Mar/21 18:14
> Bir Bakışta Gökyüzünü Keşfetmek: Yıldızlar, Gezegenler ve Ay

21/Mar/21 23:24
TakımYıldızlar

21/Mar/21 23:15
piyasada çok sahte haberler dolanmakta, roark

13/Mar/21 18:14
Lists of astronomical objects
ayrıca. .. https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_stars_by_constellation .. .. ..
10/Mar/21 20:42
çift taraf DışBükey ve DüzVeİçBükey yüzey

10/Mar/21 17:48
88constellations
In contemporary astronomy , 88 constellations are recognized by the International Astronomical Union (IAU). [1]
09/Mar/21 22:01
Interferometre
interferometre lerin kullanim alanlarindan biride teleskoplardir. interferometre kucuk captaki teleskoplarin birbirlerine gore uzak yerlestirilmesi sonucu ortaya cikan teleskopun tam verimli olmasada buyuk bir teleskopmus gibi calismasini saglar.interferometrelerin bu kullanimindaki amac ise maaliyeti dusurmektir'michelson enterferometresi' vardır mesela ünlü, bir ışın ayırıcı (beamsplitter) iki ayna ile çalışan (bu spektrofotometrelerde neredeyse standart hale gelmiştir sonradan).girişimden faydalanarak açı ve mesafe ölçen cihaz, donanımdır diyebiliriz.
02/Mar/21 04:16
WiFi çalışma mantığı. @ÇukurOva
wi-fi çalışma mantığı gereği; aynı anda sadece 1 client data gönderip/alabilir. Yani 10 tane client varsa, tek tek her biri ne sırayla yanıt verir. Bu client sayısı az olduğunda hissedilmez ama sayı arttıkça problemleride beraber getirir. mimo teknolojinde de yine böyledir, bandwith genişler sadece. Kaldı ki standartlar gereği mimonun karşı alıcısıda mimo olursa max verimi alırsın. Aynı zamanda client sayısı arttıkça router'da cpu çekirdek/hız gibi değerleri ve ram miktarı önem arz eder.
02/Mar/21 04:14
@Obie . Ses analizinden Yüz tahmini..
adece Ses Analizi yaparak kişinin Yüzünün nasıl Olabiliceğini Hesaplayan bir Yazılım .O vaki
28/Şub/21 17:27
Flir . Gece Görüş ve Termal kameraları.
Gece görüş kameraları ile FLIR (termal) kameralar arasındaki en büyük fark, gece görüş kameralarının görünür ışınım bandında çalışıp, az olan ışık miktarını operatöre yükselterek gösterirken, FLIR tabanlı termal sistemlerin, daha düşük dalgaboyuna sahip kızılötesi (ısı) aralığında ve klasik anlamda ışık kaynaklarından bağımsız çalışabilmesidir. Gece görüş kameraları etkili olabilmeleri için ortamda az da olsa ışığa gereksinim duyarlar.
28/Şub/21 00:00
vstol
"seri uretilen" sadece iki modeli mevcuttur.vstol teknolojisi 60'lar ve 70'lerde amerika ve rusya arasinda ciddi bir yari$ti.(ecnebi bu kalki$ i$lemine "hover", kalki$tan normal ucu$a gecme surecine "transition", tamamen normal kanat ucu$u yapma olayina da "cruise" derler) transition en hassas surectir. ozellikle ini$lervstol ucaklar icin luleler (nozzles), yere dik a$agi kadar vektorlenir,kalki$ ve iti$i bagimsiz olanlar, her ikisi icin de ayni motor(lar)i kullananlar, bagimsiz kullananlar ama sadece kalki$ta cali$an kucuk motorlar da kullananlar vs. vs... teferrbirisi geli$tirilmi$ bir matv sistemi, digeri ise yere paralel yerle$tirilmi$ fanlar. fanlar kokpitin hemen arkasindadir, butun ucagi ta$iyacak kadar olmasa da helikopter mantiginda kalki$a destek verir.
26/Şub/21 14:16
bre bu nedir?
vucudumun olmayacak yerleri durmadan seğiriyor kas ağrısından... daha da ilginç şeyler de var.
26/Şub/21 14:00
jfs
usaf/usn'nin joint advanced strike technology (jast) ve darpa'nın (defense advanced research project agency) common affordable lightweight fighter (calf) projeleridir;gelişmiş kısa kalkış ve dikey iniş (astovl) programlarıf-22 ve f-35 'in ucus izinleri pentagon tarafindan gecici olarak iptal edilmistir. ilkinde pilotlar oksijen eksikligi yüzünden ayilip bayilmaya baslamis, hatta birisi cakilip hayatini kaybetmistir, f-35 'de ise yardimci türbinlerden biri devamli ariza yapmaktadirsüpersonik, çok fonksiyonlu ve beşinci jenerasyon casus - saldırı uçakları olan f-35’lertürk hava kuvvetleri’nin tüm manevralarını denetleyebilmesi ve gerektiği durumda engelleyebilmesiuydu bağlantılı kontrol sistemleri sayesindeuçağın silah sistemleri üzerindeki tüm kontrolün abd’ye bırakılmış olmasının ciddi bir güvenlik sorunu olduğunu kabul ettiuçaklarının sistemlerini kontrol eden yazılım kodlarının pentagon tarafından gizli tutulacağ
26/Şub/21 13:45
multi axis thrust vectoring = çok doğrultulu itiş vektörlemesi
yvgeny frolov
26/Şub/21 12:03
unternehmen tannenbaum
isviçre bankalarında herhangi bir anda .. milyar euro’luk bir mevduat dönüyor diyorlar. bu kadar para sadece isviçrelilere mi ait? tabi ki değil. isviçre bankalarının müşterilerinin isiml
26/Şub/21 09:16
Trafik Kazası Tazminatları Hakkında
@KaptanAnkara
24/Şub/21 11:40
gripen lantirn161
Rick Sanchez presents an incredible video of an Su-27 Russian fighter jet confronting an F-15 in midair at almost supersonic speed and discusses what the encounter illustrates about today’s military technology. Then former naval intelligence officer John Jordan joins to share his insights and expertise.runway trial derler ecnebilercombat proven diye birbizim ege'de bu mantıkta yapılan yollarımız falan da var olturnaround süresine gelelim. askeri jargonda turnaround demek görevden dönen bir uçağın tamamen silah ve yakıt yüklenip yeniden uçuşa hazır halefüzeyi kızağa takıyorsun, 2 vida sıkıp elektrik fişini takıyorsun füze yüklemesinde. bomba yüklemek çok daha zor, ayarlıyorsun, hizalıyorsun, tapası, teli otu boku falan var.
24/Şub/21 03:47
Serkisoff
- tüm klasik saatler için geçerli bir uyarı; bembeyaz kadranı olan ve amblemiyle rakamları hafif silik olan saatler genellikle suya maruz kalıp kadranı bozulmuş, o nedenle de kimyasal sürülerek rengi açılmaya çalışılmış ürünlerdir. o kadran yakın zamanda çatlamalar yapar ve dağılır. unutmayın kullanılmış, belli bir tarihi olan, yıllar görmüş saatlerin kadranında hafif renk solukluğu olur. (sararma değil kesinlikle, hafif solukluk.)
22/Şub/21 03:57
akademik Arama? Balık_
gerçi, biraz sınırlıyor ama, yine de iyi.
19/Şub/21 12:46
pso stadiametrik milyem

19/Şub/21 04:32
HuErFanOs KaerF
Önce çevrendekilerin hasetinden , sonra da sosyal medyadakilerin hasetinden etkilenmemeyi öğrenmen lazım
16/Şub/21 16:32
bunlar ne diyor? 440hz yedises beşses

16/Şub/21 07:47
nfc, near field iletişim. GoQaN@
sonra içinde data var mi, sadece serino nu mu okuyor. @rAkkoc
16/Şub/21 07:38
manyetik resonans
vücudumuz mıknatıslardan oluşmasına rağmen, biz mıknatıs değiliz.ur. çekirdekte bulunan nükleonlar (proton ve nötron) kendi etraflarında dönerek spin hareketi yaptıklarından bunlar da manyetik moment oluştururlar.elektrik yüklü cisimlerin hareketi etraflarında manyetik moment yaratır.bilgisayarlı tomografiden farklı olarak iyonize radyasyon içermez. manyetik dalgaları baz alarak çalışır.r. bu yöntemde manyetik alan içine vücudun herhangi bir düzleminin görüntüsü elde edilir. yöntem görüntü elde etmek için hücre sıvısı ve lipidler içersindeki hidrojen çekirdeğinin yoğunluğunun dağılımını ve çekirdeğin hareketleri ile ilgili parametreleri kullanır. başlıca yumuşak doku ları inceleyen bir yöntemdir.
13/Şub/21 18:56
rezonans
elektrikte, alternatif akım da söz konusudur. bilindiği üzere kondansatörün ve bobinin (reaktör, indüktör) ac'de reaktans (ac'de ortaya çıkan bir direnç olarak düşünebilirsiniz) değerleri vardıratomaltı evrende farklı boyutlarda farklı frekanslarda ve boyda dalgaların oluşturduğu titreşimler rezonans meydana getiriyor böylece atomları ve parçacıkları var ediyor. tabi bu benim hayal dünyadakiiki varlığın aynı frekansta tehlikeli bir şekilde buluşmasıdır.eğer dışarıdan bu frekansı verirseniz genlik sonsuza gider bozulma, yıkılma ya da parçalanma meydana gelir.seri rezonansta aşırı akımlar, paralel rezonansta aşırı gerilimler söz konusu olur.
13/Şub/21 14:36
^^D` perküsyon .
ben darbukada tek başına “düm ” vuruşunu 1 ay çaldığımı bilirim. oturup 1 saat sadece tek vuruşu çalışıyordum. ertesi ay “ tek ” vuruşu, ertesi ay da “düm-tek” kombinasyonu.
13/Şub/21 14:04
yedi karanfil
yedi(nci)karanfil
12/Şub/21 19:00
son ultra
piezoelektrik kristallerinin alternatif akım etkisi altında titreşmesi suretiyle oluşan 20.000 hz in üzerindeki ses dalgalarının çeşitli organ ve dokulara çarparak geri yansıması
12/Şub/21 12:31
kuvars
kuvars minerali tarafindan piston carpmasi sonucu cikan kivilcim tarafindan yanmasi ve cevrimin gerceklesmesidir.belli bir mekanik basinc etkisiyle (sikisma,esneme,burma) kristal yuzeyleri arasinda bir elektriksel gerilim uretir.kati maddeler yuklu parcaciklardan olusur ve bir kati madde icindeki negatif ve pozitif yuklu parcaciklar dengededir (yani kati madde elektriksel olarak yuksuzdur). ancak mekanik bir yolla malzeme uzerine bir kuvvet uygulamak, yuzey yuklerinin olusmasina neden olab
11/Şub/21 17:40
Sterling Silver . ayar evi?
ancak profesyonel kişiler çeşitli solüsyonlar ile ya da ayar evi dediğimiz yerlerde öğrenebilirler. ayar evleri, numune ürünü alıp, keserek çeşitli yöntemler ile size kaç ayar oldugunu söyler. bunlarla ugrasmak istemiyorsanız geriye tek bir çare kalıyor o da satıcıya güvenmek.
11/Şub/21 16:47
*argyria, vücuda aşırı miktarda gümüş alınması sonucu ciltte mavi-gri bir renklenmenin oluşmasıdır.
*argyria, vücuda aşırı miktarda gümüş alınması sonucu ciltte mavi-gri bir renklenmenin oluşmasıdır.
11/Şub/21 15:54
yelkenli alırken dikkat edilmesi gerekenler
sonradan marinize edilmiş dizel motor ile marin dizel motorlar farklıdır. dikkat edilecek en önemli nokta (çünkü en çok sorunun çıktığı yer burasıdır) şaftın motora bağlı olduğu nokta ve uskura çıkış verdiği yataktır. şaft yatağı sorunluysa tekne su da alabilir, yangın da çıkabilir. yakıt boruları da bir elden geçmeli elbette. ayrıca pis su ve maseratör bağlantıları da incelenmesi gereken noktalardır. kısacası teknenin dış gövdesine çıkış veren delik konumundaki her tür bağlantı bir risktir ve incelenmelidir.sadun boro nun nasıl bir tekne almalıyım konulu yazısını mutlaka okuyun.tekne dediğim öyle "ormanbitiren" tarzı 30 metre mavi tur guleti değil. 40 - 46 feet (12 -14 metre) arası, bareboat tabir edilen ve kaptansız kiraya verilen normal yelkenli tekneler...üç husus önemlidir; gövde, arma ve motor.
10/Şub/21 14:50
Bakır ve Demir
o da bakır sargının ortasındaki demirden daha doğrusu çelikten bir mıknatısı çevirir. mıknatıstaki elektromanyetik gücün etkisi altında bakır kablonun elektronları bir uçtan diğerine salınmaya başlar ki, işte bu salınan elektronlar bizim her işimizi gören elektriğin ta kendisi oluyor. bakır dişil ve pasif gücü simgeler. ancak demirin etkisi ile hareketlenir.aynı zamanda insan vücudundaki demir ve bakır elementleri maneviyat dediğimiz olgunun da altyapısını oluşturur.bizler bu demir-bakır ve onun ürettiği elektromanyetizma ile tüm evrene(gücümüzle orantılı olarak) etki ederiz ve yine aynı mekanizma ile de evrenden etki alırız. tüm canlıların hatta oluşumların kaderi bu şekilde evrensel döngülerle güdülür ve en baştan neyin ne olacağı bellidir. tüm evren eski tip isviçre saati gibi irili ufaklı çarklardan oluşur. büyük döngüler vardır; küçük döngüler vardır...
10/Şub/21 14:49
seramik filtre'li Su arıtma cihazları
burası sonra bir dâhâ okunacak.
06/Şub/21 16:00
2.el Laptop alırken iyi noktalara değinmiş @LiquiD. aynı şekilde @YolBul da

04/Şub/21 22:59
ev yapımı Baskı Devre.

04/Şub/21 04:05
migren - oliver sacks ( iletişim yayınları) - ( bu
migren - oliver sacks ( iletişim yayınları) - ( bu
01/Şub/21 00:07
İngilizce Aksanı Üstünde Çalışmak İsteyenlere
@ComputerWolf
31/Oca/21 22:54
Natürel, soğuk sıkım, zeytinyağlı
streetw1se... https://www.tahribat.com/forum/tamamen-organik-bursa-bolgesi-zeytinyagi-249151/3....analize gitmeden o yağın içinde ne olduğunu bilemezsiniz, bir tanıdığın sırf tadı garip geldi diye meraktan köyden aldığı zeytinyağında çıkan yağlar fındık yağından pamuk yağına kadar binbir çeşit karışım.
26/Oca/21 18:13
imza 1
I'şıkY'ılı;^^/`) RnSySyÇz.RtNsTkMp CnptMp ToMn,DrAl.FlsfeSylşlri,Blm53 Ke'taLkFthrLkSnRy'se PrsDy.przdi^^` 8LkUznKsa9LkDur YngçZdicOğlk DyfrmAkcğrGrtlkYnkDlDşlrDdklr sygyt yaeyouhmn 2Çlls,WthR'WthotY Plstiste Dzgn4Yzlü TkCftYrk ÇtnCvz2 dK.Y.Z.N AstrnmclVisblTru,HrznCrcle NautclAlmnc AltirVga-Plris-CpllaProcryon SirsOrinBttlguseAldbrn-HmlMrch-CssOpea Prsek CnpyStll.FlyByWre HeMoSi^^` MAtv^^` mLAT Lntirn Prallks,x UçkAtmk^^D` SgittlAxilCronl S,P,KMg,Mn.Zn,Sn. G'dWllHnting(f). M.A.Blm15 SkyVw. 3id't^^` TareZmenPr KkleMhlpMskat CrmnHbnra DstnsıKrler DmxNnjWrrr Qu'dPr'Qu' ParaMotor vTol,sTol Broca'sBrain Elvtor,Ailron(Rll'ng),Rudder(Yw'ng) TrflrVArsİlşklr RudyFernandez Celestial aSyn.aMrf (-)+.(/)*,~ v,x.t U->Pb(ClrePtrsn) H->He.Beringer ZminŞkil CybrSpn. UçşDntm'lri HücmKenrı,KaçşKenrı BrainFck.bf AC/DC,H'll'sBlls SnryoAB.Gnlri,12pnto,BşKrktr,Çtşma,DiziAks,Grntü.Ss GrşGlşmKrşmÇzmRhtlm ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
25/Oca/21 15:24
Faiz, Enflasyon, Döviz kuru arasındaki ilişki.

25/Oca/21 15:21
doppler. ses ve dalga ^^D` 941'e de bak
https://eksisozluk.com/entry/18735941doppler etkisi ile ilgili bahsedilmesi gereken önemli hususlardan birisi de; ses dalgalarının maruz kaldığı doppler etkisinin hesaplanması ile, ışığın (dolayısıyla her nevi elektromanyetik dalganın) maruz kaldığı doppler etkisinin farklı formülasyonlarda incelendiğidir. bunun açıklaması ise, ses dalgalarının yayılabilmesi için bir ortama (yani havaya) ihtiyaç duyması, bunun tam tersine, elektromanyetik dalgaların yayılması için de herhangi bir ortama ihtiyaç olmamasıdır."simitçieeeeeöööööö!!!!!"https://eksisozluk.com/entry/26857185https://eksisozluk.com/entry/21402621https://eksisozluk.com/doppler-etkisi--143331?p=5https://eksisozluk.com/doppler-etkisi--143331?p=6https://eksisozluk.com/doppler-etkisi--143331?p=7https://eksisozluk.com/entry/18735941 ... "iiiiiiiiiiiiiiiiiiiyyyuuuuuuuuuuuu"özetle, hareket eden bir ses kaynağından çıkan ses, her yönde aynı hızla yayılır. ancak hareketin yönüne göre ses dalgalarının hızı değişmese de, formu değişir. kaynağın hareket ettiği yönde ,ses dalgaları sıkışır (bir yayı iki ucundan bastırarak sıkıştırdığınızı düşünün) sıkışmış dalgaların frekans ı ve genliği artar. frekansı arttığı için daha ince (tiz), genliği (bkz: genlik ) arttığı için daha şiddetli duyulur. ses kaynağının hareket yönünün tersine yayılan dalgalar ise sıkışmaz, yayılırlar (bir yayı iki ucundan çekerek uzattığınızı düşünün). yani, frekansı, genliği azalır. sesin frekansı azaldığı için daha kalın (pes), genliği azaldığı için de daha zor duyulur.
21/Oca/21 19:20
atomik saat ^^D`
atomik saatteki salınımın ( osilasyon ) atomun çekirdeği ve elektronları arasında olmasıdır. osilasyon tam olarak denge çarkına ve saat düzeneğindeki helezonik yaya paralel bir şey değildir ama aslında ikisi de geçen zamanın izini sürmek için osilasyonları kullanırlar. atomun içerisindeki osilasyon frekansı, çekirdeğin kütlesi ve ağırlığına ve çekirdekteki pozitif yük ve onu çevreleyen elektron bulutu arasındaki elektrostatik yaya bağlıdır....atom saatleri, birçok insanın bildiğini iddia ettiğinin aksine sadece büyük boyutlu fizik laboratuarlarında bulunur, npl (birleşik krallık ulusal fizik laboratuarı) ve nıst (abd ulusal standartlar ve zaman enstitüsü) gibi.
21/Oca/21 19:10
@khaine , Nokta ve Virgül.

20/Oca/21 22:32
kronometre
güneşin en tepedeyken veya gece kutup yıldızı nın ufukla yaptığı açı enlem i kolaylıkla verirken boylamı bulabilmek için belli bir referans noktasıyla yerel saat farkını ölçmek gerekiyor.
20/Oca/21 02:31
spektrometre
"spark" yaptırılır, aynen kaynak yapar gibi oluşan beyaz ışık , spektral ayna (grating ) tarafından gökkuşağı gibi renklerine ayrılır. her elementin farklı nm lerde ışık vermesi (mesela karbon 193 nm) nedeniyle , uygun şekilde yerleştirilmiş dedektörler bu tek renk ışığı algılar ve ışık şiddetine göre bir voltaj üretipaslanmaz çeliğin farklı tipleri var ve hurdaları arasında da ciddi fiyat farkı mevcut. misal şu an aisi 304 paslanmaz çeliğin hurda kilo fiyatı 3 tl civarı, aisi 316 nin ise 4.5-5 tl falan olması lazım
20/Oca/21 02:21
spektrofotometre
yoğun bakımlarda mandal şeklinde parmak ucuna takılan parlak kırmızı ışık yayan pulse oksimetreler de bir spektrofotometredir. oksijenize ve deoksijenize hemoglobinin farklı aralıklardaki ışığı kırmasına dayanaraktan kişinin dokuları ne kadar oksijenleniyor, yani dolaşım ve solunum sistemleri ne kadar iyi çalışıyor dolaylı olarak takip etmeye yarar.
20/Oca/21 01:57
x-ışınları: enerji bakımından gama ışınları spektrometresinin hemen altında yer alır ve çekirdeğe yakın elektronlar arasındaki etkileşmeleri inceler bu nedenle iç elektron yapısı hakkında bilgi verir.
mor ötesi: sistemin dış elektronları arasındaki etkileşmeleri inceler. kızıl ötesi: moleküller arası etkileşmeleri inceler ve molekülleri oluşturan kimyasal bağların yapısı hakkında bilgi verir.
20/Oca/21 01:52
Total-station
total station, bir durbun mekanizmasi ve olcme donanimindan olusur. aksesuarlari arasinda, reflektor , batarya , olcu sehpasi`, kesinlikle vardir. ayrica, olcu datalarini kayit ve aktarmaya (aletten bilgisayara, bilgisayardan alet) yarayan bir "kayit unitesi" gelismis modellerinde rastlanir.......açı birimi olarak grad kullanırlar. açık arazide 10 km mesafeye kadar sorunsuz görüş imkanına sahiptirler ama alım olarak en fazla 2 km mesafede doğru okumalar yapabilirler. ( büyük ölçekli harita yapım yönetmeliği zaten 500 metreden fazlası yassah dediği için yeterlidir ). genel olarak bir total station aleti mesleki devrimler olmadığı için 10 yıl rahatlıkla kullanılabilir ...
19/Oca/21 18:02
doppler radar'ı.
bu teknolojiye sahip meteoroloji radarları dairesel polarizasyon da kullanıyorlarsa tanelerin dikey ya da daireler çizerek inmesini algılayıp yağmur ve kar yağışını ayırt edebilmektedir...
19/Oca/21 16:17
@KroaR APİ
verilerin direkt olarak database'e crud yapmaktansa arada ki bir API ile haberleşmesi gerektiğini ben burada ki konulardan öğrendim. API konusunu araştırırken bir sürü daha değişik varyasyonlar gördüm.
14/Oca/21 15:45
amazon FBA ticaret
... /amazon-fba-ile-e-ticaret-249051 anahtar kelimeler biraz ters oldu ama; Chrome eklentisi olan Helium 10 u indirin,..yurt dışı stok yönetmek...Pan Europa programın...trademarklar...niş,..fulfilment masrafı...B2C e ihracat...B2B (business to business)...
14/Oca/21 15:33
^^D` Bu nasıl bir uzaklaştırma sebebidir arkadaş ya
Ban sebebi: üyeliği banlı üyeyle (yolbulucu) paylaşmak Tarih: 14 saat 3 dakika 21 saniye önce Ban süresi: 72 saat
14/Oca/21 15:00
senkop

12/Oca/21 17:05
soluma
SOLUMA Üç çeşit soluma vardir. a) üst göğüs ve göğüs boşluğu soluması (özellikle kadınlarda gözlenir) b) alt soluma veya karından soluma. Karın, göğüs kullanılmadan şişirilir. Genellikle tiyatro okullarında öğretilir. c) Bütünsel (üst göğüs ve karın) soluma. Karın aşaması baskındır. Bu biçim en sağlıklı ve en işlevsel solumadır. Özellikle çocuklarda ve hayvanlarda gözlenir.
12/Oca/21 16:11
Emetropi ve Ametropi Nedir
(uyum) yapmayan bir gözde sonsuz olarak nitelendirilen mesafe olan 6 m’den uzaktaki bir objeden optik eksene paralel olarak gelen ışık ışınlarının retina düzlemi üzerine odaklanmasıdır.... https://eksisozluk.com/akomodasyon--234710 ...
12/Oca/21 12:38
LCD, tüplü ekran, kararma
İki yenileme arasında ekranı karartmıyor önceki görüntü ekranda kalıyor. O yüzden 10 hz bile yapsan saniyede 10 kez yenilenir ama 2 yenileme arasında pixeller kararmayacağı için titremez. Yenileme hızı tüplülerde çok önemliydi çünkü iki yenileme arası görüntü vermiyor pixeller kararıyor. 85 hz altı gözü fena bozuyordu.
11/Oca/21 16:54
UpScaler , BgRemover , Anonymizer
@NoName.
11/Oca/21 05:27
ECDSA (eliptic curve dsa)asimetrik kriptoloji ile
asimetrik kriptolojiyi farkında olmadan defalarca kullanıyoruz. SSH, SSL(https), bitcoin, openvpn... gibi binlerce uygulamada bu matematiği kullanıyor.DSA kullanmamım nedeni keysize daha küçük, kodlaması daha az.
11/Oca/21 01:29
'türkçe yazıldığı gibi okunur' gibi saçma iddialar empoze edilmesin çocuklara.
ihtiyacım(n)ız olan şey, doğru Harf telaffuzundan daha çok, kendimizi doğru Söz ve Ton'la ifade edebilme gücüdür....iletişim felsefesi, iletişim yöntemleri, sesin kullanımı, Nefes'in doğru alınıp verilmesi, kompozisyon mantığı ile anlatım yetenekleri gelişimi, beden uzuv'larının abartmadan, doğru kullanımı, eski ve yeni türkçe kelime dağarcığı, kelime Köken bilgisi ve genel kültür gelişimi şeklinde devam eden silsiledir...... pes, orta ve tiz sesler. pes kalın, tiz ise ince sestir. her üç perdede kendi içinde notalanabilir. ses perdesi bir tür notadır. notaların kelimelere uyarlanmasına da “bükümlülük” veya “boğumlama” diyebiliriz. eğer konuşmacı sesinde boğum yapamıyorsa bilgisayar makinesinin tek düze çıkardığı sese benzer ses çıkaracaktır. .....https://eksisozluk.com/diksiyon--85160?p=6 ... ... https://eksisozluk.com/diksiyon--85160?p=4 ... .... https://eksisozluk.com/diksiyon--85160?p=2 ... ..
10/Oca/21 12:55
diksiyon
iletişim felsefesi, iletişim yöntemleri, sesin kullanımı, nefesin doğru alınıp verilmesi, kompozisyon mantığı ile anlatım yetenekleri gelişimi, beden uzuvlarının abartmadan, doğru kullanımı, eski ve yeni türkçe kelime dağarcığı, kelime köken bilgisi ve genel kültür gelişimi şeklinde devam eden silsiledir....ihtiyacım(n)ız olan şey, doğru harf telaffuzundan daha çok, kendimizi doğru söz ve tonla ifade edebilme gücüdür.
10/Oca/21 12:01
seninle kafalarımız uyuşuyor. @SiyahBereli
insan beyni davranışları bilinç altı gibi gibi sebeplet borsada para kazanmaya uygun değil. bu yüzden herkesin yaptığının tersini yap, yada herkes kaçarken sen gir, herkes girerken sen kaç gibi ters psikoloji ile işlem yaptırmak gibi,
10/Oca/21 07:32
bu nedir arkadaş. ^^D` afazi
broca'nın hasar aldığı durumlarda tutuk (broca) afazisi, wernicke'nin hasar aldığı durumlarda ise akıcı (wernicke) afazisi görülür. tutuk afazide sözcük seçememe, sözcük üretememe, dilbilgisel yapıları kullanamama gibi bozukluklar görülürken akıcı afazide bağlam dışı sözcük kullanımı, anlamsız sözcük öbekleri ve konuşulanı anlamama gibi bozukluklar ön planda olur.okuduğun veya duyduğun şeyin beyinde karşılığı olmaması durumu. bugün abimle annem arasında geçen diyalog: annem: oğlum günde kaç kere ölümü hatırlıyorsun? abim: valla her sigara içişimde paketi okuyorum ve sigara içmek öldürür yazıyor. yani yirmi kere falan. ben buradan direkt abimin afazik olduğu fikrine kapıldım. ölüm lafı orada geçiyor ama bir karşılığı yok gerçekten ölmeyi düşünmüyor. zararlı olduğunu öleceğini okuyor ama bu onda bir karşılık yaratmıyor. yine de içiyor sigarasını. ve alev alatlının schrödingerin kedisi kabus kitabında anlattığının tam da bu olduğunu düşündüm....https://eksisozluk.com/afazi--59167?p=3.....https://eksisozluk.com/afazi--59167?p=2....https://eksisozluk.com/dizartri--335464...https://eksisozluk.com/induced-social-aphasia--1561675
09/Oca/21 19:14
friedreich ataksi'si @@`

09/Oca/21 13:20
afazi
afazik olmayan konuşma bozuklukları ise psikolojik travmalar sonucunda ortaya çıkarlar. beyne uygulanan herhangi bir hasar değil, psikolojik etmenler sebep olur. örnek verecek olursak; mutizm(konuşabilmek ancak konuşma girişiminde bulunmamak), afoni(ses tellerinde bir problem olmamasına rağmen fısıltı ile konuşma), dizartri( artikülasyon bozukluğu, mafsallaşma peltek konuşma buna örnektir).
09/Oca/21 13:17
artikülasyon @@,} ^^D`
sesin doğru yerden ve doğru şekilde çıkmasıdır. hareketli artikülasyon organları: çene, dil, dudak,(gırtlak) hareketsiz artikülasyon organları: diş, diş etleri, ön/arka damak...zordur. ancak çalışınca yapmak mümkündür. keyifli de. pohpohçu pinti profesör pofur pofur pofurdayarak hınçla tunç çanak içinde punç içip pûlverizatör prospektüsünû papazbalığı biblosunun berisindeki papatpa buketinin bu yanına bıraktıktan sonra pâlas pandıras pülümürle pötürgeden getirdiği pörsük pötikare pöstekiyi paluluların pıtırcık pazarında partenogenes pasaparolası ile pertavsız pervasız pervaz peysajını ve peronospora pestenkerani pestilini posbıyıklı pisboğaz pedegoga pınarbaşında beş et..
09/Oca/21 12:37
mangır şut'lama
TR-SCOPJE
09/Oca/21 09:56
can gürzap
. effective speaking.. body Lang.
08/Oca/21 18:41
ÇukurOva FireX
Obfuscate edilmiş kod, genellikle okunması zorlaştırılmış düz kod oluyor....JIT (Just in time compiler) :....AOT (Ahead of time compiler) :...
08/Oca/21 18:38
Prozodi bürün ^^D`
https://eksisozluk.com/prozodi--92354?p=7..hece-güfte uyumu değildir. dilin başlı başına bir yapısal unsurudur. içerdiği özellikler: -sesin perdesi(ince vs kalın) -sesin uzunluğu -sesin volümü(bağırtı vs fısıltı) -tını ......https://eksisozluk.com/prozodi--92354?p=6.....https://eksisozluk.com/prozodi--92354?p=4....https://eksisozluk.com/prozodi--92354?p=3....https://eksisozluk.com/entry/9237251....
08/Oca/21 15:23
reklam izni verilen firmaları engelleme

07/Oca/21 17:09
plastinasyon
bu nedir ma fella. @@,)
07/Oca/21 16:18
igf ve çuro

07/Oca/21 15:48
josef mengele
kurucu etkisi diyorlarmış... büyüme hormonuyla ilgili iddia çürütülmüş oluyor... igf denen bir protein...
07/Oca/21 15:36
Observing the Sky: The Birth of Astronomy
By the end of this section, you will be able to: Define the main features of the celestial sphere Explain the system astronomers use to describe the sky Describe how motions of the stars appear to us on Earth Describe how motions of the Sun, Moon, and planets appear to us on Earth Understand the modern meaning of the term constellation
04/Oca/21 19:46
Android İçinde Android Sanal İşletim Sistemi Kurma

04/Oca/21 17:07
YohAlüminyum. penguen yaşamı
@budamikullaniliyo @theirgreatmasquerader
04/Oca/21 11:17
grönland , arktik , penguen ^^`

03/Oca/21 15:44
"notification to airmen" ya da "notice to airmen" seklinde bir acilimi vardir
snowtam, ashtam ve birdtam gibi çeşitleri vardnotam kelimesinin sonuna; n harfi gelirse: yeni bir notam c harfi gelirse: iptal notamı r harfi gelirse: düzeltme notamıdır
01/Oca/21 12:04
zihinsel geviş getirme . bilimkurgu
çok basit şeyleri yapamıyor oluşunuzun temelindeki en büyük toplumsal sorunun "derin düşünce" zannedilen zihinsel geviş getirme problemi olduğunu düşünüyorum.
01/Oca/21 11:34
FlightRadar'a ilişkin güzel bir not.
ek olarak haritada bazı uçakların turuncu renkte gösterilmesinin sebebi radyo frekanslarının herhangi bir yere ayarlı olmamasıdır. bunlar genelde transatlantik hattındaki uçaklardır. ve bazı uçaklarda blocked(engelli) olabilir. bunlar genelde askeri ya da özel uçaklardır.
01/Oca/21 11:11
glokom.. Florence
aköz, lens ve korneanın beslenmesini sağlar. Kornea ve lenste damar bulunmadığı için bu sıvının varlığı göz metabolizmasının devamlılığının sağlanması için son derece önemlidir. Sürekli salgılandığı için artış gösteren hümör aközün fazla olan kısmı gözün renkli kısmını oluşturan irisin alt kısmında bulunan trabekulum adlı bölge tarafından emilerek kan dolaşımına aktarılır. Böylece gözün nemli yapısı sürekli olarak dengede tutulur. Bu durum göz içi basıncının da dengede kalmasını sağlar. Sağlıklı bireylerde göz içi basıncı 6 ila 21 mmHg değerleri arasındadır. Gün boyu değişimGün boyu değişim gösteren basınç miktarının gün içinde 5 mmHg'den fazla değişim göstermesi glokom olarak tanımlanabilir. Yavaş seyirli bir rahatsızlık olan glokom varlığında kişinin gözünde bulunan sinir lifleri yeterince beslenemez ve dıştan merkeze doğru optik sinirler etkilenmeye başlar. Buna bağlı olarak görme keskinliği korunsa da görme alanı yavaş yavaş daralmaya başlar. Göz tansiyonu tedavi edilmediğinde hastalık, kişinin görme duyusunu tamamen kaybetmesine neden olabilir. Her iki gözün görme yetisi birbirini tamamladığından kişinin rahatsızlığı fark etmesi de son derece güçtür. Bu yüzden her iki yılda bir kez göz muayenesi yaptırmak önem taşır.
31/Ara/20 13:24
bre bu nedir arkadaş ya ^^D`
yaban'da akraba'nda
30/Ara/20 16:54
kitap.
Şefik Can, Klasik Yunan tarihi Daniel Boorstin, keşifler ve buluşlar
30/Ara/20 13:58
emp ElektroManyetikPuls

28/Ara/20 10:54
alay da etmiyorum ama aklıma, Gora Film'indeki garaMel geldi.

27/Ara/20 18:18
FlyByWire ^^D`

27/Ara/20 15:29
Moderna ve Pfizer&BionTech'in mRNA aşısı üzerine güzel bir yazı.
nsan genomu DNA’dan oluşur. Çekirdek içindeki DNA’dan, RNA üretilir. RNA çekirdekten çıkar ve sitoplazmada protein oluşturur. Yani hücremiz zaten sürekli RNA oluşturuyor. Ayrıca, ne zaman virüs kaparsak (grip, korona, adeno, HSV, HPV, ki hemen hemen herkes ömründe bu virüsleri kapar) enfekte olan hücreler o virüsün RNA’sına maruz kalır. Virüsün türüne göre, ~~virüs RNA’sı ya sitoplazma ya da çekirdek içine girer. ~~ Özetle, kendi RNA’mız olsun, bizi enfekte eden virüsler olsun, genomumuzdaki transpozonlar olsun, RNA ile iç içeyiz. RNA aşısı için RNA sekansı ( kanser e veya virüse karşı bağışıklık üretecek bir sekans) lab'da üretilir ve ~~lipid nanopartiküllerin içine konur. Bu lipidler hücre tarafından alınımı kolaylaştırır.~~~ Aşı enjekte edildiği noktada (omuzdaki deltoid kası), oradaki hücreler tarafından alınır - ki bunların çoğunluğu kas hücresidir. Sitoplazma içine alınan RNA orada geçici olarak kalır (yarım saat ila 1 saat kadar) ve bu sürede hücre tarafında proteine dönüştürülür. Kısa süre sonra geriye kalan RNA diğer hücre RNA molekülleri gibi degrede olur.
27/Ara/20 14:04
Ne diyür bu alüminyum ya; lantirn
Low Altitude Navigation and Targeting Infrared For Night, yada lantırn, bir hedefleme ve navigasyon Pod Sistem'i'dir. türkiye lantirn-er versiyonuna da sahiptir
27/Ara/20 12:01
stall ve bi'kaç kavram.

27/Ara/20 11:22
TURKSAT UYDUSUNDA Surekli Film YAYINLAYAN Kanallar 2020 Guncel
Bu kanallar kacak yayın yaptıkları için belir sure sonra telif hakları ve sahte ilaç reklamları yüzünden kapanmaktadır. 15 Eylül 2020 itibariyle turksat uydusunda guncel olarak film yayınlayan kanalları guncelledik frekansları ile birlikte.(diğer siteler hakkında dip not; hit almak için surekli eski frekansları ve kanalları veren sitelerden uzak durun)
27/Ara/20 00:55
TüHaKu kurum içi kullanılan dil ^^D`

25/Ara/20 17:24
Grumman F-14 Tomcat,
güzel bir tanıtıcı yazı.
23/Ara/20 04:20
. İthal eden adam da bilmiyor. deneyip görmek lâzım. @YeniHarman
. İthal eden adam da bilmiyor.deneyip görmek lâzım. @YeniHarman
23/Ara/20 02:38
ulan bu nasıl bir cümle, âgah aydın.
"ötekilerin beklediğini sandığım şeye göre kurduğum şeye ben diyorum. ben içimde taşıdığım ötekidir" diyerek benliği ezcümle edebilen üstün insan.
21/Ara/20 16:24
kakule . ekşi ,

21/Ara/20 12:31
kahve, ekşi, 4.s , BannedUser gibi.

21/Ara/20 12:05
oktant, usturlap, sekstant, enlem boylam.

21/Ara/20 11:34
^^D niye gülüyorum ben bu mesaja yahu
Aramizda cincisi şamani muptezeli homosu allahsizi muslumani yahudisi delisi akillisi her telden var.
21/Ara/20 09:33
şurada güzel uyarılar var börse'ye(^^D`) dâir.

19/Ara/20 10:51
Kutup yıldızı POLARİS’TEN YÖN TAYİNİ
güzel bir yazı, açık denizlerde ,gece, yön bulmaya dâir. lâkin, farklı alanlara da uygulanabilir.
17/Ara/20 21:38
meterpretere sideloadla adb
ve 3.sayfa
17/Ara/20 01:49
GuArDiAn55, bunun Terminal,Shell ile ilgili konusuna da bakılması lâzım
bu da hoşuma gitti. sonra bakayım. https://www.tahribat.com/forum/elektronik-devre-sorusu-akademik-soru-248586 "elektrik gibi bir enerjinin, İndüktif bir etki(bobin) vasıtasıyla, Kapasitif bir etki(kondansatör) üzerinde sergilediği davranış beni çok etkilemişti ilk öğrenirken. kondansatörün icadı da çok enteresan. yanlış bir deneme ile doğru sonuca ulaşıp icat ediliyor." şaka maka, bu 'ile' ve 've' bağlaçları benim canımı niye sıkıyor. @@, https://www.tahribat.com/forum/shell-terminal-konsol-terimleri-ve-aralarindaki-243568
11/Ara/20 16:38
mahmuttuncer1
cümle içinde çok fazla fiil kullanıyorsun. Bu da cümlelerin anlaşılabilirliğini olumsuz etkiliyor. Türkçe; İngilizce, Almanca vb. diller gibi değil. Bu nedenle aynı cümle içinde birçok bilgiyi vermeye müsait değil. Türkçe metin oluştururken kullanılabilecek en ideal formül 1 cümle = 1 bilgi formülüdür.
11/Ara/20 16:26
korkarabatak ∧ Pikacu
Hep sorarlar hangi partiyi tutuyorsun diye, sanane yarram demek istiyorum ama terbiyem elvermediği için içimde diyorum.
10/Ara/20 19:30
İgG ve İgM
MuhalefetAna
05/Ara/20 14:17
rf
bu mesajında da, kelimeleri ve parantezleri kullanış şeklin ,acayip hoşuma gitti. ( rtl-sdr'ye.urh(universal radio hacker).Rf analyzer.portapack'siz.hackrf'in.) Nodemcu 5ghz'de calismiyor yalniz, 2.4'te guzel calisiyor /gondik-31-etraftaki-tum-wifileri-devredisi-birak-248490/7
05/Ara/20 14:14
adınıza yatırılan paraları artık e-devletten görebilirsiniz.
https://www.tahribat.com/forum/ulke-gundemi-vergilerekonomicovid-19---v-248366/48
01/Ara/20 19:41
furkan omar 1098
Yaklaşık 2 yıldır Hollanda, Belçika , Almanya bol.com ve Amazon.de ve Amazon.nl den ürünler sattım. Buraya gelen bir çok Türk arkadaşa da şirket kurdum onlarda başladı satmaya. İlk kural nereden mal aldığınızı paylaşmayın kilit nokta burası. Satışta herkes açık açık satıyor. Stok ve fiyat bilgileri dahil herşeyi herkes görüyor. https://www.tahribat.com/forum/amsterdam-da-is-kurmak-235244
21/Kas/20 16:49
uludagsezer
r..benden aldığı mallar orjinalmiş yan sanayiymiş skinde değil. baktıkları 2 kriter var piyasaki en ucuz ürün mü emsallerine göre yani rekabet edebilecekler mi o üründe diğeride bana ödeme yapacağı vade süresi..1 ay vade süresi tanıdınmı dünya umurunda değil..yani hepsiburada satıyor diye onun orjinal olacağına güvenmeyin.. Her malın bir fiyatı bir değeri var. Bir ürün gerçekten piyasanın altındaysa çok büyük ihtimalle o üründe bir bokluk vardır. Ya sahtedir ya tamirlidir ya kaçatır vs vs bir ton şey... malın ne oldugu önemli değil en ucuzunu almaya çalışırsanız çok büyük ihtimalle her türlü size çakacaklar..kimin sattığının önemi yok..bildiğiniz en büyük firmalar
21/Kas/20 16:09
em vasıtasıyla beyni etkileme. FireX
1962 yılında Cornell Üniversitesi'nde Allan Frey isimli bir nörobilimci elektromanyetik dalgaların insan işitme sisteminin algılayabileceği şekilde kodlanabildiğini keşfedip bunu hakemli dergide yayınlıyor.
08/Tem/20 03:18
ambalaj miktarıyla ürün orjinal'liğini karşılaştırma. alfakher nakla

20/Haz/20 20:43
Dark-Mr
5 yıldır düzenli index attığına dikkat etmelerini tavsiye ederim. Kişisel fikrim APT saldırısı gibi birşey çünkü o IP'deki makinelere ilk index atanlar Chinafans diye bir grup. sonuçta "researcher" bu ülkede CTRL+C CTRL+V den öteye geçmemiş :/
16/Haz/20 08:54
sü^^D`rvey anket

10/Haz/20 13:14
icreke ciKerE HammerBlack OtLanCeL CedLanBa
50., 54 veya 56
03/Haz/20 11:35
mib 101a koş elif market Rakkoc

03/Haz/20 11:27
adres map harita

30/May/20 19:22
Bu ÂlimAdam tam CemYılmaz yâ. çocukları kısıtlamak onları korkutmaz güçlendirir. ama suçüstü yapmak üzerlerinde büyük pişmanlık ve korku yaratır.
çocukları kısıtlamak onları korkutmaz güçlendirir. ama suçüstü yapmak üzerlerinde büyük pişmanlık ve korku yaratır.
30/May/20 09:54
Tahribat Kapak
Tahribat Kapak
28/May/20 01:39
YazOrtası EvKrediFaizlerinde düşme olacak, Araçta da SinanFdn

25/May/20 15:28
VirgüllüNokta , role, DMTF
çekti ilgimi işte.
24/May/20 01:14
Belgesel izleme sırası @wert
DiscoveryScience / UzayBelgeseli / NasılYapıl'mış-NasılYapıl'ır / Nat.Geo / UçakKazasıRaporları .
23/May/20 18:19
NeverLand, akrepkral53, caliber, Eaxs SiyahBereli, program yazma mantığı.
Veri Tip'leri vardır. Integer, String, Float, Double vs. vs. vs. mesela Perl dilinde Veri Tipi yok'tur. $i = 1 der geçersin. $i = "hello" dersin falan. Her Veri Tipi'nin ram'de tutulduğu Bir Alan vardır. int- 2bytes, char 1-byte gibi. Bu da senin kod'un derlen'meden, memory'e, ne kadarlık bir alana ihtiyacın olduğunu Söyleme Biçimi'ndir. Yani daha az memory kullanarak yazılım yapabilirsin.
22/May/20 18:22
Altın, Dolar, petrol, kripto para'lar, hükümet'ler, Wort
Bankacılık sistemi blokchaine geçicekde bu paralar neye endeksli olacak.Burda altın önemli.Uzun vadeli altına bitcoin yatırım yapılabilir.Bu virüs ikinci üçüncü dalgası gelirse ortalık dahada karışır.Parapul öenemini kaybeder millet karnını doyurma peşine düşer.Bu yüzden gıda sektörü önemli.
22/May/20 18:19
kısa dünya tarihi
@zymanco
21/May/20 15:20
karışık link'ler ama ilk'i ErQun network
https://www.tahribat.com/forum/10-15-bilgisayarlik-ag-icin-cozum-ariyorum-245968 @UcanTeneke https://www.tahribat.com/forum/uydu-anteni-kablosunu-coklamak-245890/4 İlk yazılım, @https, @UnBalanced İntermediate language https://www.tahribat.com/forum/ilk-yazilim-245984/2 https://www.tahribat.com/forum/karasal-sayisal-yayin-ne-oldu--245995/2 https://www.tahribat.com/forum/bisiklet-almayi-dusunuyorum-245963 https://www.tahribat.com/forum/bir-christopher-nolan-filmi--tenet-245974/3 palindron https://www.tahribat.com/forum/harddisk-icin-bayt-ve-digerleri-245990 https://www.tahribat.com/forum/elon-muskun-sirketi-uzaydan-internet-icin-uydu-fi-241343/8 https://www.tahribat.com/forum/cheat-engine-ile-offset-bulamiyorum-245939/0
18/May/20 03:26
Dosya içeriğinde anlık arama
GrepWin
18/May/20 01:30
sLeymN RadyoAktiflik YouTube video
video'lara bakılacak.
18/May/20 01:28
UnderZero haziran 2020 çekiliş
çekiliş kontrolü
18/May/20 01:15
zAlimAdam TerTer
Analitik ve Soyut düşünerek, yoluna devam edebilirsi
30/Nis/20 10:52
free public free launcher

24/Nis/20 03:52
hash
Aslında sorduğun "güvenilirlik ve hız açısından" şeklindeki basit gözüken sorunun çok kompleks cevapları var. O yüzden "hash nedir?", "hash algoritmaları nedir?", "hash algoritmaları ne işe yarar?", "hash algorithm comparisons", "hash algorithm speed comparisons" anathar kelimeleri ile zibilyon tane kaynak bulabilirsin. Bir bir karşılaştırmalar içinde: "sha1 vs md5 speed comparisons" Ayrıca dosya kopyalamalarında sık sık hatalı kopyalamalar oluşuyorsa genelde donanım arızası söz konusu oluyor ve teracopy gibi çözümler yerine hatalı donanımı bulmak ve onu çözmek daha başarılı sonuçlar veriyor.
23/Nis/20 03:11
Enquinx35 SerYolcu teleskop kolimasyon odak ayna mercek GözMerceği aperture
son 3 dakikada yapılan kopyalama işlemi, sakat doğdu.
21/Nis/20 11:05
Kozmik Anafor sitesi, Ağustos20 20'

20/Nis/20 18:49
tarzan Hojucuk
@İtalyan , @literatur TimeLine(ZamanAkışı)
18/Nis/20 12:09
bre @kraor sen bu siteye fazlasın, ama anlamıyorlar reis. ^^D`

16/Nis/20 22:28
Mobil yazılım üzerine, reklâm , renk seçimi @TxT . @EmQceR

16/Nis/20 16:20
Kombi . Ev. satış K4R4B4S4N

14/Nis/20 18:50
İzinsiz reklam yapıyorlar diye şikayet edin girsin ibnelere devlete para lazım zaten.

14/Nis/20 15:17
corona boşluğunda yapılabilecekler

13/Nis/20 21:44
xiaomi root rom bootloader'eKilidi

12/Nis/20 13:30
Kraor

12/Nis/20 12:36
Çok güldüm kalsın burada

12/Nis/20 12:30
kitaba bak ^^D` TanerSaka

12/Nis/20 12:23
bankalardaki hesapların kontrolü

07/Nis/20 20:55
hızlı okuma, font
katipler ve programcılar için klavyede hızlı yazma eğitiminden sonra hızlı okuma kursu verildi
06/Nis/20 22:01
BandGenişliği, Kanal(~=Clie'), Hız~=VeriMiktarı, MiMo,
https
05/Nis/20 12:35
biliyordum.Kendim kendimi tekrar tanıdım.Mutluyum...
seviliyorum.Giyim tarzım filan hayata bakış açıp hep değişti.İnsanların dertlerini dinlemeyi öğrendim.Böylelikle insanların beni sevmesi için bi sebeb yarattığımı düşünüyorum.
05/Nis/20 10:54
Bu nasıl bi konu. Mukavim_ RetRet

31/Mar/20 20:09
parayla alakalı mantık sorusu

31/Mar/20 19:46
Bu konu niye bilmiyorum çok ilgimi çekti. TeRRoR. Mukavim. Gizlice. HipoKondriyak. OliWeR . SalihGs Foxxxxxx

31/Mar/20 14:59
ChatBot Enable? kullanıcı dil tepkileri.

31/Mar/20 14:29
YouTube üzerinden vergilendirilme
Fortes Fortuna Audivat. Rakkoc'un
29/Mar/20 00:10
sağlam warez siteleri

29/Mar/20 00:00
Otto(benzinli)motor. ve Diesel(motorinli)motor karşılaştırması
Mühendislikte şu an içtenyanmalı ( can-ı gönülden ) iki tür motor var 1 Otto motor ( Benzinli ) 2 Diesel motor ( Motorinli ) https://www.tahribat.com/forum/su-buhari-ve-mazot-ayni-ayni-yanma-odasinda-nasil-245072/4 Real-agabey Yunus çengel termodinamik'i oku
28/Mar/20 23:50
Arapça muska

13/Mar/20 20:27
E-Devlet Faydalı Hizmetler
listesi
10/Mar/20 15:37
BezelBuB borsa

03/Mar/20 15:01
"Lezzetli robot tarifleri" YouTube

27/Şub/20 11:47
HekimOğlu ateş MD.House

25/Şub/20 13:11
siteler, foto resolution up
fotoğraflarınızın çözünürlüğünü ve netliğini oldukça iyi bir şekilde arttırabiliyorsunuz. ayrıca ücretsiz bir site
23/Şub/20 14:04
kreatin ve tuz ile, hücrenin Su tutumu. kandaki üre'nin, doku oluşumunu geciktirmesi.
pump bulk ne la
23/Şub/20 12:08
amatör radyoculuğ, akış diyagramları çıkarmalı
hızlı da yazamıyorum haa..
20/Şub/20 12:50
haksız Trafik cezalarında itiraz.
GoQaN sRcN
10/Şub/20 16:48
Dope the bellek
yandisk. /d/6wS-eefN3pkq6w telegram. me/behzatlink
01/Şub/20 14:15
Nur noch lacheln, THT2005, baston'lu nebî

29/Oca/20 14:41
Ombra Dil eğitimi.
^^D`
27/Oca/20 19:46
Ali Perşembe'nin, Borsa
Litta My
27/Oca/20 19:42
Understanding Linux configuration files
Sayıtım Kurdu
23/Oca/20 00:30
firmware USB
https://www.usbdev.ru/
13/Oca/20 19:39
LTSC
İşlemci Çeşitleri, özellikleri, farkı nesilleri
13/Oca/20 19:34
toki
olumsuzlukları
25/Ara/19 11:35
Servis için alınacak tedbirler NameNo
tüketici kanununu bul goguldan. resmi link olsun. ordan ctrl+f 'seçimlik hakları' veya 'iade' gibi kelimeleri arat. ayıplı mal kategorisi olsa gerek. şartlara bak garantiye verirken direk kargoda paketleyip yolla derim. paketlerken videoya çek çalışır ve darbesiz olduğunu. sonra geldiğinde kırıktı demesinler.
21/Kas/19 00:42
ohannes bu ney , asılsız yorum
https://www.tahribat.com/forum/distributoru-oldugumuz-markaya-asilsiz-yorum-243446/3
08/Kas/19 12:04
bakılacak bir iki Müzik

27/Haz/19 13:19
Fotoğraf makinesi seçimi @MustyKTE
ve bir de DonanımHaber Link'i .... https://mobile.donanimhaber.com/yeni-baslayanlar-veya-telefonum-var-ama-kamerasi-yetmiyor-diyenler--122743623
03/May/19 08:00
@Ted_By ve kimi muroy'lar
" Resmen cehaletin ve yobazlığın aslında din, siyasi görüş ile alakalı olmadığını gösteriyor " .... " Her şeye inanma, tuttuğunuz tarafa Tapma, tutmadığınız tarafa her türlü Laf atma,huyunuzdan vaz geçin. "… " bu işlere **** akıllı-sabırlı (insan)adam lazım " ... ve 24. sayfadaki kimi yorumlar
29/Nis/19 23:55
Tel'de etkili konuşma. Dark_Lord ve
first seite ? allen mitgliedern
29/Nis/19 23:25
Zihniyet kokuşmuş. SuperBico LhaNeT Slanger

29/Nis/19 22:28
kodlama öncesi ve sırasında @Ted_By
Çalışma ortamı nedir, buildi nasıl, hangi editörler, debug var mı vs hepsini en ince noktasına kadar ayırırım.
29/Nis/19 22:22
alay'lı mi mektep'li mi @by_tet
Ama analitik olarak düşünmem gerekiyor, algoritmaları hızlıca çözebilmeliyim, dünya hangi sorunlarda hangi standart çözümleri üretiyor vs gibi arkaplandaki şeyleri öğrenmek için eğitim şart. Peki ya veritabanı normalizasyonu? Sıralama algoritmaları? Açgözlü yaklaşım, dinamik programlama? Bilgisayar mimarisi? 1-0lar ile çalışmak nedir? Nasıl oluyor da bilgisayar toplama yaparak çıkartma işlemi yapıyor? Polymorphisim ne oluyor? OOP diyor da herkes ne demek bu OOP? Paket veri gönderimi nedir?
29/Nis/19 22:16
Zifahum nakah dizi

26/Nis/19 16:31
23 filmi PoulosAngeloYorgo
SvD
21/Nis/19 14:53
UmutXtr qoqo HC
1. s da bak
16/Nis/19 13:22
Lan yok sa insan bu yüzden mi mimarlıkla kâhinlik arasında gidip geliyor. ^^F`

16/Nis/19 05:33
OnayOtoEkspertiz SiyahBereli YbMk Kaerf @
Ayıplı araba.
15/Nis/19 12:06
sur le Artificial Intelligence @BulucuYol
,ve sayfa 3 inUrl #YolBulucu İnPage<> İnSite
13/Nis/19 11:23
çks TerTer@

09/Nis/19 07:58
ŞistAnar PolitikA karabatak
laylay lom.
06/Nis/19 04:10
v13 , s74 , sieg heil , esat Oktay
https://www.tahribat.com/forum/ulke-gundemidolar-euro-dostluk-arkadaslik-piy-240648/74
06/Nis/19 03:54
@TerTer @SoloTurk @EnableTurk

30/Mar/19 00:28
Denizcilik, yelkenli
PalaceRim SCOPJE-tr
27/Mar/19 11:04
Nisan ortası , erken seçim olmazsa
NeT Lha TerTer2020 mart s122
27/Mar/19 10:57
dPi @HarmanYeni
Olay şu (orada yazandan aktarıyorum):
23/Şub/19 18:34
CmYlmz 2000ler

09/Şub/19 20:19
_Azİn film
vierte Seite
19/Oca/19 23:43
algoritma @wert
problem çözemiyorsan - matematik ile aran iyi değilse, bilgisayar dediğin şey, hesap makinası.
19/Oca/19 18:33
OutSource
kelimeye odaklan.
19/Oca/19 18:22
FliX.net ptf
niye doğrudan ptf adresi kopyalamadıysam ^^
19/Oca/19 11:37
SesliKitap DünyaKlasikleri

15/Oca/19 19:47
Bilinç Gökten düşmedi
daha ne olsun
09/Oca/19 15:37
Excell, deadline , @Muaythaist
" =now() formülü ile anlık zamanı çekersin, .. "
19/Mar/18 05:55
Torrent for music
@JpnTr
19/Mar/18 05:38
KomTele@ XerPan@ kbb sorgulama

18/Mar/18 06:03
KbM Avukat.
noter, Sicil, örnek.
17/Mar/18 16:05
ErAlp Antivir-US
" Kaç volt(3.7 dır), kaç amper: ve lion mu, lipo mu ona dikkat et. en önemli nokta bu. "
17/Mar/18 12:09
@LTcelik , Isı izolasyon`u
izolasyonuna, camına, katına, cephe yonune göre,...
17/Mar/18 01:56
@GusFrig evrenle ilgili bir kitap.

17/Mar/18 01:49
VFX ? @MyCity

17/Mar/18 01:40
^^D) boğma , başAğrısı yok

17/Mar/18 00:59
replika telefon ve bankacılık uygulamaları
Kaldı ki replika telefonların yazılımlarında telefonun adı orjinal isimle kodlanıyor. Bu yüzden genelde bankacılık uygulamaları çalışmıyor hata veriyor.
17/Mar/18 00:49
SiyahBeyaz Gri mi? ... sonra silinecek. ..
... Elon Musk'ın bu konuyla ilgili 3 gün önce yapmış olduğu konuşma 50:45den itibaren izleyebilirsiniz. ...
16/Mar/18 12:03
Mark`a`laş`tır`ma ^^D )
" Her film sitesi, sitah beyaz konsept yapiyor. Bunu aşin artik, renkli yapin. "
16/Mar/18 07:33
Gn_Star.
Değişim, başarısızlığı gidermenin ilk adımı. Başarıya, her yolla ulaşabiliriz ama, girişi tektir, o da, Değişim.
16/Mar/18 07:27
Dâ, işte öyle değil..
yaşamın şifresi: bizi dizginleyen hayvanlığımızı yatırşıran ilaçlar... salı verin kendinizi dediğimizde salamıyoruz niye sürekli bir ilaç etkisi altındayız @flybatwin içebildiğin kadar su iç dostum... ve bol bol bitter cikolata..
16/Mar/18 06:48
Motorsiklet`in Şerit üstünde gidişi, @LynxMaster @RetRet @@, ) . @coLin d=-
" hele trafik yürümüyorsa yandan geçen motorlara ters ters bakmaları onların hızlı hareket etmeleri iyice psikolojilerini bozar çünkü arabacıdırlar arabaya o kadar para vermiştirler ve gidemiyorlardır. " >.<」)
15/Mar/18 09:27
Panxer@
" teknoloji hızlı ilerliyorsa buna götünü dönmek yerine kucaklamak gerekir "
15/Mar/18 09:07
Yasaklı Sitelere, VPN Ve DNS Olmadan , Girme Yöntemi (Açık Kaynak Kodlu)
Tabiki Mkyb@
15/Mar/18 09:05
Google Hesabınıza Kimler Erişiyor ,

15/Mar/18 08:46
GuArDiAn55 , Arduino İçin Devre Simulatoru , @Antivir-US

15/Mar/18 08:16
Ferritin , Demir depoları , Kofcu , şen tolga, computer Wolf ,

15/Mar/18 08:12
yüz kitabı, hükümet. ilişkisi
... Evli olduğun kişinin hesaplarını izinsiz kurcalayamazsın bu ciddi bir suç haline getiril... anki yasalarla 18 i geçmişse çocuğunun telefonunu bile kurcalayamazsı... facebook 'un 2016 yılından beri Hükümet ...
15/Mar/18 08:03
Android Tv Önerisi
#Panic_Kernel #SelamVes
14/Mar/18 07:55
MuHasip MansFree@ HaAÂaaa ..
" BİTMEDİ ! .... Kurumlar Vergisi Hesaplama olayı var. Bu herhalde en son %20 idi. "
14/Mar/18 07:51
Tehiring soldaritaet, @BiİzniAllah ^^D`)
#hEza " bildiğin esnaf mantığı. Arayıp pazarlık yap şöyle ihtiyacım var böyle ihtiyacım var de, bir de okuyan veya çalışan bulursan daha çok indirim yapıyorlar. Tamamen ağzının laf yapmasına bakıyor kısaca. " ayrıca #Hipokondri'yak. 4.page .. https://www.tahribat.com/forum/askerligi-erteletmek--ales--yuksek-lisans--ozel-232327/4 ...
14/Mar/18 07:27
^^D)
" ama herifin yine hayalet hesabı var, içlerinde dolaşıyor istediği gibi. "
13/Mar/18 12:23
Sigaranın ve E.cigarette`nin zararları üzerine
.... uzun donemli zararlar ..... cunku herkes kendi gorusunun hakli cikmasini ister haksiz ise de duymazdan gelmeyi ister. .....
10/Mar/18 13:10
Gece çekim ekran kalitesi
Hocam sen kamerasında F değeri düşük olan telefonlara bak. F değeri ne kadar düşük olursa telefonun gece çekimi o kadar iyi olur. Şuanda gece çekimi konusunda en iyi cihazlar Samsung'un S ve Note serisinde.
10/Mar/18 13:05
Borç para FrekazE KeyR00T
.... böyle olduğunu bildiğim, ama eş dost arkadaşlık ilişkisi gereği, utanma pahasına, ilişkimin devam ettiği herkese, ufak ufak borç verdim. bi daha hiç biri aramıyor, borçta istemiyor, kurtulmuş oldum. .... Yaşanmış bir olay, 5 tl için az kalsın, hapse giriyordum. a.k o yüzden hukuk, garibanları düdüklüyor. ...
10/Mar/18 13:02
CemAli 20EmraH
ve ayrıca 5. sayfa... https://www.tahribat.com/forum/solidworks-avukat-problemi-234945/5 ...
10/Mar/18 12:48
Samandan evler.
... Pire bit eski samanlık veya saman yığını gibi yerlerde çok görülür … Eskiden klasik kerpic duvar icin, nehir yatagindan kil toprak getirir samanla karistirip, kaliba alip duvar orerdik bu toprak cinsi suyu ceker basta ama yaz kurakliginda cok sertlesir. …
10/Mar/18 12:38
5 tane Aslı Gibi`dir.
.. yurt dişi işlemlerde özellik ile noter + lahey mührü isteniyor) ... istenen belgenin aslının getirilmesi halinde, belgenin fotokopisi, aslına uygunluğu kontrol edildikten sonra ilgili görevli tarafından isim ve unvan yazılarak tasdik edilir..." hükmünü içermektedir...
09/Mar/18 14:28
Sub.lime baskı ^^」 BurakErdi. SabancıCahit
süb.lime bas.kı polyestere yapılır, pamuk oranı ne kadar yükselirse: canlılık, renk doyğunluğu ve tutuculuk o kadar azalır.
09/Mar/18 14:21
PsikoMetri (?) 1st ou zweite Page
, her duyduğun, gördüğün yada okuduğunun -mutlak doğru- olmadığını bilmelisin. Her bilgi, o bilgiyi aktaranın -bir yorumu- ve hatta 「bilinçli ve kasıtlı yanıltması」 olabilir. Okuduğun kaynak bir roman yada öyküyse, onun bir >bilimsel geçerliğide olmaz<.
09/Mar/18 13:07
FB @jok`e`r site 2ndHande
bu yılın sonuna doğru yapay zeka destekli uygulamalar
09/Mar/18 12:49
AbdullahAzad. en önemli şey; dışarı bilgi sızdırmamaktı.
ulkenin herhangi bir ferdi gibiydim; ancak tek fark, benim "basarmak" istegi duyamamamdi. Bir aile istemiyordum, ev istemiyordum, saygin bir is istemiyordum. Boyleydim iste: entelektuel degilim, sanatci degilim, alelade bir insani kurtaran koklerden de yoksunum. Arada derede kalmis bir sey gibiyim ve sanirim bu da deliligin baslangicidir.
09/Mar/18 12:45
iyi insanlar.
{ Iyi insanlar daima kaybederler, cunku adil dovusurler Iyi insanlar daima kaybederler , cunku durustturler. Iyi insanlar daima kaybederler cunku , cunku kazanmayi onemsemezler } İ
09/Mar/18 12:41
MaviEkran Fps
FPS benzeri aksiyon video oyunları: 1- Görmenizi kuvvetlendirir 2- Zihninizi açar (dikkat, çevresel farkındalık,vs) 3- 2 hafta boyunca günde 30dk oynarsanız, olumlu etkilerini 6-7 boyunca görürsünüz.
09/Mar/18 12:15
how to write kicks & drums in fl
http://www.dr.com.tr/Kitap/Ses-Kayit-ve-Muzik-Teknolojileri/Ufuk-Onen/Sanat-Tasarim/Muzik/urunno=0000000236872
08/Mar/18 18:14
Site pla.yer ler hakkında
sitede bilgi paylaşımı pek kalmadıgı için yorum gelirse şaşıracam .
08/Mar/18 16:45
MorenA SlX Shock.Man
... Ama hayatını bir savcı kurtarmış, bir o kadarı mahvetmiş biri olarak tavırlarına.... deli elbisesi gibi sana istediklerini giydirebildikleri bir düzen var,...
08/Mar/18 11:35
Muay thaist , bu adamın itibari çok yüksek yâ. Şen Tolga
`"600e 1000e bağlayabilen bağlasın kardeş, tbt'ye konu açtık da kolumuz mu yoruldu, 300 bize 300 bağlayana veririz, bizim reklam bütçemiz, tanıtımımız zaten ayrı, bu şekilde gelecek olan varsa o da gelsin" demişsindir. doğru strateji, ben olsam ben de öyle derdim (:`.....ayrıca 2 sayfa... https://www.tahribat.com/forum/is-ortaklari-ariyoruz-234957/2 ...
08/Mar/18 11:20
Ama zonda satış için açıklama
röntgenini çekmiş.
07/Mar/18 18:20
digibites.accubattery
Android'te batarya konusunda bu uygulamayı tek geçerim.
07/Mar/18 13:58
Bi dünya insansın sen, ^^D. ama yinede bulunsun.
"... Dikkat edin bu safsatalara , bir bakarsınız kendinizi galakside otostop ceken bir uzaylı tarikatının şeyhinin müridi olarak bulabilirsiniz..."
07/Mar/18 13:45
kraor

07/Mar/18 09:13
PoliGlot @sercoo @kvasir

07/Mar/18 08:36
BlackOut @AlluringMan @ChiffrE

07/Mar/18 02:25
ZürückLink

07/Mar/18 02:07
Kitap misin, mübarek ^^D. okudukça yeni sayfa ekliyorsun.
çok değişik, ilgiler-alakalar kuruyorum, muhtemel ondan. sorun yakındayken, uzağa bakıyor olmam. ... Seninde alınacağını düşünmemiştim... O değil de, çok ilginç bir şekilde, farklı sitelerde farklı mesajlar giri(li)yor olması çok ilginç. nereden nereye geldim.. @@,
07/Mar/18 01:50
datasets

07/Mar/18 01:11
ne diyo bu @ChiffrE ^^D

06/Mar/18 22:44
sigortacı, ekspertiz.

06/Mar/18 22:23
https://testmysite.withgoogle.com/intl/tr-tr/
FutuFutu ^^/)
06/Mar/18 22:09
Staedler kalemlere,
O`ki,.
06/Mar/18 15:29
şu konu PekÇok açıdan ilginç.
@Saposcol @MyCity @By_Tet @@,) ... İç-Dış önemli...
06/Mar/18 11:47
Anı`sı var..
^^D
05/Mar/18 00:46
süper, süper, başlık.
créme De LA crémè
01/Mar/18 22:08
Kas @Ekerci
çok tekrar ve hafif yük kasa güç verir. az tekrar ağır yük kası şişirir. başlangıçta çok tekrarlı ve hafif girersin ki kaslar güçlensin. Daha sonra ağır yükle az tekrara girersin ve şişirirsin. Kas yırtıldıkca büyüyen birşey. Bu nedenle ne kadar çok kaldırırsan yırtılmada o kadar çok artar. Kas sistemi yırtılınca daha büyüğünü oluşturmaya çalışır. bu nedenlede kaslar gelişir büyür.
01/Mar/18 10:55
Fan Edition,
CSC kodu tanımlı değil
26/Şub/18 16:39
PcKo, net olmak.
Onlar, bir baş ve elli ağızdan oluştukları için, bu yaptıkları işe yarıyor. Ve sen onlar gibi, bir yana yanaşmak zorunda olan kimseleri, kendine çekmiyorsun. insanlardan hayrına, birşeyler istiyorsun. Daha net olman, gerekiyor.
25/Şub/18 18:04
Bu @Gurban , ciddi değişik
PalPay.^^D)
25/Şub/18 12:19
bir gıda yardımı konusu.
para, rakamsal olarak büyüyüp, değer olarak küçülüyor. fırında, bakkalın ekmeği, aynı fiyata satması gibi. Az İşaretleme,lere dikkat edelim. @@,) OkumasıKolayOluyore.
25/Şub/18 12:13
Bu @ShockMan değişik adam.
Kral, imparator diyemiyorum.. ama iyi bir Dost.
25/Şub/18 11:59
Duygularla akıl oyunu olmaz, matematik`siz insana insan denmez. @@,)
Ayrıca bir önceki sayfa... https://www.tahribat.com/forum/youtubenin-ulkemize-karsi-yuruttugu-algi-operasyo-234674/4 ...
24/Şub/18 16:44
@KumAdam dikkat eksikliği üzerine, tecrübe paylaşımı

24/Şub/18 14:34
@hEza nine
kahraman denilen daha çok kişi fetöcü çıkacak hain denilen çok kişide kahraman çıkacak,...@zone
24/Şub/18 13:34
VoWi-Fi nasıl işlediğine dair.
@mizahi
24/Şub/18 10:11
@C-Force
Tapu sözleşme akit üzerine
23/Şub/18 11:25
Ses temelli öğretim
#D,iva`ne
23/Şub/18 10:31
ahlak, toplum
Manevi doygunluğu para ile satın alamazsınız. Tatmin ve huzur bulmuş bir kalp için yaşayın, eşinize çocuklarınıza bunu aşılayın. Kalan %99 yanlış olduğunuzu düşünsün ne önemi var? Tüketim toplumunun manevi olarak çökerttiği ahlaki bünye ancak kanaat, şükür ve doygunluk ile tedavi edilebilir. Aynı ahlak toplumsal çözülmeyi engellemek için vardır, var olmalıdır.
23/Şub/18 02:48
Frei Wahl @Godklaus
@Kot kedi
23/Şub/18 00:35
@Zone Karakalem
Sur le Bon
22/Şub/18 23:41
@pSkpt bu, çevrimiçi tbt arkadaş listesi
durur mu, çarpar tokadı.
22/Şub/18 15:55
ananı aypi pskpt

22/Şub/18 15:16
değişik bu ya, @çizme`li @SkyWallet
"Usanmaz kendini insan bilenler halka hizmetten Mürüvvet-mend olan mazluma el çekmez iânetten" (kafası calışan anlasın).. tamam, tamam.. çok ağır izler var..
21/Şub/18 23:35
bu konu çok değişik, Bozulan Psikolojimiz.
...kavramlarının içi dahi boşaltımıştır... sagopa bir pesimistin gözyaşları ve romantizma albümünü.... üstüne bir de din değiştirdim tayyoş korkum da kalmadı, aşırı derecede bir rahatlık var, mutluyum huzurluyum....
21/Şub/18 23:26
#KurtÇobanı , NovalgiN , XzXz
Devletlerin legal olduğu kadar illegal kurum ve kuruluşları artık insanlarca biliniroldu
20/Şub/18 18:42
#italien StuxNet
#SataAk #TroopEr BallCanon
20/Şub/18 16:15
bi milyon oldum, @yazılımcı

19/Şub/18 18:26
kronolojik düşünebilme kabiliyeti,
konu listesinden, istatistik çıkarıyorum: Yani aktif listeden gündemi öğrenmiş oluyorum. Genel kültür oluyor, şöyle bakıp geçiyorum.
16/Şub/18 19:46
DarkFall, Yengen Visa, u236
analising Proses
16/Şub/18 13:46
bu @yunus20 değişik
sosyalYönü
16/Şub/18 13:39
Bulgaristan, çifte vatandaşlık,
Tr-Scopje
16/Şub/18 13:31
4 parçalı rom
chiffre vernüftung
15/Şub/18 18:32
şamata,
İstihbari, Askeri, sosyolojik
15/Şub/18 12:05
Soft Wallet root
e`cole ^^D
15/Şub/18 11:58
OverRide
.. biotech cok gelisti ..
15/Şub/18 11:45
MOVİE Pika pika
KartalKetHüda Sansar55
13/Şub/18 20:37
uyku için iyi öneriler var

11/Şub/18 15:20
Avast'i ve antitheft'i
@esinti
10/Şub/18 14:56
e-kpss @esSan

08/Şub/18 17:32
AltSoy ÜstSoy sorgulama, @KuzeY

08/Şub/18 17:16
projektör seçimi, @Hydr @RockZs
gayet açık
08/Şub/18 06:52
efs yedeği cert dosyasi
nicht ruf ein, aus.
02/Şub/18 02:05
online elektronik, tüketici hukuku
@isimsiz , @panxer
01/Şub/18 23:28
overwhelming V.s` Day.
Selametle`den önceki ParaGraf.
26/Oca/18 22:20
LaaAAn , kavrayamıyorlar gerçeği.
tamam tamam,ney tamam.
19/Oca/18 03:24
gösterime giren film ne zaman korsana düşer
okb @Niko20
15/Oca/18 05:27
hasar kayıtlı araç sattılar
@UserNeyime
20/Ara/17 18:16
birkaçını bulamadığım buch
neandertal, daniken
14/Ara/17 02:38
@AMpul ^^D çift yarık deneyi
sakin bir zamanda bakılıp silinecek.
13/Ara/17 02:40
home trade in Istanbul,

10/Ara/17 23:37
kafa açan konu
yapay zeka @@,
10/Ara/17 12:27
Bahis, Tefeci, Otelci Ve Bilimum Spam SMS'lerden Kurtulma-Kesin Yöntem
kurallara uyanlar için geçerli
07/Ara/17 18:57
buraya bakılacak
https://www.tahribat.com/forum/image-similarity-comparison-algoritmasi-hakkinda-f-205831 https://www.tahribat.com/forum/artificial-neural-networks-kullanarak-karakter-ana-206276/2
03/Ara/17 02:50
fiziki nakit taşıma
altın, uçak ^^D
02/Ara/17 20:53
Emrah 20 . başlık
nitelikli azınlık niteliksiz çoğunluk. açıklama.
02/Ara/17 15:49

Diğer Bilgiler

İmzası
I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...

İlgi ve Uzmanlık Alanları
ma f k b tar mz ed bed
Ekstra Bilgi
.O 'Ne,^^/') Znith
`^^F`

`Sembolizm
`Sanat bilim'dir. Anladığın kadar, İnsansın.
`AcaipYağmurGibiGeliyor.^^/')
`ConceptualMapE`timo@@,)
`PsychologicalCommunicationBarrier
`MoodÉtatKontrolle.AtmosMoodÉtatKontrolle
`Sembol`izm,Şekiller,İşaretler,İşaretçiler
`KorkuVeUmut,PsikoGrafik
`StruggleAmongCortex&LimbicsSystem.
`Don'tGetOutOhneLyeauXOreilles,Recite.
`LinkeWing+Science,Recite,RechteWing-Science
.IşıkSesKokuTat.----`Tame ur` ays.iyırs.noz.mot
`HarfRakamRenkSes----`SeslereŞekilAtamak
`İnsan Foto`larla Düşünür----`KuralsızKurallı bakış.
`KonuİçerikUyumu.----`ZeminŞekil
`Zıt`tı ile Mükemmel.----`SuchenGleichung
`Çağrışım-Aktarma,----`Sav.KarşıtSav=YeniSav
`Her Seçim, Öteki`nden Vazgeçiştir.
`Gül Geç, SüzGeç. ^^/"----`Doğa, Boşluk kabul etmez.
`Kendini ispat çabası(?)NiyeKi,---`Parmak ucunun, Etrafına da..
`OkuÖlçü, Okultçü. @@,)
`Strateji=Kuvvet.Zaman.Mekan=PolitikMerkezlerdedir
`İlişkileriKoparma.----`Benzeşim.Farklılıklar.Başlangıç.Sonu.
ÖncelikSonralık.
`ToplamKarakterSayısı.
`ToplamBağımsızKarakterSayısı.
`ToplamTekrarlayanKarakterSayısı
`SatırNumarası.SatırdakiKelimeSayısı.
`EnergieCorridor
`UzakYakın,MikroMakro.SıcakSoğuk,GeceGündüz.DöngüDalga.BüyükKüçük,OrganizeKatagorize,
BüyüktenKüçüğe.SomutSoyut.
`AnıYaşa,SayınınKatları.Sensörler.
`HızlıOkuma.AktifOkuma
Dil dediğin, bir Sınırlama
-Tanımlama-Karşılaştırma-İlişkiLenDirme Aracı`dır.FazlasıDeğil-Tanımlama-Karşılaştırma-İlişkiLenDirme Aracı`dır.FazlasıDeğil-Tanımlama-Karşılaştırma-İlişkiLenDirme Aracı`dır.FazlasıDeğil-Tanımlama-Karşılaştırma-İlişkiLenDirme Aracı`dır.FazlasıDeğil.
'RuhVeBeden----'EnerjiVeMadde---`GözleDene`
`BitkiselmiHayvansalmıMakinemiRuhsalmı(?)
`GökBerkİyiİsim----`DurDin`leYolcu,^^D)
`Tütün`ünTampon`u,@@,)
`SakinSakin,DeepBreathIn(1")SlowBreathOut(3")
`BazılarınınRuhuTekKarakterBazılarınınÇokVeRenkli(SatırSütun,Diyagonal,Zikzak,Spiral,TersiDe)
`Hal`il,mi,
`aHahahhaa(Erste3BstabeCombinationPermutations)
`OrganikTermalİnfRaKamera
'GizGizemSırEsrarYok.

Frank MULLER ve Jeager LeCoultre:
Curve Λ GyroTourbillon, Perpetual,Skeleton.
JL:

PALLET moves like a Boxer or Scorpion toward just one way within same scale Distant inside the most delicate part of Watch`Escapement on the contrary to BALANCE WHEEL which divides The Moment to the 2 equal unite Time Part, while it swings back and forth to the both two opposite Directions along within a constant time Period

Tn\[ (Xn,Yn,Zn);(Xn-,Yn-,Zn-);...] d=(-),(/)
WestPhalia(?) DünyanınYüzününDeğişmesi. GrandeArmeé. Haz1815WaterLoo.

f u can't Re`d o mea`sure, s don't leAd o manAge.

,BlitzKrieg.ShockAndAwe.
,EinVölk,EinReich,EinFührer.EinFlag(?) @@,)-jOhannes.
`İlse KOCH @@,)
`KerimeYıldırım @@,) 232.946.389.40
`ReferencePointsSystems.
`Heraclitus`Logos
`SürekliDeğişenDeğişkenlerinMate`si.**,)
`GraviteAnomalileri,YerÇekimiDalgaları.
`Bugünlerde Engürü`nün havası Ne kadar İğrenç ve Kapalı, İnsanın "Görüşü bile" bozuluyor @@,) , Hep mi böyle
`•C, Altimtr, ManoMtr, HigroMtr, AnemoMtr, TeleMtr, SynChroniSation, SpectroMtr, ChromoMtr
ŞaşırtıcıSessizlik@@, Sem'bolizm... NumrcalPttrnRcgnitn, NeverMore, SosyoMetri-KimKimdir , PowerNap'ping, OnlrNslBaşlıklarÖle^^D` LkatonLkatonLkaton Tcrette ÇıkışÇizgi'sNnokta's,UfukÇizgi's. DitMoiOnYurEigneWörts İKLİMler Denk'likMi,EşitlikMi,Eşit'sizlikMi?.. FormAndMass. ŞekilZmn. CognitiveBehavioralTherapy. VoyageOfOwnYour End'sAirOnNgetİnNapİnDark Mecnn ile Leyl.. ÖtekiBen'ler. Bre^^/@MuayThaist KruMddeMktarı,Çşidi Yürğn,İncİncSız'LaMadıMı.BaNaDaSöyl2.BendeBileym.^^D BuAkşmHznlriEvdBrktm SrhşOldmElmdDğl AğznlKşTtsn,UmrmdDğl. La'Bi'AraçHızLAnArakYOKUŞçıkarMı@@.)Megane CultureGeographicalDominatesThroughOverTheSign PharrellWilliams: FreeDumb.. /man`s Right the power/ man Use the Power / .. @SyhBreli "Yapın, pişman olun; ya da yapmayın, yine pişman olun." ^^D dursun şurada. Ulan@Santa^^D OtiskKahkahasıMı^^D`).. OrkestraGibiYönetiyor;SankiLunatikParkta İçİş.Dışİş'sBknlğ DealWithİt GetO
Son açtığı 10 başlık
Başlık Hit Tarih
Konutelefondaki harici hafıza kartı (sd card) sebepsiz kitlendi, nasıl normal hale getirebiliriz? 1208 18/Eki/20 17:49
Konunotification bar'da veri hattı simgesinin ve hattın kaybolup gelmesi 1335 21/Ara/16 21:04
KonuMevsim Geçişleri ve durgunluk, durağanlık. 2514 04/Nis/16 23:05
Konukingston micro sd hafıza kartım bozuldu. kurtarabilir miyiz? 1682 09/Mar/16 20:20
Konuelektrik faturalarındaki kaçak kullanım bedelinin iadesi hakkında ? 1655 05/Oca/15 14:21
Konukulaklık kablolarının onarımıyla ilgili bir sorum olacak .. 1638 30/Ara/14 01:35
Konumüzik kulagına yada terminolojisine vakıf olanlar bi yardım edin.. 2142 09/Ağu/14 00:27
Konu2.5 inc harddisk icin kablo yada kutu harici adaptor tercihi icin yardim.. 1641 02/Haz/14 19:06
Konu18-24 Mayis, Muzeler haftasi. girisleri ucretli mi? Ankara icin.. 1838 20/May/14 17:04
KonuAnıtkabir'e geliyor musunuz? 1896 10/Kas/13 02:59
Son mesaj yazdığı 10 başlık
Başlık Hit Tarih
KonuKilo verememe sorunu 4728 05/Tem/21 13:02
KonuAraç Kiralama İşi Yapan Var Mı? 2806 05/Tem/21 09:13
Konu1 ayet 1 hadis 27119 03/Tem/21 12:08
KonuUfak(!) bir kaza yaptım da, şu parçalar için fiyat arıyorum 2771 03/Tem/21 10:42
KonuExcel islem hatasi; virgulleri yok sayiyor 1497 02/Tem/21 17:18
KonuTermal Macun Doğru Sürülmüş Mü Sizce ? 3807 30/Haz/21 19:57
Konuemekliler günümüz kutlu olsun (: 876 30/Haz/21 14:15
KonuSelam millet nasilsiniz ? 2510 29/Haz/21 10:46
KonuJaponya'da yaşamak? 5733 28/Haz/21 22:09
KonuRefleksoloji - Bu mümkün müdür? (Shameless dizi filminden bir sahne) 1648 28/Haz/21 15:47

Son yazdığı dökümanlar

Başlık İsim Tarih

Son eklediği haberler

Başlık İsim Tarih

Üyelerin, RitmFarbRacourci Hakkındaki Yorumları

MemberNote ValarMorghulis 06/Temmuz/2021 Tarihinde:
saçma sapan bir şekilde yazan mürit. tek amacının dikkat çekmek olduğunu düşünüyorum.
MemberNote telekom 30/Haziran/2021 Tarihinde:
Filmi tekrar yasadim, guzel yerlere deginmissin.
https://www.tahribat.com/forum/kizimla-ilk-catisma-250665/3#msg3214897
MemberNote MhmdAlmz 18/Haziran/2021 Tarihinde:
Sırf yazdıklarımı anlasın diye Türkçe öğrendiğim mürit :D
MemberNote kapil 17/Haziran/2021 Tarihinde:
Mümkündür...
MemberNote futurist 06/Haziran/2021 Tarihinde:
rameni ben yabancı dilde birşey sandım biliyorum onu. ahh ne kore dizileri seyrettim zamanında.
MemberNote futurist 06/Haziran/2021 Tarihinde:
ramen ne yav :) iyi birşey mi
MemberNote abdullahazad 05/Haziran/2021 Tarihinde:
harbiden cinssin :D
MemberNote abdullahazad 05/Haziran/2021 Tarihinde:
la oglum ne gerek var onu profilime yazmana :D
MemberNote abdullahazad 05/Haziran/2021 Tarihinde:
yoo. sadece genel temizlik yaptım.
MemberNote break 31/Mayıs/2021 Tarihinde:
Bu arkadaşın her mesajını gördüğümde nickini "Fibonacci" diye görüyorum :)
MemberNote hypnot1c 29/Mayıs/2021 Tarihinde:
Kendi dil ve dil kurallarını üretmeye çalışan bir mürid. Cümlelerindeki söz diziminin ve anlamlarının Türkçe olması, Türkçe dili eğilimli bir yan dil adayı olduğunu öngörebiliriz.

Yorumlarının okunmasını ya da dikkat çekmek için geliştirdiği bir yöntemde olabilir. Yazdığı yorumları kimisi "bu hangi dil ?" sorusuyla hakikate ulaşmak için akıl idrak ederken, bir kesimde siktir edip bir sonraki postu okuyor :)

Gözlemlediğim bu yeni dil kuralların yapısı:
- Cümlenin başındaki harfi küçük yapıp, aynı cümledeki anlam olarak önemsiz bir kelimenin baş harfini büyük yapılması
- Kesme işaretinin " ' " cümlede herhangi bir yerde kullanılması
- Rastgele iki kere space yani boşluk konulması
- Cümlede anlam yüklenmemiş bir kelimeyi kalınlaştırması (Bold)
- TDK kaldırılmadı diye belirtilse de libidosu yüksek erkek gibi her yorumunda a harfine şapka giydirmesi.
- Virgül mü o ne ?
- Noktayı doğru yerde kullanılmadığı gibi virgülle birlikte kullanılması Örn : ".,", "..", ",.".
- {


}


- ~@~ (Tilde niye ? :D Linuxcu mu acaba)
- ^^`, ?_?, :-(), ?}... nokta yerine kullanılan bazı emojiler. (Günümüzde noktalama işareti yerine amk kullanan bir kesim olduğunu düşününce bu kabul edilebilir sanırım.)

Bunlar yetmezmiş gibi alıntıladığı mesajlarda, Türkçe kurallarıyla yazılmaya çalışan bir yorumu empoze ederek kendi dil kurallarıyla düzenleyip cevap veriyor :D
Milenyum kuşağının isyankarlığını hala barındırıyor. Bunu yıllardır özverili bir şekilde yapması istikrarlı biri olduğunu gösteriyor.
MemberNote wh0 26/Mayıs/2021 Tarihinde:
profilime tecavüz ettiler.
MemberNote ltcelik 23/Mayıs/2021 Tarihinde:
Geç izlediğim harika filmlerden biridir Million Dollar Bayby .. Ön yargılı yaklaşmıştım biraz .. 4-5 yıl sonra izledim... ve kendimden utandım..
Bazen şanssızlık eseri bi' türlü zamanında izleyemediğim harika filmler de oluyor Pulp Fiction ,( Uma Thurman ve John Travolta'yı seven biri olmama rağmen ) Forrest Gump , Django Unchained..

Tabi ki her şey bir biriyle bağlantılı, güneş enerjisi şeker halinde depolanıyor
MemberNote futurist 22/Mayıs/2021 Tarihinde:
naber. birkaç soruna denk gelmiştim yorumlarda. yazacaktım ama konuyu da unuttum soruyu da :)
MemberNote Castaway 21/Mayıs/2021 Tarihinde:
Affedersin fakat ben senin yazdıklarından genelde bi bok anlamıyorum. Hatta senin mesajlarını okurken yoruluyorum, okumadan es geçiyorum. Eğer erkeksen, fazla yumuşak geliyor tarzın bana :D
MemberNote kerim 20/Mayıs/2021 Tarihinde:
her seferinde profiline odaklanıyorum 2dk. sonra bir şey anlamamış olarak sekmeyi kapatıyorum,
shift üç üç Deee,
^^D
MemberNote ltcelik 17/Mayıs/2021 Tarihinde:
Biliyorum.. Canım isterse çok pisimdir
MemberNote do_som 13/Mayıs/2021 Tarihinde:
teşekkürler. senin de ramazan bayramın mübarek olsun :)
MemberNote cukurova 04/Mayıs/2021 Tarihinde:
Uzun süredir orijinal vitruvius vardı, adamın yalnızlıktan canı çok sıkıldı. Tek kalmasın dedim :)
MemberNote rahmandaburda 02/Mayıs/2021 Tarihinde:
İlgiyle yazılarını ve her seferinde imzasını okumaya çalıştığım da, kendisini "Dünyanın durduğu gün(2008)" isimli film de Keanu Reeves'in canlandırdığı karakter olarak gözümde canlandırıyorum. Filmi izleyen ne demek istediğimi anlar.

Heralde diyorum bu arkadaşta o filmde ki gibi, uzay dan bir yerden geldi, burda yabancılık çekmemek için bir insanın bedenine girdi. Ama mesela kendisi normalde 6 kollu, insan bedeni ise 2 kollu.. Sığamıyor! :)
MemberNote hipokondriyak 01/Mayıs/2021 Tarihinde:
başkan bu profil ne boyle : D
MemberNote DeepInside 19/Nisan/2021 Tarihinde:
Profil fotoma arkadaşın resmini koydum, kız arkadaaşıyla foto çekilmiş ve uygunsuz bir şekilde elinde bali poşeti gözler kaymış pert olmuş birde utanmadan bu foto ne diye bana yazıyor utan be utan bu yaşına geldin hala bali kokluyorsun sen nasıl bir insansın ?
MemberNote futurist 18/Nisan/2021 Tarihinde:
istediğin zaman yaz. yemek tarifi veririm. bir yemeği tabağa kaşıkla doldurursan bu ev yemeği olur. ama boş tabağa ketçapla kalp yaptıktan sonra tam ortasına çay kaşığı kadar koyup üstüne bir maydanoz yaprağı koyarsan bu lüks lokanta yemeği olur. :)))
MemberNote do_som 20/Mart/2021 Tarihinde:
aleyküm selam kanka :D nasıl gidiyor
MemberNote PathfindeR00 09/Mart/2021 Tarihinde:
profilimi not defteri olarak kullanan mürittir. ben de aynısnı yapacağım. :D
MemberNote Huerfanos 01/Mart/2021 Tarihinde:
Yıllar sonra profilimi şenlendiren mürid. Cansın...
MemberNote override 06/Şubat/2021 Tarihinde:
Kafamiz nasil güzel bu nasil okunuyor😂
MemberNote duffyduck 28/Ocak/2021 Tarihinde:
Siteye yeni üye olsam da uzun zamandır takip ediyorum senin mesajları okurken altyazı yazmaları lazım. Burdan yönetime sesleniyorum. :D
MemberNote PathfindeR00 21/Ocak/2021 Tarihinde:
hasta ama seviyorsun da ha <3
MemberNote LhaNeT 13/Ocak/2021 Tarihinde:
Tahribat Enleri, Efsane sözler, Öldüren yorumlar Tek Konu Part 1 gibi bir başlık olabilir. İstersen sen aç konuyu veya bir başkası açsın :)
MemberNote sLeymN 11/Ocak/2021 Tarihinde:
sen nasıl sızdın aramıza nasıl girdin anlamadım ki :| logstash gibi adam.
MemberNote samaccc 02/Ocak/2021 Tarihinde:
Bosnia and Herzegovina
MemberNote futurist 01/Ocak/2021 Tarihinde:
2021 in sağlıklı huzurlu geçmesini dilerim. ve seni anlayabileceğimiz bir yıl olmasını istiyorum.
MemberNote italyan 01/Ocak/2021 Tarihinde:
Yeni yılın kutlu olsun , manyakça bilgi kırıntılarını derleyip toparlamaya devam ettiğin bir yıl dilerim.
MemberNote DeepInside 31/Aralık/2020 Tarihinde:
Tahribatta acid kullanan yegane kişilik...
MemberNote siberturq 20/Aralık/2020 Tarihinde:
Bu hesap Skynet'e ait olabilir. Zira yazarken ASCII karakter listedeki tüm karakterleri kullanamaz homo sapiens.
MemberNote cukurova 18/Aralık/2020 Tarihinde:
Enteresan bir kişilik, bilgi avcısı olan güzel insan :)
MemberNote hypnot1c 17/Aralık/2020 Tarihinde:
Eski konuda "deri ceket kokar mı ?" diye aklımda kalmış. Aramada deri ve kokuyu aratınca karşıma çıktı. Normalde isim hafızam ve tempolar hafızam iyi değildir.

Bahsedilen konu : https://www.tahribat.com/forum/satilik-dana-derisi-ceket-ve-yelekler-248272/2
Eski konu : https://www.tahribat.com/forum/deri-ceket-kokar-mi-218282#msg2713871
MemberNote TheAvenqer 17/Aralık/2020 Tarihinde:
teşekkürler hocam :) işimi severek yapıyorum :)
MemberNote herlocksholmes 16/Aralık/2020 Tarihinde:
test amacli ilk gordugum kullanicilari ekledim hocam, yoksa henuz engelledigim birisi yok
MemberNote futurist 16/Kasım/2020 Tarihinde:
Tesekkur ederim turp gibiyim demi :)
MemberNote do_som 15/Kasım/2020 Tarihinde:
sağol kanka
MemberNote italyan 15/Kasım/2020 Tarihinde:
Palanthas kütüphanesinin baş kütüphanecisi Astinus'u hatırlatır bana. Özlemişizdir
MemberNote override 04/Kasım/2020 Tarihinde:
ruh hastasi <3
MemberNote Advanced 31/Ekim/2020 Tarihinde:
ne biçim profil böyle nefesim daraldı çıkıyım bari :))
MemberNote ltcelik 26/Ekim/2020 Tarihinde:
Hayırsız diycem de dilim varmıyor.. :D
MemberNote jargonphp 04/Ekim/2020 Tarihinde:
profile bi girdim wikipedia gibi maşşallah
MemberNote do_som 15/Eylül/2020 Tarihinde:
badi ekrem olayı ne hatırlamıyorum valla:/
MemberNote PEAK 29/Ağustos/2020 Tarihinde:
Adamın profilinde forum olusturcak kadar bilgi var ya :)
Yorumlarını arar olduk hocam iyisindir inşallah
MemberNote ltcelik 10/Ağustos/2020 Tarihinde:
Bilmeyenler için konu bu
https://www.tahribat.com/forum/12-volt-modem-icin-aku-247160/2
MemberNote ltcelik 10/Ağustos/2020 Tarihinde:
Yazı fontları iki temel gruba ayrılır. Tırnaklı ve tırnaksız ( şerif , şans sherrif )
Konuda akım birimi I ile işimiz olduğu için bu da gördüğün gibi
tırnaksız fontlarda küçük L ile karıştığı için tırnaklı bir font olan Times News Roman fontunu özellikle seçtim..
MemberNote ltcelik 09/Ağustos/2020 Tarihinde:
Ne gidecem yea?
Z2imin anteni tarramın kurma kolu der geçerim..söz meclisten dışarı.. :D
MemberNote ShockMan 04/Ağustos/2020 Tarihinde:
Forumda mesajlarını aradığım mürittir, mesajlarını ise yüklediği duygu ve titizliği hissederek algılıyorum, bambaşka bir boyutun insanıdır kendisi.
MemberNote TeRRoR 02/Ağustos/2020 Tarihinde:
yazdıklarını okumak istediğim ama y*r*k gibi yazdığı için yılıp okuyamadığım mürid
MemberNote tajdin 18/Temmuz/2020 Tarihinde:
Doğa, Boşluk kabul etmez.
MemberNote JPriest 16/Temmuz/2020 Tarihinde:
Kullanıcı çizme programı yazmadım hocam daha önce. Nasıl bir şey ki acaba? Biz de yapalım bi tane :)
MemberNote Darkparadise 06/Temmuz/2020 Tarihinde:
"Fly me to the moon
Let me play among the stars
Let me see what spring is like on
A-Jupiter and Mars"
Frank Sinatra ama sen Lofi cover ve avocuddle versiyonlarını dinle lütfen :))
MemberNote CanKirca 29/Haziran/2020 Tarihinde:
Hocam sayende ^^ işareti için klavyeden tuş atayacağım. Bir tek bana yorum yapmamışsın, kıskandığım için geldim profiline :) Saygılar.
MemberNote MhmdAlmz 29/Haziran/2020 Tarihinde:
Anlayamıyorsanız anlamak zorunda gibi hissetmeyin. Bende anlamıyorum :)) Sadece anlamaya çalışıyorum. Bazen çok büyük emek sarfetsemde çözemiyorum :P
MemberNote siyahbereli 23/Haziran/2020 Tarihinde:
Özetle konunun ne alakası var değil mi :D sen de haklısın. O Yazdığım konuda Çok uzatıp sıkılganlık yaratmamak için açıklamayı sonlandırma çabası diyelim. Gülmen eksik olmasın hocam
MemberNote ltcelik 21/Haziran/2020 Tarihinde:
Mühendislik matematiği, matematik deryasının olsa olsa "M" si hadi o kadar da küçük görmeyelim dersen "Ma" sıdır..
Matematikçi arkadaşlar varken haddime düşmez matematik
MemberNote e2 21/Haziran/2020 Tarihinde:
Psikolojik rahatsızlıklarıma şaşırmış mürid, senin tarzınla selamlar üstad ^^
MemberNote ultisizvalir 19/Haziran/2020 Tarihinde:
Beğenmek güzel bir eylemse, beğenilmek koca bir devrimdir . :)))
MemberNote Naruto 13/Haziran/2020 Tarihinde:
13.06.2020
MemberNote batuhanavl 10/Haziran/2020 Tarihinde:
Kendisi profilime ilk yorumu yapan zat-ı muhterem. Tanımasam da bi kanım kaynadı :)
MemberNote GodKlaus 09/Haziran/2020 Tarihinde:
turn based tactic games : Adı üstünde tur bazlı. Sırayla oynuyorsun. Pişti oyunu gibi düşün, bir sen bir rakibin oynuyor. Ancak kağıt oyunları ile genelleme yapmak yanlış olur.
MemberNote futurist 02/Haziran/2020 Tarihinde:
Merhaba günlük :) 2 haziran 2020 bugun ritmfarbracourci profilime yorum yapti :) dediğine göre şok olmuş. Şaşıracak birsey yok organik besleniyoruz. :)) Salça yoğurt sos makarna reçel ekmek cips sucuk tarhana ... Bircok seyi evde yaparim. Yapamadigimizida koyden urfadan getittriyoruz. Herkese tavsiye ederim :)
MemberNote Easx 30/Mayıs/2020 Tarihinde:
^^^@@@^^^
MemberNote csabanci 28/Mayıs/2020 Tarihinde:
https://hizliresim.com/PvQT0Y
MemberNote by_Tet 24/Mayıs/2020 Tarihinde:
Senin ifadenle byte'@ şeklinde okuyabilirsin hocam ^^
MemberNote neverland 23/Mayıs/2020 Tarihinde:
teşekkür ederim güzel yorumların için, çok içten birisin :))
MemberNote do_som 22/Mayıs/2020 Tarihinde:
:D
MemberNote do_som 22/Mayıs/2020 Tarihinde:
daşşagını gezdiren yesin kanka A:SDASDASDASDASd
MemberNote GodKlaus 19/Mayıs/2020 Tarihinde:
tembele değil, zeki iş buyur olmasın o ? CeRFPtr,Lk4Wrk,Wdngsoon...
MemberNote do_som 09/Mayıs/2020 Tarihinde:
teşekkürler aşko :D
MemberNote hypnot1c 03/Mayıs/2020 Tarihinde:
Oyunlarda şans yetenek olarak kabul edilir. Kötüsü ya da iyisi radikal değişikliğe yol açar genelde. Benimki bahtsızlık 2 gün dil döktüm admine herkesin IP si sabit mi diye :|

Yorumun için teşekkürler, geri yazma ihtiyacı hissettim. Sen birde benimle aynı zamanda kayıt olmuşsun. Bu aralar postlarınla ve tariflerinle dikkat çekiyorsun :) çekme.
Bu aralar çoğu şeyi hatırlamıyorum. Nick mi değiştirdin yoksa hatırlamıyorum mu ? uzun zamandır aktifmişsin birde
MemberNote whoobay 02/Mayıs/2020 Tarihinde:
çok ilgili muhterem mürit.
MemberNote GusFring 28/Nisan/2020 Tarihinde:
nevi şahsına münhasır
MemberNote Nikoteen 25/Nisan/2020 Tarihinde:
kırispır candır, yeni dünya düzeninin temel taşıdır :)
MemberNote samaccc 21/Nisan/2020 Tarihinde:
İmzanı ve ekstra bilgilerini okudum . Hiç bir şey anlayamadım .
MemberNote zalimadam 20/Nisan/2020 Tarihinde:
https://media1.tenor.com/images/b336f7e90ba6972c430218bf38283b2d/tenor.gif
MemberNote do_som 18/Nisan/2020 Tarihinde:
isimlerini hatırlamıyorum ya 1.5 yıl önce bende yapıyordum şarap felan ordan kalan bilgiler
MemberNote ShockMan 17/Nisan/2020 Tarihinde:
Asıl senin yazıların içeriklerine bayılıyorum, bir insan bu kadar ancak içinden geçen duygularını satır satır işler yazılarına. :)
MemberNote obie 01/Nisan/2020 Tarihinde:
Hacı sen olmasan konu kaybolup gidecek ^^D` Tüm yazılanları yorumlayan nadir şahsiyet.
MemberNote kakaO 28/Mart/2020 Tarihinde:
o profil fotosu ne öyle ya göz var nizam var asdf
MemberNote telekom 27/Mart/2020 Tarihinde:
Yanlış profil altına karantinamsılı yorum atan nevi şahsına münhasır mürid. ;)
MemberNote ltcelik 25/Mart/2020 Tarihinde:
Nesi komik yav?..
MemberNote Delegado_Zero 14/Mart/2020 Tarihinde:
'biz suları birbirine karıştırmadık. kokteyl yapmak bizim işimiz değildir. lakin yoksulların eline molotof kokteyli verdik ki, kendilerini savunsunlar.
ey muhabbet, onlara de, her kim ki haksızlığa başkaldırmaz, bizim sevgili kullarımızdan değildir. patronlarına, sendika ağalarına, kendilerinden üstün gördükleri her türlü zevata boyun eğen, onların kıçlarını yalayan ve yaranmak için türlü şekle girenler, ahirette aynaya baktıklarında kusacaktır.
ey muhabbet, de ki, bizim kimsenin tapınmasına ihtiyacımız yoktur. tapınmak, insanı alçaltır. müminler başlarını dik tutsun. ikide bir yere kapaklanmanın, diz çökmenin, boyun eğmenin her türlüsü bize ızdırap verir.'
MemberNote TheAvenqer 04/Mart/2020 Tarihinde:
Konuda tilt oldum ya saçma sapan kötü üniversitede okuyorsun konuşmaya hakkın yok falan diyince iyice sinirlendim
MemberNote NoktaliVirgul 03/Mart/2020 Tarihinde:
2018'de yazmıştım yine yazıyorum: Hiç beklemediğim anda attığı yorumlarla günümü güzelleştiren insan. Çok ilginç bir düşünce yapısı var ama anlayamıyoruz :) Forumdaki aramanın özeti gibi profili var.. ♥
MemberNote do_som 31/Ocak/2020 Tarihinde:
orda işim olmaz ortamı sanayi ortamı insanlarıda sanayi tipi :D
MemberNote Delegado_Zero 29/Ocak/2020 Tarihinde:
Profiline yorum yazmak icin dakikalarca asagi inmek zorunda kalıyoruz aq :/
MemberNote Delegado_Zero 29/Ocak/2020 Tarihinde:
Hüüüüüüüüüüüüüüüp! Jjjjjjjjjjjjjjjjt! Nah-ha!
MemberNote DeepInside 13/Ocak/2020 Tarihinde:
^^""@^^ :)))) ^^^éé :@ :)) Selamlar üstad
MemberNote do_som 11/Ocak/2020 Tarihinde:
eyvallah :D
MemberNote LhaNeT 15/Aralık/2019 Tarihinde:
Krizdeyiz hocam altın bozar :D
MemberNote ugur0 13/Aralık/2019 Tarihinde:
Baya güzel ve anlamlı bir söz ama hakkını verelim^^
MemberNote do_som 30/Kasım/2019 Tarihinde:
naber lan değişik pm atmıyorsun artık ne oldu :D
MemberNote hipokondriyak 04/Kasım/2019 Tarihinde:
test
MemberNote ShockMan 30/Ekim/2019 Tarihinde:
Ya dostum, gidem diyom gidemiyom, elim sizden olmuyo, dedim madem sözlerimi anlamıyırlar, bende onların üstüne fazla gitmiyim, arada hafif konulardan takılır giderim dedim.. Ne yapam.. :) Hoş bulduk dostum.
MemberNote nereodi 13/Ekim/2019 Tarihinde:
hocam selam valla profil yorumunu yeni gördüm kusura bakma :) nick aslında ismim direk Google aramalarda çıkmasın diye değiştim saygılar
MemberNote dcpromo 07/Ekim/2019 Tarihinde:
Bayağıdır denk gelmiyorsun yorumlarda neredesin sen :D
MemberNote DevilKingtr 03/Ekim/2019 Tarihinde:
gözlerim kanıyor seni görünce ^^
MemberNote italyan 20/Ağustos/2019 Tarihinde:
Bana arşivciliği öğreten 1 aydır kayıp mürid
MemberNote qoqo 11/Ağustos/2019 Tarihinde:
Sanki bıçakla kesmişcesine 24 Temmuz'dan beri bir kelime dahi yazmamışsın foruma. Farklı düşünme yapından mahrum bırakma müridleri.
MemberNote end 09/Ağustos/2019 Tarihinde:
Kendine kıyak bak hocam, mesajlarını özleyeceğim :-)
Daha fazla uğramama kararı aldım buraya.
MemberNote PEAK 21/Temmuz/2019 Tarihinde:
şimdilik masum bir ben hocam :) normal şeylerde böyle isem senin mesajlarında adeta kayboluyorum o noktalama işaretli mesajların bana lunapark Allah tan çocukluğumda denk gelmedin film tadında izlerdim mesajlarını :)
MemberNote tarzan 30/Haziran/2019 Tarihinde:
I. Dadlises - Yasamak bu degil.mp3
MemberNote by_Tet 20/Haziran/2019 Tarihinde:
Konu hala yok ^^ Alınma gücenme olmadığı için de ayrıyeten teşekkürler hocam :)
MemberNote zeg392 19/Haziran/2019 Tarihinde:
Hiç bir açılımı yada anlamı yok. ;)
MemberNote RimPalace 12/Haziran/2019 Tarihinde:
ula ritm :D sa ^^
MemberNote ShockMan 10/Haziran/2019 Tarihinde:
Yok hocam kafayı dinlemek iyi geldi.. :) @Kotominekirei' yi severim, daral geliyor bazen onu dinledim, şimdi kendime geldim.. Eski şampiyonum merak etme.. :)
MemberNote siyahbereli 07/Haziran/2019 Tarihinde:
5s in ekranından bakılmıyor çorba olmuş:) bir ara inceleyeyeceğim.
MemberNote cache 27/Mayıs/2019 Tarihinde:
Profilini mynet'e benzettiğim, bişeyler karıştırırken başka bişeyler bulduğum, beyin hücrelerimi denişikli şekillere sokan bir profil :)
MemberNote dcpromo 17/Mayıs/2019 Tarihinde:
ilk kez küfrettiğini gördüm yazıyorum bunu bi kenara asçdjfaşlkklasjf Ara ara et ama olur mu açılırsın alskjhfaskl hakedenin amına koycan agaaaaa alşksjdfla
MemberNote haybeci 13/Mayıs/2019 Tarihinde:
depresyona girdiğimde bu adamın profilini ziyaret ediyorum.
MemberNote do_som 09/Mayıs/2019 Tarihinde:
nöropatik ağrı kesici ve bir kaç durum için daha kullanılıyor :D
MemberNote override 30/Nisan/2019 Tarihinde:
yeni bir dil keşfetmiş insan sen farkında misin^^
MemberNote noname 28/Nisan/2019 Tarihinde:
Bilinçli olarak yanlış yazdım nikini, gerçi racourci kısmı hep faroucci olarak gözüküyor gözüme. Nikini de tarzını da değiştirme, severek takip ediyorum, yazdıklarını anlamaya çalışmak, gizli anlamlara Kafa yormak zevkli oluyor :))
MemberNote ltcelik 25/Nisan/2019 Tarihinde:
Konunun ciddiyetine binaen imlaya gereken özen gösterilmiştir...^^
MemberNote end 24/Nisan/2019 Tarihinde:
Konuştuğu gizemli lisana arka plan olacak nitelikte bir müzik bırakmak istedim buraya.
https://youtu.be/mHui6U1Ubpc
MemberNote abdullahazad 22/Nisan/2019 Tarihinde:
benim profilime yazilan her mesaj bana yazılmış demektir :D
MemberNote Jigsaw 19/Nisan/2019 Tarihinde:
Uzun zamandır yoktum biri demiş öldü; şimdide yazsınlar kral geri döndü
MemberNote RimPalace 18/Nisan/2019 Tarihinde:
ula nabıyon ^^^^^^^^
MemberNote ltcelik 17/Nisan/2019 Tarihinde:
İyiyim sağolasın.. Sen nasılsın..
MemberNote do_som 15/Nisan/2019 Tarihinde:
oluuum niye kantrol etmiyorsun laan D:D
MemberNote marad10a 13/Nisan/2019 Tarihinde:
Aynen hocam aktif olarak lichess üzerinden satranç oynuyorum.
MemberNote whopper 11/Nisan/2019 Tarihinde:
Yazıları bu hale getiren bir yazılımın falan mı var ya :(
MemberNote SweeneyTodd 09/Nisan/2019 Tarihinde:
Nevermore...
MemberNote do_som 08/Nisan/2019 Tarihinde:
asyalı mürit
MemberNote dcpromo 06/Nisan/2019 Tarihinde:
sembol fetişi :D
MemberNote end 04/Nisan/2019 Tarihinde:
imza çevirisi:

sem'bolizm... numrcalpttrnrcgnitn, lkatonlkatonlkaton tcrette çıkışçizgi'snnokta's,ufukçizgi's. ditmoiyonyureğignevörts iklimler denk'likmi,eşitlikmi,eşit'sizlikmi?.. formandmass. şekilzmn. cognitivebehaviyoraltherapy. voyageofovnyour end'saironngetinnapindark mecnn ile leyl.. ötekiben'ler. bre^^/amuaythaist krumddemktarı,çşidi yürğn,incincsız'lamadımı.banadasöyl2.bendebileym.^^d buakşmznlriyevdbrktm srhşoldmelmddğl ağznlkşttsn,umrmddğl. la'bi'araçhızlanarakyokuşçıkarmıaa.)megane culturegeograpicaldominatesthroughoverthesign parrellvilliyams: freedumb.. /man`s right the pover/ man use the pover / .. asybreli "yapın, pişman olun; ya da yapmayın, yine pişman olun." ^^d dursun şurada. ulanasanta^^d otiskkahkahasımı^^d`).. orkestragibiyönetiyor;sankilunatikparkta içiş.dışiş'sbknlğ deyalvithit getoverit you'rmyeyart,you'rmysoul kebisthekong kritikşop^^, eliyelilemaşevaktani^^, yibine "şükreden", demek o yüzden en yükseklere çıkıp, toplumdan... aneyla^^d . kaos'dandüzen'e ilginç^^dsavunmaalmayaçalışıyorkepaze sorunbendedeğilmiş:ışık,ses;farklıhızlardailerliyormuşaa,` durbidakka,durbidakka,,bidakkaaa. yooo,yooodostum,yooo okerestegüzelmiş.
MemberNote do_som 03/Nisan/2019 Tarihinde:
bu nasıl bir imza ölüm :D
MemberNote RotKerim 03/Nisan/2019 Tarihinde:
nerde, ne zaman, nasıl delirdin üstad?
MemberNote do_som 27/Mart/2019 Tarihinde:
kafadan :D
MemberNote joe_black 25/Mart/2019 Tarihinde:
Daha dün kar yağdı. G*tümüz donuyo burda.
MemberNote GusFring 25/Mart/2019 Tarihinde:
Yanlış hatırlamıyorsam, Christophe Galfard'ın "Evren Avucunda" kitabında okumuştum.
MemberNote Atorgani 22/Mart/2019 Tarihinde:
söylediğin mantıklı geldi :D
MemberNote Atorgani 22/Mart/2019 Tarihinde:
uuu değişmiş profil fotom :D asdas
MemberNote Atorgani 22/Mart/2019 Tarihinde:
ya hu iyi dedin şu profil resmimi değiştiremiyorum 3 yıl önceki foto :D
bu arada alamadım paramı ya yemek parası çıkar sandım ama çıkmadı çamura yattı
MemberNote end 03/Mart/2019 Tarihinde:
█▄▀▄▀▄▀▄████████████████████▄▀▄▀▄▀▄▀█
█▄▀▄▀▄▀▄███████╔══╦══╗██████▄▀▄▀▄▀▄▀█
█▄▀▄▀▄▀▄███████║╞═╬═╡║██████▄▀▄▀▄▀▄▀█
█▄▀▄▀▄▀▄███████╚═╗║╔═╝██████▄▀▄▀▄▀▄▀█
█▄▀▄▀▄▀▄█████████║║║████████▄▀▄▀▄▀▄▀█
█▄▀▄▀▄▀▄█████████║║║████████▄▀▄▀▄▀▄▀█
█▄▀▄▀▄▀▄██╔═╗████║║║████╔═╗█▄▀▄▀▄▀▄▀█
█▄▀▄▀▄▀▄██║║╚════╝║╚════╝║║█▄▀▄▀▄▀▄▀█
█▄▀▄▀▄▀▄██║║╔════╗║╔════╗║║█▄▀▄▀▄▀▄▀█
█▄▀▄▀▄▀▄██╚═╝████║║║████╚═╝█▄▀▄▀▄▀▄▀█
█▄▀▄▀▄▀▄█████████║║║████████▄▀▄▀▄▀▄▀█
█▄▀▄▀▄▀▄█████████║║║████████▄▀▄▀▄▀▄▀█
█▄▀▄▀▄▀▄█████████║║║████████▄▀▄▀▄▀▄▀█
█▄▀▄▀▄▀▄█████████║║║████████▄▀▄▀▄▀▄▀█
█▄▀▄▀▄▀▄█████████║║║████████▄▀▄▀▄▀▄▀█
█▄▀▄▀▄▀▄██████╔══╝║╚══╗█████▄▀▄▀▄▀▄▀█
█▄▀▄▀▄▀▄██████║╞══╩══╡║█████▄▀▄▀▄▀▄▀█
█▄▀▄▀▄▀▄██████╚═══════╝█████▄▀▄▀▄▀▄▀█
█████████████████████████████████████
MemberNote izzmarit 13/Şubat/2019 Tarihinde:
yorumlarını yeni fark ettiğim için özür dilemek istediğim ilgili sevimli azcık da değişik mürid :')
MemberNote abdullahazad 07/Şubat/2019 Tarihinde:
dünya değişir o yazılar değişmez.
MemberNote HoLyCat 07/Şubat/2019 Tarihinde:
!
!

░░░░░▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄▄▄░░░░░░░
░░░░░█░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒░░▀▀▄░░░░
░░░░█░░░▒▒▒▒▒▒░░░░░░░░▒▒▒░░█░░░
░░░█░░░░░░▄██▀▄▄░░░░░▄▄▄░░░░█░░
░▄▀▒▄▄▄▒░█▀▀▀▀▄▄█░░░██▄▄█░░░░█░
█░▒█▒▄░▀▄▄▄▀░░░░░░░░█░░░▒▒▒▒▒░█
█░▒█░█▀▄▄░░░░░█▀░░░░▀▄░░▄▀▀▀▄▒█
░█░▀▄░█▄░█▀▄▄░▀░▀▀░▄▄▀░░░░█░░█░
░░█░░░▀▄▀█▄▄░█▀▀▀▄▄▄▄▀▀█▀██░█░░
░░░█░░░░██░░▀█▄▄▄█▄▄█▄████░█░░░
░░░░█░░░░▀▀▄░█░░░█░█▀██████░█░░
░░░░░▀▄░░░░░▀▀▄▄▄█▄█▄█▄█▄▀░░█░░
░░░░░░░▀▄▄░▒▒▒▒░░░░░░░░░░▒░░░█░
░░░░░░░░░░▀▀▄▄░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒░░░░█░
░░░░░░░░░░░░░░▀▄▄▄▄▄░░░░░░░░█░░
MemberNote LhaNeT 18/Aralık/2018 Tarihinde:
Selamlar hocam
Nickim eski msn konuşma jargonundan kalma örn:şhener şhen :D
Siteye yüklediğim görseller ise genelde daha önce gördüğüm veya izlediğim içeriklerdir, bot yok.
Güzel düşüncelerin için teşekkürler
MemberNote MhmdAlmz 16/Aralık/2018 Tarihinde:
Profilime en çok yorum yapan kişi sensin üstad :D Sayende insanlar "ulan bu herif TBT de sevilen kişi konumunda en iyisi tamam abi diyip boynumuzu bükelim" diyorlar :D:D:D
MemberNote isbara 15/Kasım/2018 Tarihinde:
sen kimsin ya
MemberNote ltcelik 14/Kasım/2018 Tarihinde:
Saygılar bizden..
MemberNote PathfindeR00 25/Eylül/2018 Tarihinde:
çünkü her doğru her yerde söylenmez
MemberNote samaccc 05/Eylül/2018 Tarihinde:
Selam dünyalı.
MemberNote KarakartaL 02/Ağustos/2018 Tarihinde:
Sen nerdesin hocam kaç zamandır bende birşeyler eksik diyordum sen yokmuşsun :)
MemberNote ltcelik 24/Temmuz/2018 Tarihinde:
Tatilde misin bir şey mi oldu.. Uzun zamandır taciz etmiyorsun ..
MemberNote ShockMan 18/Temmuz/2018 Tarihinde:
Başkan, 3 gündür yoksun iyisin umarım, Yüce güçler korusun seni, Tahribatta yokluğunu yeminlen hissettim.. Gözlerim yorumlarını arar oldu, iyi olmanı diliyorum..♥
MemberNote zalimadam 28/Haziran/2018 Tarihinde:
^^D`)
MemberNote heza 20/Haziran/2018 Tarihinde:
Kendisinin profiline yorum yapmayı düşünürken, kendisinin benim profilime yorum yapan mürit :D tüm bunlardan önce yapmayı düşündüğüm asıl yorum; "Kendisinin Holy tarafından yazılmış yapay zeka bot olduğunu düşünüyorum, sui generis bir mürit"
MemberNote blackglove 14/Haziran/2018 Tarihinde:
Nickini her gördüğümde fibonacci sayıları geliyor aklıma. Ayrıca prison breakteki john abruzziye benzediğini düşünüyorum hacı :p
MemberNote samato 08/Haziran/2018 Tarihinde:
Nasıl bir profildir ya bu.
MemberNote blackglove 05/Haziran/2018 Tarihinde:
Ayrıca forumun renkli kişilerindensin araştırmacısın @mkyb reis gibi. Umarım hayatta hep başarılı olursunuz ikinizde.
MemberNote blackglove 05/Haziran/2018 Tarihinde:
Ah ahh 2012 evet. Gözümde tüter mazi :)
MemberNote GusFring 01/Haziran/2018 Tarihinde:
@@,) ^^D) ^^/').``7) **,)
MemberNote samaccc 30/Mayıs/2018 Tarihinde:
Panayır gibi yazı yazıyorsun .
MemberNote KarakartaL 30/Mayıs/2018 Tarihinde:
Renkli kişilik. Tarzını beğendim adamım :)
MemberNote VEXTA 30/Mayıs/2018 Tarihinde:
kimse dememis ben diyim. hay ben senin yazma stiline sokayim :D
MemberNote KotomineKirei 29/Mayıs/2018 Tarihinde:
Forumda bir süredir istemeden takip ettiğim mürit. Kaç yaşındadır, Ne işle uğraşır, ne yapar ne eder, kafasında yorum yazarken neler neler geçiriyor merak etmeden edemiyorum. Her yorum değişik, her yorumda ilginç ruh halleri sanki. Kimi zaman dinlediği müzikten, kimi zaman da hava durumundan bilgilendirmeler yapıyor mesaj sonlarına :D
MemberNote PcK0 23/Mayıs/2018 Tarihinde:
Mesaj yazarken, post atarken düşündüğü herşeyi duraksız şekilde yazdığını düşündüğüm mürid.
MemberNote ltcelik 18/Mayıs/2018 Tarihinde:
PxV=MxRxT
P basınç ,
V Hacim ,
M gazın kütlesi
R her gaz için farklı gaz sabiti
T gazın mutlak sıcaklığı..
Gaz kütlesi yerine gazın mol sayısı esas alınırsa
P.V=n.R*.T. yazılır burda R* evrensel gaz sabitidir gaza göre değişmez
MemberNote Advanced 15/Mayıs/2018 Tarihinde:
Kedi Selfy Çekiyor :)
MemberNote literatur 11/Mayıs/2018 Tarihinde:
Bu arkadaşın tahribat'ta en sevdiği kişi benim. Yazım tarzındaki anlamsız karakterleri hatrım için kaldırmıştır. Kendime teşekkürü bir borç bilirim.
MemberNote MhmdAlmz 11/Mayıs/2018 Tarihinde:
Çok az uğruyorsun buralara artık ☹☹☹☹☹
MemberNote HoLyCat 24/Nisan/2018 Tarihinde:
Bende ne olduğunu anlamadım ki!
MemberNote CiRKiN 21/Nisan/2018 Tarihinde:
Şeytan baktı arkasından :
çekik kaşlarında ümit
ve sivri sakalında keder.

En beğendiğim kısmı gönderiyorum, güncellemeye de gerek yok :)
MemberNote sLeymN 19/Nisan/2018 Tarihinde:
Eğitim profil uyumsuzluğu :D bu ne hocam wiki gibi olmuşsun.
Ayrıca gerçek değil, üçlü şekilde gruplayarak belirtmem lazımdı 255.158,11 TL gibi :D
MemberNote oinomaos 19/Nisan/2018 Tarihinde:
Son profil yorumuyla direk yürümüş insan :) eyvallah hacım. sevgiler saygılar
MemberNote TheAvenqer 19/Nisan/2018 Tarihinde:
Merhaba as mubarek din kardesim diyesim geldi benimde :)
MemberNote dhmm 18/Nisan/2018 Tarihinde:
@RitmFarbRacourci sikinti yok kardesim. Ben anladim zaten rahat ol. Kisi niyetini belli eder biliyorsun. Sagol Allah razi olsun. Profil yorumlari icinde sikinti yok istedigin kadar yapabilirsin. :)

Severim seni. Selamlar..
MemberNote Basayev 16/Nisan/2018 Tarihinde:
Şeyh Şamil Basayev. Adamın dibi. Hosbuldum kardeşim.
MemberNote dhmm 16/Nisan/2018 Tarihinde:
Bilgi, eğer bilge değilsen, eşeğin sırtına vurulmuş kitap yükü gibidir.
Saygilar
MemberNote ShockMan 15/Nisan/2018 Tarihinde:
Profilimi boyadı.. :) Ama Nicki çok seksi.. söylerken bir hoş oluyor insan.. Başımın en tatlı belası diyorum ve onu sevdiğimi bilmesini istiyorum..♥
MemberNote LhaNeT 15/Nisan/2018 Tarihinde:
Saygı ve selamlar
MemberNote dcpromo 14/Nisan/2018 Tarihinde:
o yorumla beraber yorum geçmişime derin tarama yapıyorum şuan :)
MemberNote Metanet 12/Nisan/2018 Tarihinde:
Guzel yorumun icin tesekkurler hoca, profilini inceledimde degisik bi adam :)
MemberNote do_som 10/Nisan/2018 Tarihinde:
milletin profilini boyamışsın kendi rengine ne iş :D
MemberNote LynXMaSTeR 10/Nisan/2018 Tarihinde:
hangi başlıktan söz ettiğine dair zerre bişi hatırlamadığımı belirtir, şeytanla işimiz olmadığını da eklemek isterim hocam :)
MemberNote EnableTurk 08/Nisan/2018 Tarihinde:
Sen de rahat durmuyorsun bakıyorum :D
MemberNote SUPERBICO 02/Nisan/2018 Tarihinde:
Güzel mesajlarıyla profilimi şenlendirmiş mürit saygılar, sevgiler :)
MemberNote karakutu 31/Mart/2018 Tarihinde:
sebep?
MemberNote HyP-X 31/Mart/2018 Tarihinde:
O teşekküre de bir rica gerekir. Rica ederim hocam ne demek. herkesdoğrubilgiyeulassin.net :)
MemberNote zputnik 30/Mart/2018 Tarihinde:
yoruma yorum diye geldim. Profil sayfasına takılı kaldım. Yazdığı post kadar girdisi var. Değişik bir mürit. Arada bir logout ol tarikattan (:
MemberNote dhmm 30/Mart/2018 Tarihinde:
Sanki ruhumun hitabetini anlayan biri gibime geliyor :) Oyle dusunuyorum. Saygilar hocam...
MemberNote ShockMan 29/Mart/2018 Tarihinde:
Başkan sen ne desen odur. :)
MemberNote do_som 26/Mart/2018 Tarihinde:
Artik silmiyicem yorumları 😂😂😂
MemberNote dcpromo 26/Mart/2018 Tarihinde:
3. kategoriden bir başka mürid heralde ehuehuehuehuehu
MemberNote ShockMan 26/Mart/2018 Tarihinde:
Profilimdeki hatunu övmek anlamında Reptilyana benzetmiştim, o hala bile aşık olunabilecek kadar güzel.
MemberNote ShockMan 26/Mart/2018 Tarihinde:
Sevgili kardeşim, makale yazarı olduğumdan beridir, artık kelimelerin baş harflerini büyük yazmamayı başardım, sanırım ekmek davası etkin bir rol oynadı diyebilirim. Seviliyorsun sevgilerimle kardeşim.
MemberNote literatur 26/Mart/2018 Tarihinde:
Tatlı sert şakalaşırken galiba kırdım kendisini. İlginç bir insan. Her ay bir yorum giriyor zannedersem profilime. Çok mahçup oldum la Ritmafaburçi. Kırıldı üzüldüysen özür dilerim.
MemberNote Cia 25/Mart/2018 Tarihinde:
3.yorumuyla beni onure eden murit her sene 1,5 yorum istatistikligi yaratmistir
MemberNote Naruto 24/Mart/2018 Tarihinde:
Hocam çok güzel cıkarımlarda bulundun,uçagı internette buldum (:
MemberNote haybeci 23/Mart/2018 Tarihinde:
psikolojinizin mevcudiyetini koruması adına bu müridden uzak durmanız şiddetle tavsiye olunur efenim. profilini incelediğinizde, kendisini bünyeden atabilmek için 1 yıl süre ile Augmentin 1000 mg kullanmanız icab edebilir.
MemberNote ShockMan 23/Mart/2018 Tarihinde:
Çok şeker bir kardeşimsin.. bende seni gerçekten çok seviyorum, bir gün belki görüşürüz umarım..
MemberNote Efendi 17/Mart/2018 Tarihinde:
Profil fotoğrafından kişilik analizine girmeden önce şöyle bir susalım kendimizce. Daha biz olmamıza yakışır cümlelerle, sevgilerle...
MemberNote Efendi 16/Mart/2018 Tarihinde:
Yaşıyor olman güzel. Zaman aktı, gitti. Nereden nereye...
MemberNote telekom 11/Mart/2018 Tarihinde:
Normal olmayan ama kimseye de zarari olmayan murid, seviliyorsun hocam. ;)
MemberNote ShockMan 10/Mart/2018 Tarihinde:
Beni niye bu kadar çok seviyor olabilirsiniz, sanırım cevap benimde sizleri çok sevmemden dolayıdır. :)
MemberNote crystalmeth 09/Mart/2018 Tarihinde:
Anlam vermeye çalışıyorum :D
MemberNote dhmm 09/Mart/2018 Tarihinde:
:))
MemberNote futurist 08/Mart/2018 Tarihinde:
Gece 4.08 , 8 mart persembe
Sevgili günlük , bugün çok yoruldum erken kalktim , erken yattim gece uyandım. Hazir uyanmişken en sevdiğim program vardi izledim. Tam yatacakken içimdeki bir his git şu çocuğa profil yorumu bırak dedi :))
MemberNote Lich 07/Mart/2018 Tarihinde:
Log hayattır izlemesini bilene. Log paradır kullanmasını bilene ;)
MemberNote NoktaliVirgul 07/Mart/2018 Tarihinde:
Gizli fanboyum olduğunu düşünüyorum :) Hiç beklemediğim zamanlarda bana yaptığı ilginç profil yorumlarıyla güne uyanıyorum..
MemberNote futurist 07/Mart/2018 Tarihinde:
Saat 2.20. mart 7 Çarşamba
Karnım ağriyor uyku yok ama uyumam.lazım
Yarin dünya işim var
İyiki hatirlattin :)
Uyumaya çalişayim
MemberNote Pisibaliqi 05/Mart/2018 Tarihinde:
Fakat zeytin fidanlari hala fidan, hala çocuktur....
https://www.youtube.com/watch?v=0Mq9Ri8CjMg
MemberNote italyan 01/Mart/2018 Tarihinde:
Bu adamın arşivciliği , "bilgi konusunda insanlarla tartışmak" yerine ortadaki bilgiyi "objektif şekilde" ve "kişilere takılmadan" yorumlamamı sağladı. nasıl oldu bilmiyorum.
MemberNote do_som 22/Şubat/2018 Tarihinde:
@ShockMan a niye takılıyorsun :D
MemberNote COURAGE_x 10/Şubat/2018 Tarihinde:
Kendisini tanimadigim yada tanimadigimi zannetigim halde!
Nerelerdesin diyip meraka mahal birakan murit :))
MemberNote futurist 08/Şubat/2018 Tarihinde:
Terapist degilim tecrübe paylaşımı diyelim :)
MemberNote dhmm 06/Şubat/2018 Tarihinde:
Sagolasin hocam :)
MemberNote literatur 16/Ocak/2018 Tarihinde:
Çok ilginç bir üye. xD ifadesinden sonunda kurtuldu sanırım. Profilimdekiler idiom değil proverb. Güncelleyeceğim. Kent Sah ne demek onu da söylersen sevinirim. Sövmediğinden emin olmam lazım.
MemberNote logas 08/Ocak/2018 Tarihinde:
mesaj avcısı bir mürid
MemberNote ShockMan 01/Ocak/2018 Tarihinde:
Buda bu yılın yorumu olsun, her yıl bir yorum yapacağım. :)
MemberNote albertinajeffley 28/Aralık/2017 Tarihinde:
vay arkadaş yorumlara bak madsfsf:D bı ıkı senedır gırmıyorum belkı de:D bana yorum yapmıs yorumlim dedim
MemberNote DrKeworks 29/Kasım/2017 Tarihinde:
Opera mini’yi kullaniyorum simdi hocam. Simdilik bir sikinti yok gibi :D bahsettigin tarayiciyi da baska bir zaman deneyecegim. Zira telefonum kaderine terk edilmis tarayicilarla doldu :D
MemberNote izzmarit 23/Ekim/2017 Tarihinde:
Hocam benim pm sisteminde bi bozukluk var pm atamiyorum. Popi insanlar icin her zaman bir onyargin olsun tavsiyesinde bulunayim. Gercekten demis midir bilemiyorum agzindan duymadim ama cikan haberleri dogru kabul edersek, kemoterapi yerine paca corbasiyla kanserin tedavi edilecegini iddia etme suursuzluguna erismis bir kisinin doktorluk yapmayip blog yazmasi vatanin milletin hastalarin ve yakinlarinin hayrina.
MemberNote PcK0 10/Eylül/2017 Tarihinde:
Nickim hakkında PcK(nock)0(ut) şeklinde düşünüp yanılan mürid. Nickim ağır ergenlik etkileriyle pisko ve pc birleşiminden oluşmuştur. Senelerdir kullanıyorum ama iyi mi kötü mü bende hala bilmiyorum.
MemberNote do_som 17/Temmuz/2017 Tarihinde:
:D değişik emojileriyle taklit bile edilemeyen kişi benimde cok randomlarımı caldılar meger senin gibi yapsam hiçbiri olmıyıcakmıs yani :D okadar basit
MemberNote do_som 14/Temmuz/2017 Tarihinde:
on numara olmus karikatür
MemberNote Dante_ 03/Temmuz/2017 Tarihinde:
Adamın ekstra bilgileri roman gibi zevkle okudum . Renkli kişilik :)
MemberNote do_som 01/Temmuz/2017 Tarihinde:
napıyon lan degisik :D bizi zamanında niye göt ettin söyle ulen .D
MemberNote samaccc 07/Haziran/2017 Tarihinde:
Forumun profil yorumu sapığıdır kendisi. Saygılar .
MemberNote antivir-US 06/Haziran/2017 Tarihinde:
Eskiden zurna diye çet kanalı türevi bişey vardı, kız düşürecez diye patinaj yapar dururduk orda. Profiline girince onu hatırladım :)
Maşallah pek renkli bir profilin varmış, foruma da ara sıra bişeyler yaz, göremiyoruz seni :P
MemberNote bigwave 26/Mayıs/2017 Tarihinde:
sonra dedim ki.. bi dakka! https://youtu.be/6-8ODwJYvoU?t=6
MemberNote ShockMan 18/Mayıs/2017 Tarihinde:
Profilini çok Güzel Kurmuşsun... Baya bi okumada kaldım.. Kelimelerin Gücünede İnanırım evet.
MemberNote SkynetX 08/Mayıs/2017 Tarihinde:
Sıkıntı yok hocam. İstediğin gibi davran. ;)
MemberNote SkynetX 07/Mayıs/2017 Tarihinde:
Hocam beni mi takip ediyorsun? Korkmaya başladım artık. Var ol :)))
MemberNote HyP-X 07/Mayıs/2017 Tarihinde:
Teşekkür ediyorum hocam :) Evet konu duruyor. Zamanında gti9003 ilk aldığım zamanlarda ki askerde de bunu kullandım 3.bataryasıyla hala çalışır; çok heves edip birşeycikler öğreniyor paylaşıyorduk :))
MemberNote attackatak 05/Mayıs/2017 Tarihinde:
profilinde kriptex gibi bi açıklaması olan mürid kardeşimiz. konudan konuya atlamışsın. hayırdır bi şifre mi var :)
MemberNote Kentaki 15/Nisan/2017 Tarihinde:
Konuyu anlamadım ama yoruma yorum yakışır mürid kardeşim :D
MemberNote Zodiac 13/Nisan/2017 Tarihinde:
kullandığım username ile ilgili yorum yaptığı için açıklama gereği duyduğum mürit :) Eski kullanıcı adım Kurtcebe idi 2015'e kadar, bozkır kültürüne çocukluktan beri hayranlığımdan gelir oda, Zodiac olarak değiştirdim ama oda değindiğin filmden alıntı değil gene benim astronomiye ilgimden kaynaklı (astroloji dene safsata değil yanlış olmasın) :)
MemberNote MhmdAlmz 11/Nisan/2017 Tarihinde:
Eee ustamız sağ olsun ortama ayak uyduruyoruz (' _ ')
MemberNote MhmdAlmz 11/Nisan/2017 Tarihinde:
Hoca sende taktın aşçıya :D Hayır bir gönderelim dedik aşık olacağını bilsem çoook önceden gönderirdim :D
MemberNote NaZi_ 11/Nisan/2017 Tarihinde:
Her konuşmamızda tam manası ile bir deli olabileceği fikrine kapılıyorum. Gelgelelim bir deli ile her etkileşime girdiğimde düşündüğüm gibi, asıl olan normalin kendisi, kendine çeki düzen vermesi gereken anormallerin ise ben ve benim gibiler olduğu hissine kapılıyorum. İkirciklik yaşıyorum. Etten ve kemikten bu bedenin içinde, hayatın getirdiği her şeyi münazara etmekten zevk duyan bir adam olarak, seninle 4,5 dk kadar konuşmak gerçek bir fırsat oluyor benim için ancak pek çaktırmıyorum. Çünkü bilirsin; ulaşılabilirliğin arttığı yerde, elde edilene verilen değer azalıyor. Selametle.
MemberNote R3D 10/Nisan/2017 Tarihinde:
Uzun uzun bir aradan sonra profilime yorum yapan mürid senide seviyoruz :)
MemberNote zeyrekli 08/Nisan/2017 Tarihinde:
Enteresan mürid, Takip ettiğini hissettiriyor eksik olmasın:) Ben de tekipteyim...
MemberNote kazasker1 07/Nisan/2017 Tarihinde:
Atatürkçülük benim için uğruna her türlü fedakarlığın yapılabileceği bir yaşam biçimidir. Karıştırılmasına gerek yok :) Saygılar, sevgiler, yorum için teşekkürler.
MemberNote telekom 28/Mart/2017 Tarihinde:
Profil resmine 'gurban'. ʕ•ᴥ•ʔ
MemberNote aksata 25/Mart/2017 Tarihinde:
Masallah profili chat sayfasi gibi :)
Açık kaynak kodlu birine benziyor:)
MemberNote erenn 23/Mart/2017 Tarihinde:
yorumu üzerine ayıp olmasın diye yarım saat bakınıp yinede birşey bulamadım.buradaki yorumlarıda okuyunca merak arttı tabi.kriptolu yorum şu;

'' bir konudaki mesajından nerelere geldim ulan ^^DDDD

n 10/Şubat/2011 Tarihinde:

son_Crusoe 30/Aralık/2010

^^/'

''
MemberNote MhmdAlmz 22/Mart/2017 Tarihinde:
Buralarda değil sanmayın , gizliden izler okur yazmaz. yazarsa tam yazar . Ona göre
][_ {[]} ][_ (^_^)
Oldu mu bilmiyorum :D
MemberNote literatur 21/Mart/2017 Tarihinde:
Her üyenin beğendiği yorumları o kişinin profiline yorumlamak gibi ilginç bir arşivcilik anlayışı olan arkadaş. Konu bazlı değil adam bazlı çalışıyor.
MemberNote futurist 21/Mart/2017 Tarihinde:
Ayın 19 unda deliyim dediğimde " hayır asla" yazmıştın. Ayın 21 i "delisin" yazmışsın. Ben adamı 3 günde böyle ikna ederim :))))
MemberNote joe_black 20/Mart/2017 Tarihinde:
İnsanları iplemezsem acayip eğleniyorum da ne zaman bir insana kendimi anlatmaya çalışırsam orda film kopuyor müdür.
Sanki hayat yeterince zikmiyor gibi insanlar da zikmeye çalışıyor..
MemberNote xursi 20/Mart/2017 Tarihinde:
aynen öyle ama onlar demirbaş olduğu için saymıyorum :D yani onboard parça :D
MemberNote Cia 18/Mart/2017 Tarihinde:
slm nbr asl xd nr zamandir buralardayiz denk gelmedik yorum atak ellaaaam
MemberNote 0x656e 17/Mart/2017 Tarihinde:
Tanıyor muyum ya seni :D
MemberNote bamboocha 15/Mart/2017 Tarihinde:
Güzel ailemin garip ama iyi üyesi
MemberNote ShockMan 14/Mart/2017 Tarihinde:
Uzun zaman oldu yokum... Ne edem işte Kurtlarımı Döküyodum. :) Seni Görmek güzel.
MemberNote ltcelik 14/Mart/2017 Tarihinde:
Milletin telefon sapığı olur, benim tarikat sapığım mk.. :D
MemberNote futurist 12/Mart/2017 Tarihinde:
saat 12.08. yarın iki tane kursa gideceğim. hangi akla hizmet yazıldım modundayım:) yorgunum
bir sürü iş var. birde bu aralık biriyle bozuştum iyi mi. ısısız bir adaya gitmek robinson cruise gibi yaşamak istiyorum.
MemberNote futurist 03/Mart/2017 Tarihinde:
Saat 13.12 kursa gidiyorum. Ama geç kaldım. Yorum yazmak daha yavaş yürütüyor. Hava kapalı. Hocaya ne desem diyorum. İnşallah oda geç kalmıştır. Naber. Gidip gelip yazacağım
MemberNote PanxeR 01/Mart/2017 Tarihinde:
Profiline yorum yapayım dedim. 5 dk düşündüm bulamadım yazacak. Sonra futurist ile satranç oynadığını gördüm , bende oynarım. Satranç oynayalım mı ?
MemberNote patates 26/Şubat/2017 Tarihinde:
Şu sitede de yabancı nicklerinizden hiç birşey anlamıyorum unutuyorum. Bu murid de bana kısa aralıklarla yorum yapınca hiç tanıyamadım. O yüzdende anlam veremedim. Bir ara korktumda açıkçası. Sonra profiline girdim. Sayılarla aram iyidir. Yaşta 79 görünce dedimki ben bunu daha önce profilde gördüm. Profilde gördüysem mesajda atmışımdır. Geçmişe yönelik mesaj kutuma baktım ve yakaladım arkadaşı :) 22 sefer mesajlaşmışız ben her yorum aldığımda sığır gibi ilk kez karşılaşmışız gibi yazıyormuşum. Çok çok çok büyük ihtimal nick değiştirmiş. Çünkü bu kadar karmaşık nickede hiç aşina değilim. Neyse son olarak iyi ve güzeli de her insan girip açık yüreklilikle ifade edemez. O yüzden teşekkür ediyorum. Ve içimden gelen bu videoyu paylaşmak istiyorum. Egoyu, o bana ne derse ben ona bunu derim, ben bunu dersem o bana ne der, çevreden nasıl görülürüm, ezikmi derler gibi düşünceleri çöpe attabildiğimizde. benliğimiz oldukça derin. https://www.youtube.com/watch?v=FV8XqR5Xu7M&ab_channel=MoojiTurkish
MemberNote ltcelik 30/Aralık/2016 Tarihinde:
Beni seven fakat karşılık bulamayan mürit.. Ben çok zalımım :D
MemberNote futurist 01/Aralık/2016 Tarihinde:
Profiline yorum yapayım dedim. 5 dk düşündüm bulamadım yazacak. Sonra yine gelirim. Kendisini satrançta yenmiştim en son. Bari bu kayıtlara geçsin :)) Bugün yine oynayalım mı?
MemberNote Meliksah 05/Ekim/2016 Tarihinde:
bu müridin nickini ne zaman görsem " harman ol ya da fil " diye okuyorum :|
MemberNote mataramasuko 05/Ekim/2016 Tarihinde:
ya mürid ne biçim taksonomi var sende, karıştıracak adam mı bulamadın :)
MemberNote MhmdAlmz 09/Temmuz/2016 Tarihinde:
Şekilli Şüküllü post atmayı seven bir hocamız ^_^ | ^_^
MemberNote Roark 29/Haziran/2016 Tarihinde:
Her zaman illa ki beni izleyen biri vardır diyorum ve dediğim her zaman destekçi olarak ya da esprili bir şekilde benle hemfikir olmadığını belirten değerli bir insan.
" Beyine , bilime " önem veren birisidir , buralarda olduğu surece nesemize neşe katar :))
MemberNote Atakan 27/Mayıs/2016 Tarihinde:
geri geldim hocam :)
MemberNote literatur 26/Nisan/2016 Tarihinde:
İkidir yönetime ispiyonlayıp ban talep ediyorum, işlem falan yok. Bu absürt ergen yazım tarzını tez zamanda bırakırsın umarım. Yoksa iyi niyetli birine benziyor.
MemberNote manyaki 10/Nisan/2016 Tarihinde:
Her cümlesinin sonuna koyduğu değişik şekillerle sebepsizce sempatimi kazanan mürit :)
MemberNote ozgunlu 10/Mart/2016 Tarihinde:
neşe getiriyor bence buralara, seviyorum nedense :)
MemberNote Bosluk 07/Mart/2016 Tarihinde:
^_^//
MemberNote Lotus 02/Mart/2016 Tarihinde:
garip bi adam ya, mesajlarında kullandığı smileyler olsun şekilli şukullu mesaj düzenleri olsun, valla garip, sürekli bir coşku haliyle atıyor gibi sanki postlarını
MemberNote Bosluk 02/Mart/2016 Tarihinde:
heyecanlı bi adama benzio
MemberNote marad10a 21/Nisan/2015 Tarihinde:
Eski konuları parlattın parlattın dediniz, parlatmıyom artık bak ne oldu şimdi ¿ :))
Şaka maka geyiğin ölümünü engelleyemedim, yeni konu açılmıyo değerimi bilemediniz :)))))
MemberNote heza 29/Mayıs/2014 Tarihinde:
imzasından tanıdığım murit. Ya hocam sil şunu Allah aşkına.
MemberNote by_Tet 25/Mayıs/2014 Tarihinde:
Allahın aşkı için inanmıyosan tarikatın hatrına şu imzanı sil yalvarırım her mesajının 10 katı imzan var hocam çok aşırı sinir bozucu ya.
MemberNote DarkSkull 09/Mayıs/2014 Tarihinde:
Bizi kör etmek için normal fonttan daha küçük yazdığından dolayı artık o fontu gördüğüm an okumadan geçtiğim mürit
MemberNote exception 30/Nisan/2014 Tarihinde:
eğleniyordum ne güzel, oyunu bozdun. neyse bana saklanacak başlık mı yok. ^^
MemberNote siyahbereli 27/Nisan/2014 Tarihinde:
iade-i ziyaret ettim gidiyorum.
MemberNote S0KR4T3S 23/Nisan/2014 Tarihinde:
http://www.tahribat.com/Forum-Can-Sikintisindan-Kurtulmak-193558/3/#2382227 bu mesajımı beğendiğini profilime yazma zahmeti göstermiş kardeşim bende buraya yazıyım pek manalı olmasada belki biri daha görür düşünmeye sevk olur.
MemberNote Dentist 28/Ağustos/2013 Tarihinde:
5 Ağustos 1921 : Gazi Mustafa Kemal Başkomutan oldu.
MemberNote Nikoteen 14/Haziran/2013 Tarihinde:
neti eskisi kadar sık kullanmıyorum hocam, arada derede.. :)
MemberNote Musket 12/Şubat/2010 Tarihinde:
Beğenin için teşekkür ederim başkanım.
MemberNote e2 26/Haziran/2009 Tarihinde:
Eski uye ama yorum cok az 4. yorum benden kalabalik olsun :)
MemberNote ShockMan 18/Haziran/2009 Tarihinde:
Kendisini Uzun Zamandır, Göremediğim, Yorumlarımı Seven Mürit Kardeşim, Listenin başına Almış adımı, Huzur Ve Mutluluk Dolu bir Ömür Diliyorum Kendisine. Selametle Güzel Kardeşim..
MemberNote grey-cells 17/Haziran/2008 Tarihinde:
Login Olma sayısı : 333
ölümsüzleştireyim dedim bu önemli sayıyı
:|
MemberNote ontedi 10/Haziran/2008 Tarihinde:
Yorum işte, hayırlı uğurlu olsun. Yalnız kalma, yanımızdasın :P