Hastaneden Paramı Alabilir Miyim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    blackhammer bunu yazdı

Bir ara internette ozel hastanelerde alinan fazlalik ucretleri geri alabilmekle alakali bir dokuman vardi.

SGK ya gidip sikayette bulunuyorlardi abuk subuk test ve giriste odenen fazla ucreti geri alabiliyorlardi.

Hatta sonra vatandasa on bilgi olsun diye 

https://gss.sgk.gov.tr/SaglikHizmetSunuculari/pages/ilaveUcretHesaplama.faces

Sitesi vs acildi

test yapmamışlar ama link güzelmiş.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Benim bildigim devlet dairesinde direk dietisyene randevu alamiyorsun.

Once dahiliyeye gidiyorsun. O test yapip bir sorun yoksa dietisyene yonlendiriyor.

Yemek yemek deyip gecmemek lazim. Bunun fizyolojik ( guatr) psikolojik ( aneroksia) sagliksiz beslenme gibi nedenleri var.

İste eger fizyolojik ise dahiliye bir yere sevk etmez .

Digeri ise  gonderirir.

Ekside dietisyen seans parasin tartisiliyordu saati 250-300 tl yazmışlar.  Senin elestirinden onlarca okudum. Bir nevi para tuzagi.

Ayni listeyi dedi adamin biri,  özel doktor ama cocuga erkege hamileye..herkese ayni liste demisti :))

Bence geri vermemek icin cabalayacaklar .

Fatura kestik iptal edemeyiz

Baska doktora yonlendirelim

bu kampanyamizdan vaz gecerseniz paraniz yanar kurallar boyle( imza attiysan umarim bu kural yoktur) .......

Gibi gibi

Ama disli ciktin o zaman 

ancakak indirimsiz fiyattan ilk seansi alip gonderirler. 

Gecmis olsun

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

https://www.tahribat.com/forum/water-fasting-su-orucu-tutuyorum-3-gun-bitti-247958

şu anda 86 kiloyum spor salonları kapalı diye spor yapamıyorum arada bir parka gidip 4-5 km hızlı yürüyorum. kendi kendime103 kilodan 86 ya düştüm ve  17 kilo verdim.

inşallah paranı alırsın :)

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    manglerman bunu yazdı

https://www.tahribat.com/forum/water-fasting-su-orucu-tutuyorum-3-gun-bitti-247958

şu anda 86 kiloyum spor salonları kapalı diye spor yapamıyorum arada bir parka gidip 4-5 km hızlı yürüyorum. kendi kendime103 kilodan 86 ya düştüm ve  17 kilo verdim.

Su orucu güzel kilo vermenin dışında en büyük detoks şekli vücut için.

Zayıf insalarda yapıyor kütle oranı var fakat onun altında yapılmasını önermiyorlar.

Baya hastalıklarından kurtulanlarda olmuş.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    manglerman bunu yazdı

Spor salonlari kapali degil hocam??

Cigu bigule :(
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı
    manglerman bunu yazdı

Spor salonlari kapali degil hocam??

pardon düzeltiyorum.

pandemi nedeniyle gitmemeyi kafaya o kadar koymuşum ki aklımda kapalı kalmış.

yoğun oluyor diye ben gitmiyorum hocam. şu pandemiyi atlatırsak body building hedefim de var ama şimdilik erteliyorum.

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xcorpix
    xcorpix's avatar
    Erkek

yaklaşık 1 ay önce devlet hastanesine gittim boy 180 cm kilo 98 e dayandı testler yapıldı  dedik yapacaksak hakkı ile yapalım önce dahiliye test yaptı ısrarla özele mi bizim buraya mı dedi burası dedim devlet hastanesi yani neyse sonuclar iyi az kolestorol yüksek içeri girdim hazır bir kitap bir şeyler yazdı  herbilife çay önerdi vay amk dedim çıktım su anda 5 kilo verdim az yiyorum doktorun dediği hiç bir şey yapmadım sadece az yiyorum amk aç geziyorum.

Oluruna bıraktıkça olmazlara düştü hep yolumuz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

konudan bağımsız : istanbul üsküdarda tanıdık düzgün bir diyetisyen var, iletişim bilgilerini atabilirim istersen

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Vermediler diyetisyen değiştirsin anca dediler, vira bismillah şikayet süreçleri başlasın.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
Toplam Hit: 1855 Toplam Mesaj: 20
para iadesi