folder Tahribat.com Forumları
linefolder Python
linefolder Anonybrowser | Birden Fazla IP İle Gezin | Bir Tor Projesidir

Anonybrowser | Birden Fazla IP İle Gezin | Bir Tor Projesidir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

Programın amacını özet geçeyim.

Tor Browser kullananlar vardır elbet. Onun bir tık fazlası gibi düşünebilirsiniz.

new komutunu verdiğimizde yeni bir Browserımız (Firefox) açılıyor, ardından bir IP bilgi sitesi açılıyor. Bu sırada yeni bir tor bağlantısı kurulmuş oldu.

Tekrar new komutunu verdiğimizde yine bir Browser açılıyor ve yeni bir IP ve yeni bir tor bağlantısı ile devam ediyoruz.

İsterseniz 5 tane açın 5 ayrı tor bağlantısıyla 5 ayrı IP ile işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Diyelim ki ip değiştirmek istiyorsunuz o zaman ip komutunu veriyorsunuz ve karşınıza çalışan pencereler çıkıyor. (Not : eğer browserlar loading konumundaysa yani bir sayfa yükleniyorsa gecikme olacaktır sayfann yüklenmesini bekleyecektir o yüzden sayfayı loading konumunda bırakmamanızı öneriyorum.)

1 deyip ilk açılan browserımızın ID'sini yeniliyorum ve yeni IP alıyorum.

Browserımda CTRL+F5 çekiyorum ve yeni IP alınmış oluyor.

Kapatmak içinse kill komutunu kullanarak tek tek kapatabilirsiniz ya da killall diyebilirsiniz.

close ya da exit dediğinizde otomatik olarak kapatır ve programdan çıkar.

Not : Komutları işlerken browserınızı loading konumunda bırakmayınız, şuanlık loading konumunda webDriver'ın kontrülünü sağlayamadım ilerki sürümlerde olur umarım. :)

Beta test @KaptaN ile yapılmıştır ve olumlu sonuç alınmıştır. (Win10 - 64bit)

Not 2 : Programı run.bat ile çalıştırın yoksa cmd ile çalışmadığı için renk konusunda sıkıntı oluyor.

İndirme Linki : https://drive.google.com/open?id=0B3tECh2MozLudTdZNG94elZvUms

Dün gece yanlış dosyayı derlemişim sıkıntısı olanlar ve ilk kez indirenler yukarıdan indirebilirler.

Daha önce indirmiş ve çalışmamış olanlar sadece exe'yi indirip değiştirebilirler : https://drive.google.com/open?id=0B3tECh2MozLuVFpSeW9OU3ROYUE

/Data/ Klasöründe Tor_XXXX klasörleri varsa silinmeli fakat /Data/Tor kalacak. 

Update : 

- W7'lerde inputlarda renkli görünmüyordu renk kodu kaldırıldı.

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=YGgLDah4TWI

pSkpt tarafından 12/May/16 15:17 tarihinde düzenlenmiştir

İmza...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

beta tester olarqk konuşuyorm mükemmel çalışıyor .

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Savaş Madalyası Developer Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

içim ekstra rahat etsin diye yazdığım bir app da benden olsun; her 15 sn ip adresinizi ve bulunduğunuz konumu bildirir. :))

down: https://we.tl/7C8nba8cQZ

memnun kalan olursa yandex, google drive linki paylaşabilir.

JerusaLem tarafından 12/May/16 03:24 tarihinde düzenlenmiştir

ey ulu TÜRK öğün, eşin yoktur altında göğün..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

bide konu komşudan tor'a gireyim dersenizde http://www.tahribat.com/forum/uygulama-app4net---uygulamayi-istediginiz-ag-uze-215949

şunla beraber tadı güzel oluyor , network ve exe seçmek kafi

@pSkpt eline sağlık abi  bol güncellemeler diliyormm

http://www.leyladansonra.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Daha fazla güvenlik isterseniz tor üzerinden rabb.it e girip işlemlerinizi yapabilirsiniz size site üzerinden kontrol edebileceğiniz tarayıcı veriyor baya baya hızlıdır eğer bir işlem yaparken yakalanırsanız ilk oranın ip çıkar oradan sizin ip yi isterlerse bu sefer tor engeliyle karşılaşırlar

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

Konu ateş ediyor. Takip.

Ellerinize sağlık.

exchanger tarafından 12/May/16 08:20 tarihinde düzenlenmiştir

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Ve Linux için? Biz gariban tohumu muyuz?

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palulu
    Palulu's avatar
    Erkek

program api -ms-win -crt-math-l1-1-0.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor bu sorunu çözmek için programı yeniden yüklemeyi deneyin 

tekrar denedim hep aynı uyarı 

Beklenen Gün Gelecekse Çekilen Çile Kuıtsaldır
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    Palulu bunu yazdı

program api -ms-win -crt-math-l1-1-0.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor bu sorunu çözmek için programı yeniden yüklemeyi deneyin 

tekrar denedim hep aynı uyarı 

Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 (64-bit)

Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 (32-bit) 

hangısı uygunsa yukle kullanmaya basla hocam

ayhun tarafından 12/May/16 12:42 tarihinde düzenlenmiştir

delimiyim ben?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

@1049 Linux şuan kurulu olmadığı için onun üzerinde çalışamıyorum ama çevrilebilir. :)

@Palulu hatanın fotoğrafını, işletim sistemi özelliklerini yollar mısın? Mümkünse team'den bakarım. (Team'de beni ticari kullanım diye banladı ya ona şaşarım.)

İmza...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    pSkpt bunu yazdı

@1049 Linux şuan kurulu olmadığı için onun üzerinde çalışamıyorum ama çevrilebilir. :)

@Palulu hatanın fotoğrafını, işletim sistemi özelliklerini yollar mısın? Mümkünse team'den bakarım. (Team'de beni ticari kullanım diye banladı ya ona şaşarım.)

hocam proxy hatasi veriyor sebebini bulamadim nedendir acaba programsiz actigimda firefox girio internete ama progla actigimda girmiyor proxy server bulunmadi diye hata gosteriyor hatta ip sogu sayfasini dahi acmiyor.

ayhun tarafından 12/May/16 12:47 tarihinde düzenlenmiştir

delimiyim ben?
Toplam Hit: 5790 Toplam Mesaj: 25
browser python tor anonybrowser