folder Tahribat.com Forumları
linefolder Python
linefolder Anonybrowser | Birden Fazla IP İle Gezin | Bir Tor Projesidir

Anonybrowser | Birden Fazla IP İle Gezin | Bir Tor Projesidir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı
    pSkpt bunu yazdı

@1049 Linux şuan kurulu olmadığı için onun üzerinde çalışamıyorum ama çevrilebilir. :)

@Palulu hatanın fotoğrafını, işletim sistemi özelliklerini yollar mısın? Mümkünse team'den bakarım. (Team'de beni ticari kullanım diye banladı ya ona şaşarım.)

hocam proxy hatasi veriyor sebebini bulamadim nedendir acaba programsiz actigimda firefox girio internete ama progla actigimda girmiyor proxy server bulunmadi diye hata gosteriyor hatta ip sogu sayfasini dahi acmiyor.

Daha önce hiç Tor'a bağlandınız mı? ISP engelliyor olabilir bunun içinde Tor Bridge kullanmak gerek ama şuan o mevcut değil programda. Ben de yurtta kalıyorum normal girişte sıkıntı oluyor. VPN + anonybrowser denediğimde ise sıkıntısız girdi.

Yine de Tor Browser'ı indirip deneyebilirsiniz.

İmza...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    pSkpt bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı
    pSkpt bunu yazdı

@1049 Linux şuan kurulu olmadığı için onun üzerinde çalışamıyorum ama çevrilebilir. :)

@Palulu hatanın fotoğrafını, işletim sistemi özelliklerini yollar mısın? Mümkünse team'den bakarım. (Team'de beni ticari kullanım diye banladı ya ona şaşarım.)

hocam proxy hatasi veriyor sebebini bulamadim nedendir acaba programsiz actigimda firefox girio internete ama progla actigimda girmiyor proxy server bulunmadi diye hata gosteriyor hatta ip sogu sayfasini dahi acmiyor.

Daha önce hiç Tor'a bağlandınız mı? ISP engelliyor olabilir bunun içinde Tor Bridge kullanmak gerek ama şuan o mevcut değil programda. Ben de yurtta kalıyorum normal girişte sıkıntı oluyor. VPN + anonybrowser denediğimde ise sıkıntısız girdi.

Hangi vpn i kullanarak girs yaptin hocam prog vs varsa onerilere acigim

delimiyim ben?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palulu
    Palulu's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı
    Palulu bunu yazdı

program api -ms-win -crt-math-l1-1-0.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor bu sorunu çözmek için programı yeniden yüklemeyi deneyin 

tekrar denedim hep aynı uyarı 

Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 (64-bit)

Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 (32-bit) 

hangısı uygunsa yukle kullanmaya basla hocam

teşekkür ederim çalıştı

Beklenen Gün Gelecekse Çekilen Çile Kuıtsaldır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı
    pSkpt bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı
    pSkpt bunu yazdı

Hangi vpn i kullanarak girs yaptin hocam prog vs varsa onerilere acigim

VPS'de Softether ile kurulu VPN var onun üzerinden denedim. Yurtta olduğum için diğer VPN'ler yemiyor SSTP olması lazım.

Ama sen Free VPN'leri bi dene istersen eğer engellen bir şey yoksa bulunduğun yerde?

İmza...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Hocam turkcell ile giris yapmayi denedim acaba o sebepten dolayimi acilmadi turkcell bu tarz andavalliklar yapiomu acaba

delimiyim ben?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

Hocam turkcell ile giris yapmayi denedim acaba o sebepten dolayimi acilmadi turkcell bu tarz andavalliklar yapiomu acaba

Hocam kusura bakma dün yanlış programı derlemişim.

https://drive.google.com/open?id=0B3tECh2MozLueHJHRl9iSWwtdXM

Konuyu da editledim. Yukardaki exe'yi indirip değiştirir misin?

İmza...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Keşke bunu tor yapsa hiç bu kadar uğraşmasak bunu denemek için,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    pSkpt bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı

Hocam kusura bakma dün yanlış programı derlemişim.

https://drive.google.com/open?id=0B3tECh2MozLueHJHRl9iSWwtdXM

Konuyu da editledim. Yukardaki exe'yi indirip değiştirir misin?

hocam bunu indirdim attim hala ayni degisen bisey yok

delimiyim ben?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

@ayhun sayesinde öğrenmiş olduk. Eğer sorun yaşayan olursa dosya izinlerini kontrol etsin ve /Data/ klasöründe Tor_XXXX isimli klasörler varsa silsin. :)

Tekrar upload edildi temiz hali. 

İmza...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Vekil sunucu bağlantı kabul etmiyor

Tarayıcı bağlanma isteklerini geri çeviren bir vekil sunucuya bağlanmak üzere ayarlanmış.

Vekil sunucu ayarlarınızın doğru olup olmadığına bakın.

Ağ yöneticinize başvurup vekil sunucunun çalıp çalışmadığıyla ilgili bilgi alın.

Av,firewall yok.Güvenlik duvarı kapalı.

firefox ağ ayarlarından diğer seçenekleri de seçtim olmadı.kill yaptığımda anony.py gibi bir hata da veriyor.

Yeni sürüm ve eski sürüm firefox da denedim olmadı.

win7-64bit

Edi:sağolsun pskpt hocam team ile girip her şeyi halletti ;)

koray tarafından 12/May/16 15:12 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 5958 Toplam Mesaj: 25
browser python tor anonybrowser